Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

malalady
17. nov 2009

dobré ránko baby🙂

seuska
17. nov 2009

Ahojte, dobre ranko.
Vejula peknucka si bola, tfuj tfuj, ta popluvam 😀 vela stastia samozrejme...

Ako tak citam tak zatial vediem v priberani 😀 zradkyne! 😉 😉 vcera som mala z toho taku depku ze som jak hroch, ze az! A to ma to najhorsie este caka.... ked ja sa neviem kontrolovaaaaat! Na mna ked to pride, tak zerem s takou chutou ze az.... Zajtra mame poradnu, aj sa bojim povedat dokymu ze kolko som pribrala, ved ma zahluší 😢 😀
Co mate dnes na plane ked je volny den?

carrie4
17. nov 2009

Bré ránko tehulky,
som tu po dlhej dobe,ale čítam vás 😉.
Seuska nepamätám sa koľko si pribrala, ale ja už 7 kíl. Takže určite nie si rekordmanka 😀. Ako si mi veľmi chutí jesť... ja už som taký balonik
Inak bublinky od bábätka som začala cítiť v 18 tt, ale to sa ani nedá identifikovať o čo ide, kedže som to nikdy nezažila. Až teraz viem, že to bol drobček, ked posledné 3-4 dni kopká denne, hlavne večer to cítiť najviac. My ideme na morfo tento týždeň a už sa nevieme dočkať, a aj to, že sa snád konečne dozvieme či to bude chlapček alebo dievčatko

seuska
17. nov 2009

cerrie este stale vyhravam v tejto sutazi o priberani 😉 😀
Ja som mala prvy pohyb 4.11.2009 a od vtedy sporadicky vacsinou tiez vecer.

stanusa
17. nov 2009

dobre ranko 🙂
vejula zelam vam vela lasky, stastia, zdravia v manzelstve, pozerala som aj fotky si bola peknucka nevesta a uz sa tesim na dalsie.

seuska s papkanim to dobre poznam aj ja 😀...uz som pisala, ze som tiez +6 kg...ale to je podla doktora internetu ok. 😀

malalady si sa pytala co cakame, pravdepodobne chlapceka.

stanusa
17. nov 2009

seuska a nebola si ty fajciarka?

carrie4
17. nov 2009

Seuska to je pekné, že si pamätáš dátum prvých pohybov 🙂 Čo sa týka tých kilečiek naviac, tak si myslím, že na to, že sme zdárne v polovici tehulkovania tak je to všetko OK.

seuska
17. nov 2009

stani praveze podla internetovych odporucani by mala tehulka pribrat 9-10 kg za cele tehotenstvo, ja som to stihla uz do polky tehu 😀 sikulka.... hej bola som fajciarka, ja viem ze to je aj tym lebo zeriem aj kvoli nedostatku nikotinu... teraz som prave bola peso pre auto a uz som fucala a dychcala po ceste jak lokomotiva 😀 to je strasne toto, mi to hrozne vadi, ze ani chodit poriadne nemozem 😔

cerrie pamatam si, lebo vraj od prveho pohybu sa ma priratat 5 mesiacov presne a to je termin porodu, dokonca jedna mi povedala ze 4,5 mesiaca, len to sa mi zda este skoro na porod... tak neviem. Cize bud sa narodi 4.4.2010 alebo 17.3.2010.

zuzana232
17. nov 2009

Ahojte ja bublinkujem 😀 😀 😀 😀 xixixiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..

rozoberáte váhu no ja som pribrala 5,5kg naposledy ked ma vážila v poradni.. tak som zvedava zajtra 🙂 ale som sa vážila tak mi na váhe neukazalo viac.. 🙂

stanusa
17. nov 2009

seus kukni tu pisu http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=27
a to je 19tt 😲

blondy12
17. nov 2009

vejulka krasna nevesta si bola 😀
inac babenky uz mam za sebou dalsiu poradnu,aj tripple testy,no ale doktor mi povedal,ze ked budu zle vysledky tak mi zavola,ak nie tak az 21ho decembra mi povie vysledky 😠 no ale tak urobil mi sono,sice nemam fotku ale len tak narychlo skontroloval, ze je vsetko ok, malicke povyrastlo,uz o pol 8rano skakalo ako dive 😀 male sidlo,a stale nevieme co to bude... 😠 , no snad pred vianocami mi povie, ten moj dr mi nechce nic povedat,ale uz som mu povedala, ze neodidem z najblizsej poradne dokedy mi to nepovie 😀

kika29
17. nov 2009

fruchtbar už som ho počula aj ja. Dnes som hore od polpiatej nejako som nevedela spať a malé ma od vtedy kopkalo. Teraz asi hodinku bol kľud a zase sa hemží 🙂 . Už je to pekne rozoznať že to niesu črevá. Sem tam aj cítim ked kopne aj rukou. Dakedy ma tak tlači brucho akokeby sa opieralo.

zuzana232
17. nov 2009

kika 🙂 ja citim niekedy slabe kopančeky a dakedy toto "bublinkovanie" 😉 😀 ale som rada,že ho už cítim a viem,že sa hýbe a je všetko v poriadku 😀

kika29
17. nov 2009

zuzi no také cítim aj ja ale aj kopančeky 😀 a ked jeden deň necítim nič tak ma to štve 😢

vejula
17. nov 2009

Čaute kočky. Ďakujem všetkým za gratulácie 😉 Inač čo sa týka priberania ja mám navyše už 7kg. A najviac som pribrala prvé 3 mesiace. Sranda všetci vtedy cudnú. Ale akoby bábo cítila že moja telesná konštrukcia bola slabá na to aby som zvládla takú záťaž. No a teraz je to hrozné bo doma máme ešte kopec jedla a koláčov zo svadby. Tak som vkuse v chladničke. Už si hovorím že dosť ale to sa nedá. To je normálne jak droga. Fúúú. Už aby to tam nebolo a stále ma to nelákalo.

vejula
17. nov 2009

Inač vťera som mala ruku prehodenú cez bruško a normálne som na ruke cítila kopanček. Neviem si predstaviť čo iné to mohlo byť 😕

zuzana232
17. nov 2009

kika.. no to aj ja dakedy celý den nič necítim.. ale potom na druhý den ano🙂 možno kopcuju ked my spinkáme 😀

vejula
17. nov 2009

No mna malé nekopalo ani v sobotu ani v nedelu. Možno bolo trocha zošokavané tým hurhajom a stresovačkami okolo svadby. Ale tiež som sa už bála. A včera len tak troška, večer.

zuzkabar1983
17. nov 2009

Ahojte babenky, tak som sa akurat vratila z vysetrenie (tu v irsku to bolo prve a to som uz v 19 tyzdn)i!!!. Budeme mat chlapceka! 😉
Robili mi ten morfologicky ultrazvuk a vsetko je v poriadku, ze rastieme poriadne, ze je o tyzden vacsi ako vychadza podla PM.
Ale inak sa uz tesim na slovenskych doktorov, lebo tu si ma podavali z ruk do ruk a bolo to hrozne. A dalsiu kontrolu mi dali o 9 tyzdnov (v 28 tt)! Ale to tu uz nastastie ja nebudem!
A inak som sa tam aj vazila a zatial som pribrala 4kg.

vejula
17. nov 2009

Jeeeej zuzka gratulujem ku chlapčekovi 😉

fruchtbar
17. nov 2009

baby,ja som sa dnes prehupla do sestdesiatky,takze mam uz 7 kilov navyse,sak len na ranajky som zjedla 4 velke krajce z pletienky,k obedu zase gulas .....a tak to ide dookola.Inac ja som tiez byvala fajciarka,ale nemyslim,ze je to tym,ja som mala vzdy velky apetit,len sa teraz uz nemozem tak hybat ako predtym a a ni na wc to neide tak lahko,ale si myslim,ze sme v norme,baby !!! Ved co by sme nespravili pre nasich milackov??? Zeby som si dala este krajec z tej pletienky,nech vie ako velmi ho lubim???? 😉 😀 😝

zuzkabar1983
17. nov 2009

Vejula dakujem.

Fruchtbar, myslim, ze mas dobry pristup. Aj ja to tak beriem. Ja som bola vzdy na dietach a snazila sa chudnut, ale teraz. ...... doprajem si. Vsak sme dvaja! Nech nam nic nechyba! A ja ked sa nenajem, tak potom mi je zle. Stoji to za to??? Veruze nie! 😀

fruchtbar
17. nov 2009

A potom si myslim,radsej budem priberat uz teraz a pomalicky sa k tej vahe nejako prepracujem (to aj tak nie je problem),ako by som mala vsetko pribrat naraz,lebo z toho vznikaju prave tie strie....mojej sestre vykuklo brusko az v siestom mesiaci a pekne sa jej aj potrhala koza,takisto aj na rukach a stehnach.....

hodim foto mojho drobca do albumu

zuzkabar1983
17. nov 2009

To ano. Mne brusko vybehlo u v tretom mesiaci (ale zas ja som nikdy namala ploche 😀 )

no pridaj fotecku, som zvedava

fruchtbar
17. nov 2009

teda foto bruska.....je starsia,bo tie nove sme nafotili nahe (akty) a neviem,ci by bol niekto na to zvedavy....ale ja odfotim zase raz riadne brusko vecer,ked idem spat,to je asi u nas vsetkych tehotnych najvacsie!!!

zuzkabar1983
17. nov 2009

no ja mam tiez uz dost velke brusko ... ale mne sa to paci a som nan pysna 😉

fruchtbar
17. nov 2009

mne tiez,len si niekedy pripadam dost neohrabana,ja som bola vzdy taka mrstna hadimrska,a teraz sa ledva zohnem.....a to nas ckajju este 4 mesiace!!!

Tesim tesim tesim 😉

fruchtbar
17. nov 2009

zuzka a preco nemas ziadne fotky v albume?

Seuska,uz sa aj ty konecne pochval,kolko kilov si dopriala tvojmu telicku!

tantama
17. nov 2009

ahojte babulky.... naša malá má asi nejaké divné obdobie... od včera asi od 16 hod kope skoro stále.... v noci to bolo fajn nechala ma vyspať ale už od siedmej je hore a vrtí sa ako vrtielko.... aj malý skúšal na bruchu a sa smial že aké to je silné a ono to fakt dnes je extrem na 20tt 🙂 ale aspon viem že je všetko v poriadku... sa vytešujem 😀

vejulka bola si kráááásna 😉

dejna3
17. nov 2009

ahojte,
zabudla som včera napísať, koľko som pribrala: takže mám +5kg a to ani poriadne nejedávam, nechutí mi 😠 😠
ja som prvé mesiace nezvracala, no mám pocit, že keby aj - aj tak by som len priberala.... inak priemerné pribratie za celé tehu by malo byť cca 12 kg

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre