Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lucinka1104
15. mar 2010

moni ano 🙂

majca424
15. mar 2010

moni, ja si myslím, že vydržíš do toho augusta, či? 😀 😀 😀

cicimon
15. mar 2010

😀

moni
15. mar 2010

aby som vas este nepredbehla potvory 😀

lucka, super! tak vela mliecka pre obidvoch papacikov 😵

majca424
15. mar 2010

moni nie nieee, neber to tak, prajem Ti aby si porodila kedy chceš Ty a Tvoja malinká 😵 😵 😵

alicc
15. mar 2010

babulky idem spať, tak vela toho nepopíšte, želám vám dobrú noc a nech sa malé bublinky v bruškách moc nevrtia.

michalag
15. mar 2010

moni, hlavne nech to dotiahneme do 38tt 😉 🙂 a potom mozeme pomalicky chystat drobcekov z domcekov von 🙂 , ved to uz hadam bude krasne jarne pocasie teda aspon tu na SK dufam ze ano

moni
15. mar 2010

alicc, dobru!

majca, no necham to na tu malu cacorku kedy sa rozhodne 😵

miska, my uz v podstate mame jar od minuleho tyzdna, takto o mesiac uz bude mozno na skapanie horuco.
uz zacal kvitnut zlaty dazd, a ceresne budu o chvilu 🙂

majca424
15. mar 2010

alicc dobruuuu 🙂

moni, vy tam už máte jar??? u nás dnes napadlo okolo 10 cm nového snehu 😒 😖 🤐

moni
15. mar 2010

majca, no ale my sme na urovni talianska. teraz je 6 hod vecer a ukazuje mi 10 stupnov, koncom tyzdna ma byt 18!
snehu bolo tento rok uz dost, ozaj by sa ta zima mohla na to vykaslat!

majca424
15. mar 2010

joooj, tak to Vám závidím, ja už tiež chcem strašne jaaaar, naozaj toho snehu bolo už dosť a to my tu ešte na kysuciach ktovie koľko ešte budeme mať sneh 😒

moni
15. mar 2010

majca, tu jar nebyva dlha, zopar tyzdnov a hned udru horucavy. tym ze je blizko ocean, a nejake blbe vzdusne prudy, byva tu vysoka vlhkost. a to je teda pekny hnus. to zas budem zavidiet ja vam 🙂

majca424
15. mar 2010

moni a kde to vlastne si? 😀

michalag
15. mar 2010

majca, koncom tt uz maju byt konecne jarne teploty tak snad uz zima konecne pojde do kelu 🙂 😉

moni
15. mar 2010

blizko washingtonu dc.

no prosim, tak koncom tyzdna mate jar aj vy 😵

majca424
15. mar 2010

joooj, bodaj by to bolo tak, už sa neviem dočkať kedy už bude fajne tepľučko 😵
Ale vieš ako sa to hovorí: " Iľkove mierne sneženie odpratávam už mesiac z dvora" 😀 😀 😀

michalag
15. mar 2010

majca 😀
na jojke davali sice o 1-2C menej a s prehankami ale uz to je uspech ze nebude konecne snezit!!! 🙂 a bude teplejsie 😵

monva
15. mar 2010

majca - 😀 😀 😀

moni - ta teta asi dala ze 9x4=36 tt 😀 ja som mala tiez co robit, ked sa ma ludia pytali, ze v ktorom som mesiaci, aby som im to vysvetlila: tak som sa ich spytala, ci myslia kalendarny, alebo lunarny? no a potom na mna len gulali ocami, ked som im vravela, ze ak kalendarny, tak tehu trva 9 mesiacov a ak lunarny tak 10. Ale ved vy to tu vsetky viete 🙂

monva
15. mar 2010

Baby druhorodicky, ked ste boli odhlasit rodicovsky na urade prace, staci mi k tomu to potvrdenie zo SP o naroku na matersku??? Teta zo SP mi to sice poslala, no na inom tlacive, ako som ju prosila, malo to byt na tlacive "potvrdenie o naroku na materske" a ona to dala na tlacivo "potvrdenie o naroku na materske pre ucely poskytnutia rodicovskeho prispevku", inak kolonky su tie iste, len ja nechcem poskytnutie, ale zrusenie rodicovskeho na 1. dieta. Aj som jej to v telefone vysvetlila, v maily napisala, dala som jej tam aj odkaz na stranku, kde to tlacivo najde ...
Tak teraz len dufam, ze na Urade prace mi to akceptuju.
Prosila som ju aj, aby mi to poslala 2x potvrdene, ze to potrebujem aj k prispevku na starostlivost o dieta, samozrejme mi to poslala len 1x 😠 nemam slov ...

majca424
15. mar 2010

🙂
hmmm... no to hej, ale niektorí ľudia nevedia, že existuje aj lunárny mesiac... Teda ani nie tak ľudia ako chlapi 😀
Myslím, že môj mm určite nevie že by tehotenstvo mohlo trvať aj 10 mesiacov 😀 😀 😀

moni
15. mar 2010

monva, presne tak to podla mna vyratala 🙂 len jej chudine neslo do hlavy preco jej tvrdim ze mam pred sebou este 5-6 tyzdnov kedze uz som v 34tt 😅
mm ma doteraz hokej v tych tyzdnoch a mesiacoch...velmi si pochvaluje ze tehotenstvo mam na starosti ja, lebo vraj on by zabudol v ktorom tyzdni/mesiaci je 😀

majca 😀
inac, tu vychadzaju predpovede uplne super. asi maju nejake lepsie satelity alebo co. ked povedia ze zacne prsat vtedy a vtedy o tolkej a tolkej, tak vacsinou to vyjde. hned sa vie clovek lepsie zariadit. ziadny ilko 😀

michalag
15. mar 2010

moni, oni nikdy nechapu na 1x, ale ked oni chcu nieco od teba tak to musis pochopit hned a mat najneskor do 3 dni vybavene 😠 ... ale ja ti s tymto nepomozem ☹

majca424
15. mar 2010

no dobre babenky, tak ja sa asi lúčim, malý mal zase štikutku, ale už mu prešla tak idem už zaľahnuť radšej kým nezačne vystrájať ešte viac 🤐 🙂

dobrúúú noc všetkým a dúfam, že zajtra nebude teda snežiť 🙂

michalag
15. mar 2010

majca s tym snezenim ani nestras

idem uz aj ja .... bruuu nocku 😔

monva
15. mar 2010

Miska - presne tak 🙂 uz som MM prosila, ze nech zbehne na urad prace to zistit, a on hroza v ociach 😀 ze radsej zbali danka aj mna a pojdeme vsetci, ze jeho by odpinkali a urcite by im nerozumel, tak sa tam chystam najprv tiez zavolat a zistit, co budu chciet ... uz sa "tesiiiim" 😀

baby normalne sa mi nechce ist spat 🙂 nejako mam moc energie 🙂

monva
15. mar 2010

no uz asi vsetky spite, tak to aj ja zabalim, dobu noc 😔

lucinka1104
16. mar 2010

Dobré ránko ja dnes buntoším od 5,00 som savečer napchávaal popcornom a čipsami a celú noc ma z toho bolel žalúdok , popcorn budem cítim asi až do večera , dnes ideme na celý deň do domčeku vyzerá že sa topredas len do soboty stihne, eln ten shneh ma rozčuluje , ajked sa ma konečne od štvrtku otepliť budeme mať zase blato pri sťahovaní.....
inak čosa týka bolestí tak sa cítim dobre len tak dalej ešťe 2 týždne amôžme isť na to 😀

veve23
16. mar 2010

Dobre rano,
no sice som sa vyspala celkom fajn, raz cikpausa, ale odstahovala som sa zo spalne do obyvacky lebo som sa tam nevedela ulozit a krpec vynimocne kopal jak besny no a na sedacke super pohoda 😉 , som sa poukladala a spala som jak cukrik. Nechapem co je taky zivy, vecer som jedla hrozno a on sa prebral jak po 3 kavach a nie a nie spat. Aj teraz uz kope .....asi sa uz chysta na majstrovstva vo futbale 😀 😀 😀

fruchtbar
16. mar 2010

Dobre rano,
Veve ,ved hroznovy cukor dopuje enrgiou ! 😀

mne uz svieti 38 tt

malalady
16. mar 2010

monva a to sa ruší rodičovský prispevok? ono to sami zrušia nie? aspon mne to tak bolo vysvetlene no 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre