Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

motylik6
7. aug 2009

ja som si pozrela na nete tehu kalkulacku a mala by som byt 4tt a 3dni
lenka, to si mladucka, neboj, tvoj organizmus to urcite hravo zvladne
zuzka, tebe tiez prajem, aby si to vsetko zvladla a coskoro sa dockala vytuzeneho babatka 😉
ja uz nieco cez rok cigu do ust nedam a ani ma to uz nelaka, ale ta kava je horsia, no posnazim sa, lebo pri tom vyvijani organov by vraj nemala byt, tak drzte palce, nech to bez nej zvladnem 🙂

zuzana1971
7. aug 2009

leni ja uz som stara vykopavka 😝 38 prec 😝

babulky a co si teda myslite o tych umelych sladidlach? 😕

nastastie kavu nepijem, ani alkohol, a nefajcim 😝

motylik6
7. aug 2009

umele sladidla by sa v tehu nemali, ale obavam sa, ze to vsetky tehulku 100% dodrziavaju
ja sa im snazim vyhybat, predsa len umelinu do seba davat, to ja radsej nieco sladke si upeciem
milovala som colu light, aj teraz ju mam rada, ale urcite si ju nedam, to radsej tu kavu obcas

civavava
autor
7. aug 2009

ahojte kocky, som vas prave docitala, tesim sa, ze sa tu pekne rozrastame 🙂) prave teraz som dopila kolu, lebo ma islo roztrhnut ako som mala na nu chut a maznel mi zatial cita infosky z webu., takze umele sladidla skor nie, ak chut na kolu, tak normalnu, nie light....
ja si davam pozor, kedze som mala MA....
VITAM NOVE TEHULKY 🙂)
Zuzanka1971, asi sme tu najstarsie 🙂)) ale len podla veku, inak sme mladice, no nie? 🙂))
krasny vikendik prajem vsetkym , ozvem sa v pondelok, ideme na vikend do Zenevy 🙂) paaaa

zuzana1971
7. aug 2009

Civavka pekny novy testik je v tvojom albume 🙂
no ja sladke nemozem vobec (zvysene hodnoty cukru) 😖 , takze ani normalnu colu 😖, nastastie ani sladke nemusim 😝 ani som nikdy nemala rada 😝
no ja sa na 38 necitim a vo vlaku mi tiez chcu vzdy len polovicny listok predavat 😀 😀 😀

zuzana1971
7. aug 2009

cez vikend nebudem na nete, kedze nemam net domka, takze pekny vikendik vsetkym tehotnym babulkam, setrite sa, nic tazke nedvihat, oddychovat a zdrave papat 😉

ttiffanny
7. aug 2009

ked som bola u dr., tak som sa ho pytala, co mozem a co nie a on mi povedal, ze si mam zapamatat, ze nie som chora, som "len" tehotna. takze vsetko s mierou. pytala som sa ho napr. na gelove nechty a on mi povedal, ze v pohode mozem mat. a mozem si aj farbit vlasy. ale aj to s mierou, nie kazdy den 😀.
ja som len do jedalnicka zaradila viac spenatu, ktory inac milujem. uz ho nejem raz za tyzden, ale minimalne dvakrat. uvidite baby, ze vsetko dobre dopadne. musi.

malalady
7. aug 2009

ahojte baby počujte a cvičite? a čo cvičite? možem vediet?? 🙂 😉

lenka7984
7. aug 2009

A som opäť tu
bola som na nakupe s manželom
tifany to iste vravia mne hlavne moja mamina
No ja sa ozvem opäť zajtra teraz idem kusok von
pa

fruchtbar
7. aug 2009

Ahojte babulky tehulky.....ja si myslim,ze by sme to s tym tehotenstvom nemali prehanat,ako vravi Tiffany,ved to nie je choroba.
Cvicit denne a pravidelne,nech z nas nie su gulky 😀 ,ja mam doma napr.fit loptu a s nou a nej cvicim pilatesa.
To je prijemne cvicenie,ktorym si nijako nemozem ublizit,ukludni mysel,upokoji svaly a da ti kopec poz.energie!
A chudne sa pri tom alebo udrziava kondicka.....nedam dopustit 😎

danka.k
7. aug 2009

baby vy ste toho popisali dnes, clovek tu cely den nie je a vy tatko 😀 takze zbezne som vas prečitala.. ja ked som bola tehu s malym tak kym som nevedela ze som tehu tak som nosila tazke drevo a robila vsetky tazke roboty.. a teraz ked to nemam este iste tak sa bojim vsetko spravit ze co ked mu ublizim 😀 najradsej by som len lezala aby sa mu nic nestalo..

a co sa jedenia tyka tak jem vsetko, najradsej by som jedla stale, dojem a uz zasa by som jedla 😀

a najmladsia som tu asi ja (ako v kazdej teme v ktorej som) ja mam 23, ale od sept 24 😀

a este som chcela na daco reagovat ale netusim na co 😀

danka.k
7. aug 2009

a ozaj. dnes som bola hrat tenis, prehrala som 😀 😀 takze cvicit mozte v pohode

jannuulik
7. aug 2009

fruchtbar: erotický sny sú u mňa jeden z príznakov tehu, skôr by som to pomenovala veľmi živé erotické sny 😀 . Pri prvom tehu s rastúcim bruškom ako keby ta erotika odišla a ostali mi len tie živé sny 🙂 . Ale momentálne si snívam skoro každú druhú noc tak, že sa hanbím ráno na manžela pozrieť 😀

jannuulik
7. aug 2009

Tiež som v tehu cvičíla, vo fitku, ale až neskôr, pretože do 16tt. mi bolo strraaaašne zle a bola som dosť unavená.... 😅

jannuulik
7. aug 2009

Fuuu tie prsia ma ale bolia 😒

jana3
7. aug 2009

danka.k, s tym vekom sme tak natesno, ja mam 24 od juna 🙂

lenka7984
7. aug 2009

Joj ja som len v tt ale mna dneska ako začali bolieť prsia fúha ale len tak na 10 min a potom prestali

lenka7984
7. aug 2009

V 4tt - sory

jana3
7. aug 2009

A co sa tyka tej namahy, asi vsetko treba s mierou, my by sme este zajtra chceli ist s muzom na nejaku lahku turistiku, ale uvidime, ci sa nam bude rano chciet...

danka.k
7. aug 2009

mna bolia prsia od stredy ako som mala mrchu dostat.. a bolia stale 😀 😀

lenka7984
7. aug 2009

Danka
ty čakaš druhe mimino

jana3
7. aug 2009

Aj mna bolia prsia... teda len bradavky... ale len preto ze mi ich mala furt ozuzlava 😉

lenka7984
7. aug 2009

No a k tomu veku ja mam tiež 24 len od júna

danka.k
7. aug 2009

lenka ano 🙂

jana3
7. aug 2009

lenka: A odkial si?

lenka7984
7. aug 2009

Z liptova a ty?

jana3
7. aug 2009

Ja som z Martina, tak to nie je az tak daleko od nas🙂

danka.k
7. aug 2009

ja som z DK.. takze sme skoro pokope 😀

lucinka1104
7. aug 2009

mottylik colu vtehu môžeš v pohode dokonca pomáha na nevoľnosti

v tehotenstve sa môže všetko ale s mierou 🙂 ( jasné myslím jesť)

ja mam 25 😉

danka.k
7. aug 2009

ja uz sa teraz v tom jedeni neovladam 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre