Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

pepita52
26. mar 2010

fruchbar dakujem za privitanie noo ja mam taky pocit že to ani nepride bolesti som stratila tie nemavam vobec a citim sa celkom dobre nato že sa mi neda dobre postavit chii noo posledny mesiac je dlhsi ako tych osem do kopi a ty sa ako citis

fruchtbar
26. mar 2010

ved vravim,ja uz anmi neverim,ze som tehotna,teraz ku koncu mam tolko energie,beham tu po dome,robim aj tie tazke prace a naladu mam stale dobru a aj pivko by som si uz dala !!!
Jedine co je dobre,ze nemame kramy,co sa s poorodom zial bohu zmeni !!! ☹

fruchtbar
26. mar 2010

no ja idem na nakupy,neviem,co mam dnes varit,tak ma to v obchode mozno inspiruje,a musim flase a plast a tetra pack odstranit na prislusnych miestach,tak si aspon poriadne dnes zajazdim....tu na dedine je vsade daleko !

pepita52
26. mar 2010

fruchtbar no ved to je to nejake divne ja chodim kazdy den na dvor upratovat tak sa dorobim ako kon a mala stale nic 😢 no te krami to bude už sa nemožem toho dockat a keby som nesla na vyvolavacku neverim ze by sla sama von

fruchtbar
26. mar 2010

ake su tie deti lenive a na svete je pritom taaaaak krasne !!! Ja by som spät uz nechcela.... 😀

tak ja idem,pa pa

dajte tipy na obed... 😎

denisa1111
26. mar 2010

vitaj pepita,tak drzim palce,hlavne nech je to rychle,my mame opacny problem,maly sa az moc ponahla,tak som na tbl.,ale len do ne,tak sa budeme mozno buduci tyzden predbiehat,inac vam zavidim,ze mozete vsetko robit,mna to lezanie ubija..g

ludka140281
26. mar 2010

ahoj kocky.....pepita aj ja upratujem cely dvor,pracujem ako divoch a tiez sa mi bolesti stratili...nechapem.....moja mala je leniva neskutocne a vsetky by sme uz chceli rodit....citim sa super az na to vstavanie z postele.....
dnes mam na obed juskovu polievku s hubami a kapustou......mnamky.....ako na vianoce a potom uz dufam zacnem rodit
vecer sme skusili hladkat bradavky a mozem potvrvrdit,ze po 3min..som mala bolesti,takze toto funguje,je to ale dost neprijemne aspon mne 😖 mm sa tesi,lebo teraz chcem sex kazdy den,,,,,ale len koli porodu,aby uz zacal... 😅

pepita52
26. mar 2010

denisa111 dakujem tak to nemas bohvie co 😒 a co si už otvorena ked sa ponahla?

malalady
26. mar 2010

baby pome už rodit ne? 😀 😀

malalady
26. mar 2010

ludka 🙂 ty aspon máš ským 😀 ja mám drahého v Nitre 😀 takže mne príde len cez víkend ale to ho hned znasilním ak do v tedy nič 😀 😀 😀

ludka140281
26. mar 2010

malady......a co sused?...nepomoze?
mas pravdu podme uz

sasikas
26. mar 2010

ahojte slecny....no ja sa tiez citim stale lepsie a lepsie.....dokonca som sa dnes aj poriadne vyspala.... 🙂 tiez uz mame vsetko vyupratovane, vyzehlene....uz neviem co od dobroty so sebou....no este idem dnes prezliect periny a aj by som posadila neake kvietky na balkon, ale nam zatepluju, tak to teraz asi nema vyznam...aj tak by sa to vsetko znicilo...🙂
pepita verim ze uz by si to mala najradsej za sebou, asi ako kazda.....ale ono to pride kedy ma..... 😉

sasikas
26. mar 2010

malalady- ty mas termin akurat na moje narodky.... 🙂
ja dnes na obed robim syrove fasirky a zemiakovy salat....uz mam na to chut od utorka.... 😀

malalady
26. mar 2010

ludka sused nič pre mna 😀 😀 ale tak naštastie už mi zajtra príde hádam tak ho hned stiahnem do postielky 😀 ja mu dám ulievat sa 😀 😔 😝 heheeeeeee...

cicimon
26. mar 2010

caute
ja som tiez niekde citala, ze ku koncu tehu sa bud nepribera alebo sa moze dokonca chudnut... teda presne ze pred zaciatkom porodu sa moze schudnut cca 0,5-1,5kg - je to v knihe 9 mesiacov otazok a odpovedi
a som velmi zvedava, ci sa niektora vasa metoda osvedci na vyvolanie porodu 🙂

ja dnes nevarim, dojedame zvysky zo vcera a aj nejaky program si musim vymysliet 🙂

malalady
26. mar 2010

sasikas si sa narodila 11násteho? 😉 no ja 11násteho rodit nebudem lebo ak do prvého ništ tak 1veho ma ide poslat objednat na cs ☹

magic08
26. mar 2010

baby prosim viete mi niekto poradit?
vcera vecer som si nasla na nohavickach hnedy hlien a teraz zase... Znamena to ze odisla hlienova zatka?

sasikas
26. mar 2010

malalady-hej ja som 11.eho.... 🙂 a mozno aj ta nasa mala nakonec bude, ked sa jej nebude chciet.... 🙂 ale brala by som aj 1.4, to zas neterka je .... 🙂 ale myslim ze tym nasim drobcom je to jedno aky datum....hlavne nech uz su tu.... 😅

malalady
26. mar 2010

aké vyvolanie porodu?? 😉 kde ste to písali??? 😀

malalady
26. mar 2010

magic to neviem také hnedé mavam aj ja.. 😀 takže neviem ti povedat čo to je 😠

stanusa
26. mar 2010

ahojte,
hlasim sa z nemocky, je u fajn aj ked niektore dni su dlhe.
vyvolavacky tu mali uz dve baby, jednej sa porodne bolesti rozbehli po par minutach, potom sla hore na porodnicu
druhej babe pichaju od pondelka, kazdy den jednu injekciu, dnes ma dostat poslednu a stale sa nic nedeje...uz rozmyslaju nad cisarskym, lebo ma malo plodovej vody

idem este popozerat co nove, ale ak viete co je tak by ste mohli dat nejake info

magic08
26. mar 2010

malalady: mas to uz dlho? ja len od vcera... bola som na poradni, tak mi doki povedal, ze sa krcok skracuje a ze sa otvaram... a vravel aj to, ze uvolni hlienov zatku aby sa to rozbehlo.. tak asi by to mohlo byt ono, nie?

stanusa
26. mar 2010

pozerala som, ze silvia este stale caka, mame nejake nove babatko? haloooo

jankako
26. mar 2010

ahojte babule.Takže som doma z poradne,nie moc nadšena...V pondelok nastupujem donemocky,som na jeden prst otvorena,opuchnuta,tak ma hospitalizuju.Ze radšej.No a samozrejme že to budu vyvolávať...tak som zgundžala po ceste dom,strašne sa bojim.Ma úplna panika chyta,lebo sa bojim že tam budem týž.v bolestiach a nič.. 😢
Ako to vidite baby ked som na jeden prst otvorena????
maqic to by mal byť rozbiehajuci porod,nie?pokial si nezačala krvácať po gyn.vyšetreni.no neviem,nechcem radiť,ale ja by som už frčala k doktorovi...

magic08
26. mar 2010

Jankako: neboj oni ta v nemocke nenechaju trapit sa... pichnu vyvolavacku a porodis... budes to uz mat za sebou... vsetko bude dobre
No vcera som bola u dokiho, tak vravel, ze na 1 volny prst som otvorena, ze sa krcok skracuje a ze uvolni hlienovu zatku aby sa to rozbehlo... takze to asi ta zatka bude... len som myslela, zeto odide a je to... ale aj dnes spinim... no uvidime co bude... zacinaju pobolievat krize, tak hada to ozaj porod zacina... bodaj by... 😀

marika1902
26. mar 2010

Dobre ranko tehule 😀 😀 vy ste take ranostajky 😀 😀

Jankako takze v pondelok tak drzim palceky aspon si este uzijes vikendu 😀 😀

Inak mne upratovanie pravdepodobne pomohlo v urychleni terminu. Minulu sobotu som upratovala ako drak aj skrine odtahovala koli prachu, periny prezliekala no proste som sa dokvarila ako nikdy. No a na poradni mi dr. povedal ze prenasat urcite nebudem ze mam tak tyzden pockat. Cize mi asi to upratovanie trochu dopomohlo a teraz uz len cakam kedy to pride 😀 😀 aj ked som len v 37tt

Pepita vitaj medzi nami 😀 😀

a este k tej mrch to viete ze ak budete kojit ziadna mrcha nebude? 😀 😀 Teda okrem sestonedelia 😠

jankako
26. mar 2010

seuska,takže aj Vy nastupujete na vyvolávanie???ja sa bojim.. ☹
denisa ja mám sleepplay plienky segra mi kupila v kanianke dvoje za 15 ečiek..,podprdu na kojenie z Just play za 2 ečka a monitor dychu na plienku,ale či je dobry....neviem...uvidim..

marika1902
26. mar 2010

Inak podla mojich osobnych vypoctov by som dnes mala zacinat 38tt. Ak beriem do uvahy ze presne viem kedy sme s mm sexikovali 😀 😀

kikarv
26. mar 2010

ahojte. v čera som sa už nestihla vrátiť zaspala som na gauči. mm ma budil o 23:40h že mám ísť do spálne spinkať že tu chrápem 😠 no drzáň jeden 😀

maqic no môže to biť zátka ale ja som čítala že zátka odíde naraz a potom už nič neodteká a je hlienovitá ružovkasstej farby. to špinenie môže síce signalizovať príchod pôrodu ale kým nekrvácaš tak sa nemusíš znepokojovať - ja si myslím.

moni dnes mi volali z realitky ideme podvečer pozrieť jeden byt tak som zvedavá že ako to dopadne. asi pôjde aj môj svokor aspoň ja by som chcela aby išiel len nieje ešte doma a ktovie či sa stihne vrátiť z Brna.

denisa mne od začiatku tehotenstva doki hovoril že porodím skôr bo som pootvorená placenta bola nízko a podobne a teraz to cele vyzerá že porodím normálne. stále hovoril že bolo by dobre keby sme vydržali do 37tt a my už dnes končíme 38tt a stále nič 🙂 bublinke je celkom dobre rozmyslela si to nechce sa jej von. asi budem musieť použiť vynucovacie prostriedky na ňu 😀

kiwinka
26. mar 2010

cafte baby,, jak je dnes zase pekne 😀

ak tak citam, s kazdu sa tu nejak ponahlaju nie? este ani nieste v termine / niektoré / a uz idu vyvolavat? to co je? niektore zas nechaju aj do 42tt... rozne praktiky maju lekari,,tazko povedat co je dobre a co nie je dobre...
HM... 😒

baby tie ktore mate tie tampony do podprdy,, vsetky ich mate take velke? ja som terz rozbalila krabicku ze aj do nemocky si par vezmem a kukam jak puk na tu velkost! to je jakee velke,,ma to rozosmialo!!! 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre