Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

petulka777
14. feb 2010

Ahojte tehulky,prajeme Vam s bruskom krasneho Valentina 🙂

stanusa
14. feb 2010

Dobre ranko babule,

minka drzte sa dnes...zeby valentinske babo??? 🙂 🙂 😉

my sme "oslavili" valentina uz vcera, tym ktore sa chystaju dnes prajeme krasny den 😵

evil15
14. feb 2010

Krásne ránko bambulky všetkým sladkého Valentína prajem 😀 my budeme oslavovať asi tak že môj super mm pozval svokrovcov poobede 😀 😀 😀 😀 😀 už sa teším snád ich napadane že dnes nieje dobrý den nan návštevu 😉

silvi - presne viem o čom hovoríš aj ja mám ten strach či všetko budem vedieť zvládnuť, či sa budem vedieť postarať o bábo a čím sa to približuje tak tým ma to chytá častejšie občas si aj poplačem ale snád to nejako zvládneme 😀

minka dávaj pozor lebo budeš mať malého Valentína

blondy12
14. feb 2010

bre ranko dievcata...

minka tak mala chce na valentina hej?nemohla pockat este den ???potom nejaky jej frajer bude mat istotu ze na valentina nezabudne 😀 😀 😀 😝 😝 😝 ...

no ja sa tiez uz bojim porodu ale nejako nestiham az tak na to mysliet....same navstevy,gratulacie atd....tak ani vas nestiham citat...dnes ma pre nas MM robit valentinsky den ... 😝 ale uz zacal vcera..fakt vsetko robil ...az som sa divila ...

aktakk
14. feb 2010

Bre ranko kocky....

Ako vzdy, navecer pisete ako draci... 🙂 Takze docitat Vas ziadna sranda.

Minka- drzime palce!!!!!!!!!!!!!!

Vy tu vsetky ako vidim oslavujete valentina. To ja vobec. 😒 , najde sa tu este nejaka? Mne to akosi nic nehovori. Nie ze by som bola antiromantik, ale valentin ma proste akosi nechyta....

blondy12
14. feb 2010

aktakk ako my az tak nejako neoslavujeme ale preco nie si najst vyhovorku aby sa MM o nas viac postaral 😀 😀 😝 😝 ..alebo si nejako zkraslit ten vztah... 😉

no co sa tyka sexu ako ste tu pisali tak moj MM s tym nema problem...dokonca teraz je to prenho super...len skoda ze ja som tak ktora stratila chut ...no vieme najst kompromis 😀 ..

moj MM tu este spi ..sme boli dlho do noci hore aj sa pozriet na ples co bol u nas..chcel ma tam dostat ale na plesy fakt nie som...

blondy12
14. feb 2010

inac som tu dala fotku zo sobasa....nemame nic lepsie zatial musime este od znameho zohnat co fotil... 😀

aktakk
14. feb 2010

No to je brava blondy 😉 .
Co sa tyka sexu- ja som doma povedala polovicke, ze ked pridem do porodnice tak budu kukat na mna, ze ako som otehotnela, ze ved som panna. Drahy sa ani tak neboji ako mu to zda divne, ked sa malinke uz hmyri a hybe.

malalady
14. feb 2010

Ahojte prajem vám krásne dobré ránko 🙂

stanusa
14. feb 2010

blondy celkom vela ludi vas bolo na obrade a zaujala ma farba tvojich siat, trosku netradicna, ale elegantna si bola 🙂

mm sa neboji vobec, skor mne sa to zda teraz divne a mam obavy, aby sa maly nechcel kuknut co to tam sarapati... 😀

stanusa
14. feb 2010

my sme uz dovalentinovali, mm prave volali rychlo do prace...este dobre, ze na dnes sme nic nechystali, len na obed k mamke

blondy12
14. feb 2010

no mala som ciernu pretoze som nic ine nemala na seba ale my budeme mat este aj v kostole v oktobri..uz aj s hostinou a tam budem mat biele 😀 ......ja viem my sme trosku boli ini....ale na uradoch je to normalne nie vzdy biele alebo kremove..a ja som fakt nic na seba nemala 😢

stanusa
14. feb 2010

my sme tiez mali v kostole - koncom oktobra, pocasie nam celkom vyslo, ale tyzden predtym sa dost ochladilo.
dobri ste boli, ved naco zbytocne zhanat biele alebo kremove, ked to aj tak nevynosis.

buducu sobotu mame oslavu 60.tky a nemam sajnu co na seba, vcera som si kupila akurat koralky a nausky...
🙄

evil15
14. feb 2010

stanka dakujem za mail na IP 😉

blondy v jednoduchosti je krása a určite si to vynahradíš v oktobri 😉

no tak zmena plánu ideme my k svokrovcom a už o 13h 😖 pomoooooooooc

malalady
14. feb 2010

baby už máte všetko prichystané či ešte nie? 😅

fleury
14. feb 2010

jeej, ivka, tak mi ta vcerajsia predpoved nakoniec vyjde! 😉 tak sa drzte dievcata!

stanusa
14. feb 2010

evil nemas zaco, my sme boli vcera...tak som sa najedla, obed, potom jahody so slahackou a tiramisu...mnam
teda dufam, ze aj tvoja svokrusa rada pecie a zamaskrtite si 😝

stanusa
14. feb 2010

malalady este nie, ale uz som zacala prat vecicky, a tusim je aj cas si zbalit tasku do porodnice.
postielka nam pride zaciatkom marca, tak dovtedy musime vydrzat.

nakoniec sme kupili teplomer do ucha, odmeria teplotu uz za sekundu 😲

fleury
14. feb 2010

malalady ja nemam este ani oprate veci ani prichystanu tasku a to mi hrozi predcasny porod 😀 ja neviem, nejako ma taketo veci nestresuju, resp. nechcemm aby ma stresovali 🙂))

stanusa
14. feb 2010

fleury este mas stale cas 😉
stresuje ma to, ze este nemam pozehlene, lebo to nemusim 😝

baby co vsetko idete sterilizovat a vlastne kedy to treba robit?

malalady
14. feb 2010

ja to tiež nejak neber,že už je to tu.. len vidím na tých týždnoch, že sa to odpočítava.. a mala by som už začat aj ja niečo robit.. ale ked mne sa nejak nist nechce.. si poviem,že oki idem to dnes spravit a nist.. 😝 hanba mi jaká som lenivá 😀

malalady
14. feb 2010

stanuska.. ja nemam ešte ani čo sterelizovat.. čo sa vlastne všetko sterelizuje?? ja už neviem.. 😠

michalag
14. feb 2010

Ahojte 🙂

minka drzime palce!!!!

malalady caves 🙂

malalady
14. feb 2010

miška avoj lásko 🙂 ako ??? 🙂 ja mám ist vo štvrtok na sono na tie prietoky.. tak som zvedavá čo a ako.. 🙄

michalag
14. feb 2010

a kam ides? ja idem v piatok na sono 🙂 , co sa bojis? a kam ides?

malalady
14. feb 2010

no objednal ma k szedelimu.. tak idem tam

malalady
14. feb 2010

tak prietoky u mna cez prvé tehu neboli dobré .. ale tak hádam by to už videli aj teraz ked som bola .. nie? 😖

michalag
14. feb 2010

a nepytala si sa na nemocku? lebo aj tam robia prietoky, tak to vo stvrtok budem na teba mysliet 😉

michalag
14. feb 2010

kedy myslis?

stanusa
14. feb 2010

malalady flasku, cumlik...nic ine ma nenapada

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre