Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

silvia7
24. nov 2009

luci - no mne sa viac pozdáva ten pierre cardin kočík 😉 ale je to na tebe, ak máš možnosť si pozrieť osobne oba, tak asi podľa toho 😉

lucinka1104
24. nov 2009

práveže nemám dakujem za každý nazor ja som si ajprvý krát vybrala zlý kočík preto sa pýtam vas 😀

michalag
24. nov 2009

luci, aj mne sa viac pozdava pierre cardin 😉

michalag
24. nov 2009

ale je to na tebe

lucinka1104
24. nov 2009

ved aj mne len ten čo osm mala vysnívaný - Bexa 3 bol trojkolka tak zato osm uvažovala

vejula
24. nov 2009

čafte kočky tak u nás sa dnes nedá žiť... Od rána náím tu vrtaju do panelu a bachaju kladivami, fakt na infarkt...

silvia7
24. nov 2009

heh, no tak ja som zatiaľ žiadny kočík nevyužívala, čiže netuším, že kedy je zlý a kedy dobrý... 😅

kiwinka
24. nov 2009

ahojte dievcata moje zlate, dakujem Vam za starostlivost,ze ste mali strach o nas 😅
boli sme vcera s MM na kramaroch na konzultacii este ohladom amnio... no, mame nazory 3 gyndosov, vlastne 3 odbornikov gyndosov,,a jednohlasne naznacili, ze by nedali robit amnio...
ze to nie je specificky ukazovatel ziadnej vyvojovej vady a podobne,, ze tie doterajsie vysledky ako screeningy a AFP boli ukazkove dobre,,ze sa nemame obavat, nechat to na prirodu a mysliet pozitivne..
plod je zdravy vahou, velkostou, vyzorom, srdiecko bije, vsetko je super na výbornu.. a je risk amnio....
takze dnes som ani nesla sa objednat na zajtrajsi odber plodovej vody... nechame to na pana boha averime , ze nasa Karolínka je zdravučka!
Dakujem Vam za p 🙂 podporu baby!

vejula
24. nov 2009

Jeeej kiwinka, no vidíš, ako to super všetko dopadlo. Som na vás myslela 😉 Tak sa teda nebojte a s radosťou môžete maličkej kúpiť niečo pokné, ako si chcela 🙂

kiwinka
24. nov 2009

vejulka, dakujem 🙂 , ale stale mam obavy sakra,,tak som s atesila ze po MORFO zajdem kupit nieco pekne malinkej,, ale mam naozaj obavy stale,,snazim sa len pozitivne vsetko,ale je to tazke,,budeme trosku trpnut vsetci do porodu,, ale vydrzime, musime,, ja este musim dopisat diplomku, v januari odstatnicovat , no je mi na nic,,nemmam ani energiu ,, a tak rada by som kupila daco malinkej,,ked vidim kolko toho vy uz vsetky mate,,aj valbumoch,,baby, ja nemam nic. svokra kupila ponosky nadherne ruzove NIKE a take papučenky milunké,,inak jednu dudinku sme dostali ,, to je vlastne vsetko,, a ja sama som este nic nekupkala malinkej...ach 😅

cheerlady
24. nov 2009

kiwi no super,tesim sa s tebou,uvidis,ze malinka bude v poriadku 😉

tantama
24. nov 2009

kiwi neboj sa..... všetko dopadne napokon dobre... a kľudne niečo pokúp Karolinke urobíš tým radosť aj jej a hlavne aj sebe..... tak šup šup na nákup 😉

kiwinka
24. nov 2009

ano,,urobim radost sebe aj malinkej :D
len mam taky strach teraz, neviem sa toho zbavit... zatial...

cheer a ty este nevies pohlavie? kedy mas nejaky UTZ?

tantamka a grétka je take miléé meno, uplne rozkosne 🙂

silvia7
24. nov 2009

kiwi - uvidíš, naozaj bude všetko dobré a obe budete zdravučké 😉 a súhlasím s tantamou - trošku ťa to povzbudí, keď kúpiš dačo malinkej aj keď len drobnosť 🙂 ja mám tiež len pár vecí, ešte máme čas, len či sa nám potom s tým bruškom bude chcieť niekam sa trepať na nákupy 😝

tantama
24. nov 2009

kiwi strach je úplne prirodzený..... si matka a to je strach sám o sebe... ale pobavím ťa prečítaj si včera čo sa mi stalo v lekárni🙂
a ďakujem

cheerlady
24. nov 2009

kiwi neviem,lebo pred 2tyzdnami na sone vidiet nebolo a dalsie je az v 30tt,no esteze ideme 14.12. na 4D tak ja uz dufam,ze krpca odhalime 😀 teda mm je z toho viac nervozny,ze to nevie ako ja 😀

vejula
24. nov 2009

kiwinka, ja chápem že máš obavy, lebo ja som tiež taká že stačí že nieje všetko 100% ideálne a už mám pred očami hororové scenáre. A tiež ešte nemám maličkému kupene absolutne nič, tiež som sa ešte bála a aj sa troščka bojím. A viem že takýto rpístu bábatkam nerobí dobre. Ja sa moooc snažim negatívne veci zahadzovať za hlavu ale nie vždy to ide... No ale jednoznačne je to oveľa lepšie ako na začiatku klop klop.
Ale však to ti budu určite sledovať v priebehu tehu. Tak neboj. A teš sá že má zdravé všetky orgány a že je čulé a kopká... Keby to malo byť niečo vážne tak by podla mna nebolá taká živá... Uvidíš moja všetko bude dobré 😉

kiwinka
24. nov 2009

silvi, presne to si aj ja hovorim, ke dbudeme mat vacsie brusenko kam uz pojdem,, :D teraz kym som este ako tak svižná treba ist :D
inak,mne uz tusim aj zacina zavadzat to brušenko,,myslim to v dobrom samozrejme :P karolínka ma krasny domček hihi 😉 ale uz pri zohíbaní veru,,ej ide to tazsie :D

tantamka idem na to! 😀

cheerlady ahaa no, ved ten čas takk ubehne a budes vediet aj ty,,nam potvrdili dievcatko a s mM sme sa moc potesili :D
tak pootm daj hned vediet cheer! 😀 😀 😀

cheerlady
24. nov 2009

kiwi jasne,ze dam 😀 ja si tiez myslim,ze to ubehne,len mm bol taky nachystany na to minule sono,ze to uz budeme vediet,ze jemu teraz to cakanie pripada ako vecnost 😀 ale mne to ubehne-buduci piatok mam skusku v skole,potom este 2,do toho stahovanie a hned je 14.12. 🙂

martina05
24. nov 2009

Kiwi, ani ja nemám nič nakúpené, len 2 body a svetrík - to som si spravila radosť po tripple ..... Ale hovorím si, že času dosť ....

cheerlady
24. nov 2009

mati aj ja si tak hovorim,ja mam len 2bodynka a ciapocku..a moja mamina ma kroti,ze mam este pockat,ze casu dost..aj ked po vianociach sa to asi rozbehne 😀

kiwinka
24. nov 2009

aj ja po vianociach,po statniciach teda koncom januara staci,,potom mam este februar a marec na pripravu na porood xxixi :P to staci, nie?
jaaj akurat som sa napráskala obedom,,teraz funím :P inak pohyby citim kazdy den uz,,ale velmi jemnulinko,,asi hajá stále 🙂

cheerlady
24. nov 2009

kiwi a co si dobre jedla? ja papam pomaranc,neskoro som vstavala dnes,tak na obed este nemam chut 🙂 ja som sa vcera zrovna dohadovala s mm,ze od januara by som uz chcela byt doma,neviete ako sa to robi-vtedy idem akoze na PN?

jana3
24. nov 2009

kiwi: som na Teba fest myslela... Ked sa ti lekari zhodli, ze amnio netreba, tak urcite bude vsetko ok 😉 My sice po amnio mame, aj tak stale nemame uplne vyhrate...
Co sa tyka veciciek, tak este som nic nekupovala, mensia zdedi od vacsej. Je mi aj luto, ze nebudem uz vo velkom zhanat vybavicku ☹ vsetko mame poodkladane, dokonca sme este k tomu podostavali par veci od sesternice... Ale nieco nove jej hadam po vianociach kupim 😉

kiwinka
24. nov 2009

cheer akoby prívarok,,šošovičku s párkom. rohlíček,,taketo veci lubim 😀

janka3 a vysledky z amnio mas odobre, nie????

martina05
24. nov 2009

Kiwi, tie pohyby si užívaj, ja mám vpredu placentu a zatiaľ nič moc necítim.... ☹ ☹ ☹

lubkamik
24. nov 2009

Ja uz mam vybavicku viac-menej celu - teda co sa tyka oblecenia. Vela som toho podostavala 😀 Este musim kupit kocik a postielku 🙂

cheerlady
24. nov 2009

lubka ved preto nechcem teraz moc kupovat,lebo viem,ze vela veci aj podostavam-napr.svagrina mi uz oznamila,ze na vianoce uz kupi nieco babatku,takze preto pockam az po vianociach no a vela veci urcite podostavame,ked sa mimco narodi 😵 ale zakladne oblecko musi byt,to je jasne a este ked to uvidim v tych obchodoch,tak neviem,kto ma bude krotit 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre