Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

ninuska8
8. nov 2009

vejula dakujeme za modlitbicku, krasna je najma v tych casoch, ked aj mna prepadne strach...tiez som babo nevidela od 12/1tt a teraz som 16/1 a idem az vo stvrtok, teda dufam, ze mi to konecne vyjde a nebudem uz chora, teplotu uz chvalabohu nemam, vsetko mi preslo len cajikovanim a lezanim bez jedinej tabletky, hoci nos ma este stale neposlucha...ale zlepsilo sa to...

blondy, nebol ja tiez este nemam brusko ani som nic nepribrala,ani si z toho nic nerobim, ja sa "kontrolujem" podla prs,lebo tie ma stale dost boli a cosi z nich aj vyteka tak hadam sa tam daco proukuje a tehu prosperuje...ja len dufam, ze moje babanko prezilo tu virozu co som mala a je v pohodke

krasnu nedelu vsetkym 🙂

blondy12
8. nov 2009

ahojte babenky...uz ste sa rozpisali, no ja mam presne ten isty problem so spanim, v noci poriadne nespim a potom to vypada takto ze si pospim az do obeda 😀 , no idem si dat ranajky

majca424
8. nov 2009

Ahojte, ako sa máte? Joj, ja som tu už dllllo nebola 🙂
Blondy ja tiež vôbec nespím v noci, nechápem to a potom tiež mi je bieda sa dostať do obeda z postele 😀
To je asi normálne 😉

michalag
8. nov 2009

babenky, dakujem
malalady, pytala som sa sestricky a vravela ze vysledky by mali byt do tyzdna 😉

vejula
8. nov 2009

Čavte kočky. No ja so spánkom problémy nemám bo som nikdy nespávala na chrbte. Vždy na boku alebo bruchu. Ale na bruchu teraz ee.
No a ninuska ja ťa chápem, tiež som už týžden nebola na prehliadke a pôjdem teraz vo štvrtok. Aj to asi maličké neuvidím, lebo mi naposledy hovoril že ak chcem aby bol na morfo sone aj priateľ tak sa najbližšie dohodneme že kedfy bude inak mi ho spraví rovno v ten štvrtok. Ale samozrejme že priateľ sa chce tiež podívať. No a dúfam že bude vo štvrtok všetko Ok lebo ak nie tak potom svadba v sobotu bude poriadne na ho*no :( No a ináč ani s tými pohybmi to nieje všetko super. Bo som my&slela že maličké sa už ozýva ale včera som celý den nič necítila tak to bol asi len planý poplach.
Inač o chvílu ideme na Moravu po Vínko na svadbu tak prídem až večer, celá vytrasená z auta 😝 .

vejula
8. nov 2009

Inak koky ak by ste mi vedeli poradiť sa mi v ústach dala akási fistula ma to celkom bolí. Vyplachujem si to šalviou. Nemali ste niektorá také čosi??? Čo ste si na to dávali ak ano???

dejna3
8. nov 2009

ahojte,
vidím, že riešite spánok... ja chodím spávať po polnoci - ale to som vždy tak neskoro chodievala, i keď som pracovala... ale teraz mám zlý spánok ☹ malá sa neustále rozkopávala a ráno bývala celá premrznutá (studené ručičky, noštek 😒 ) tak sme jej kúpili spací vak... a to ešte len je pohroma... nemôže sa v ňom poriadne hýbať a pretáčať a tak celú noc pomrnkáva... vstávam k nej takmer každú hodinu, aby som ju ukľudnila, dala dudlík a podobne 😝 ráno som total nevyspatá 🙄 ... našťastie si zvykla po raňajšom papaní ešte zalomiť, tak spíme spolu cca do 10,00... a druhý problém je - že som zvyknutá spať na bruchu, ale odkedy cítim pohyby, už sa akosi nedokážem na bruško uložiť, bojím sa, aby som drobčeka nestlačila 😔 tak spím tak všelijak, neviem si nájsť polohu a furt sa vrtím 😒

cheerlady
8. nov 2009

ahojte babule,tak ja som po dobrom obede-svieckova,mnam,to mozem jest stale 😀 a sedim v robote,nikde ani nohy,taka oddychova nedela 😎 inak dnes zacinam piaty mesiaaaaaaaaac 😀

stanusa
8. nov 2009

vejula to bude afta, skus Corsodyl ten najslabsi 0,1 perc. roztok, vyplachuje sa 2 x denne
ja mam zase problemy s dasnami od zaciatku tehu, uz som vystriedala x ustnych roztokov a z. past...beriem aj maternu a vit. C

stanusa
8. nov 2009

cheerlady cogratulation...este polovicka pred tebou 😀

cheerlady
8. nov 2009

stanusa dakujem 😀 keby to tak rychlo ubehlo ako ta prva polovica 🙂

stanusa
8. nov 2009

sorry, pozeram ze preklep 😅 - congratulation
mam pocit, ze tato polka pojde pomalsie.

cheerlady
8. nov 2009

aj ja,lebo vlastne jeden mesiac sme o tom ani nevedeli 😅 a hlavne tie posledne mesiace...ked budeme odfukovat a gulat sa 😀

dejna3
8. nov 2009

nie, že pomalšie, ale s tými veľkými bruchami budeme dosť nemotorné, takže sa nám to bude zdať neskutočne dlhšie 😀
už teraz mám obavy, ako si budem v takom 8 - 9 mesiaci obúvať čižmy 😝

dejna3
8. nov 2009

už len obuť ponožky bude problém 😀

cheerlady
8. nov 2009

dejna veru tak,to si neviem ani predstavit 😅

stanusa
8. nov 2009

mna bude obuvat ten kto mi to urobil 😀

dejna3
8. nov 2009

tak to máš dobre zariadené 😉

stanusa
8. nov 2009

zatial sa nestazujem, po 2 tyzdnoch ani nie je naco... 😵

cheerlady
8. nov 2009

no taku dohodu budem musiet aj ja uzavriet 😀

oliinka
8. nov 2009

ahojte baby.mne sa chce strašne spať,akasi som unavená..................baby dnes som,že 17+0 tt to je ako začínam 18 týžden asom už v piatom mesiaci alebo až 17+6 ?chcem sa vás spýtať nechceli by ste si privyrobiť?alebo ak máte radi šperky tak by vás to možno aj bavilo,možte len získať ak by ste chceli,stratiť určite nič nestratíte.ak by ste mali záujem poslala by som vám email,nemožem takto do koníka presne o čo ide. 🙂

cheerlady
8. nov 2009

oliinka ked si dnes 17+0,tak zacinas 18tt 🙂 ale este stale si v 4.mesiaci,lebo 5.mesiac zacina dnom 17+6tt 😉

oliinka
8. nov 2009

dakujem cheer,vidíš a to čakám druhé 😉

cheerlady
8. nov 2009

oli moja mama do dnesneho dna nechape tie tt ako sa pocitaju-a to mala 2deti a este je mlada,ale aj tak je z toho jelen,tak uz sa ma na to radsej nepyta 😀

oliinka
8. nov 2009

🙂 ešte,že tu máme niekoho ako si napríklad ty a poradíš nám 🙂

cheerlady
8. nov 2009

oli staci,ked si kuknes tabulku,co mam v albume-tam mas presne dni,kedy zacina ktory mesiac 😉

vejula
8. nov 2009

Stanusa tebe sa zapaluju ďasná???? Či krvácajú... No áno ja to mám afty a mávala som to už aj pred tehu niekedy. Som si to natierala takým gelom sa to mundisal volá a celkom to pomáha. Už som si to tým natierala aj počas tehu, nevidela som tam žiadne kontraindikácie, ale radšej sa pôjdem spýtať do lekárne. Ale vyskúšam sa spýtať na ten corsodyl. Ďakujem.

cheerlady
8. nov 2009

teraz som citala,ze v madarsku je tehotna zena s virusom novej chripky vo vaznom stave 😲 http://tvnoviny.sk/spravy/prasacia-chripka/teho...

zuzanka.j
8. nov 2009

ahojte. dlhsie som tu nebola, ale teraz sa potrebujem poradit. z prsnika mi po troske zacala vytekat taka tekutina, priesvitna, mozno trosku do zlta. moze to byt mlieko alebo co? je to normalne, mate to niekto?

dejna3
8. nov 2009

zuzanka, môže to byť kolostrum - po pôrode sa zmení na materské mlieko... len neviem, či ešte nie je priskoro, viem, že sa tvorí tak cca okolo 7. mesiaca, ale možno je to veľmi individuálne a závisí asi od mliečnych žliaz 😉

cheerlady, niekedy človek nevie, čomu má veriť... médiá často preháňajú a zverejnia neúplné či neoverené informácie 😒 na druhej strane, ľudia chrípku - ako takú veľmi podceňujú, hoci na ňu neexistuje žiaden liek a najmä pre nás tehotné môže byť nebezpečná 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre