Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lubiku
18. aug 2009

lucinka dakujem,vidim ze mas doma maleho drobceka, po porode to bude trocha "zahul", no potom to uz bude super. Maly vekovy rozdiel ma svoje plus 😎

gajana1
18. aug 2009

Ahojte dnes nemam vôbec čas od rana niečo robime a pred večerom ideme ku znamim grilovať.
Baby kedy by sa malo isť ku gynekologovi????

jannuulik
18. aug 2009

Lubiku, ty brdo, budeš mať doma celu škôlku 😉 , aj ja by som chcela, ale môj manžel by asi nezvládol 😖

seuska
18. aug 2009

Zuzi ty si sialena s tymi vypoctami fakt 😀 chod sa vyvetrat, prospeje ti to 😉

Lubiku vitaj, fu 4 baby? to by som aj ja rozdychavala 🙂 je to uzasne obdivujem ta, takze si tu najskusenejsia, tak nam co sme prvy krat tehotne budes asi najviac radit...

bolulka
18. aug 2009

lubiku, gratulujem.. 😉

vy sa tu vsetky tak vytesujete, len ja zacinam mat paniku.. ako to zvladnem a tak.. 😝

lubiku
18. aug 2009

ahoj seuska, zatial iba tri 😀 , no ze by bol toto chlapec, neviem, neviem, velku nadej tomu nedavam 🙄
ale uz to neriesime (nastastie ani manzel nie),len mam pocit, ze to riesia vstci okolo nas, co je casto krat na porazenie. A to este o tomto tehotenstve nikto nevie (len vy 😵 😵 😵 )

lucinka1104
18. aug 2009

neboj bolulka zvládneš to

lubiku čo ty vieš možno to 😅 bude naozaj chlapec

seuska
18. aug 2009

bolulka jasne ze vsetky stresujeme, len to tu nebudem v kazdom prispevku pripominat, lebo budem stresovat vsetkych naokolo, dnes som mala zasa dobru chvilku a nakukla som do temy "ako vam zacal porod" a zas som sa nastrasila a po 6 prispevkoch to radsej zavrela.... 😎

lubiku no hej zatial 3 a 4 na ceste, to chce odvahu, opakujem sa: obdivujem ta 🙂

bolulka
18. aug 2009

dnes som volala sestricke, aby ma objednala.. spytala sa, kolko mi meska menstruacia.. ja vravim, ze jeden den.. joj, to si zavolajte, ked vam bude meskat 2 tyzdne.. no ale nenechala som sa odbit, a nechala sa objednat hned.. takze 25. septembra.. pekne..

seuska
18. aug 2009

az 25. septembra na prve vysetrenie? dajak neskoro nie?

bolulka
18. aug 2009

tiez si myslim.. no nevadi.. aj pri prvom som bola az 11 tt.. ak to bude mimomaternicove, no tak to uz budem musiet zistit ocividne sama.. dr. je aj tak na dovolenke 3 tyzdne..

lucinka1104
18. aug 2009

no zase na druhej starne už ti bude určite biť srdiečko teda drobcovi

lubiku
18. aug 2009

Bobulka, ja som u lekara este nebola a chystam sa tam az koncom buduceho tyzdna. Pri predchadzajucich tehotenstvach vo stvrtom tt mi lekar vzdy povedal, ze je tam "naznak" tehotenstva a nech pridem (ak nebudem mat problemy) az o mesiac, kedy bude vidiet srdiecko a ci sa tehotenstvo uchytilo. Tie prve mesiace su vzdy plne strachu a obavy (tiez som si prezila jeden MA) 😢

jannuulik
18. aug 2009

Seuska: ja som si túto tému začala čítať raz keď som bola asi v 7 mesiaci, po pár príspevkoch som to vypla 🙄 a dobre som urobila.Okolo pôrodu som si nič nezisťovala, však to dokázala každá..... 😎 😎 a nakoniec som mala úplne pohodový, bezproblémový.
Bolulka: v UK sa chodí na prvé vyšetrenie až po 12tt a koľko sa tam rodí detí 😉 , myslím si, že je dôležité stihnúť ultrazvuk na NT hodnoty po tom 12tt

civavava
autor
18. aug 2009

ahojte babenky, tak som nazad od dokyho a mimi je v PORIADKU!!!!
Srdiecko mu silno bilo, lekar bol velmi spokojny, babanko vraj ma silne srdcove ozvy, ja som tak stastna!!!!!
Vyzera, ze sa mimi pevne zahryzlo tam, kam ma 😉

Dostala som aj tehu knizku, este mam brat Utrogestan do 14tt, pre istotu.

Som v 7tt, ako mi to vyratal aj konik 🙂
😀

tak nech sa nam vsetkym nadalej dari a dobre spravy pribudaju 🙂

lubiku, gratulujem k dalsiemu babatku, a obdivujem ta, ze uz budete mat 4.dietatko, je to krasne.

ikushik
18. aug 2009

civavava tak to ma tesiiii 🙂 🙂 🙂 je to super 😎 lubiku tiez gratulujem k dalsiemu krasnemu mimi a ja viem ze to bude chlapec 😀

bolulka tiez mam ist az na konci septembra..takze nie si sama 😒 ale ja este cakam 2 tyzdne za vysledkami a tak mam volat ze ako vysli..dufam ze to bude ok..mam z toho velke obavy.nemate nahodou niektora z vas skusenosti s hpv virusom a tehotenstvom?u mna to nebolo este na zakrok,ale bohvie co sa deje teraz ked je tam aj mimi a co bude s krckom maternice ☹ ☹ ☹

civavava
autor
18. aug 2009

ikushik, nemam s tym virusom skusenosti, ale citala som, ze sa to da velmi uspesne liecit...tak drzim palceky na vysledky!

jannuulik
18. aug 2009

ikushik: ja mám cytológiu vždy blbú, aj pred prvým tehu a aj teraz, či mám HPV neviem, asi hej, to neriešim, je to zbytočné, dôležité je chodiť pravidelne na cytológiu a sledovať to, ja chodím každé 4 m. Doktora som sa pred prvým tehu pýtala a on ma uistil, že to nemá nič spoločné s tehotenstvo a dobre , že ma ukludnil, lebo na žačiatku mi vyšlo 3A, ja vystresovaná a potom som išla znova okolo 4mesiaca a krásna 2ječka 😎. Neboj sa

seuska
18. aug 2009

civavka konecne dobre spravy, uz si tusim tretia co nam biju srdiecka.... gratulujem a teskam sa s tebou...

januulik no ale zvedavost mi obcas neda, ze na co sa mam pripravit a ja si tiez tak vravim ze ked to prezlli tolke zeny ze ja to tiez zvladnem, drzkam nam palce...

ikushik
18. aug 2009

januliik, juuuj no trosku si ma ukludnila, lebo ja som myslela ze ani nemozem byt tehu koli tym blbostia, okolo toho, lebo rok v kuse same zapaly a bakterie ktore robili nechplechu..a nepravidelne cykly samozrejme.. ale teraz som stastnáááá strasne a velmi sa tesim 😀 len nech bude babo zdrave..
od dnes papkame babyplan vitaminky. 😉

lubiku
18. aug 2009

civavka dakujem za obdiv, nieje to nic hrozne, prave naopak. velmi gratulujem k srdiecku a fazulka uz nech len rastie a pribera 🙂 🙂 🙂
ikushik bodaj by si mala pravdu,sklamali by sme minimalne polovicu nasho mesta 😀

ikushik
18. aug 2009

lubiku ja som jasnovidka 🙂 bude to chlapcek,ked sa narodi bude mat 3 500 g, 50cm 😀 😀 😀
no trosku srandicky, ale hlavne bude zdravucke 😉

lubiku
18. aug 2009

samozrejme, to je najdolezitejsie, to uz su nase rozmary,ze si vyberame co by sme chceli

zuzana1971
18. aug 2009

babulky, mna to brusko neprestava boliet uz druhy den, radsej idem na pohotovost na kramare, aby som si potom nieco nevycitala. drzte palceky nech vsetko dobre dopadne
ak by si ma nechali v nemocnici, tak notebook si neberiem zo sebou a nebudem vam mat ako napisat, ale proste ked zajtra nebudem prihlasena som v nemocnici

drzkajte sa aj vy

lubiku
18. aug 2009

zuzana radsej bez aj ked zbytocne, pevne verim, ze to nebude nic vazne a babo je v poriadku

annase
18. aug 2009

Ahojte
tak opatrne sak vám pridávam aj ja. Podla mojich výpočtov bude termín 22.4 teda ak sa nič nestane. Doma jedného čertíka máme dnes som si našla na testíku takú úplne slabulinkú druhú. MInulý rok som mala MA v novembry tak dufam že teraz bude ok 🙂 Udr som zatial nebola ešte je skoro to si ešte počkám tak týžden možno dva 😉

lubiku
18. aug 2009

vitaj annase, tiez verim ze nam to tu bude rychlejsie ubiehat cez tu zimu

ikushik
18. aug 2009

zuzka velmi drzim palce aby bolo vsetko v poriadku ! drz sa, vsetky sme s tebou!!!

civavava
autor
18. aug 2009

zuzanka, drz sa moja!!! moc na teba myslime vsetky a drzime ti palce. ozvi sa nam hned ako budes moct.

annase, vitaj medzi nami!

ty kokos mne je tak zle na slnku ze az. fuuuj. este stastie, ze v byte mame super chladok, inak neviem neviem 😖

minka21
18. aug 2009

ahojky,uz som tu raz pisala,nase sa ma tiez narodit v aprily🙂 a u dr som este nebola cakam az na 7tt,nech aj srdiecko je pocut. Inak ako je to cez zimu?asi moc behanie po vonku nie je dobre,ci?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre