Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kikarv
25. mar 2010

no budem letieť z tej lopty ako aniel a dopadnem ako čert 😀 čítam že som vás sklamala tým nicom 😀

viete nad čím uvažujem teraz? že celý čas som tu písala že mi hrozí predčastný pôrod a teraz aha mám pocit že porodím normálne. doktor chcel aby sme vydržali aspoň do 37tt a už nám končí 38tt 😀 a malej sa nechce von 😅

majca424
25. mar 2010

veji hej hej, som vyumývala všetky, prezliekla periny, uchodená som dosť, a stále som tu 😀
No ja som panadol jedla včera, lebo ma zase brutal bolela hlava, ale dnes, musím zaklopať, je mi super, ešte aj super počko bolo, tak som spoko spoko 😉 😉 😉

majca424
25. mar 2010

prosím Vás, mňa už z toho vytvorenia fotoalbumu asi klepne, tak teraz som ho pre istotu celý vymazala, a že vytvorím nový a mne vôbec nejde dávať do neho fotky 😠 😠 😠 Prosím Vás, ako si vy pridávate fotky do albumu???

moni
25. mar 2010

majca, jedlo ani nespominaj! nejaky slaby obed som mala, uz len dufam ze mm rychlo skonci lebo aj klince doma pozeriem 😀
dokonca som bola v automate na arasidy lebo mi uz nahlas skvrkalo! pomohlo to asi na 5 minut a vyhrava dalej 🙂
a kolegovia mi tu nukaju hluposti ako pomaranc a jablko 🙂

kika, no to tak niekedy byva, asi ste malu vyplasili. kam by sa hrabala ked jej je v brusku najlepsie ;)

kikarv
25. mar 2010

no veru jej je tam fajn aj mm to povedal.
moni no ja som už schrumla 2 jablká a teraz pohár vody so železom sračka istá 😀 😀 aspoň ma prečistí. a stále mám na niečo chuť. teraz by som si dala čokoládku 😀

vejula
25. mar 2010

dobru nocku baby idem si už zalahnuť 🙂

moni
25. mar 2010

majci, ja som fotky pridavala este na starom koniku, takze neporadim. predtym bola limitovana velkost, mozno preto ti to nechce zozrat.

kika 😀

majca424
25. mar 2010

moni, len nezačni jesť prosím Ťa tie klince 😀 Vieš, nemuselo by Ti to urobiť dobre na žalúdok 😀 😀 😀
dobre dobre, tak už nebudem hovoriť o jedle 🙂

Inak, počuli ste o tom, že vraj keď už žena nepriberá alebo začína ku konci tehu chudnúť, znamená to, že do 10 dní porodí??? 😕
Lebo dnes mi to povedala kamoška a ja som teraz na poradni nevážila ani o deko viac ako predtým na poradni 😅 🙄

moni
25. mar 2010

majca, no opovaz sa..pekne cakaj aspon do polovice aprila. dost co sa tieto zaciatko-aprilovky nevedia dockat, uz sa to posuva k nasej neskorsej skupinke?
inac, stary recept pri nedostatku zeleza hovori ze treba do jablcka napichat klince, nechat to tam "zhrdzaviet" zopar dni a potom zjest. ked uz sme teda pri jedeni klincov 😀

veji, dobru noc! oddychni si, snad sa ti do rana polepsi!

majca424
25. mar 2010

moni a potom sa aj tie klince vyberajú, či sa to jablčko zje aj s nimi 😀 aby som náhodou nepokazila recept 😀 😀
... a neblázni, veď ja sa na pôrod ešte totálne necítim 😅 takže ešte nemôžem ísť, ešte aspoň 2 tt... neverím síce tomu, že vtedy už budem pripravená, ale aspoň sa stým budem stotožňovať, že už to ozaj môže každou chvíľkou prísť 😝 😀

moni
25. mar 2010

majci, odporuca sa vybrat tie klince predtym nez zahryznes do jablcka 😀
ja sa vobec necitim pripravena, a neviem kedy mi dobije ze co sa vlastne deje. ale asi to tak ma byt 🙂

kikarv
25. mar 2010

majca v čera som sa vážila a nepribrala som za týždeň nič. myslíš že porodím? bodaj by si mala pravdu 😀

majca424
25. mar 2010

aha, dobre dobre, musím si to zapísať 😀
No ja myslím, že pripravená nebudem nikdy. Len keď to príde, tak asi tú prípravu budem musieť nejako urýchliť 😀

kikarv
25. mar 2010

musím pustiť na chvílu muža k PC 😠

majca424
25. mar 2010

kika no neviem, ale vraj sa to tak hovorí 🙂 Tak možno je to pravda 🙂

majca424
25. mar 2010

To už snáď nie je ani možné, stále mi tam naskakuje Chyba pri nahrávaní fotografie... 😠 😠 😠

moni
25. mar 2010

majca, tak to je ozaj cudne...mozno by si mala skusit napisat adminkam co sa s tym da robit. je tu kdesi tema otazky pre adminov...
ja sa lucim pomaly, idem sa odgulat domov, a po ceste snad vymyslim co okrem klincov by sa dalo zdlabnut 😀

majca424
25. mar 2010

no už som sa niečo dočítala, tak to idem vyskúšať, tak uvidíme 😀 Možno už budem mať zajtra fotoalbuuuum 😀 😀 😀

Tak ahoj moni, a príjemné gúľanie 🙂 a kúp si niečo lepšie ako klince keď už to budeš mať po ceste 😀

seuska
26. mar 2010

Dobre ranko tehulky a mamicky...
Tak som bola vcera na poradni, aj s Tarinkou sme sa stretli.... svedci jej brusko velmi, pekna tehulka je z nej aj manzela ma fesiho 🙂 ..no ale o tomto som nechcela... Takze krcok do 1cm, priechodnost na pol prsta, hlavicku mame dole, cize moze sa to spustit hoc kedy. Nakolko som z daleka, tak keby sa to nespustilo do 3. aprila, tak nastupujem na vyvolavacku..... neviem este ci sa mam tesit, alebo nie, idem si precitat o vyvolavanych porodoch.... Inak sme so Saškou v poriadku,,,, Ako vravi Tarinka, doktorka bola strasne mila, nelutujem ze idem rodit tak daleko....

fruchtbar
26. mar 2010

dobre ranko zenusky,
kika mne ani fit lopta nepomaha,skacem ako o dusu a prd z toho,vlastne som uz vyskusala na urychlenie porodu vsetko a mne nezabera nic....teda okrem ricinoveho kokteilu,ale to mi pripada velmi pritiahnute za vlasy,lebo je to vlastne jed a velmi ucinne a az tak to ovplyvnit zase nechcem!!!

Akurat som sa zacala posledne dva dni velmi potit a v noci ma bolia krize,vcera som lezala pri telke a bola spotena ako maratonec 😀 🙄 ,tomu telu uz asi drbe,pomaly si myslim,ze mozno ani tehotna nie som.... 😲

denisa1111
26. mar 2010

ahojte babulky tehulky,dnes po dlhej dobe lezania idem trochu do mesta,nemam este pampersky a podprdu,ozi ake znacky ste kupili vy,bo ja vobec neviem kt. Su ok?bo keby to na mna prisln,my tu nemame tesco,tak v noci by bol pruser,ozi co hovorite na monitor dychu co s prichyti na plienku?

pepita52
26. mar 2010

ahojte mamicky dufam že vam nebude vadit ak sa pridam jaa som marcovka ale tam to už maju skoro vsetky za sebou len ja nie ☹ a už som poriadne nervozna mala stale nechodi

cheerlady
26. mar 2010

dobre ranko baby,tak ja som uz hodinu hore,ale som sa sem skor nedostala,lebo od vcera bojujem s mravcami 😠 vcera ich bolo len par,na vecer zmizli,tak som myslela,ze je po nich,no dnes som sa zobudila a pochodovali si po celej linke 😠 😠 😠 😠 a pritom som vsetko vcera vyupratovala 🙄 idem ich povysavat,domceky su rozmiestnene,snad pomozu 😖
ozaj a vcera sme s mm spravili ten plot,tak sa vytesujem,ze mame zase o nieco krajsiu zahradu 🙂
no hned som sa musela odvazit-od pondelka som zatial nepribrala,ale to sa moze do pondelka este zmenit 😒

cheerlady
26. mar 2010

ahoj pepita,no jasne,len sa pridaj 🙂 my tu tiez uz viacere vyckavame,co mame termin na zaciatku aprila 😎

cheerlady
26. mar 2010

denisa teraz maju v hypernove akciu na pampersky sleep&play 2balenia+1zadarmo 😉

cheerlady
26. mar 2010

ozaj baby a este jeda pikoska zo vcera-robili sme s mm ten plot no a bola v zahrade suseda a zakricala na ich psa FILIP!!!! mm skoro porazilo,tak sa jej opytal,ci to myslela vazne a ona,ze ano,ze on sa vola Filip!!! 😀 takze dilema ohladom mena je vyriesena a mm sa zmieril s tym,ze jeho favorit to nebude a budeme mat teda Richarda 😵

pepita52
26. mar 2010

cheerlady ok dakujem ja idem už v pondelok na vyvolavacku tak sa tesimaj bojim a te mravce vcera som ich objavila aj ja 😠 ty už to mas tiež za par co &?

cheerlady
26. mar 2010

pepita a preco ides tak skoro na vyvolavacku?to budes v ktorom tt? 😕 no hej,ja mam termin na velkonocnu nedelu,ale vidim to tak,ze velku noc este s kludom zvladam doma,kedze budeme mat chlapceka a ti sa moc neponahlaju 😖 no ale v pondelok mam poradnu,tak som zvedava,ci sa nieco pohlo 🙄

pepita52
26. mar 2010

cheerlady ja mam termin v pondelok a ked som bola minuly utorok nA poradni tak povedal ze mam prist na hospitalizaciu ale mam tehu cukrovku tak asi aj preto ale som aj rada lebo mala by sama asi nevysla

fruchtbar
26. mar 2010

vitaj Pepita,ako cheerlady napisla,uz tu cakame viacere a poviem cakat na porod je horsie ako cakat na to,ze ci som uz tehotna .... 😒

nervozita sa stupnuje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre