Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
28. dec 2009

ahojte babbule,

zuzi, vitaj doma, dufam, ze si oddychnes a zabudnes na stresy!
to pomalovne brusko mam v albumke tunak

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

a manducu v albume Vybava 🙂

dnes idem na 12:30 k lekarke, nech ma pozrie, je mi uz lepsie ale stale mam plne dutiny aj hrdlo a neviem vykasliavat ☹((

ja uz o tyzden budem v praci, grrrrrrrrrr

sasikas
28. dec 2009

ahojte...akurat som sa bola dat pichnut na tom glukozovom teste....brrr...take sladke po sviatkoch..ale da sa to....radsej mi mohli dat 2 litrovu colu vypit.... 🙂

stanusa
28. dec 2009

ahojte baby,
vratila som sa z poradne, vahovy prirastok doki okomentoval, ze pekne priberate 😀 a, ze je to urcite lepsie ako chudnut ... no uz som +11kg 😕 😲
popocuvali sme srdiecko 142 tepov za min. co je v norme

na glukoz. test ideme 11.1 nalacno rano, potom zoberie 2x krv kazdu hodinu a mozem si doniest len vodu 😝

civava s cim kreslil mm to brusko? tipujem na slahacku

stanusa
28. dec 2009

sassikas kolko toho si vypila?

jankako
28. dec 2009

Dievčence dakujem Vám velmi pekne za váš názor očkovanie proti prasacej chrípke..
Mne to tiež lekár neodporučil...Ako čítam,tie názory lekárov sa roznia..Možno by mi to neublížilo,možno by som ani o mimi neprišla,ale čo ked to predsa zanecha na nom nejake následky,ved to malinke v brušku je citlive na všetko,ved ani Antbiotika sa nemožu v tehul,lebo možu ublížiť,to potom pichaju čistu vodu???Hmm..
Ja tiež užívam preventivne Oscilococinum a myslim že to zabera..uvidime...

kamilakd
28. dec 2009

JANA3 ale treba brat na vedomie ,ze tie zeny tehotne ktore zomreli na prasaciu mali ine velmi tazke zdravotne problemy ani jedna nemala LEN prasaciu chripku a na nu neumrela!!!! je nebezpecna mas pravdu ale to dieta v martine sa narodilo v 29tt koli zdravotnemu stavu matky bola prevedena sekcia...baby nepanikarte,ak sa bojite dajte sa zaockovat poradte sa s gynekologom najlepsie poradi....panika nie je na mieste 🙂

stanusa
28. dec 2009

jankako osciloc. mam aj ja a riadne zasoby som si urobila este na jesen, zatial som uzila len par krat a fakt pomohlo...predtym som homeopatika nebrala

aj trosku lutujem, ze som sa doteraz nikdy nedala ockovat proti chripke, lebo v tehu sa isto nedam kedze neviem ako telo zareaguje a proti prasacej uz vobec nie!

stanusa
28. dec 2009

baby uz to mame len za par, nam to vychadza o 3 mesiace...uz sa tesim 😵 😵

kamilakd
28. dec 2009

najhorsie obdobie na akekolvek lieciva je 1.trimester do 12tt tehotnosti ked sa dietatko vyvija,je dokazane ze pocas tehotnosti sa nastartuje cely ochranny system matky aby sme dietatko chranili...ak vsak pride daky problem vyskum uz dokazal ze niektore ATB-penicilinove zlozky tehule mozu,ak je potrebne takze ziadny strach a zas lekar vie ci treba dat ATB alebo nie podla vaznosti ochorenia...a viete ze homeopaticka liecba je o tom ze je vyliecenie v nasej hlave?takze asi tak 😀 😀 😀 tekutinky treba jablcka prechadzky...netlacte dake preventivne hovadiny do seba pokial fakt netreba 😉

kamilakd
28. dec 2009

stanusa ufff no fakt mame to zapar a ty sa uz tesis? ja celkom hej len ten porod 😅

stanusa
28. dec 2009

kamilka presne tak je to aj o psychike 😵

jankako
28. dec 2009

stanusa,tak budeme šlapať na oscilococ.. 🙂 hádam bude zaberať stále...
kamilkakd,to som len ja taka panikárka..už na škole ma zato nemali ,,radi" 😀 😀 Som vedela stresovať a panikáriť,by ma zadrhli spolužiačky za to..ja si myslim že treba si trochu viacej dávať pozor a myslieť pozitivne..nepanikáriť.Pokial neumrie dalšia tehotna a ja budem zase v strese 😀

kamilakd
28. dec 2009

😵 tak tak a preto netlacme hluposti do tela,inak u nas je hnusne taka tma fuj a uz zacali uz vypredaje???ci neviete

ludka140281
28. dec 2009

ahojky princezny
spoznala som pri poslednom potrte dievcinu,tiez potratila,potom sme spolu otehotneli....24.12 sa jej narodila dcerka:700g.....rodit mala 28.3.2010....púoznate niekto taky pripad?prosi ma o nejake informacie,je v porodnici,mala zije,ale boji sa.....narodila sa v 26tt.......viete niekto o takom porode nieco?co je s detickami?
PROSIM PORADTE

subidubi
28. dec 2009

ahojte...
zuzi1971, markspencer je v avione cca vedla nextu, St.oliveru..., a co sa tyka vypredajov, tak v HM uz maju vypredaj aj na detské vecičky, su tam veci aj za 2 a 5€ ale nic som nekupila lebo asi skor letne vecicky budeme potrebovat a z tych zlacnenych sa mi nic nezdalo zeby sa hodilo 🙂 V ikey je tiez vypredaj, ale postielky som nevidela zlacnene, len dake deky a take plastove nadoby na hracky a vanička na kupanie, a tiez som nic nekupila 🙂 Ale chcem ist v januari do rakuska aj kvoli kocikom tak tam uz si pokupim, lebo velmi tazko sa mi odoláva aj tu ked vidim tie krasne vecicky.
Ozik, na tej sladkej vode som bola tiez, cakala som ze to bude horsie, ... a tiez neviem ci si mam dat EPI, a ci si "zajednat" porodníka, ale zatial som hrdinka a myslim ze bez EPI a ze porodí ma ten kto tam bude. Vy ako s tym porodnikom?
... niektora z vas pisala ze má Quinny buzz, ten je krasny, ale este som ho nevidela nazivo, rozmyslam medzi ním, Jane, Concord ... viete mi dat dake infošky? 🙂
... inak pekny den prajem, vlastne dnes asi ideme obehnut dake kociky, ale rozhodne kupime bud v rakusku alebo madarsku lebo cez net som to pozerala a su tam ovela lacnejsie.

kamilakd
28. dec 2009

jankolo neboj nic hlavne klud necitj veci na nete uzivaj si tehotenstvo pekne hladkaj brusko debatuj sa s mm a nemysli na hluposti...tes sa ked budeme tie nase mimina kupat kocikovat a uzivat si krasne pocasie tea dufam,ved hadam budeme mat letne deticky...

stanusa
28. dec 2009

ja si vybavim epiduralku 😀 , mozno budem mat odporucany cisarsky ale toho sa bojim paradoxne viac ako klasickeho porodu...
preventivne zatial tlacim ovocie a teraz kyslu kapustu uz od Vianoc 😝

janka netreba nato velmi mysliet, v zivote sa stava kadeco a kvoli tomu sa stresovat fakt neoplati a najma teraz 😉

subidubi
28. dec 2009

jaaaaaaaj oziiiiiiik, uz vysiel v zbierke ten zakon o zvýšenom rodičovskom, takze 100% to od januára2010 platí, jupiiiiii.

zuzkabar1983
28. dec 2009

Ahojte babenky,
tak konecne pisem aj ja. Dnes mi je uz omnoho lepsie, ale vcera sme skoro volali zachranku ☹ Mala som zlcnikovy zachvat a bolesti som mala take, ze som ani dychat nemohla a bolelo ma cele brucho, tak som si myslela, ze asi uz aj porodim. 😖 Panika tu bola ako stvorena, ale potom som vypila nejaky caj a asi po pol hooodine som sa zozviechala zo zeme a bolo lepsie. Ale poviem vam, nebolo mi vsetko jedno ...

baby ja vam tak zavidim, ze mozte ist na ''vypredaje'' .... ja tu v PD ziadne poriadne obchody nemam a trepat sa mi do Blavy nechce ☹ Potom aspon nafotte a dajte do albumu, co ste nakupili.

Ludka, poznam podobny pripad ... Stalo sa to este v Irsku, svagrovho kolegu manzelka .... porodila v siestom mesiaci dvojicky, dievcatka, obe mali pod 700 g a vyzeralo to velmi zle. Momentalne su obe uz dvojrocne baby, krasne, plne elanu a totalne nezbedne 😉 😀 Treba verit, ze vsetko dobre dopadne!!!

Subidubi, my mame Quinny, ale nie Buzz ale SPeedy. A som nim nadsena ...

stanusa
28. dec 2009

prisiel mi balik z alibeby
zavidim vam vypredaje, u nas su v tescu este od Vianoc vacsinou zimne vecicky...najblizie nakupne centrum mame 2 hod cesty 😖

kamilakd
28. dec 2009

zuzka a uz si ok??? a zajtra co ideme?ci budes oddychovat? mozno tie bolesti bruska boli tie stahy maternice,a teraz sa maly vrti?

zuzkabar1983
28. dec 2009

Kamilakd, uz som v pohode ... normalne mi to super preslo, ani nechapem ako ... A zajtra idem. Nebola som si ista ako mi bude, ale dnes sa uz vazne citim super. No ja som si cely tyzden myslela, ze mam pokazeny zaludok, a vcera sa z toho vyklul ten zlcnik ... A zlakla som sa aj o maleho ale pekne sa hybe. .... to bolo prve co som pozorovala .. 🙂

kamilakd
28. dec 2009

uff tak to som rada ze ste ok,este si zavolame dnes 🙂

kamilakd
28. dec 2009

Dema NEXXUS 2009 tento kocik je dobra napodobenina imidzovky bugaboo kuknite 😀

stanusa
28. dec 2009

dnes som si bola vybavovat peenku z DNP, ma dvakrat prehnala za lekarom, lebo nevyplnil nejake cislo...no nemohla to dopisat ona 😠 by som sa necudovala, keby aj kontrolu na mna poslala, taka bola neprijemna akoby zavidela tych par korun navyse

kamilakd
28. dec 2009

stanusa ved to ze tych par korun svine su to ved vedia ze teraz skoro kazda tehu ma nejaky problem....neskutocne ja som tiez na rizikovom.a kontrola ti moze prist iba na navrh zamestnavatela alebo nejakeho prajnika 😠 socialna ta len tak kuknut nepride....

kuknite na ten demacky kocik fakt vydarena napodobenina ked vezmes cenu 1000e bugabo a 200e dema normalne kukam nan a tych kombinaaacii

fruchtbar
28. dec 2009

Ahojte babenky,my sme boloi na sviatky na Sk a v tescu som si po sviatkoch pokupila straaaaaasne vela veciciek pre maleho a take lacne,ze mi muz len vravel:nakupuj zlatko nakupuj!
Keby mi tak vravieval stale....... 😉

Inac sa mame fajn,maly kopka stale viac a viac

Pekny den!

sasikas
28. dec 2009

stanusa bolo to asi 3 deci, a nebolo to take hrozne...da sa to so zavretymi ocami....najhorsie pre mna bolo ze som sa potom nemohla ist 2 hodiny vycikat.... 🙂 🙂

kamilakd
28. dec 2009

sasika 2hodiny sa nesmies vycikat no krasne som zvedava ako dopadneme tie ktore sme ladvinarky a mechurovky,musim sa ozvat dejne ako to bolo u nej

nika12
28. dec 2009

Ahojte 🙂 Chcem sa spytat, ci uz mate kupene zavinovacky, ked tak kolko asi treba, staci 1, alebo 2 alebo viacej??? Mozno ste to tu uz rozoberali, neviem...a ak mate nejaku stranku, z ktorej ste objednavali a ste spokojne, tak mozete hodit link 🙂 Dakujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre