Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

mackopuf
30. apr 2010

moni,aj ja by som bola rada,keby to uz bolo dnes 😎 . Len aby si ma este nepredbehla..moze ti odist plodovka ako michalag a mozes ist este aj ty dnes 😉

moni
30. apr 2010

mackopuf, no ja by som sa nebranila, zatial len poslickujem...ta plodovka by viac potesila 😉

mackopuf
30. apr 2010

moni,pri plodovke aspon vies,ze uz ides,ale pri poslickoch a zatke je to otazne 😒

mackopuf
30. apr 2010

no voda sa mi napusta,idem si tam polezat a uvidim,co to spravi 😎 . Ozvem sa neskor 🙂

cicimon
30. apr 2010

ja cakam, kedy mala vstane, aby sme aj von mohli ist...........

moni
30. apr 2010

ja mam zas zaliaty malinikovy caj (posledny), a rozmyslam co s nacatym dnom...
dnes by som isla s niektorou kocikovat 🙂
a este radsej na terasu posediet 😀

cicimon
30. apr 2010

moni ta dojdi, ja nemam s kym 😀

moni
30. apr 2010

cici, ozaj kde v BA byvate? len tak nahodou ze keby som bola doma, ci by sme susedky neboli 😅

aktakk
30. apr 2010

Moni ani ja nemam s kym.

martina149
30. apr 2010

Ahojte dievčatá nedávate náhodou niektorá vašim babätkám Espumisan L?A aké dávkovanie?Lebo nás začína trápiť asi kolika.
A Seuska ty aký dávaš malej Nutrilon,lebo ja dávam našej HA a je dosť hladná a pritom by sme Hačko ani nemuseli lebo nie sme alergici.

moni
30. apr 2010

aktakk, no tak aj u teba sa zastavim 😀

aktakk
30. apr 2010

Martina...mne kazala doktorka davat 8kvapiek 3x denne.

aktakk
30. apr 2010

Moni cakame ta aj s barborkou..pockame pred domom, lebo uz sme nachystane 😀

cicimon
30. apr 2010

moni - petrzka

juliap
30. apr 2010

moni, len ty mas oproti nam SK vyhodu, my uz budeme mat polnoc, teda koniec aprila, a ty este mozes potom 6 hodin byt stale v termine april ...
idem ja si na zmrzlinu, dostala som straaaasnu chut, taku fajnu, cokoladkovu 😝

moni
30. apr 2010

juli, no len ci mi to k niecomu bude 😀
vcera mi tak skakala v bruchu ze som skucala od bolesti. tak sme si mysleli ze sa asi bali a chysta 😀

cici, tak to by sme neboli susedky, my sme byvali v devinskej

aktakk, no a ja este v pyzame, to aby som si svihla 😅

seuska
30. apr 2010

Martinka ja davam Nutrilon HA lebo sme obaja s muzom alergici, nakolko nekojim tak davam malej kazde 4 hodiny 120ml. Espumisan mi kazala doktorka 3 x denne 25 kvapiek....

Moni ja som nemala s kym dnes vymetat terasky, vidis si mohla dojst 😀 tak sme skoro doma z vonku...

moni
30. apr 2010

seuska, no tak nabuduce! 😀

evil15
30. apr 2010

tak a už som opäť tu 🙂 prechádzka zamnou aj so zmrzkou a teraz som si dala trošku kuracieho perkeltu s haluškamy 😉 a idem nič nerobiť 🙂 teda rada by som niečo robila ale okrem pôrodu sa mi nič nechce 😀

moni
30. apr 2010

evil, no vitaj 😵
dnes poslickujeme? ci mas pokoj?

fleury
30. apr 2010

aktakk sme na tom uplne rovnako!! tie nase dievcata by si ocividne rozumeli!! 😀 Ja kojim stale ked si pyta jest, ale Emka sa stale tvari ako keby nejedla tri roky, takze dokrmujeme Nutrilonom. Ale neviem, ci to je tym, ze mam malo mlieka, lebo mne mlieko vyteka cely den, skor si myslim, ze mala zlenivela a uz si zvykla na flasku. Aj ked castokrat je totalne zhaluzena, na prsniku sa zlosti, ze to netecie a pri flaske sa zlosti, ze to nejde ako z prsnika. A tiez ked jej dame vecer Nutrilon 90ml, tak krasne zaspinka a potiahne aj 4 hodinky.

seus aj ja by som s tebou vymetala terasky, to ja lubim 😀

moni a kde v devinskej si byvala? ja som tam tiez nejaky cas stravila 😀

fleury
30. apr 2010

dneska nas tatko prekvapil a doniesol nam ruze, mne zltocervenu a emuske ruzovu 😵

moni
30. apr 2010

fleury, IP radsej 😉

evil15
30. apr 2010

moni magori sú o 106 tak uvidíme či ostanú alebo sa to zmení 🙂 a ty ako moja dnes??? vyzerá to tak že ja budem THE LAST ONE 😀

vejula
30. apr 2010

Baby vy čo tu ešte strašite, haaaaa???

fleury jeeeej aký zlatý mm 😵

evil15
30. apr 2010

vejulček čo nám iné ostáva haaaaa???? 😀

moni
30. apr 2010

evil, ja tiez magorim...ci oni magoria mna? ani neviem 😀 😀 😀
trosku silnejsi su ako zvycajne, ale predpokladam ze sprcha ich zazenie....

veji, krasna fotka v profile 😵

evil15
30. apr 2010

no ved to aj u mňa to tak je sú silejší ale myslím že to bude tým že sa dnes vo mne špárali 3 dr 😉 a malej sa to asi páčilo lebo odvtedy sa hýbe celý den a to sa nestáva 🙂 lebo posledné 3-4 dni som ju skoro necítila fakt len tých povinných 10 pohybov denne 😅 a dosť ma to vystrašilo ale dr povedal že to preto lebo je už velká a nemá skoro vôbec miesto len ja potom nechápem načo tam ešte je ked je tam tesno 😅 nech už ide von baba jedna 😀

seuska
30. apr 2010

Fleu ved jak si ta Moni v tom auguste najde tak mozme povymetat aj Kosicke terasky 😀

moni
30. apr 2010

fleury uz isto aspon 1000x olutovala ze zverejnila ten sen 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre