Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
13. okt 2009

juj oliinka, to mi je luto..si si zazila dost teda.... ☹ som rada, ze nakoniec vsetko dobre dopadlo a Patko je OK!
Moc drzim palceky, aby v buducnosti bolo vsetko OK a funkcne. o tom pretahovani som cosi citala, ale zatial som tomu nevenovala pozornost..ale teraz uz budem musiet.....
a preco ju treba pretahovat? same sa to nespravi??? 😲

tantama
13. okt 2009

oliinka tak to ti nezávidím ... my sme s pipíkom problémy nemali ale s preťahovaním predkožky si zažila kamoška... malý bol už 3x na operačke čo mu to robili..my sme to robili každý deň po kupkaní asi do pol roka a potom raz za týždeň a máli sme pokoj..

oliinka
13. okt 2009

dakuejm civavavka 🙂 asi je dobre od mala to skušať pri kupkaní aby sa to postupne uvolnilo,ale náš malý mal zuženu predkožku tak to musel spraviť urolog,vpodstate mu to ide aj teraz ťažšie,ale už je velký a spravil si to už aj sam,čo mu ale už nedovolim,lebo to bol teda pohlad,naspeť nešla až potom s olejčekom ked ste mastili.

tantama
13. okt 2009

keď mal zúženú tak to je potom iné... ale viem že aj kamoška to trošku od mala zanedbala a keď mu prirástla tak to bola pre malého taká bolesť že jačal hodiny v kuse....teraz už to má dobré....olii neboj nám sa tie baby podaria 😉

oliinka
13. okt 2009

si zlatá tantama aj ja dufam,že to bude dievčatko,paťko je celý tatino tak toto nech je mamina.mi sme preťhovali,ale nešlo to,aj teraz ťažko.ale ked to ide snad to nevadí a uvolní sa to časom 😒

pettka44
13. okt 2009

Ahojte aprilovky a hlavne Oliinka, ja mam tiez Patka a tiez mame od narodenia takyto problem, aj vcera sme boli u urologa, vajicka mal maly v brusku ked sa narodil,k tomu pruh, pichali mu tie hnusne injekcie a nakoniec ho operovali na Kramaroch....
Teraz nam nasa dr.povedala, ze zase to ma v brusku, ale vcera nam urolog povedal, ze je to ok, je sice jedno male ale ...ja uz neviem som z toho cela zmetena....drzte sa aj s Patkom 😉

oliinka
13. okt 2009

ahoj pettka nerozumiem paťkovi nezafixovali vajíčka v miešku či ako?potom ako ho operovali?a pokial vám urolog povedal,že je to ok som rada,aj ja som bola ztoho upne hotova a bála sa operácie viac ako malý,myslím tej druhej,aj ked ten pohlad na malého bola strašný ako plače a ja sním

pettka44
13. okt 2009

To ti poviem bolo to hrozne, zafixoval mu obe vajka, ale jedno sa mu stale hybe, nie sme z BA, kde ho operovali a preto som bola za urologom u nas, ale asi sa preveziem aj do Ba aby som bola istejsia, lebo ak sa mi narodi druhe babo, tak neviem ako to budem stihat....inak tvoj Patko chce sestricku? Moj velmi 😉

oliinka
13. okt 2009

no hej ked si to predstavím tak to hozné bolo,ani mi nejsme s BA sme s Myjavy.mi sme boli na kontrole po mesiaci po operácii a bolo všetko ok a nadalšiu podla potreby.no paťkovi som hovorila,že bude mať sestričku alebo bračeka ale akosi tomu nerozumie,nezaujíma hoto,ale ono to príde,inak ja mám termín porodu v TK ako ty 🙂

pettka44
13. okt 2009

No vsimla som si, asi mame na rovnako plodne dni 😀 😀

oliinka
13. okt 2009

no možno 😀 bože nemožem sa dokýchať teraz som z pračky vytiahla prádlo a kupila som novu vonavu aviváž a je asi premne moc aromatická kýcham a kýcham 😠

blondy12
13. okt 2009

ahojte babenky...
inac civavava grtulujem ku chlapcekovi..ja som chcela vediet, ale ten moj mi povedal, ze to najskor az v 25om tyzdni...vylozene nechce, ale ked pojdem na tie tripple testy tak snad ma aj prezrie a mi povie, ze co to bude...alebo Vas po tych odberoch na tripple testz uz nebrali na sono?mozno by som sla aj do polska tak za mesiac popozerat ci sa to fakt oplati nieco tam nakupit alebo nie...
a martinka gratulujem k dobrym vysledkom 😀
inac snivalo sa Vam uz s tym Vasim miminkom? no mne uz 5 krat, a uplne po prvy krat aj s menom Samuel a preto sme sa s mm rozhodli, ze sa bude volat Samuel ked to bude chlapec..no kazdy mi hovori, ze to vypada na dievca, plet strasna, ale zase ja nemam ziadne nechute, ani nejake special chute...aj cokoladu jem a s akou radostou 😀 😀 😀 😀 , no ale v tych mojich snoch to bol stale chlapec..neviem aj preto chcem vediet co to bude nech viem co mam cakat, nepatrim k tym, ktori sa dobrovlne nechaju v nevedomosti ked nemusia....

oliinka
13. okt 2009

ahoj blondy ani ja nepatrím ktým čo by sa nechali prekvapiť,česť tým ktoré hej.už sa teším ked mi oznami doki čo to bude,pri prvom som sa to dozvedela mesiac pred porodom

civavava
autor
13. okt 2009

blondi, podla jednej knizky co mam (9 mesiacov otazok a odpovedi) je pohalvie rozoznatelne uz od 13tt.

No a nam bolo dnes pipika tiez krasne vidiet (kuk moj albumik) a to sme neboli ani na 3D ultrazvuku 😀

dejna3
13. okt 2009

ahojte 😉
oliinka, teda, to je smutné s paťkom... hádam, už bude len a len lepšie 😉
civavava, jéééj, gratulujem k chlapčekovi 😵

civavava
autor
13. okt 2009

dejna, dakujeeem 😉

dejna3
13. okt 2009

mojej kámoške, povedali pohlavie už v 12tt podľa uzv... ale ona žije vo francúzsku, tam majú holt iné prístroje 🙂

oliinka
13. okt 2009

civavavka tá fotka je krásna 🙂 dejna dakujem,no dufam,že to bude v poriadku,už sa tým tak netrápim ako pred operáciu

seuska
13. okt 2009

civavka supeeer gratulujeeeem ku chlapcekovi 😀 teskam sa.... fotka je krasna...

tak ma nastvali s tymi tripple testami teraz ze az! tak to je aka somarina ze dakde su do tyzdna a dakde do 3 tyzdnov????!!!! ja chcem vediet cim skor ci je vsetko ok!

cheer tak som sa z chuti zasmiala na tom tvojom feraristovi, no hold maly bude stale asi v cervenom 😀 😀

majca424
13. okt 2009

ahojte, ako? čo máte nové? ja som taká unavená, že to nie je ani možne, som poobede spala asi 4 hodiny 😀

minka, inak, som zistila, že v tej čadci majú teraz nový 4D ultrazvuk 😉 tak parááááda 😉

majca424
13. okt 2009

a ešte som sa Vás chcela niečo spýtať, myslíte, že je normálne keď som zatiaľ len schudla skoro 5 kg???
ďakujem...

minius
13. okt 2009

Civavava, gratulujem z celeho

minius
13. okt 2009

akosi to nepreslo... srdiecka k malemu chlapcekovi a nech nam to vsetkym bududim maminkam rastie pekne zdravucko 😉 , my zatial nevieme ci to bude on bo ona, ale ja obdivujem tych co to vydrzia az do den D 😅

monikkka
13. okt 2009

ahojte, civavka gratulujem k chlapcekovi... 🙂
aj ja by som uz chcela vediet pohlavie. 😒 ale buduci tyzden mam poradnu ale nebude mi robit sono ☹ tak musim este mesiac vydrzat.. a to som chcela aj fotto 😠

erika77
13. okt 2009

Ahojte.Ako tak čítam,niektoré už viete pohlavie bábatka.To sa dá zistiť aj tak skoro? Pri malej mi to zistili cca v 20 tt. No som zvedavá, či mi to bude vedieť lekárka budúci týždeň zistiť.

monikkka
13. okt 2009

baby, Vám robievaju ultrazvuk na každej poradni?

erika77
13. okt 2009

Mne zatiaľ robila stále.

tarinka333
14. okt 2009

Dobre ranko zienky, zas sme sa prebudili do chladneho jesenneho dna... hm... tak by som spala... a to som uz v praci.
Inak, monikkka, mne robi ultrazvuk na kazdej poradni - teda do teraz to tak bolo.

michalag
14. okt 2009

Dobre ranko 🙂 aj ked studene
Baby, neviete co znamena skratka NT?,

tantama
14. okt 2009

dobré ránečko... miška to znamená Nuchálna translucencia... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre