Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

veve23
3. mar 2010

neboj Kiwi, budu mu dobre aj palacinky, ked nie,dobre pre teba 😉, to sa u nas nikdy nestane

inak Fleury, toto nove zelezo je dobre, nic mi neni, a dokonca aj na wcku vsetko ok a dokonca co si neviem vysvetlit nemam kyselinu, tak si zaklopem na hlavu 😀

a co stvaraju na Kramarch so Zuzanou nechapem, raz ju tam nechcu, raz chcu,raz chce zdrhut, raz ide rodit, to ona ma chudatko kocurkovo...vsak preboha musia vediet co je vo veci, mna by asi drblo, pritom Kramare su v pohode co pocuvam kamosky, tak ja neviem

cheerlady
3. mar 2010

veve a ake zelezo beries?ja sorbifer durules a nemala som s nim vobec problemy 😎

cicimon
3. mar 2010

no ja by som poskladala postielku, keby sme ju uz mali. Ale ked dojde, poskladame, dame matrac a aspon obliecky dovnutra, tak sa nam trosku uvolni miesto v skriniach 🙂

veve23
3. mar 2010

cheer....ja som bola v pondelok a idem az 15 marca, mna objednava vzdy na pondelok alebo utorok, tak uvidim
aj pri tebe tlaci so sestrickou keksicky a telefonuju 😀

veve23
3. mar 2010

cheer...no brala som to co ty a z toho mi bolo priserne zle, tak som ho vysadila a teraz mi dal aktiferrin tobolky

fleury
3. mar 2010

moni to trapenie som myslela hlavne z psychickej stranky 😉 napriklad ja by som amnio odmietla..
cele mi to pride, ze len cakaju komu strci do vrecka peniaze a hned ju poriesia aj cisarskym..

cheerlady
3. mar 2010

mna tiez dava vzdy na pondelok alebo na utorok,teraz idem v utorok. hej,presne - stale nieco zvachaju 😀 😀 😀 a nas neponuknu,cccccccc 😀 😀 😀 ale ta jeho sestricka sa mi rata-taka papula 😀

fleury
3. mar 2010

veve waaau a co to beries? aj ja chceeeem take 😀 🙂

moni
3. mar 2010

fleury, no kazda mame iny nazor 🙂
inak, ved zuzka moze tiez odmietnut, nie? 😕

fleury
3. mar 2010

moni no to urcite moze, otazne je ako tam s nou jednaju a v akej psychickej pohode je..hlavne vsak je, ze uz sa rozhybali konecne a riesia ju!! 🙂

pipimiska
3. mar 2010

ahojte baby 🙂 ..neviete mi poradiit,ktory monitor dychu je najkvalitnejsi?? 😉 allebo aspon kvalitny 😝

aa nemate niekto teutoniu kocik?

veve23
3. mar 2010

Fleury-aktiferrin tobolky, zatial vsetko ok a uzivaju sa s jedlom, tak dufam ze totak aj ostane 😉

cheerlady
3. mar 2010

pipi teutoniu ma kiwinka 🙂

ja som sa s tym zelezom akurat vytocila,lebo som si zabudla vypytat recept,tak som poslala mamu do lekarne,ze ci jej to daju aj bez receptu,no a dali,ze je to uz aj volnopredajne,lenze si vypytali 5eur za jedno balenie no a ja krava som jej nakazala kupit 2-aj ked neviem naco,ked to jedno by mi vyslo akurat tak do porodu-truba 😠

cicimon
3. mar 2010

aj ja beriem ten aktiferrin, tiez to stalo skor 5e...no ale co uz....len po tom Fe je zaujimava stolica 😲

cheerlady
3. mar 2010

no to je pisane aj v letaku,ze sfarbenie do cierna 😀

inak mam novinku-bola u mna ta kamoska s malym a vola sa Lukasko - a hadajte o ake meno zase mm bojuje!!! 😠 😀

fleury
3. mar 2010

veve ja cakam na vysledky z hematologie, tiez mi bude menit zelezo, tak uvidim, ci mi neda tiez aktiferin, potom sa pochvalim 🙂

moni
3. mar 2010

tu je zelezo volnopredajne, ale zato poooriadne drahe 😠 ale chvalabohu, mm vybral super lebo ziadne vedlajsie ucinky nemam (ani kvalita ani kvantita 😀 ), a doma som sa vzdy trapila 😔

veve23
3. mar 2010

cheer...som ti mohla dat moje 😉 tusim na recept je to lacnejsie, vsak ale toho je cela kopa, teraz mam balenie 100 ks

Fleury...on mi chcel dat este nieco tretiea potom ze to zmeni na ten aktiferin, aj tam je ze kakina bude cierna amozne zapchy alebo srajdy, tak uvidim....

cici...no hej okolo 5 eur, mne stale nieco predpisuju a ze preco ma maju v lekarni tak radi 🙂

fleury
3. mar 2010

veve tak srajdy by som brala radsej ako zapchu 😅 aspon nevytlacim dusu na wecku 😀

cheerlady
3. mar 2010

veve no to moje je balene po 50ks a mam brat 2denne,takze by mi to teoreticky mohlo vyjst. sak to,ze ja som na recept doplacala len par centov,som nevedela,ze bez receptu az tolko 😠

pipimiska
3. mar 2010

cheerlady,dik,napisem kiwinke 🙂 🙂

aaa ten monitor dychu,neviete mi poradit? 😅

veve23
3. mar 2010

cheer, no aj ja som mala to co ty po 50 ks, dal mi 2 balenia, totoje po 100 ks

feury, no to hej, aspon by nas precistilo, ja som normalne nebola na wc ani nepamatam, crievkam sa tehu nepaci...

moni
3. mar 2010

pipi, mne sa zda ze vacsina dievcat spominala angel care...ale presne typ/csilo si nepamatam (401?)

cicimon
3. mar 2010

cheer - ja to mam na recept a 5e

cheerlady
3. mar 2010

no ja som nastastie s kakanim problemy nemala,az minuly tyzden raz som tam sedela asi pol hodinu a horko tazko 2bobky,ale hned som si dala jogurty a potom zase v pohode 🙂 sorry za taky opis 😅

veve23
3. mar 2010

pipi...hej ako pise oni aj ja som kupila Angel care, ale baby maju aj ine znacky

cheerlady
3. mar 2010

cici a ty mas sorbifer durules? 😕 tak teraz fakt neviem,ale nespominam si,ze by som tak vela platila aj s receptom.no sak uz je to sum a fuk.

seuska
3. mar 2010

Ahojte.Tak sme doma z lyzovacky... sice lyzovat sa moc nedalo, moj mm stal na lyziach asi hodinu, sneh bol uplne zlyyyy, rozmoceny.... Inak bolo super, super ludia, nalada, atmoska.. proste oddychnuta....
Chcela som vediet co nove tu mate? Nemam sancu vas docitat, tak kto mi to narychlo zrekapituluje? Nejaka dobra dusicka...prosiiiim.... dnes som pisala aj Tamtamke, ale neodpisala, neviete co je s nou? A zuzka co?

Po ceste domov som bola prvy krat na poradni v Ke v Saci.... no daaamy, to sa neda porovnat! Super pristup, porobili mi vysetrenia.... ked som povedala doktorovi ze moj doktor ma ani raz nevysetroval tak na mna kukal jak puk. Vraj vsetko v poriadku, neotvaram sa, krcok mam 2 cm (dobre? neviete?), odozvy mam ukazkove, aj sono mi robila taka druha doktorka, preitoky ukazkove, malinka ma vraj uz 2681g. Cize dorastla uplne v pohode. Som fakt happy z toho a hlavne akí boli vsetci milí ku mne a vsetko mi hovorili a vysvetlovali... videla som aj 2 babatka ktore si niesli rodicia domov z porodnice... jezis to bolo take drobunke a rozkosneeee.... 🙂

cicimon
3. mar 2010

cheer - nie, ja beriem to Fe

malalady
3. mar 2010

ahojte baby🙂 prajem vám krasny večer ako sa cítite? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre