Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuzana1971
16. aug 2009

luci resp. v ktoromtyzdni adni som bola v stredu 12.8. ked som bala na sone??

lucinka1104
16. aug 2009

zuzi podľa mna si v 6 tt počítala som to z hlavylebo od ovu do dnes je presne 4 tt kedže je dens 16 a v čase ovu sa počíta že je žena akože tehu už 2 týždne - čiže od poslednej mrchy a 4 + 2 je 6 neviem či si ma pochopila ael určite si včera končila 6 a dnes začala 7 tt čiže na sone si bola 5-6 tt a preto srdiečko nebilo

lucinka1104
16. aug 2009

a ešťe toho 16.7 si bola koľký DC?

lucinka1104
16. aug 2009

sekla som sa o den si 6 dní tehu a dva dni teda v 7 TT http://tehotenstvo.academy.sk/index.php

krpito
16. aug 2009

ahoj luci gratulujem 😉 a kde ste boli na dovolenke ? 🙂

lucinka1104
16. aug 2009

preklep 6 týždnov a dva dni 😉

krpito dakujem v bulharsku

ikushik
16. aug 2009

ahooojte tak pridavam sa k vám :D zuzka tak aka je tvoja situacia ak sa smiem opytat? ja by som este tiez dodala k tomu co som pisala v teme,kt. bohuzial presmerovali 😒 o mojom tehu vie len zatial priatel,ktory ako som pisala sa k tomu zachoval cudne.. nebudem predsa uz akceptovat ze bude pri jeho malej..teda aj s byvalou..my nemame momentalne kde ani byvat, lebo moja mama s nim nema dobre vztahy.. neviem ako bude reagovat na to ked jej to poviem..uz mam teda tehu knizku,bola som na sone,ale lekar mi robil este cytoster a testy na hpv virus s ktorym som mala problemy ale na konizáciu krcka to este nebolo..neviem ako je to teraz takze sa velmi bojim ako vyjdu vysledky.. na moju fazulku sa velmi velmi tesim,a zaroven sa velmi obavam...ale predstav si ze mi lekar povedal ze o vysledky mi staci zavolat, a v septembri sa mam objednat na 3D ultrazvuk..a az v oktobri mam prist za nim,..ved ja chcem vidiet ako mala fazulka rastie a ci je v poriadku... ako to vlastne s tym sono je? dakujem

zuzana1971
16. aug 2009

luci dakujem, toho 16.7. som bola asi 19-20 den cyku (posledna mrcha 27.6.) ale mavala som dlhsie cyklusy ako 28 dnove, priemerne 32 dnove, niekedy 30 dnovy, najcastejsie 32,33 dnovy, ale stalo sa aj 36 dnovy a obcas mi to vyskocilo na 42 dnovy asi raz za rok

zuzana1971
16. aug 2009

ikushik tak vitaj, moja situacia ktoru sme my dve nacali je taka, a vsak babulky tu vedia, ze sme sa s mojim dlho snazili o babo, a ked som bola tehotna, ale nevedela som este ze uz som sme sa rozisli, lebo si nasiel druhu, s ktorou to ale tajne tahal uz ca. mesiac...Ked som mu neskor povedala, ze som tehotna sa najprv potesil, ale nie az tak ako som ocakavala a potom sa uplne odmlcal a nereaguje, podla mojich informacii odisiel robit do zahranicia, utiekol 😀 , tusim aj s tou druhou isli, ale nemam az take podrobne info, lebo po tom ani nepatram
ja si myslim, ze mi bude lepsie bez neho, bude to tazke, ale poradim si
trosku ma mrzi, ze moja rodina tu spravu prijala s kyslymi ksichtami, to ma trapilo najviac, ale dnes som si povedala, ze im musim nechat cas, lebo po vyse 9 rokoch naozaj nedufali, ze este niekedy otehotniem, tak sa potrebujuspamatat zo soku 😀

krpito
16. aug 2009

luci a kde presne, my sme boli v Primorsku a zdá sa mi to také povedomé 🙂

bolulka
16. aug 2009

ked poviem dr. den ovulacie, od toho bude pocitat tt? ja mam pocit, ze sa to nepocita ovulkou, ci?

zuzana1971
16. aug 2009

ikushik, ja som samostatna jednotka uz od mojich 18 rokoch, staram sa odvtedy o seba sama, aj financne, aj byvanie, aj robotky, takze som zvyknuta, aj ked podpora najblizsich aspon moralna by neraz potesila a pomohla...aspon mama tu vcera bola a isla mi kupit a vybavit par veci, nieco dobre, ale nieco zle 😀 , no co najlepsie si clovek vybavi sam 😀 , ale som rada, ze tu bola 🙂
ikush ale navrhujem, aby sme tu kecali aj o prijemnych tehu veciach, lebo nas babenky vykopnu odtialto 😀

zuzana1971
16. aug 2009

bolulka doky to bude pocitat podla poslednej mrsky a nie ovulacie, teda aspon moj

ikushik
16. aug 2009

noo tak to sme na tom trosku podobne.. ☹ jooj chlapi su hoveda 😀 my to zvladneme a bodka ! 😎 ja este pockam za tymi testami,a tak to mame poviem.. no aj ja lamentujem ze v ktorom tyzdni som lebo tak isto ako ty som mala nepravidelne cykly a casto som mala dlhe...30 a vyssie.. aj 40 😖 ale vyzera to ze som v 7tt, poslednu ms som mala 1.7, takze babo ma realne 5tyzdnov.asi takto?

bolulka
16. aug 2009

ikushik, zuzana, ste silne osobky a budete skvele maminky 😉

bolulka
16. aug 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

este pripajam svoj grafik.. este nedokonceny 😉

lucinka1104
16. aug 2009

Počíta sa to od mrchy len pri nepravidelných cykloch sa riadi bud termínom ovu alebo sonom v 12 tt

zuzi to zato že maš nepravidelný ti nyvychádzajú tt presne ako mne 😉

boli sme v primorsku 🙂

malalady
16. aug 2009

ikshik ja som mala poslednú ms 5.7. a som 5tt a 5ty den... takže ty si už asik 6ty týždnik... ale ja mam 28dnový ciklus

malalady
16. aug 2009

zuzi a kushik ešte sa natrápite za výživne... ja sa teraz natahujem za Tobíka b byvaly prestal platit a nejak nemá záujem

krpito
16. aug 2009

lucinka1104, to je postreh, čo ? Inak my sme sa mali super, som bola veľmi spokojná 🙂

ikushik
16. aug 2009

ahoj lucinka, kedze moje cykly su nepravidelne a ovu ani netusim kedy bola, lebo teplotku som nemeriala ani ovu testy..no a ako som pisala lekar ma na sono neobjednal priamo u neho :( ale mam ist na 3D ultrazvuk a to az na konci septembra..to bude viac nez 12tt...

zuzana1971
16. aug 2009

luci ak som to spravne pochopila mam si ratat realne tt podla ovulacie plus 14 dni?
ikush ak vies kedy si mala ovu, tak by si si to kvoli nepr. cyklu tiez mohla ratat takto

malalady
16. aug 2009

ikushik akurád budeš nejak 12tt tu to viac ukazuje 😉

zuzana1971
16. aug 2009

aha ikush medzi tym napisala, ze nevie ledy mala ovu

malalady
16. aug 2009

zuzka prvy den ms plus 14dní🙂

zuzana1971
16. aug 2009

ikush ty si este vobec nebola na sono? odkial si? mozem sa aj spytat kolko mas rokov?

lucinka1104
16. aug 2009

zuzi ano 😉

zuzana1971
16. aug 2009

malalady tak si to nemozem ratat, lebo som mala ovu az 20 den

ikushik
16. aug 2009

malalady,noo to mas asi pravdu, s tym vyzivnym..bude to o nervy.. 😠 ale zatial na to velmi nechcem mysliet..drzim prsty a dufam ze ta mala fazulka co cakas ma teraz spravneho tatina 😉

malalady
16. aug 2009

ja som to nepochopila 😅 možte mi to po lopate? 😨 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre