Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

blondy12
30. nov 2009

no ano minius z nervov do placu .......pomaly

minius
30. nov 2009

anaja Karolina je krasnucke meno! Ja mam v knihe pre tehotne napisane ze taky priemerny tyzden ked zena zacne ciitit pohyby je okolo 24 tt. A pred troma tyzdnami to je nejako priskoro citit pohyby hlavne na prve, nie?

Gajana no to vam dvojnasobne drzim palce aby vam to zajtra vsetko dobre dopadlo!

minius
30. nov 2009

a aky mas ty vysnivany blondy?

grekyna23
30. nov 2009

minius, to sme fakt skoro susedky a v TS mam kopec rodiny...a veru doma je doma, ale ked sa neda tak sa neda.
no idem ja buvat, len dufam, ze ma ten vietor tuto noc necha vyspat 😠
a vsetkym babenkam prajem na zajtra vela zdaru, vsetko dobre dopadne a nech sa babenka ukazu v plnej krase 🙂 😉 🙂
kamilakd, dufam, ze brusko povoli, to tvrdnutie ked trva par sekund a nie moc casto tak je to v pohode, no nemalo by to trvat dlho.drzim palceky nech sa uvolni a setri sa a oddychuj...mozno si len ten tvrdohlavy barancek len takto uz vynucuje pozornost... 😕

blondy12
30. nov 2009

minius ja ani tak nemam vysnivany ale mne sa pacia take ako mam v albumiku, a take trojkombinacie najdem aj za 380eur v pohode..ja kludne pojdem aj do polska ked nieco take bude lacnejsie tak kupim ale nech ma nestve s nejakymi debilnymi kocikmi co sa mi hnusia uz na pohlad...na tuto temu ma dokaze totalne rozculit...

minius
30. nov 2009

ten hnedy je pekny a vyzera aj priestranejsi, v polsku davaj pozor na kvalitu . A 😒 lebo ukaz manzelovi co za lacnejsi peniaz kupis a rozmysli si to!

blondy12
30. nov 2009

no vsak ja viem, alebo este som premyslala na Camarello Q12 a ten je este lacnejsi a jedna co ho ma mi pisala ze je s nim spokojna akurat ma take dost pestre farby a mne sa nejako ta hneda s modrym paci ale tak aspon viem, ze jedna mamicka pouziva a je spokojna

cheerlady
30. nov 2009

blondy gratulujem ku skuske,ja mam v piatok a taaaaak sa mi nechce ucit 😠 ja som tiez 4-tacka,ale externe 🙂 a tiez dufam,ze uz to na toho Ing.dotiahneme aj s drobcom 😀 mm sa smeje,ze ake bude inteligentne,ked sa uz teraz so mnou uci 😀

ja v poslednej dobe nemam rada take tie velke nakupne centra,lebo je tam vydychany vzduch a vela ludi a ked som tam dlhsie,tak mi pride zle a musim sa ist vyvetrat a este k tomu mam nizky tlak 😝 ja mam par obchodov,do ktorych idem,lebo viem,ze su tam aj rozumne ceny aj pekne veci,tam nabehnem a hotovo 😉 a nie,ze stravim cely den motanim sa po obchodoch v jednom centre 😠

anaja81
30. nov 2009

minius, aj mne sa zdalo dost skoro citit pohyby v 18tt, ale zasa moja sesternica citila uz v 19tt a tiez je prvorodicka....ono je to asi individualne na kazdej zienke

a s tymi kociarikmi mame aj my riadny suvix...ked vyhovuje hlboky, nevyhovuje sportovy a naopak...asi este nevymysleli taky, aby nebolo na nom nic negativne

moni
30. nov 2009

tie pohyby su velmi individualne, niekto zacne citit velmi skoro (ja napr. v nejakom 15-16tt), niekto musi cakat dlhsie....ale kazdy sa docka 🙂
babatka su ine, bruska su ine, my sme ine...a tak to ma byt, nie?

a pridavam sa do spolku tych ktori maju chaos v kocikoch. este asi nevyrobili ten dokonaly pre mna 😀

majca424
30. nov 2009

anaja, aj ja som prvorodička a pohyby som tiež citila už v 18 týždni a je to normálne, to záleži od maminy aká je vnímavá, takže je to normálne a je to super ked už tak skoro 🙂 a vraj dievčatká kopkajú tak skoro 😀

moni
30. nov 2009

majca, to je sranda, ja som zas pocula ze chlapci su aktivnejsi a kopkaju skor a viac 🙂
a ved to je jedno, najneskor v aprili sa dozvieme...

anaja81
30. nov 2009

majca, tak to dufam ze nemas pravdu s tym, ze dievcatka kopu skor, lebo mi sa skor stelujeme na dievcatko...no ved hadam sa v stredu ukaze, ale ak bude chlapcek tak ho urcite nedame kvoli tomu do domova 😅 😅 😅

anaja81
30. nov 2009

moni, tak tvoja teoria sa mi viac paci 🙂

majca424
30. nov 2009

moni, ja som to počula tak, že kopajú skôr dievčatká, lebo vraj sa aj skôr rodia 🙂 ale no veď uvidíme ako hovoríš, najneskôr v apríli 😀

anaja, ja idem tiež v stredu, tak uvidíme čo je pravda a ja tiež dúfam, že sa ukážu, lebo už sa neviem dočkať 😉
a prajem Vám teda, že nech Vám to výjde, ked tak chcete dievčatko 🙂

anaja81
30. nov 2009

majca, dakujeme a vy si co prajete, alebo je vam jedno?

majca424
30. nov 2009

anaja, no nám je to viac-menej jedno, len nech je všetko v poriadku a je zdravunke 🙂
ale najskôr som chcela chlapčeka, ale vidím, že po obchodoch je viac krajších dievčenských a tie šatočky... 😀 joooj 😀 tak teraz mi je to úplne jedno, len už sa neviem dočkať stredy 🙂
A Ty si už cítila pohyby? či? 🙂

anaja81
30. nov 2009

zatial som nic necitila, ale hadam uz to kazdym dnom pride

blondy12
30. nov 2009

ja som tiez pocula ze dievcatka kopkaju skor 😀 , a toto sa mi aj viac paci snad 21ho zistim, ci to bola pravda, lebo ja som na prvorodicku citila tiez skoro asi v 17tt

moni
30. nov 2009

anaja, tak som rada ze som ta potesila 🙂 ked sa vam teda ukaze na sone, mozes poreferovat.

mne by sa tiez dievcatko pacilo, a ak by prisla skor, mohli by sme oslavovat narodeniny spolu 🙂

majca424
30. nov 2009

je to naozaj individuálne, takže určite každým dňom to príde, ale niekto naozaj cíti už v 17 a nikto až v 24, predsa každé tehotenstvo je jedinečné a individuálne 🙂 🙂

blondy, takže žeby dievčatká? 😀

anaja81
30. nov 2009

moni, aj ja mam termin 8 dni po mojich narodeninach a 5 dni po narodeninach mojho ocka...ja by som tiez brala ak by sa narodilo aj ked na moje narodky, alebo este lepsie na dedove narodeniny a budem mat o starost menej, ze aky darcek 😀

blondy12
30. nov 2009

no majca ja som teda na zaciatku tehu bola taka nejaka neista, aj tie sny o chlapcekovi iba, ale neviem, teraz ja mam taky pocit, ze to dievcatko tam bude... 😀 , ale keby nie tak nic sa nedeje, mozno trosku budem potrebovat na preorientovanie sa, ale tak budem stastna ja za chlapceka, no ja si aj tak myslim, ze dievcatko, vsak tolko chlapcekov v aprili tu mame, ze uz by aj stacilo nie? a urcite chcem vediet co to bude

moni
30. nov 2009

anaja, mna takto odpinkol mm ze buduci rok ma vyrieseny 😀
a dobrovolne priznavam ze fotky z 3D budu zase tohtorocne vianocne darceky pre starych rodicov 😅

cheerlady
30. nov 2009

ja som zacala citit pohyby asi v 18tt,tak ja sa tiez hlasim,ze dievcatko by mi teda voooobec nevadilo 😀 a mm uz duplom! 😀
no nam je v podstate jedno kedy by sa narodilo,lebo my mame v aprili narodenu skoro celu rodinu,takze je veeeelka pravdepodobnost,ze sa trafi do niekoho narodenin 😀 aj ked mne by sa pacil datum 1.4. alebo 4.4. 😀

blondy12
30. nov 2009

no u nas nastastie to male si to uzije lebo v aprili a to na zaciatku je iba moja mama, a na konci nemame nikoho 😀

anaja81
30. nov 2009

no ved v podstate je to uplne jedno hlavne nech su zdrave a nie len to nase aj vsetkych vas...uz idem do bubaloviec tak dobru noc a hadam sa aj tuto noc tak super vyspim ako tu poslednu 🙂

majca424
30. nov 2009

blondy, no ja som si tiež bola zo začiatku taká neistá, ale teraz si tiež myslím, že tam je dievčatko, no ale uvidíme, 😀
my v apríli tiež nemáme nikoho, len môj otec tam má meniny a má sa narodiť niekedy okolo toho dátumu, tak fajne 🙂

blondy12
30. nov 2009

majca a ty nemas ziadne fotecky?

cheerlady
30. nov 2009

aj ja idem spat,ved uz je aj dost hodin,posledne dni mi nejak telo signalizuje,ze mam aj oddychovat,zajtra zase v praci do siedmej 😖 ale potom chvalabohu 2dni volna-teda skor volna na ucenie na skusku 😠
tak bru nocku vam ja babatkam 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre