Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
7. dec 2009

grekyna a co si davas na tu zahu? no krasne tak vidis tie nase zlaticka vymyslaju uz v brusku 😀 co sa bude diat ked budu medzi nami

civavava
autor
7. dec 2009

kocky, tabulka je tunak 🙂)

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

alebo ked ju budete hladat, tak v mojom albume "Nase prve dietatko" je na nu link 🙂)

grekyna23
7. dec 2009

ja som az plakala, ked som sa dozvedela, ze tie siamske dvojcata zomreli, ale som si povedala, ze im je tam dobre, ze si ich Pan povolal, a ze ta mamicka moze byt "spokojna", ze im dala sancu zit a ze sa nemusi obvinovat, ze si ich dala zobrat a teraz mi je zas luto, ze to takto teraz riesi a stale sa to rozpyplava. 😢
ale fakt neviem kde je pravda, len to tak citlivo vnimam, ked som teraz tehu. ☹
je to fakt tazke, clovek nikdy nevie, ako by sa v takej situacii zachoval, ale sa mi nepacia tie reci a natahovacky okolo 🙄

civavava
autor
7. dec 2009

baby, ked tu nemaju acidko, ani Fatru 😝 musim pockat, kym to palenie prejde 😒

zuzana1971
7. dec 2009

ahojte, uz som pridala fotecky 1 fotka Tesco veciciky nove a 2 fotky Kik nove vecicky 😎

idem precitat vase prispevky 😉

civavava
autor
7. dec 2009

zuzi, som kukala tvoj albumik, prekraaasne vecicky! to je sila, ake pekne veci maju v Tescu...pojdem aj ja kuknut ked budem v BA..aj tak mi treba tie male rukavicky do porodnice 🙂

grekyna23
7. dec 2009

mna ta zaha vacsinou chyti az v posteli vecer, tak to pretrpim, kym zaspim....co mne dlho teda netrva 😅
a veru dnes som si kupila acdiko, tak ked to zas zacne tak si pojdem aj z postele odpit a uvidime ci pomoze....

kamilakd
7. dec 2009

civi tak skus pepsinu ale normalnu to by malo prejst

zuzka no krasne veci, hmm klobuk dole maxik bude fesacik 🙂

grekyna23
7. dec 2009

zuzi, zase krasne vecicky si nakupila, sa uz tesim na vikend v BA a vo Viedni, ze nieco aj s mm vyberieme a kupime, ale my len v takych neutralnych farbach, ale tie modre a pasikavo-modre veci su na spapanie 😝

civavava
autor
7. dec 2009

kamilka, som si dala colu prave 🙂))

kamilakd
7. dec 2009

tak by sa ti malo ulavit troska civi aj sa ti troska vygrga

civavava
autor
7. dec 2009

sak uz sa mi 😀 😀 😀

kamilakd
7. dec 2009

tak to je dobre len sa zas moc nenaciedaj 😀 lebo nezaspis...mne kola vzdy pomoze..vraj sa kola predavala v learnach ako liek na zaludocne a traviace problemy

cicimon
7. dec 2009

diki civava

ako pozeram, je pomer CH:D 14:10....nie zle 🙂

vejula
7. dec 2009

jj ešte chlapci vyhrávaju....
A kamilka ja som sa teraz presladila také keksiky som pred hodinou pojedla, tak som objednala pizzu nech sa ta sladká chuť trošku neutralizuje... Tak teraz čakám netrpezlivo kedy zazvoni ujo že už je tu 😵 😵 😵
Inak náš chlpáčik je už trošku lepší... PRáve sa aj krásne napapal, tak som šťastná 😵

civavava
autor
7. dec 2009

kamilka, ja som zas videla taky dokument, ako v Indii s colou cistia WC...vraj zarucene ucinna na vodny kamen
😒 nevadi, mne chutiiii 🙂)

cici , nie je zaco 😉 jo, pomer sa pomaly vyrovnava 😝

civavava
autor
7. dec 2009

mnaaaaaaaaam vejuli! ZBOZNUJEM pizzu!!!! mohla by som ju jest kazducky den...najlepsie jedlo na svete 😝

tesim sa, ze je psikovi lepsie! 😵

kamilakd
7. dec 2009

civi ja som zas daco videla ze do coly dali mentos a ona vybuchla vo flaska 🙂 niekde v amerike ale mne tiez chuti

civavava
autor
7. dec 2009

cici, v GynFive robia farebne 3D, alebo ciernobiele? bo moj mm sa tesi na farebneee 😅

vejula
7. dec 2009

Ďakujem čivavka, ja som tiež hrozne rada, hned sa na neho inač díva ked je zas šťastný a nie zmorený... Zajtra pôjdeme ešte na kontrolu tak snád už nam povie pozitívne správy no a že ho zas nebude musieť pichať, auuuu.

kamilakd
7. dec 2009

vejuli nerob chute bo tu zas zacnem vylupavat pismenka od hladu 🙂

civavava
autor
7. dec 2009

a ja by som dala normalne 20 EUR za 15dkg tresky a 2 rozky....no, ked dojdem do BA, prva cesta povedie do lahodok 😀

zuzana1971
7. dec 2009

kamilka, civavka, grekyna dakujem
civavka v tescu som kupila tie modre rukavicky a stali tusim len 1 euro 2 kusy spolu, dobre, bavlnene
ja mam nejaku "modromaniu" len modre veci nakupujem 😀

michalag aj v tvojej tabulke mi vysiel chlapcek 😀, mne vo vsetkych t 😎 a ako sa urcuje pohlavie s tou ciarou na bruchu? ja ju mam uz od 6 tt

k diskutovanym temam:
Ultrazvuk podla mna nemoze skodit, ja som bola uz milionkrat, ja som v nemocnici chodila na ultrazvuk niekedy aj kazdy den

moj maly vzdy zaostaval 5 dni, teraz naposledy bol velky presne na den, tamtamka cize babo to moze dobehnut, okrem toho dievcatka su mensie, jedna v nemocnici tiez maly chlapcek zaostaval 2 tt, dost ju stresovali a narodil sa normalne velky fesak...

k teme psikovia, macicky a babo, moj kocur ked som si ho doniesla ako 5 tyzdnoveho tak v noci vyvadzal a ked som sa 3 dni za sebou nevyspala a ledva udrzala oci otvorene v robote tak som ho zavrela do prenosnej prepravky natvrdo a po 3 dnoch si zvykol a o 22 hod si tam uz sam vliezal. Teraz ma 3,5 roka a bolo obdobie ked som ho uz nezatvarala, ale teraz ked som mala zdrav. problemy som ho zase zacala, aby mi v noci nechtiac neskocil na brucho ked sa pride maznat...zase si pekne zvykol a uz o 22 hod sa tam pyta a spinka tam pekne az do 9 hod rano. Mam ho hned pri posteli tu prepravku na takom stoliku vo vyske mojej postele, cize na mna vidi, ze som pri nom, ze spim a necha ma spat. Rano sa pyta von, az ked sa zobudim, dovtedy ma nerusi. Zlaty kocurik. Nedrzim ho tam nasilu, ked sa pyta von, zaskrabe na mriezku dveri a ja ho pustim, aj ked v noci, 5 minut si pobeha a zas tam sam vlezie...ale on sa ani nepyta celu noc von a spi ako babo....Takze v noci sa nebudem bat o babo a hadam cez den ustrazim, aby ho neskrabol, alebo daco ak by ziarllil...ale on inak si v tej prepravke niekedy aj cez den taku hodinu, dve poobede pospi, tak si vtedy mozem aj cez den s malym zdrimnut bez strachu...No uvidime ako tie nase selmy na babatka zareaguju, doteraz boli oni stredobodom pozornosti

vejula
7. dec 2009

😀 😀 😀 kamilkaaa, ty písmenková královná 😀
no ja som už tak netrpezlivo sedím na tej stoličke že kedo to doje... Inač kukám na rozhodnutie superstar... A teda ani si neviem tipnuť že kto vypadne 😕 😕 😕 Že by Šmajda???? Ale teda vôbec som si nie istá...

zuzana1971
7. dec 2009

babule aj mne robite strasne chute 😀 pizza mnam 😵

majca424
7. dec 2009

ahojte, ako tak kukam na tie všetky aprilovky v tabuľke, tak už skoro všetci viete pohlavie dieťatka...
my ešte nevieme, bolo otočene chrbatikom :D ale v stredu už idem konečne na to 3D tak snáááád 🙂

zuzana1971
7. dec 2009

vejula vypadne asi Smajda alebo Dominika Stara

vejula
7. dec 2009

zuziiii hrozné sme čo???? Už budem len potichy kývať ušami aby som chute nerobila, lebo je to hnusne uznávam 😅
Majca ja som ešte nediktovala do tabulky radšej lebo mi to hovoril tak vééélmi neisto ale že to skôr vyzerá na chlapčeka

majca424
7. dec 2009

vejula ale Tebe aspon povedal, že to vyzerá na chlapčeka, lenže mne nič, absolutne nič 😀 ale no tak čo už, sa nam nechcú ukazovať 🙂

kamilakd
7. dec 2009

aka je pizza? ja sa napchavam mandarinkami

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre