Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

ludka140281
5. mar 2010

neviem dockat

fleury
5. mar 2010

ludka a to cakas uz druhe, tak si predstav, ako sa nevieme dockat my prvorodicky 😀

jankako
5. mar 2010

hm téda...to su zdierači..

kiwinka
5. mar 2010

cheer, skor som sa nedostala na konika,,, vidim, ze uz ti čiči poslala link na tu ziadost A aj B... 🙂
no, ja som to uz odoslala,, okolo 16teho mi chodila vzdy PNka zo socialky, tak budem cakat ci mi dojdu peniazky za MD okolo toho 16teho.. ak nie, tak tam brnknem,, ale snad to bude OK vsetko!

baby,,stale nic nove so zuzkou?? tamtamka?

fleury
5. mar 2010

kiwi hadaj co mame dnes na veceru? 😀 😀

o tantamke nikto nic nepisal, zuzka mozno dnes rodila, zatial sa nikto neozval

moni
5. mar 2010

ludka, no ja sa este neponahlam, stahujeme sa o 2 tyzdne takze mala sa moze hrabat von az potom 😅
sarku si rodila tiez cisarom?

moni
5. mar 2010

jankako, no zdieraci je este slaby vyraz! kazdy si prihodi taku marzu jak toto, ved vyrobna cena toho kocika musi byt par desiatok eur 😠

fluery, ze by palacinky? 😀
ja som si objednala parene buchty, a aj na segedin mam chut 🙂

grekyna23
5. mar 2010

ja som mala buchty na oare na obed 😀
a baby, ja som v 34tt a magnezium beriem 3x denne po 2 tablety, mozem este? aj v nemocnici mi tak davali. a odkedy by sa uz nemalo brat?

fleury
5. mar 2010

moni bingooooo!!! 😀
uz len cakam na mm kedy dojde a naplni ich 🙂 Ale aj na gulas mam slinky, zajtra si asi necham navarit 😅

fleury
5. mar 2010

grekyna som na tom rovnako, s tyzdnami aj magnezkom 🙂 Dr mi do 36tt radil brat ako doteraz. Opytaj sa na poradni najblizsej ci mas obmedzit, ale davky znizuju najskor po 36tt

moni
5. mar 2010

hehe, sranda, my sme gulas vcera dojedli 🙂
musime ist kupit tvaroh do ruskeho obchodu, a take palacinky s tvarom by tiez neboli zleee. no vidiet ze mam pred obedom, a slintam 😝

greky, mne kamoska hovorila ze do 36tt, ale zas ked lekar nic nespomina, radsej sa jeho spytaj 😖

fleury
5. mar 2010

moni hehe my budeme mat palacinky s tvarohom 🙂

veve23
5. mar 2010

jaaaj, zas sladke 😀 , mne priniesol mm pirouzky s tvarohom, len malo bolo ☹ , ze nemam tolko tlacit, tak ....mal 4 ks, jeden mu zjedol kolega, jeden on po ceste domov a mne donesie dva. 🙄, no co s nim mam spravit??????
Mam navarene masko s ryzou ale to nechcem.

moni
5. mar 2010

no veru hodte este nejake tipy na varenie, zas bude treba cez vikend navarit, a potom cez tyzden vyjedat 🙂

fleury 😅

kiwinka
5. mar 2010

fleury, no predsa palacinkyyy 😀 😀 😀 mnam !

na kramaroch maju velmi plno teraz,nemaju lôžka pre babyy po porode,,, aj na porodnici ostavaju lezat a caka sa kym zas niektore prepustia a podobne... no strasne podmienky kolko rodičiek je teraz 🙂
v noci boli 2 porody dnes,,, tak mozno aj zuzka porodila,, viac infošiek nemam z kramarov 🙂

fleury, ja som dnes nevarila, mamina moja nam zabalila kuracie rezniky a kašu, cviklu.. a cez vikend ideme zajtra k nasim na obed a v nedelu ku svokre,, takze vikend oddychu 😀 juchuuuu,,mna to varenie nejak nebavý.

vejula
5. mar 2010

jaj kočky tak zas o jedle 😝

Ja som robila prvčové rezne na prírodno s ryžou... A bolo fajné. Ešte aj na zajtra bude.... hádam 😅 .....

fleury
5. mar 2010

kiwi teraz to praska vo svikoch asi vsade na slovensku, aj v nemocke kde idem rodit ja maju stale narvane a to si fandim, ze vychytam nadstandard 😀
tak oddychuj cez vikend, varenie si ta pocka, pripadne objednas v pondelok pizzu 🙂

moni
5. mar 2010

veji, no z niecoho nam musia tie pupky rast 😀

kiwinka
5. mar 2010

vejulka, ked nam tehulam tak velmi chuti 🙂 tak sa to toči hlavne okolo jedla ham mňam xixix 😀

akurat tlačím Mannerky citronove a orieskove, pred chvilkou som jedla tresku a chlebik a s MM si dam este rezník okolo osmej ked dojde zz prace 😀 no chuti mi... mam +15kíl... uz asi mesiac rovnako ...

fleury
5. mar 2010

ked uz sme pri pupkoch 😀 ja ho mam furt taky citlivy 😝 😝

dejna3
5. mar 2010

jej, najlepšie idem, o jedle točíte 😅
mne celý deň nič nechutí, ale strašne by som si dala zeleninkový vývar, už som poslala drahého do obchodu po zeleninku, len kto mi navarí? 😕 mne je dosť zle 🙄

moni
5. mar 2010

kiwiiii, pssssst tresku predo mnou nespominaj. to je uzkoprofilovy tovar, a ja mam taku strasnu chut 😝 minule som skusala robit domacu, ale nejako som to dobabrala. s kazdou lyzickou som si hovorila, toto je treska, toto je treska, a chuti ti 😀

ja zas tlacim furt rovnako, len priberam rychlejsie 😒

fleury
5. mar 2010

dejna no mm predsa navari 😀

moni
5. mar 2010

no dejni, asi manzela budes musiet zaukolovat. o pacienta sa treba starat 😔
co ta to zas chytilo 😖

vejula
5. mar 2010

😀 😀moni, jasnačka ved musia 😉

inač namiesto prvčové som chcela napísať bravčové 😀 bože ja ked niekedy po sebe čítam to je katastrofa, jak hotentot 😅

dejna3
5. mar 2010

fleu, no budem ho musieť prinútiť 😅
bublinka práve zaspala, dnes to má celé poposúvané, tak si idem na chvíľku ľahnúť, inak som bez šance... viac jak 20 minút, tomu aj tak nedávam 😝 😀

cheerlady
5. mar 2010

baby no ja som dnes mala tvarohove palacinky a este ich tam par je,tak si idem frisko dat,kym nedojde mm a vsetko nezosrotuje 😠 a dam si na ne este aj nutelu 😎 aspon si dam pauzu od zehlenia veciciek 😝

kiwinka
5. mar 2010

moni 🙂 si ma pobavila ..hiihi, no prepaaaaaaaaac, uz budem pssst, slubujem ! 😝 ale ved, vy tam zas mate inee dobrotky mňamkové.

dejna , to mas fajn, ze zeleninkovy vyvar,, to moje chute su vzdy velmi nezdrve, tlste, mastne a podobne.. pocas tehu mi vooobec nechuti zelenina ovocie , ale vobec,,, naopk som si oblubila jogurty, mlieko, sladkosti 😀

fleury
5. mar 2010

vejul ja som citala pivcove rezne 😀

moni
5. mar 2010

kiwi, kludne poslem na vymenu 😀 co take ti ide na chut? za 10dkg tresky a dva rohliky by som vrazdila 😀

cheer, dalsia palacinkova 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre