Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

majca424
10. dec 2009

ja dám normálne fotoalbumy a tam to je, teraz je to ešte na prvej strane...

silvia7
10. dec 2009

blondy - no pekne si si vybrala 😝 jaaj, ťažko sa vyberá, keď nemáme skúsenosti s kočíkmi..

baby mňa neskutočne začalo páliť brucho - už sa vám to stalo?? normálne akoby sa mi trhalo cítim.. kks.. jaaaa cem mini bruško!!! 😨

vejula
10. dec 2009

majca ja idem rodiť asi ku vám do čadce... Ináč chcem tam chodiť aj na tie predporodné kurzy... Nepôjdeš aj ty???? Zajtra tam idem volať, a začala by som chodiť po Novom roku... Ty si o tom nerozmýšlala???
Inač krásne vecičky.

majca424
10. dec 2009

ďakujem veji, no trošku som nad tým rozmýšľala, ale ešte sa poradím s mamou, lebo ona tam robí, na novorodeneckom, tak sa jej trošku popýtam čo to obnáša a tak...
Ale tak možno by som šla 🙂

grekyna23
10. dec 2009

joj dievcata, tema kociky, to este len bude zaujimave... 😎

lenka7984
10. dec 2009

Ahojte
ja tu len sem tam niečo napíšem ale ítam vas stále.
len sa chcem pridat k teme o mm - naozaj je asi dačo vo vzduchu bo ja som sa s mojim pohadala pred chvílkou.
No čo už ked nám teraz všetko vadi aspon mne
😎

silvia7
10. dec 2009

mne sa celkom páči tento, len neviem rozmery nikde nájsť k nemu, keď je v tej polohe úplného ľahu
http://www.lacnejsie-nekupis.sk/index_g.php?act...

vejula
10. dec 2009

To by bolo fajn, lebo nikto tu taký zo Žiliny nieje tak aspon na tých kurzoch by sme sa stretli a pochválili bruškami 😵

majca424
10. dec 2009

No, tak to hej 😎 🙂
Tak ak tam teda budeš volať, tak potom zajtra napíš, že čo si sa dozvedela a tak... ale tuším to je od určitého týždňa, či?

blondy12
10. dec 2009

silvi pekny ale to je podla mna uz pre take starsie nie?lebo neviem teda ci tento sa da dat aj do protismoru aby si na babo videla 😨

silvia7
10. dec 2009

no to neviem, tam nie je nejak veľa infošiek, no ja sa z toho fakt nevysomárim... 😝

grekyna23
10. dec 2009

ja si myslim, ze male babo by malo mat kocik s vanickou koli chrbatiku, lebo na tych sportovych su tam tie popruhy a to mu bude cez perinku pretlacat a myslim ze aj cez tu hlboku tasku, co som citala, jedna mamicka si tu tasku so spodu koli tomu vystuzila niecim tvrdym....

blondy12
10. dec 2009

sa baby pochvlim idem si akurat objednat tieto saty...tak do vianoc mi dojdu a este vyskusam a pripadne vratim ak nebudu ok..sice ja teraz nemam ani z polovice take brucho..takze velmi porovnavat nemozem...no to chcem mat na svadbu vo februari a to uz bude velke 😀

a potom bude aj velka noc a ja sa este budem trapit posledne tyzdne pred porodom tak aby som mala nieco sviatocne..

http://www.maderna.sk/vsetko-pre-tehotne/tehote...

silvia7
10. dec 2009

tie sú hezké 😉 a v tej farbe fialovej alebo inej?? 😉

blondy12
10. dec 2009

v tej fialovej mam aj fialove cizmy...tak na svadbu to bude snad pekne na tom urade 😀 a s tym mojim bruchom

moni
10. dec 2009

grekyna, niektore sportove kociky sa daju dat uplne do rovnej polohy takze chrbatik by mal byt vystrety. v mojom pripade popruhy nevadia, lebo neplanujem mat malu v perinke.
joooj, tazka tema tie kociky, asi este nevyrobili taky ktory by splnal vsetko na 100% a bol za rozumnu cenu 😅

blondy, veeelmi pekne saty...v ktrej farbe ich chces?

silvia7
10. dec 2009

ty fialová guľatá budúca nevesta 😀 hmm kočka budeš 😉

kamilakd
10. dec 2009

ahojte dievcata
blondy saty su krasne a ty sa chces vydavat vo fialovej?ci to nie tvoja svadba?
moni ja som zastanca vanicky,i ked som videla vela sportovych casti,mna to moc neoslovilo myslim ze to nie je pre babo moc pohodlne ked budeme mat letne deti

kamilakd
10. dec 2009

http://www.stokke-stroller.com/sk-sk/stokke-xpl... inak dievcata dnes om videla tento kocik a mamicka sa niesla tak ze sa jej ani struhany vlas do zadku nemestil...mne sa tento kocik vyslovene nepaci pride mi ako zubarske kreslo ☹

dejna3
10. dec 2009

ten stoke, sa ani mne nepáči, tiež sú asi 2 u nás v meste 😝 podľa mňa ide niekomu o to, aby bol príliš "originálny" a nymslí veľmi na pohodlie bábätka.. veď ono má medzi nôžkami tú tyč, na ktorej rúčka 🙄

no vaničku som myslela tak, že nejaká 2 - 3 kombinácia... ja teda neviem, ešte som nevidela šporťák, ktorý ide do ľahu úplne, t.j. 180 stupňov 😕 väčšinou je tam pár stupňový sklon a väčšinou aj výrobcovia uvádzajú, že je vhodný od 6 mesiacov a viac...
ale možno niekde v zahraničí sú aj také, to neviem 😉 ... a možno teda je v našich obchodoch niečo podobné, len ja o tom skrátka neviem, fakt som taký ešte nevidela 😉

moni
10. dec 2009

kami, mne sa prave to paci ze mame na vyber..kto chce moze mat vanicku, kto chce bez, a kto chce tak zubarske kreslo 😀
minule som videla podobny dizajn, len v tom cude sa dala aj sedacka tocit, bud v smere, tvarou ku tebe alebo na bok...co uz dnes nevymyslia. my slim ze vacsina z nas vyrastla na hlbokych kocikoch libertach a sme tu 😀

seuska
10. dec 2009

Tak sme doma z poradne. Konecne som nemala v moči tie biele veci (mykoza) dokyno nas nevysetroval kedze sa citime ok, pribrali sme 2 kg. Sestricka nam pocuvala srdiecko, bilo jak blaznive. Takze vyzera to ze vsetko ok. Idem sa objednat na ten test tehotenskej cukrovky. Sranda je ze vraj su tu u nas 2 ambulancie kde sa to robi a v jednej nesmies jest nic cele doobeda a v druhej davaju 2 rozky so syrcekom a caj..., Hadajte do ktorej pojdem??? 😀 😀

gratulujem ku dalsiemu chlapcekovi veji 🙂 to bude ozaj vela sibalov v aprili

silvia7
10. dec 2009

kami - to je otras kočík a mi príde strašne malý a nepraktický 😒 si ju viem predstaviť, ako sa niesla a tvárila 😀 😝

seuska - supeer, tak gratulujeme k dobrým výsledkom 😉 to sa musíš objednávať niekam mimo?? mne to bude robiť dr u seba v ordinácii... mám dojsť na lačno, vezmú mi krv, dajú mi ten "nápoj" nechutný a počkám si 2hodiny a zase mi budú brať krv.... 😖 ma to čaká budúci štvrtok... alebo to budeš mať iné vyšetrenie?

dejna3
10. dec 2009

seuska, gratulky k dobrým výsledkom 😉
ja už nielen, že neviem písať 😝 (viď posledný príspevok 😀 ) ale aj čítanie mi tuším robí problémy - som prečítala, že "bude ozaj veľa šibačov v apríli" 😀 😀 😀 čo je v podstate aj pravda 😉

zuzana1971
10. dec 2009

ja som precitala tiez, ze sibacov 😀 , ale aj to sa hodi 😀

ja som natlacila do seba pizzu ristorante, tentoraz so 4 druhmi syra, mnam

seus gratulujem, a ze aky luxus ranajky u lekara 😅

seuska
10. dec 2009

baby diky, v podstate okolo mimi nove nic nevieme, ale aspon ani nic zle...

No v podstate Velka noc je 5.4.2010 tak to uz snad nejaky z nasich sibacov budu na svete 😀

Silvi musim sa objednat v tej diabetologickej ordinacii, nebude mi to robit gynekolok...A tu su dve, len neviem v ktorej davaju tie ranajky! A zas mi je blbe sa opytat pri objednavani, ze a davate aj dva rozky a syrcek? 😀

Zuzi dnes som na tu pizzu pozerala v obchode, presne na tuto... Ale ja mam radsej taku ozajsku z pizerky... Ja viem ze ty nemozes chodit a donaska je draha....

A inak mne sa ten UFO kocik paci 🙂 a ked si pozriete na tej stranke aj videoklip k nemu tak to ma nieco do seba...

vejula
10. dec 2009

gratulujem seus...
No práve pozerám... Toho 5.4. je veľkonočný pondelok????? Inač termín mám na 8.4. takže tesne po Veľkej noci.... Ina čpráve som do seba natlačila krupicovu kašu s ppiškotkami a škoricovým cukrom.... LEdva sa hýbem zas... Ale musím už krotiť svoje prežieračske vášne lebo som už pribrala strááásne moc, aj sa hanbím vám priznať... Ale doki mi stále nič nepovedal... Tak neviem či je taký zlatý že ma nechce zbytočne stresovať alebo si to ešte nevšimol 😅

kamilakd
10. dec 2009

sueska gratulujem k dobrym vysledkom,ja idem zajtra k lekarovi a aj na poradnu nam sa ten mocovy zapal ani po tych ATB moc nezlepsil sakra
silvi no tak ale tie mamicky ako sa nosia hruza len tie deturence su v tych kocikoch take pokrcene myslim si ze tiez im tam neni moc pohodlne
moni jasne ze mame na vyber len som to myslela tak tie sportove cast nevymysleli pre nas tak aby nam vyhovovali 🙂
zuzka a aka bola piza?ja dnes vobec nemam chut na jedlo uz od rana som taka podrazdena

kamilakd
10. dec 2009

vejulcek mnamky no a co hlavne ze ti chuti a ked pride malinke tak vaha pojde raz dva dolu 🙂 a tak nech vedia tie nase mimina co je dobre

seuska
10. dec 2009

No Veji ja mam termin na velkonocnu nedelu... dufam ze to stihneme este pred velkou nocou... nerada by som cez velku noc rodila... S tou krupicovou kasou mi uz druhy vecer robis chute! Uz si ju ozaj cez vikend urobim... veeela masla a kopuuuuu grankaaaa, mnaaaaaaam.....

Kamila hm to ma mrzi ze sa nemas zapal na ustupe, snad ti zajtra nic zle nepovie dokyno a neposle ta zasa do nemocky...

A fakt sa mi ten kocaaaar straaasne zacal lubit 😀 Uz som si na neho aj recenzie zacala citat a vobec nevyzeraju zle, aspon baby co ho uz maju pisu o nom len dobre veci... vraj ho maju v KIKE nazivo tak medzi sviatkami skocime do BA si ho asi obzriet pre tu srandu. A urcite aj mojmu mm sa bude pacit, on ma rad tajy FUTURE DESIGN 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre