Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

adasik
30. dec 2009

civi- pridala som nejake foto bruska do mojho albumu, zatial mam len take...mozes zaradit k aprilovým bruskam, dakujem 😉

silvia7
30. dec 2009

čafte... mne sa včera večer taaak vlnilo bruško, sila.. tak drahý zasvietil svetlo a čakal, že nech to vidí aj on a nič.. čakal 10min, potom zhasol, že ide do vane a zase mrňous začal 😝 bolo to super..

dala som piecť koláč a začala štrajkovať rúra, tak som taká načertená... hruza.. čo porábate? 🙂

jankako
30. dec 2009

Hm,žeby viedli v apríli baby?čítam dalšia tehula nosi v brušku dievčatko/ninuska8/ 🙂 Pekne mena máte vybrate..

moni
30. dec 2009

tak to vyzera ze dievcatka dobehli chlapcov 😎 ci uz vedieme? tak ci tak, gratulujem ninuska!
vcera som sa konecne objednala na 3D sono, na 19.1. tak dufam ze nam dovtedy nenarastie pipik, lebo uz som pripravena na dievcatko 😀

silvi, aj nasa zubrienka reaguje na svetlo...teda, robi to iste co vas malicky 😀
a nema rada celine dion, vzdy rano ked ju hraju cestou do prace tak sa jasi 😀 to asi preto ze ani ja ju nemusim 😉

ja som sa dnes rozhodla ze si len v praci spravim poriadok na stole, dokoncim par veci a poobede ujdem 😅

sasurin
30. dec 2009

ahoj, blahoželám k princezničkám. 😀

my sme dnes boli na ten glukozový test, prežili sme to v zdraví a aj výsledky sú ok.

aj v PO ráno nasnežilo,ale teraz sa už všetko topí taká čvachta je tu. 😝

pipimiska
30. dec 2009

caute 🙂

ako vas citam,tak vetsinou pisete,ze ak sa im nieco nepaci tak zacnu kopat a ze ked chcete aby sa ukludnilo,tak sa mu treba milo prihovarat..ja mam skor pocit,ze kope ked sa mu nieco paci a ked zacne slabucko kopat a ja sa mu prihovaram kope este viac a silnejsie 😵

moni
30. dec 2009

ja neviem pipi ako je to 😅
mne kope ked chystam nejake jedlo, tak si vravim ze to sa asi tesi 😵 a ked si pohladkam brusko tiez viacej zacne.
je mozne ze aj tu celine dion ma rada 😀 😀 😀

silvia7
30. dec 2009

baby inak nemáte niekedy taký pocit, že mimi vám vyslovene pichá pršteky do brucha?? taká ostrejšia bolesť trošku len na kúsočku bruška.. hlavne tak od pupku naboky..
mňa kope keď dlhšie sedím v jednej polohe, keď zalahnem do postele alebo dokonca včera pri umývaní riadu a varení, ako som tak dlho stála v kuchyni.. som si normálne musela ísť ľahnúť na chvíľu, lebo aj kríže ma začali bolieť a aj bruško som mala také zvláštne pocity..
jeeeej rúra začala piecť, tak som rýchlo dokončila koláč, no som zvedavá 😉

sasurin
30. dec 2009

moje malé je otočené tak akoby bolo na štyroch takže všetky kopančeky idú smerom dole a ked sa trafí tak to obsiahne mechúr, kopať začne vtedy ked dlhšie sedím, lebo ked chodím asi sa kolíše a to ho uspáva a dokonca dnes ked som si poobede ľahla tak som cítili také pravidelné ťukanie akokeby štikutalo 😀

pipimiska
30. dec 2009

moni,to som tym kcela povedat,takze si musis zvykat na celine dionovuu 😀

..mna kope tiez ked sedim alebo lezim,tiez je kludne ked chodim,asi to beru ako kocikovanie 😅 aaa tiez ked si umyvam zuby alebo riad 😉 chrbtica na pravej strane ma uz bolii 5 dni asi,lepsie chrbtica jak ladvina,utesujem sa 😅

moni
30. dec 2009

moja mala je asi krizom, lebo najviac kopancov schytavam vpravo dole. umyvanie riadu, zubov a sprchovanie ma bohovsky rada, to sa napuci na brucho a drzi 😀 a vraj ano, chodza ich uspava lebo sa hojdaju 😵
pipi, no ked som si na tu pani za 30 rokov nezvykla, neviem ci sa hecnem teraz 😀 😀 😀
no radsej nech ta aj chrbtica prejde, mna to drzalo len 2 tyzdne a mala som dost 😝 teraz mi vynimocne nic nie je, takze klopkam kde sa da...teda, tvrdnutie bruska neratame 😅

sasurin
30. dec 2009

ja mám zase každý večer pocit že mi strašne oťaželo bruško ale ked si potom ľahnem tak je to ok a občas ked ľahnem na chrbát tak akoby som sa zasekla a bolí ma ľavá strana chrbtice, kým sa neprevalím na bok, ale dá sa to vydržať 😀

silvia7
30. dec 2009

sasurin - inak super teda, že ten glukozovy test dopadol dobre 😉 rátam s tým, že keď sa mne dr. neozvala, tak aj moje výsledky neboli zlé.. oni mi píšu sms, že či je všetko ok, ale teraz sa neozvali vôbec..
idem večerať.. no ja mám na mysli takú pichľavú bolesť, akoby mi fakt prstíčky pchalo a chcelo sa dostať von, také nepríjemné to je dosť.. a inak mne sa celkom dobre spáva na chrbte, i keď je pravda, že sa mi ťažšie dýcha, ale neviem, či to pripísať chorobe alebo len mimi.. 😠 zatim paa

sasurin
30. dec 2009

sisi,prajem dobrú chuť 😀

moni
30. dec 2009

silvi, radsej skus spat na boku. ked lezis na chrbte, babatko moze tlacit na cievy, hlavne neskor v tretom trimestri ked je uz vacsie. a s tym dychanim je to podobne.
ja sa snazim zaspat na boku, ale furt sa aj tak zobudim na chrbte 😒
dobru chut, idem aj ja cosi zbodnut 😅

pipimiska
30. dec 2009

moni,no dufam ze prestane 😅 od tretieho mesiaca ma bolelo niekde okolo sedacich svalov,nevedela som uz vecer vstat ked som zalahla..myslela som si,ze sa roztahujem,ale ked som to spomenula dr. tak on ze sa odvapnujem,tak mi dal take tabletky z vapnikom a fakt pomohlo..sem tam zacitim,ze zaboli,ale to sa neda porovnat,co bolo pred tym 😉

inac aj moje krasne male milovane je umiestnene nejak tak,ze kope dole na pravo,aaa aj brusko na pravo je troska vetsie..aj vy mate tak troska nerovnomernee? 😅

pipimiska
30. dec 2009

niekedy je fasa lahnut si troska na chrbat,povystierat kosti a napravit,ale aj mne uz sa zacina tahsie dychat..

ludka140281
30. dec 2009

babule ked vas boli panva a boky,tak to sa vam roztahuju a prioravuju na prechod dietatka touto castou.telo sa pri
pravuje na porod...
ani neviem ci vobec v noci spim,alebo bdiem.....uz sa to ani neda,vsetko ma boli,ked lezim,babo kope az to boli.... 😀
ja vidim ze kope aj cez sveter 😀 😀 😀 😀 😀
vejula uz mas krasne brusko.... 😀

pipimiska
30. dec 2009

ludka,no ja som si to myslela,ale nebolo to toto,pretoze ako nahle som zacala papat tabletky proti odvapnovaniu,prestalo to boliet v podstate 😉
inac aj ty uz mas teda riadne pekne brusko 😉

moni
30. dec 2009

mne sa zas pricvikol nerv, od krizov smerom dole do nohy, bud z toho ze sa panva roztahovala alebo mi mala na nom vegetila 😀 chvalabohu preslo to.
ja sa tlacim vapnikom a vit D uz asi rok, na preventivke mi lekar zistil ze aj napriek vitaminom ktore som brala mam uplne nizku hladinu vitD, takze teraz pekne krasne dalsie chrumem 🙂
ludka, ja sice nemam take krasne brusko ako ty, ale niekedy aj ja vidim cez sveter ako kope alebo sa prevaluje 😵

vejula
30. dec 2009

ahojte kočky ja len na skok, bo idem na 3D ale do kina 😀 😀 😀 😀 na avatara... Tak som zvedava čo to bude ešte som na 3D nebola. moje maličké ma hlavičku a rúčky asi dole lebo tam ma tak poškrabkáva, ritku tak v strede nad pupkom až ku rebrám,tam sa mi to niekedy tak vypučí a stvrdne a na pravo od pupku má asi nožičky lebo tam do boku ma najviac a najsilnejšie kope 😀 😀 😀 Tak neviem či som si to dobre vysvetlila ale takto si ho predstavujem... Tak majte sa krásne bábatka nech pekne kopkaju a ja sa idem trochu odreagovať 😉

sasikas
30. dec 2009

Vejula tak potom daj vedet aky bol film...ja sa tiez na to chystam len sa akosi stale nevieme vymotat....a pocula som na ten film bud ze to velmi chvalili alebo ze o nicom...nic medzitym, tak som zvedava ako sa Ti to bude pacit... 😉

ludka140281
30. dec 2009

jojoj.....tak koculky moje zlate asi idem ratat ovecky 😀 😀 😀 mala uz zaspala,votrelcek kope a som unavena....majte sa ....
dobru nocku 😉

civavava
autor
30. dec 2009

dobry vecer babenky,

martinka, ninuska, gratulujem k princeznickam a idem upravit tabulecku 🙂)

adasik, tvoje burkso som tiez pridala

baby, fotografka mi poslala na navnadenie 8ks fotiek zo vcerajsieho fotenia - velmi sa mi pacia, takze som spokojna, ze sme k nej sli, dala som ich do albumiku a uz sa tesim na dalsie! MM mal slzicky v ociach ked ich videl
😵

kuk do https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

dnes boli u nas skoro cely den nasi, tak som nebola moc na nete, ale uz som vas docitala 🙂

ja citim kopkanie tak decentne, Rene lezi priecne, takze ked je smerom doprava s nozickami tak ho citim slabo lebo tam je placenta, ked ma nozicky dolava, tak ho citim vac, ale nikdy nie bolestivo, ako niektore z vas...tak snad je to OK...

fruchtbar, dufam, ze uz nekrvacas a vsetko je OK!

zuzanka, idem kuknut albumik, ake krasne vecicky pribudli Maxikovi 😵

pekny vecer zatial, booze uz len 1 den z roku 2009....a potom nas caka NAJKRAJSI ROK 2010 ked pridu k nam nase mini-lasky 😵 😵

sasikas
30. dec 2009

Civi pozerala som tie Tvoje fotecky....fakt kraasne , decentne, no proste super.... 🙂

moni
30. dec 2009

ahoj civi, uz som aj obzrela fotky 😵 brusko ti velmi pristane! tie fotky su krasna pamiatka na cely zivot 🙂
ako dlho trvalo to fotenie?

minius
30. dec 2009

civi brusko mas krasnucke a ta posledna fotka je nadherna, budet krasnucka rodinka len ci nebudu havovia ziarlit 😉

civavava
autor
30. dec 2009

kocky dakujem 🙂

fotenie trvalo 2 hodiny a tesim sa strasne, lebo ja som tu fotografku vobec nepoznala, nasla som ju nahodou na nete...lebo ta co nas fotila na svadbe, nemohla... 😉

juj dufam, ze psiky si zvyknu! 😵

zuzana1971
30. dec 2009

civavka krasne fotecky 😵 aj havkovia zapozovali 🙂
ked mi KONECNE niekedy narastie brusko 😝 , mozno skocim do nejakeho atelieru cvaknut si 1 fotku na pamiatku, cely set si zial nemozem dovolit, ale Maxika potom dam cely set nafotit (ak na to budem mat)

ninuska, martinka gratulujem k princeznickam

ja som dnes bola v ikey a avione - v marks spencer som detske vecicky nevidela, v nexte pre zbojnikov uz nic zaujimave nemali, okrem toho som bola prekvapena, ze napr. doplnky (ciapocky...) tam nemali s 50 percentnou zlavou a v Auparku v Nexte ano...v HM tiez nic zaujimave...ale odporucam obchod KIDS v Avione, ja som nic nekupila, ale pre princeznicky tam mali nadherne veiciky, aj so zlavou
v ikey som zazila 2 kravy, jedna mlada ma buchla taskou do brucha, ked som sa ohradila tak na mna zacala tak vrieskat miesto ospravedlnenia, ze ju az jej mama musela ukludnovat, nech to uz necha tak 😝 asi sa neoplati nic povedat ked vas niekto buchne, lebo ked uz ide ako taka primitivna krava a tank, ze nepozera vlavo vpravo tak co cakat od takych ludi, ze sa ospravedlnia...ti jedine mozu zacat vrieskat ako sibnuti...
takze som uz aj rada, ze som obehla vypredaje na ktore som cakala, a ze to uz mam za sebou a koniec nakupom...ja uz len postielku a kocik. Aha a kupila som si 2 kojenecke podprdy v CA mali 2 v krabicke za 20 euro, ale trochu lutujem, bo maju taky siroky pas sa citim v nich priskrtena ako v korzete, neviem ci si zvyknem....ja chodim uplne bez podprdy od polky augusta odkedy nerobim a uz som si odvykla, aby ma nieco tlacili a skrtilo...

v ikey mali zlavy len na par drobnosti pre deti, nic zaujimave...a ludi milion, dlhocizna rada v jedalni aj pri pokladniach...
a kupila som si detsky casopis MAXIK 😀

cicimon
30. dec 2009

caute,
tak ja trochu oddychujem po ceste KE-BA, este treba vybalit...

my sme boli vcera na AVATARa 3D....noo, mna nejako tieto scifi filmy neberu, ale co nespravim pre mojho mm. prilis vela bitky a hluku na moj vkus..

ja som bola vcera v KE v HM - dokonca aj tehu veci tam maju, narozdiel od BA..tak som si jedno tricko za 5e 🙂 ale z detskych veci som bola sklamana, skoro nic...to Tesco je asi fakt naj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre