Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lubkamik
11. nov 2009

no to dufam 😠 Len som zvedava ci sa bude dat ta guma opravit alebo musim kupit novu ☹ Vyzerala prepichnuta... No co uz - hlavne ze sa mi to nestalo pocas jazdenia a nedorazila som sa aj s mimcom ☹

malalady
11. nov 2009

michalag neboj nevyleješ tú krv... ja neviem do kedy možeš si dat tú krv zobrat.. len chod z lačným žaludkom.. ja som šla tak.. ak by náhodov 🙂

michalag
11. nov 2009

no s mojou sikovnostou 😅 ... ja vzdy chodim nalacno aj ked netreba pre istotu 😉
malalady, ty si ides kupovat tehu gate, ci mas este po Tobiaskovi? Lebo ja sice mam ale na traky a tie sa mi zdali v zime dost neprakticke, hlavne ked som isla niekde na wc-ko, tak teraz si planujem kupit a neviem kde maju najlacnejsie

lubka, hlavne ze ten defekt si mala v garazi a nie na ceste ... dobre to dopadlo 🙂

malalady
11. nov 2009

michalag jj idem si kupovat tehu oblečko.. lebo to čo som bola pri Tobkovi tehu tak to som pribrala všade teraz len do bruška 😉 takže musím kupovat.. he... a tiež som si kupila,že L mi bude dobré,ale sú mi velké.. ako chodím tak to musím napravat bo by mi spadli he.. 🙂 takže musím Mko kupovat.. a ja si kupujem pri Galádovy čo je tehu moda.. neni to tam až také drahé do 50€ tam kupiš gate.. ja tiež nechcem na traky..

michalag
11. nov 2009

musim tam niekde zajst, viem ze je este jeden obchod s tehu oblecenim, tam kde je City Kaffe tak dole v tej budove, len neviem ako sa tam hybu ceny

stanusa
11. nov 2009

ahojte tehulky,
na krv som bola nalacno
inac ja mam taku nadchu, kycham ako slon 😒

malalady
11. nov 2009

a city kaffe je pri čom??

michalag
11. nov 2009

malalady je to na namesti medzi bageteriou Copaline a Priorom, hore na budove je napisane City Kaffe, urcite by si to nasla

stanus, tak ti prajem skore uzdravenie a aby ta to dlho netrapilo 😉

cheerlady
11. nov 2009

caute baby,tak ja som bola vcera u toho noveho dr.,tak hned mi porobil vsetko mozne,co mohol-kultivaciu aj cytologiu,zmeral panvu-teda od spodu po brusko,no a nakoniec sono a meral priemer hlavicky,bruska a stehennu kost.a som 20tt - myslela som,ze 19tt,ale uz sa to "dorovnalo",takze teraz mi to sedi aj s konikom a ms 🙂 a pytala som sa na pohlavie a povedal,ze najprv sa mu zdalo,ze chlapec,ale potom,ked sa chcel na to este raz pozriet,tak uz to dobre nevidel,lebo male sa stale hybalo a kopalo nozickami,takze je to stale 50:50 🙂
ale dnes sa objednavam na 3D/4D,tak dufam,ze tam uz sato dozvieme,lebo mm bol vcera z toho sklamany,lebo sa vytesoval od rana,ze uz to bude vediet a nevie 😀

malalady
11. nov 2009

cherr🙂 tak superovo babena 😀

civavava
autor
11. nov 2009

ahoj babenky,

tym, co mate vysledky tripple, gratulujem, aj Roxi k chlapcekovi 🙂

ja som dnes dostala od kolegynky plnu tasku krasnych dupaciek pre chlapceka, tak sa tesiiiim 😀

cheerie, aj ja som sa uz objednala na 3D, ale az na december, do gyn fiv.
juuj tak nech ti uz cim skor povedia, kto sa u teba skryva, aby mm mohol kupovat ferrari kociik 😵

civavava
autor
11. nov 2009

stanus, skore uzdravenie!!!

stanusa
11. nov 2009

miska diky, vzhladom na situaciu v nasej skole som obisla super - chripka a kiahne

cheerlady takze si uz v dobrych rukach 🙂

stanusa
11. nov 2009

dik civava, idem pozriet tabulku ake je skore 😀

martina05
11. nov 2009

Ahojte, baby, hoďte sem prosím link na tabuľku, nech mám prehľad ....

martina05
11. nov 2009

Inak práve som volala na 4D sono a povedali mi, že stačí prísť medzi 25-27tt - vtedy je to vraj najlepšie ... Takže mám čas a objednám sa asi až tesne pred Vianocami ...

včera mi prišiel ten polohovací vankúš - super na na ňom spí .... 🙂 🙂 🙂

malalady
11. nov 2009

takže som volala sestričke tak to bude až nabuduci týžden.. tak tam zavolám v pondelok

civavava
autor
11. nov 2009

tu je link na tabulku, ale upravujem ju vzdy az doma vecer, takze roxinho chlapceka tam zatial neuvidite 🙂

ak niekto chcete doplnit udaje, dajte mi vediet do IP

🙂

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

civavava
autor
11. nov 2009

martinka ako vyzera ten vankus? mas link-foto?

stanusa
11. nov 2009

mata aj ja by som ho rada videla

stanusa
11. nov 2009

skore je zatial vyrovnane, tipujem prevahu chlapcov 😀

silvia7
11. nov 2009

ahojte baby, môžem sa pridať?? 🙂 vyzerá to tak, že v Apríli budem už maminou, ak to nepríde skôr a keďže je to pre mňa "tenkrát poprvé" tak ani neviem čo a ako.. takže prijmem kaaaždú radu aj neradu a tiež len tak pokecám, lebo sa doma dosť nudím.. tak zatim pa

😉

stanusa
11. nov 2009

jasne, pridaj sa 🙂
kedy mas TP

silvia7
11. nov 2009

super teda 😀
no podľa ultrazvuku to má prísť 6.4. a podľa posl. menšt. 22.3., keďže samy nevieme, kedy sme to zamiesili... ale asi na dovolenke v Tunisku 🙂 snáď mi povie viac dr, idem k nej budúcu stredu..

martina05
11. nov 2009

Takže - tu je náš vankúšik - modrý s medvedíkmi VARIO- inak MM sa doňho zaľúbil....

http://www.noseniedeti.sk/images/vankus/modry1.jpg

http://www.noseniedeti.sk/polohovaci_vankus

stanusa
11. nov 2009

dik mata poobede popozeram
silvia aj nam sa podaril maly na dovolenke, budeme mat Chorvata - len dufam, ze sa bude podobat na ocina... 😀

silvia7
11. nov 2009

no môj drahý tiež dúfa, že nebude nejaké počerné miminko.. 😝 trochu ho tak straším, že bude opálené ako Abdul alebo Mehdi (naši animátori) 😀 😀 ale to len srandujem.. inak ten vankúš je asi super vec, ja som sa pristihla, že v noci si dávam medzi bruško a posteľ môj paplón, tak ho schuchvám a podoprem sa 😀 alebo aj vankúšiky malé... asi by som si ho mala obstarať 🙂 a Stani vy ste manželia alebo nie? ak sa môžem opýtať..

cheerlady
11. nov 2009

tak som objednana na 3/4D na 14.12.-to budem 24+2tt,vraj vtedy je to najkrajsie 🙂 tak uz sa tesim,len mm je na nervy,si myslel,ze tam zavolam a pojdeme hned zajtra 😀 jaaaj,uz nech sme tam,ked si predstavim,ze este mesiac to nebudem vediet 😒 a som objednana do GPN a stoji to tam 63eur.

pipimiska
11. nov 2009

snanusa,aj nam sa to podarilo v chorvatsku 😀

silvia7
11. nov 2009

aj ja by som chcela ísť na ten 3D ultr., no asi najskôr uvidím, či bude niečo vidieť na normálnom a podľa toho 🙂 inak to sú chlapi - aj ten môj hneď chcel ísť a všetko vedieť a vidieť.. tá nevedomosť je celkom strašná, už by som chcela všetko možné nakúpiť a tak a neviem, či mám ešte čakať alebo riešiť neutrálne farby.. ale máme "vyveštenú" babu .. tak som zvedavá, či sa to vyplní.. veríte niekto takýmto veciam? ja som vždy bola na horoskopy, no takto neviem.. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre