Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

denisa1111
14. mar 2010

Blahozelam k Lukaskovi,krasne miery,na ten chrbatik skus kupit capsicole naplast,nalepi sa priamo a prehreje,malo by uvolnit,je to len vyt.z papriky,ale ak je to miesto teple,tak radsej nejaky gel,napr.mentolovy...moze sa aj ibalgin gel,ale s mierou, a na bolest panadol.

michalag
14. mar 2010

Ahojteeee 🙂

Lubika, jeeeej gratulujeeeeeeem k Lukaškovi, hlavne vela mliecka a aby ste boli obidvaja v poriadku a co najskor doma 😵 😵 😵

zase ste toho cez vikend popisali az az, ale popravde velmi sa mi nechce citat, teraz mam nejake blbe obdobie ze ma moc pc nebavi
.... a zase mam stav palenia zahy 😠 😒 ☹

stanusa
14. mar 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 lubiku blahoželám k bábätku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
pekné miery má malý Lukáško!

jana3
14. mar 2010

gratulujem lubiku;)

jana3
14. mar 2010

A mame uz aj nejaku tabulku s babatkami?

moni
14. mar 2010

jeej, tak dalsie aprilovciatko...a prvy chlapcek! gratulujeme lubiku 😵

juliap
14. mar 2010

jankako, ja som mala stiknuty takto nerv medzi lopatkami minuly rok, som sa nemohla ani poriadne nadychnut, to som musela chodit do prace, lebo kolega dal vypoved, po 5 dnoch v bolesti som uz nemohla ani soferovat, lebo kazda aj mala zmena tlaku na chrbticu som revala, a na neurologii sa na mna vykricala jedna jezibaba dr, ze co od nej chcem, najprv musim doniest papierik z pohotovosti ... mm mi to chcel rozmasirovat, ale zistil, ze to mam stuhnute a zapalene, tak sa toho radsej nechytal ... potom som isla k jednomu dr, najprv mi napravil chrbticu, chodila som 5x na masaz a vyhrev, ale aj tak ma to bolelo, no a potom prisiel v sobotu rano mm z nocnej, ja som spala tuho a ked otvoril dvere, som sa zlakla a pohla som sa nejak tak az to zaprastalo, v 1 chvili som si myslela, ze sa mi zlomila lopatka a klucna kost, no a zrazu som zistila, ze ma to neboli ... takze mm ti to moze skusit trochu premasirovat, ale pokial mas to miesto, sval a nerv uz zapalene, tak by som to radsej zverila do ruky odbornika, nespravnou manipulaciou ti to totiz moze zhorsit ...

juliap
14. mar 2010

tak uz mame konecne prveho chlapa do partie, no a nasleduje maxik, nie ...!? aby to bolo vyrovnane 😀 😀 😀

dejna3
14. mar 2010

ahojte,
ja dnes nejak nestíham, bolo veľmi veľa roboty a upratovania, ešte švihám prevliecť periny od tých mojich bacilov 😝
som bola zvedavá, čo nové, či nemáme ďalšie bábätko a vidím, že hej 🙂 🙂 🙂
lubiku, veľká gratulácia, nech ste obaja zdravučkí 😵 😵 😵 😵 😵 krásne miery 😉

moni
14. mar 2010

no mna ide slak trafit, nase stahovanie stale nie je iste 😠 😠 😠
takze neviem ci pokracovat s baleni a ukladani veci do krabic, alebo mam pockat na jasny verdikt. najviac ma stve ze tu zmenu adresy musim nahlasit asi na 20 roznych miestach, medzi inym aj zdravotnej poistovni aby poslali novy preukaz. vyyyyyborne nacasovane 😠

ludka140281
14. mar 2010

lubiku blahozelam.....hlavne vela zdravicka
babule v ktorom tyzdni to bola?ktora budeme dalsia?......ja ja ja ja ja chceeeeem 😀

michalag
14. mar 2010

myslim ze baby spominali ze Lubika bola v 37tt

lucinka1104
14. mar 2010

gratulujem k Lukáškovi všetko naj

alicc
14. mar 2010

ahojte, nebola som tu dva dni a zas ste toho popísali, idem čítať 😉

pipimiska
14. mar 2010

ahojte 🙂 jeeeeej lubiku gratulujem ,vsetko len to najlepsie a vela zdravia prajem 😵 😵 😵 😵

pipimiska
14. mar 2010

moni,a kde ste sa mali stahovat a preco to nieje istee?

alicc
14. mar 2010

lubiku gratulujem, želám vela zdravia obom 🙂 🙂 🙂

alicc
14. mar 2010

baby ked tak píšete že spíte ako bábätká, tak vám veru závidím. ja furt nemôžem spávať, zaspím, ale čo pol hodinu som hore a potom som z toho krútenia v posteli taká nervóznam že musím vstať, tak aj dnes, chodím po byte ako mátoha, pozerám TV a potom cez den som taká ustatá ja nejaká stará žena. nikdy som taká nebola a preto mi je to divné a nepríjemné, normálne sa bojím noci 😝

moni
14. mar 2010

pipi, mame sa stahovat do vacsieho bytu vo vedlajsej budove, buduci vikend. povedali nam ze maju ten byt zrekonstruovat. no a akosi nam stale nikto nevie povedat ci uz zacali robit, a co vsetko maju na plane 😠

alicc, a preco nemozes spavat? nevies si najst polohu v ktorej nic neboli, alebo rozmyslas a robis si starosti? neskusala si nejake take tie babske rady, teply kupel, teple mlieko, cajik pred spanim? neviem ci to pomaha, ale aby si sa nedostala do takeho zacarovaneho kruhu, lebo ked je clovek velmi unaveny, nemoze spavat a furt dokola 😖

kika29
14. mar 2010

no neviem či ja nebudem na rade 😀 kríže bolia, bruško tvrdne, podbruško bolí ako pri mrche, tlaky v konečníku, blbo okolo žalúdka. Plodová voda neodtiekla ani zátka zatial takže ktovie. Uvidíme ako bude v noci či sú to poslíčkovia alebo vás predbehnem 😀 😀 😀 . Joj tie kríííííže. 😝

lucinka1104
14. mar 2010

kika viem o čom hovoríš takto sa cítim už tých 10 dní aj grciam zase a už ma to nebaví ☹ ešťe aj s tým sťahovaním sa to komlikuke lebo je tam strašne vlhko mame mokré steny nejde nam kurenie no hruza

kika29
14. mar 2010

mňa to okolo žalúdka nejako trápi posledné 2-3 dni. úplne ako na začiatku 😝 len nezvraciam. mám pocit že tam mám kamrne, potom také pálenie v žalúúdku či čo. 😝

lucinka1104
14. mar 2010

no mne netrávi ale vôbec tiež ma páli a proste ble nič na to nepomáha na chvíľu pivko ale potom je to zase rovnaké keby malá viac važila už by som ju chcela fakt porodiť no aj kôli sťahovaniu musí vydržať aspon do 25 .3 nomyslím že vydrží aj dlhšie

moni
14. mar 2010

luci, na kedy ste mali naplanovane to stahovanie?

kika, uff neprijemne.
tie krize bolia aj mna, aj mam tvrdy bruch ale to asi z toho ze sa stale s cimsi natahujem 😒

lucinka1104
14. mar 2010

alicc ja mavam tiež veľké problémy so spaním.....fungujem na 4 hod spánku denne až na pár výnimiek

lucinka1104
14. mar 2010

moni na 27.2!!!!!!!!!! a momentálne na sobotu 20.3 snád nam niekto dovtedy to kurenie opraví ale vraj sa to už nedá je to staré a terba to všetko vymeniť teraz ked su už až na obývačku všade podlahy-kurenie je podlahové , je vystierkované a vymalované, no steny sú mokré jaj keby som ale nemala už zbalený kabel k mobilu hodím foto mojej novej kupelky pakná...... 😀 a aj môjho miny bruška ja vyzerám ako v 4-5 mesiaci a nie v 36 tt

moni
14. mar 2010

luci, aj my sa mame stahovat buducu sobotu! tak si drzme palce aby nam to obidvom vyslo 🙂 nas sice nic netlaci, ale radsej teraz ako po porode 😝
no tvoja mala asi dba o tvoju postavu, a nechce aby si musela vela zhadzovat po porode 😵

silvia7
14. mar 2010

ahojte babule..
čítam poctivo 🙂
len neviem, čo písať ale ako tu píšete, že zvraciate a je vám zle - tak mne dr. na poradni povedala, že ak by som zvracala, tak mám ísť hned do nemocky, lebo že v tomto tt to už nie je normálne a ani dobré.. no a to mi hovorila v mojom 37tt , tak ja len že pre istotu... ale necem strašiť..
mňa dnes tiež bolelo brucho, sa mi aj zle dýchalo, potom podbruško ako pri mrche a teraz tlaky na konečník - ale všetko ostatné prešlo, len tie tlaky.. a opuchnuté nohy aj ruky - prsty mám.. a to trpnutie teda, sila, už nech je malý vonku asi aj 😀 snád sa to zlepší.. v utorok ráno poradňa, tak uvidím no.. ale pochybujem, mám silný ciťák, že o týždeň dlhšie potiahnem 😉
práve čítam tému o režime pre mimi.. no som zvedavá, aký bude ten náš.. 😅

cicimon
14. mar 2010

ja som po zaujimavom telefonate so svokrou spravila nieco uzitocne....spisala som pre mm co ma ist povybavovat po porode 🙂

moni
14. mar 2010

silvii, dievca ved ty to mas ozaj za par 😵

cici, zase si dostala nejake "uzitocne" rady? 😕
ja musim napisat telefonne cisla hlavne aby sme vedeli komu volat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre