Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

malalady
17. feb 2010

prajem krásne dobre ranko 🙂

xi ja chute dostávam nejak na konci tehu heheeeeeee 😀 😀 😀 😀 líham si s pocitom,že mám chut na čerstvú kapustu 😀 a stavam s tým,že si idem dat na ranajky jahody so šlahačkof 🙂 😉 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 halúúúúúúúúúúúúúúúúúz 😝 😝 😝

stanusa
17. feb 2010

dobre ranko,

frucht moze byt, ze si chytila nejaky virus, ked ti nechuti jest tak si daj len matovy caj alebo ovocny so sucharmi, kludne aj dva dni
inac aj ja mam posledne dni nejaky zaludok na vode, ale hlavne ze sa cez den napcham a potom vecer ledva fucim 😠 😝

malalady aj my sme mali jahody so slahackou v sobotu poobede 😝 😝 ...rano mi take dobroty nejdu, skor klasika ako napr. dnes parky, celozrnny rozok, cajik a teraz kafco
a idem trosku zehlit

susanita555
17. feb 2010

Dobre ranko zienky tak ja uz konecne na materskej 🙂 uz az do porodu len a len oddych tak sem zajdem castejsie pokecat 😉

malalady
17. feb 2010

stanuška 🙂 to ja zase musím mat na ranajky bud nejaký keks to jest matu xix :D abo ked neni mata tak sa uspokojí,ale len na chvílu 😀 som si ju rozmaznala v tom brušku 🙂 ked neni sladké tak som neni plná heh 😀

stanusa
17. feb 2010

u nas keksiky velmi nejdu, skor cokolada - vsetky druhy, niekedy aj coko na varenie padne za obet

susanita TP mas ten co na konikovi

stanusa
17. feb 2010

pre seusku a nas ostatne masochistky....ale nie je to take strasne 😀

http://www.tehotenstvo.eu/article/14/video-poro...

susanita555
17. feb 2010

predpokladam ,ze TP znamena termin porodu? tak ten mi lekar posunul na 13.4.2010 takze uvidime,ale zase som pocula,ze najlepsie je sa drzat terminu podla poslednej menstruacie tak som z toho jelen ved uvidime ako sa chrobak rozhodne ,kedy sa mu zaraci von 😉

susanita555
17. feb 2010

chcela som sa opytat aku znacku plienok ste kupovali na zaciatok do nemocnice? 😒 mam v tom chaozz

stanusa
17. feb 2010

my mame pampersky 3-6 kg, jedny premium care a druhe tie zlte klasicke, niektore baby maju aj newborn...
uz som pocula, ze stacia aj lacnejsie, lebo babo sa musi aj tak casto prebalovat...

stanusa
17. feb 2010

preto som sa pytala, ze to by ta nejako skoro vypisal na matersku 😵

cicimon
17. feb 2010

caute,
ja som kupila 1 balik tesco newborn, aby bolo daco v zalohe a do porodu kupime este nieco, neviem co 🙂

susanita555
17. feb 2010

no ja mam v plane kupit len jeden balik na zaciatok ale nevedela som aku velkost ci tie newborn,alebo tie co mas ty stanuska tak asi kupim tie co mas ty,ked ja sa tie lacnejsie bojim kupit aby maly nedostal nejaku alergiu mozno ked bude mat tak aspon 2-3 mesiace tak skusim aj lacnejsie

stanusa
17. feb 2010

a do porodnice treba u nas najmenej 30 ks plienok
vcera mi prisli z tesca zlavove kupony a jeden je aj na premium care roznych velkosti - 1+1zdarmo

susanita555
17. feb 2010

tak to je super zlava a kde budes rodit stanusa?

kamilakd
17. feb 2010

dobre ranko babulky

frucht naco cakas chod k lekarovi alebo tam aspon zavolaj....

susanita a kedy si mala poslednu PM?ked ti posunul TP na 13.4 akurat som sa o tom bavila so stanuskou a tiez som jelen ale TP sa urcuje max do 12tt ked su vsetky mimi rovnake

ja mam zatial len pampers new born 2-5kg a 2ky zelene pampers new baby 3-6

stanusa
17. feb 2010

vyzera to na Rimavsku Sobotu, ale ked maly prekvapi skor tak asi u nas v Revucej
a ty? kolegyna rodila v Saci

veve23
17. feb 2010

dobre ranko.....

Frucht. no ten zaludok neni sranda, cez vikend mi bolo tiez spantne a vracala som, co sa mi uz nestavalo, a v poslednej dobe mi doobeda niak nechuti, az neskorej poobede zacinam jest, len tazko ci ty mas virus alebo ti nieco nesadlo.....Skus piskoty, alebo len suche pecivo, ak mas kyselinu mne pmodla ta citrovoda aj cola

ja planujem pampersky new born a potom uvidim

malalady...no pekne sa zobudit a dat si jahodky, ......mala bude gurmanka

stanusa
17. feb 2010

kami ja som tiez bola s tym co fruchtbar u lekara a poradil mi dietu a kebyze zvraciam dalej, tak ma posle do nemocnice...nastastie ma to preslo

kamilakd
17. feb 2010

veve ahoj no ja som sa zobudila a musela som si dat polku cokolady ja mam uplne dopokazenu chut od liekov citim ako vapno fuuj a krpcovi som radost musela urobit 😀

ja by som chcela ist do BA do kiku kupit toto videli ste to tam?

http://www.kika.com/sk/katalog/m/deti-studenti/...

stanusa
17. feb 2010

este ma napadlo, ze tie bolesti podbruska u fruchtbar zrejme nebudu zaludkom...najlepsie asi fakt skocit za lekarom

susanita555
17. feb 2010

poslednu Pm som mala 19.jula.2009 ,ale teraz na sone mi povedal,ze nesedi velkost a posunul mi termin na 13.4.2010 tak neviem

kamilakd
17. feb 2010

stanus ale si aspon necakala doma ved uz je vysoke stadium tehu...ja by som radsej zbehla 5x ako raz a neskoro

susanita555
17. feb 2010

kamilka a ty uz si na materskej?

stanusa
17. feb 2010

susanita to je presne to, ze babo je vacsie, rastie rychlejsie a vpasuju ho uz do dalsieho tyzdna tehotenstva
pri nas prvorodickach mozeme cakat porod aj o 2 tyzdne skor, alebo aj neskor...takze bude prekvapko 😀

susanita555
17. feb 2010

ja budem rodit v Levoci ak tam dojdem 🙂

stanusa
17. feb 2010

tak sa majte 🙂

fleury
17. feb 2010

ahojte
stanusa nam vcera tiez prisli zlavove kupony do tesca, mm vydesila hlavne zlava na oblecenie, len prevracal ocami, co si zas zmyslim kupit 😀
mne na prietokoch dr tiez povedal, ze mala je vacsia o tyzden, ale ze TP sa urcuje podla utz v 12 tt, potom ho uz nezvyknu menit, ale tiez poznam baby, ktorym v 30 tt posunuli termin aj o 2 tt skor..

veve23
17. feb 2010

ahoj Kami, aj ja este beriem niake lieky, tak tiez je to trocha zataz na zaludok, no nic oc, v ustach mam jak vykradnute, a to uz par dni, len zvlastne ze doobeda a potom to niak prejde, a vcera dr. povedal ze j to normalne, to aj babo tlaci, aj lieky a uz nase stadium tehotenstva. No a ty ako, trolinku lepsie???
Frucht...tak jak ti pisu baby, ked ti uz je moc zle skoc k dr.

cicimon
17. feb 2010

inac...vy ste tu tolko basnili o ovocnych poharoch, ze mne vcera prisla chut a som sla nakupit ovocie a slahacku a som si spravila vecer aj so zmrzlinou. a predtym som si dala cesnakovy langos ...

veve23
17. feb 2010

Kami...ja som bola Kiku pred par tyzdnami a bolo to tam, lebo som to obdivovala, ze je to zlate 🙂 . Kolisky maju svoje caro, len su tusim pre babatka tak cca do 6 mesacov.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre