Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lucinka1104
14. nov 2009

pipi pribrala si 0 jasom tiež tak najskôr schudla a počítamlen čo je navyše od pôvodne vahy

minius neviem ale popravde my sme ich ani veľmi nevyužili tak si myslím, že ti stačia hociaké

minius
14. nov 2009

Lucinka dakujem za radu..... len ked tie druhe vyzeraju pohodlnejsie... 😕 Jej a gratulujem k Dievcatku!!!

pipimiska
14. nov 2009

diki luci 😉

lucinka1104
14. nov 2009

dakujem a neni začo

malalady
15. nov 2009

lucinka čakáš babiku? juj aj ja stem .. 😀

stanusa
15. nov 2009

dobre ranko tehulky,
dnes sa taaaak dobre spalo 😀
lucinka vsetko naj ku kocke, pekne vam to vyslo 😵 😵

stanusa
15. nov 2009

malalady ja by som uz bola strasne zvedava 😀

zuzkabar1983
15. nov 2009

Dobre ranko,

Lucinka i ja gratulujem k dievcatu!!

Ja idem na sono v utorok, tak hadam mi povedia, ci to bude dievcatko alebo chlapcek 🙂

malalady
15. nov 2009

stanuška a ty vieš čo ideš mat? 😉 😀

michalag
15. nov 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,

malalady
15. nov 2009

michalag ahoj🙂 ako?? 😉 ja som si inakšie tie tehu gate tiež v tej Monike kupovala 😉 😀 lepšie ceny sú tam ako v tom new obchode kaffe city

malalady
15. nov 2009

michalag ale som sa vytešila s ružových vecičiek🙂 ked sa dozviem že bude baba tak šupom tam už utekám kupovat 🙂))) 😀 😀 😀

michalag
15. nov 2009

no mne sa zdali niektore gate dost drahe, ale co nespravim pre pohodlie 🙂 ... ale pekne mi predavacka poradila a aj sme dobre pokecali a nakoniec som si aj vybrala, hoci to nebolo rychlo 😅
neviem preco ale musim si na ne zvyknut, lebo mam pocit ze mi co chvila padnu 😅 😝 😀

michalag
15. nov 2009

len som si ich musela skratit, ako kazde gate ktore kupujem 😝

Lucka, aj ja blahozelaaaam k dievcatku 🙂 😵

malalady
15. nov 2009

michalag a aké si si kupila? 🙂

malalady
15. nov 2009

no to som aj ja dávala skracovat sestre🙂 😀

michalag
15. nov 2009

odfotim a hodim do albumu ...

malalady
15. nov 2009

okik🙂 hodim aj ja 🙂) 😀

michalag
15. nov 2009

mne sa vybila baterka vo fotaku, tak ked sa nabije tak hodim

majca424
15. nov 2009

ahojte,
michalag, máš nádherné bodynka v albume, môžem sa spýtať, kde si také zohnala? 🙂
Milujem Medvedíka Pu 😀

michalag
15. nov 2009

majca, este ich nemam ale boli na mimibazare, ale ci ich este maju, to netusim

majca424
15. nov 2009

jeeeej, diky, kukala som, niečo tam ešte je 😉

michalag
15. nov 2009

baby co myslite ake veci treba kupovat ked drobec by mal byt medzi nami az koncom aprila zaciatkom maja? Myslite ze este s dlhym rukavom?

lubi44
15. nov 2009

ahojte babulky,tak my mame uz poradnu za sebou,aj vysledky z triple testov su a povedala,ze su perfektne,tak sa z toho vytesujeme,taky kamen zo srdca mi padol,ze az...vcera som chcela kupit nieco malickemu,ale moj avorit-obchod nam zrusili,takze som kupila iba vesiu podprsenku 😀 ,dokonca sme aj srdiecko pocuvali a aj sme poculiako kopka a sestricka,ze ved ono tam kotrmelce robi 😀 ,no som zvedava,co to bude ked uz budem pohyby citit 😉

dejna3
15. nov 2009

ahojte,

dnes sme si vynahradili včerajšiu neuskutočnenú prechádzku 🙂 malá je super vyspinkaná a my sme super unavení 😝 😝 som myslela, že už mi dochádza dych z tehu... ale drahý je takisto grogy, takže to tým nebude 😀

michalag, ja by som určite kúpila minimálne polovicu vecičiek s dlhým rukávom 😉 nebudú každý deň len horúčavy a predsa len bude to ešte malilinký drobček, takže znesie v pohode dlhý rukávik 😉

michalag
15. nov 2009

myslela som si to iste, len som nechcela vyzerat ako blba, keby som kupovala len s dlhym rukavikom

lucinka1104
15. nov 2009

dakujem pekne fuj mneje tak zle od žalúdka 😝

malalady
15. nov 2009

lucia a sčoho?

michalag
15. nov 2009

luci a co nieco ti nesadlo, ci to mas este od zaciatku tehu?

cifroska
15. nov 2009

Ahojte kocky pomylila som sa napisala som to do majoviek 😒

Chcem sa pochvalit uz citim pohyby. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre