Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

stanusa
29. mar 2010

ahojte, tak uz som na vyvolavyckach, dnes som dostala prvu nic, zajtra pokracujeme.
dnes sa rozhodol primar, ze budeme rodit prirodzene, ale ze to urychli tymi injekciami

idem vas docitat

zuzkabar1983
29. mar 2010

jeeej stanusa tak drzim palce, nech to mas uz za sebou co najskor! Potom nas isto informuj!

moni
29. mar 2010

stanusa drz sa...aj jankako mala ist dnes na vyvolanie, ak sa dobre pamatam 🙂

kikarv
29. mar 2010

baby ja mám také tvrdé bruško že až.
cheerlady mňa mm tak dnes vytočil že buchol dverami odišiel preč a ked sa vrátil tak ja som čakala že budeme pokračovať hádkou a on sa tváril akoby sa nič nestálo chuju.

aktakk
29. mar 2010

Zuzkabar- ja mam tiez streptokoka....Ked som prisla do nemocky, tak ma doktor vysetril a hned by dali ATB do zily...preto aj dlhsie trvalo, kym som porodila, lebo mi dr. nemohol 4hodiny ziadno pomoct. No a po 4hodinach mi potom prepichol vodu. kedze som ale nerodila stale, teda som bola otvorena nie uplne, tak mi asi tak po dalsich 4hodinach dali zasa ATB do zily. Malinke potom vysetrili tak, ze mu brali nejake vzorky zo zaludka, ci sa nenakazilo ale vsetko bolo ok.

ludka140281
29. mar 2010

doma som doma 😠 mam sledovat ako casto budu bolesti a ak dlhsie ako 1,5hod.tak mam prist....malinka je uz konecne dolu hlavkou a porod bude normalny 😀....az mam lepsiu naladu 😀
Deniska tesim sa a blahozelam 😀

kikarv
29. mar 2010

stanusa tak sa len držte a hned sa ozvi ked budeš môcť.

aj ja už chcéééééééééééééééééém 😒 mňa už toto nebavý všetko ma bolí,tvrdne,pichá,tlačí, nohy mám napuchnúte a drobec nie a nie ísť von. 😅

zuzkabar1983
29. mar 2010

Aktakk a nevies ako by to riesili, keby pridem do porodnice a ide to rychlejsie? Myslim, keby porodim napr. do dvoch hodin?? Zaberu tie ATB aj tak??

zuzkabar1983
29. mar 2010

Inak to som asi moc velky optimista porodit do dvoch hodin, co??? 😀 😀

ludka140281
29. mar 2010

este mi na ultrazvuku zistili ze malinka ma delataciu pravej oblicky:to znamena ze sa jej tam zadrziava moc,nieje to vazne,aj Sarka sa s tym narodila a teraz jej to zmyzlo 😕 da sa to liecit aj operovat

aktakk
29. mar 2010

Zuzka ak ti nestihnu dat ATB, tak ich daju hned babatku pri narodeni...a potom tusim dalsich 5 dni ale to uz som si neni ista. Doktor ma povedal, ze dolezite je o tom vediet a viac sa netreba bat.

aktakk
29. mar 2010

Zuzi- no optimistka si, ale co vies...aj to sa moze stat!

kikarv
29. mar 2010

zajtra je spln kolko sa rozhodnú prísť deti na svet? 😀

aktakk
29. mar 2010

Stanus- vela stasticka..
Inak, mam pocit ze to tu akosi vsetko viazne...co sa vsetky sustredite na to, kedy pridu konktrakcie? Ale som vtipna, co? 😉

moni
29. mar 2010

zuzka, mojej kamoske nestili dat atb a vsetko dobre dopadlo. treba mysliet pozitivne.
a jasne ze ti prajeme 2 hodinovy porod ;)

evil15
29. mar 2010

zuzkabar dakujem za podporu dosť ma to vyštrašilo lebo ja som už mala snád všetko čo môže žena mať v tehu 😒 verím že všetko bude dobré a drobček nič nechytí žiadneho bacila 🙂
inak už by som to aj chcela mať zasebou dnes na monitore bola mamina ktorá čakala svoje 3 bábo a povedala mi že zase prenáša že každé jedno prenášala skoro týžden vôbec som jej nezávidela chudatko ☹

ozaj dnes som mala bambulkovský den k mojej dr chodí aj bambulka Monika Haásová a dnes bola aj so sestrou čo hrá v Paneláku tak si ich tam každý obzeral že až akoby boli z inej planéty 😀 😀 😀

zuzkabar1983
29. mar 2010

Aktakk ja sa sustredim akurat len na to, co dat do ust 😀 😀 Pozeram na nete recepty, lebo neviem na co mam chut ... dala by som si nejau maskrtu, nejaku slahackovu tortu... Alebo zeby palacinky??? 😅 Sama neviem, ale nieco musim vymysliet, lebo vyjem celu chladnicku a aj tak mi to nebude stacit ....

cheerlady
29. mar 2010

kika ja sa k tomu mojmu nevyjadrujem,ale to maju spolocne-zacneme sa hadat,potom sa zobere,odide,vrati sa a tvari sa,ze je vsetko v poriadku a toto ma dozerie este viac-hlavne ked on spravil chybu! 😠 a potom sa s nim nebavim a on to ani neriesi,on si asi jednoducho povie,ze sak ju to prejde a hotovo!lenze mna to tak lahko neprejde,ja zo seba debila robit nenecham a ja zase nebudem ta,co ustupi a este sa mu nebodaj ospravedlnovat 😠 fu,trochu som sa rozpisala 😅

cicimon
29. mar 2010

evil - tak tu Haasovu som tam dnes aj ja videla - a sranda bola, ze okolo slo take dievca s mamou, sa jej zdravili ze dobry den a ked presli okolo nej, tak mala ze "to je ta jancova z panelaku" 🙂)

monva
29. mar 2010

ahojte 🙂
Seuska - mam sa klop-klop nech to nezakriknem nejako az podivuhodne dobre, dnes ziadne tvrdnutie, v pohodke si lebedim, dokoncujem co mam na plane - som zvedava, kedy to pride 😀 Len svokra je nejaka nachladena, tak sa obavam, aby sa nam to tu nedonieslo. Tak ako som mala pocit, ze porodim 1-2 tt pred terminom, teraz by som uz rada potiahla, aby sa svokra doliecila, dokymu sa zahojil prst a moja mama by chcela, aby to bolo az po sviatkoch, nech prejdu sviatocne zhony a sviatocny sofery na cestach ... 😀
Teda uz to vyzera fakt realne, ze sa tam stretneme vsetky spolu, ked ty ides v sobotu, este uvidime ako Tarinka a ja, no ak aj nie rovnake terminy, tak aspon par dni sa nam prekryvat isto bude 😀
V stredu mam volat dokymu a dohodneme sa na termine kontroly, podla toho, kedy bude on v nemocnici.

evil15
29. mar 2010

😀 😀 😀 no vidíš to ona tam chodí tiež ako ja každý pondelok tak možno budúcy týžden bude zase v utorok 🙂 je celkom milá aj ked ju berú všade protekčne no hold nie sme herečky cici 😉

cheer nerozčuluj sa nepomôžeš si chlapy sú taký s nimi je zle a bez nich ešte horšie aj ten môj je expert na vytáčanie mňa, ale ja som už obrnená to chce prax 😉 😀 🙂

tarinka333
29. mar 2010

Seuska, Monva, fakt by bolo super stretnut sa vo vzdycharni, by sa nam tam podla mna aj paradne vzdychalo spolu a dame preteky, ze ktora pojde na salu prva 😀 Hehe.
Seuska, na poradnu idem 1.4 🙂 cize stvrtok... tak som zvedava... A neboj porodu, zvladli to ine, aj my musime, ja som zatial kludna,ale to neviem presny den D, tak asi preto... 😉

cicimon
29. mar 2010

jaj mne teraz mm tak stupil na prsty na nohe.....az mi slzy vysli. Ale to mam zato, ze furt chodim bosa..

stanusa
29. mar 2010

diky baby 🙂 budem informovat - teda skor asi mm posle nejaku spravu, lebo uz potom budu ine starosti s babatkom
dne sme tu mali mamicku po vcerajsom porode, nevedela si poriadne sadnut chudatko 😖 🙄

stanusa
29. mar 2010

gratulujem deniske 😵 😵

cheerlady
29. mar 2010

ozaj baby-poculi ste nieco o tom,ze do nemocky by sa nemalo ist s nalakovanymi nechtami??? 😕 jedna znama mi hovorila,ze su na to haklivi,ze jedna si dokonca musela tesne pred porodom odklakovavat nechty! 😲

zuzkabar1983
29. mar 2010

cheerlady nam to spominali tiez, ale skor vraveli, ze nie umele nechty .... a aj ked ich niekto ma, tak dat dole aspon z jedneho prsta ... to kvoli tomu, ak by nastali komplikacie a museli by operovat ... vtedy davaju na prst ten ''monitor'' ci co to je

moni
29. mar 2010

cheer, tie nenalakovane nechty su vraj preto aby videli ci ti nemodraju prsty. len mne to dava logiku len pri celkovej anesteze, nie pri epi/spinali. tak neviem, radsej sa lekara treba opytat. priesvitny lak by nemal vadit, teda tu nevadi ziadny.

cicimon
29. mar 2010

cheer - ja som tiez take pocula - ze ostrihane a nenalakovane

zuzkabar1983
29. mar 2010

a este nam vraveli, ze su haklivy ak je zena namalovana ... z dovodu, ze predsa je to chemia a napr. spirala moze padnut na babo alebo tak .... neviem ci som to dobre napisala ... proste aby sme babatko ''nezaspinili''

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre