Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

malalady
14. mar 2010

fleury.. xixiiii no tretie už nestem 😀 stačia dve babiky 🙂 Tobík je aj za to tretie heeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀

fleury
14. mar 2010

malalady clovek mieni, panboh meni 😀 ale u teba to vyslo pekne, chlapcek aj dievcatko 🙂

jankako
14. mar 2010

jasne,určite nechcem už isť donemocky..potom túžim najmenej..len ma tie bolesti strašne paralizuju..a bráni mi to v akomkolvek pohybe..ani tak,ani tak,vystreluje mi to medzi lopatky,ani nadýchnuť sa mi neda odbolesti 😢 😢 😢 ja len dúfam že zajtra to už mať nebudem..muž mi vravi včera večer že ráno sa zobudiš a bude ok..nooo,jasne.... ☹

cicimon
14. mar 2010

janka - hej, mna tiez zvykol boliet chrbat a casto to rano preslo, mozno si len zle lezala

aktakk
14. mar 2010

Janka- tieto bolesti poznam, ale mavala som to este pred tehotenstvom. Som sa nevedela vobec pohnut, to bol pocit ako na infarkt.

Baby, tak ja som sa prave pekne vygrckala... Ten nas drobec asi odmieta jest, tak mi vytlacil obed naspat. 😒

aktakk
14. mar 2010

Este som sa vas chcela spytat- tí poslickovia dufam nie su "povinnou predpripravou" pred porodom. Lebo mna zatial len minimalne brusko pobolieva.

jankako
14. mar 2010

no aktakk fakt to mám aj ja take..a ešte som zabudla napísať,že nedokážem skloniť hlavu dopredu,vtedy to tak strašne boli medzi tými lopatkami..takže hlava rovno,nemožem si ani brušinko obkukovať 😢
júj aktakk a to čo,v takomto tt a grckať??
nie sú povinny poslíčkovia,aspoň si myslim..ved kolke baby ami nevedia dokonca porodu že sú tehul,alebo že maju rodiť čoskoro..takže asi nie...

cicimon
14. mar 2010

tak ja som pridala nejake foto do albumu

jarus74
14. mar 2010

ahojky aprilovky mam pre vas odkaz od cerstvej mamky lubiku mam vas vsetke pozdravit a oznamit vam ze dnes sa jej narodil syncek Lukasko s mieramy 49cm a 3460g obaja su v poriadku 🙂 takze k sestrickam konecne pribudol bracek 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cicimon
14. mar 2010

gratulujem a pozdravujeme dalsiu mamicku 🙂

aktakk
14. mar 2010

Jani to mas asi nieco podobne- ale hadam to prejde.. Mne tak ako to prislo to vedelo aj odist. Asi ti nerv nejaky pricviklo, skus sama troska pocvicit...aj som si vedela aspon tak ruky cez hlavu natahovat atd...ale pomalicky..

Malinke mi tlaci asi stale na zaludok a mam stale kyselinu. A pritom mi brusko uz aj kleslo. Asi ale nie dostatocne alebo je to nase male "drobatko" troska "vacsie drobatko"

fleury
14. mar 2010

jeeej, gratulujeme cerstvej mamicke 😵 😵

aktakk
14. mar 2010

Jeeej, tak dalsie "aprilovcatko" a este sa aj synceka dockala. Tak jej gratulujeme a zelame skore zotavenie!!!!!

fleury
14. mar 2010

v ktorom tt lubiku porodila nevie niekto?

jankako
14. mar 2010

jéjko dalšie mimičo..už sa to rozbieha baby..tak pripájam sa ku gratuláciam.. 🙂
ja dúfam že ako nerv pricviklo aj odcvikne a prejde to,sakra..tak sa nechám pomasírovať a nejako pomaly ponaťahovať..

jarus74
14. mar 2010

fleury lubiku bola v 37t

marika1902
14. mar 2010

Super uz mame aj chlapceka gratulujem lubiku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fleury
14. mar 2010

jarus krasne miery na ten tt 😉 tak skore zotavenie mamicke a zdravie obom 🙂

jarus74
14. mar 2010

prajem vam vsetkym pekne dotehulkovanie a rychle bezbolestne porody prekrasne zdrave babetka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

aktakk
14. mar 2010

Jani neboj, prejde!!!!

Jarus, pozeram ze dietky su tvoj zivot. 7deti, to chce inu odvahu! 😉

jarus74
14. mar 2010

tak tak 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

marika1902
14. mar 2010

jankako nechcem ta strasit ale ja by som masaz z vlastnej skusenosti neodporucala. mne raz cvikol nerv na krcnej chrbtici a jedna znama sa mi ponukla ze ma rozmasiruje tak ja ze v poho po jej masazi som okrem bolesti krcnej chrbtice dostala taku migrenu ze som od bolesti vracala. Moj vtedajsi priatel si normalne myslel ze som opita. Odvtedy sa nikomu bez skusenosti alebo skor bez praxe nedavam masirovat.

malalady
14. mar 2010

jéééééééééééééééééj gratulujem lubiku k malému Lukáškovííííííííííí 😵 😵 😵 😵 😵 nech sú zdravučký a čo najskor domkááááá 🙂 a fotečky fotečkýýýýýýýý 😀 😀 😀 😀

aktakk
14. mar 2010

Jani- tiez by som to skor radsej rozcvicila!!!!

marika1902
14. mar 2010

Inak baby bola som v kine na Alica v krajine zazrakov odporucam velmi pekny film. Som sa pucila pol filmu. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

malalady
14. mar 2010

jaruš a ako rodila? klasika??? 😀

aktakk
14. mar 2010

Cici- tak vidim, ze uz si komplet vybavena.... 🙂

fleury
14. mar 2010

cici tak ty to uz mas pripravene tip top 😉 pri tej postielke ti chyba v komente este kojenecky vankusik 🙂) Hezka postielka 🙂

cicimon
14. mar 2010

fleu - no co sa tyka vybavenia, to az na drogerku by bolo asi vsetko, len na fotke nevidno ten matrac na ktorej je plno "bordelu", to treba niekde spratat....a na velku noc presunieme postielku do spalne

kika29
14. mar 2010

lubika už porodila?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre