Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

seuska
27. mar 2010

Ahojte. Volala som Tamtamke. Maju sa ok s Gretulkou, chodi je kazde 3 hodiny krmin a vraj jej chuti, este mozno tyzden a po Velkej noci ich pustia domov... pozdravuje Vas....

ludka140281
27. mar 2010

baby tvrdne mi kazdych 7 minut uz asi hodinku a teraz mi trosku vytieklo mlieko,este sa mi to nestalo,ale nemam nejake strasne bolesti...nechcem stresovat a hanbit sa ked pridem do nemosky a tam mi povedia,ze potrebujem na velku ako kamoske 😖 ....v pondelok mam poradnu a tam mi povedali:pridte ked zacnete krvacat,alebo odtecie voda

juliap
27. mar 2010

ludka, ake stresovanie, len si pekne pozoruj tvrdnutie, ked sa ti skrati na kazdych 5 min tak to urcite nebude veckom ... tak zeby dnes? 😉

juliap
27. mar 2010

a to bolo co za dr, ved odtiect voda ti nemusi a krvacanie? sak co je pipi, keby si zacala krvacat, tak to je uz potom zle ...

ludka140281
27. mar 2010

to je rizikov adoktorka Z PO......no uvidim ci to prestane alebo zintenzivnie 🙄 citim sa pod psa a mliecko stale vyteka,az mam mokre tricko a to iba z pravej cicule

vonavakvetinka
27. mar 2010

ahojte,
tak ja neviem co robit. Rano ma pobolievalo v podbrusku pravidelne a potom som si nasla neskor rano na nohavickach dva flaky, jeden vyzeral ako vytok s vodou a druhe ako cista voda. Ja ozaj netusim, ci mi to unika moc alebo plodovka. Myslite, ze ak to bude plodovka, tak to bude este v priebehu dna pokracovat? Lebo logicky by malo, aj ked postupne. Teraz bolesti nemam.

ludka140281
27. mar 2010

vonavakvetinka...mne doki povedala,ze plodovka odteka a nezadrzim ju,ma jej bit asi 3az6dcl a moc zadrzis......tiez mam vodnaty silnejsi vytok priesvitny,az slabo biely ako voda...mam to tyzden,tak asi mas to iste

vejula
27. mar 2010

ludka, ja by som išla keby som to mala v pravidelných intervaloch.... Hanba nehanba, na to su tam aby ťa skontrolovali a povedali, na čom si 😉

kvetinka, tak to ti ja poradiť neviem... Ale vieš čo daj si vložku a ked by si ju mala mokru od toho čo ti vyteká tak chod do nemocky tam im dáš tu vložku oni ti ju čimsi poleju a podla toho akos a zafarbí určia či je to plodovka

vonavakvetinka
27. mar 2010

tak asi to bude vytok, uz tretie rano som sa zobudila s bolestou brucha, ale v priebehu dna to prejde
ludka, tie flaky su tak 2x2 cm, teraz som si dala vlozku a zatial nic, to by muselo este tiect si myslim 😒

jankako
27. mar 2010

no mati pravdepod.mi začnu vyvolávať..na jeden prst som bola včera otvorena..moc sa mi to nelubi to vyvolávanie..videl to namne...tak neviem čo povie v pond.keby som viac otvorena,tak mi to neva,ale ak nebudem..chcem mať síce povšetkom už,aj malu prisebe..ale bojim sa vyvolávania.. 😖 nechcela som to take nachystane,ked to už dávnejšie neprišlo,tak teraz by som už počkala do TP...ale snád to nebude až take hrozne..
juli,moja segra grňala ked jej prepichli vodu a potom aj na stole.

jankako
27. mar 2010

kveti neboj,to nebude plodovka.určite máš len zosilneny výtok,to že pred porodom býva..ale keby si dostala riadne kontrakcie a bolesti,tak chod donemocky..

domika9
27. mar 2010

baby ja cele tehotenstvo bojujem s vytokom a pritom predtým som nevedela čo to je a mam ho taky ako píšete vodnaty a je to strašne bez intimky sa nepohnem nikam a spotrebu ich mam teda riadnu a rano ked vstanem s postele urobím par krokov tak uplne citim ako zo mna tečie takže mierim rovno pod sprchu cez den to je celkom ok ked to porovnam s ranom 🙂 dr. mi nato daval aj tablety na vkladanie tak pokial som ich brala bolo to ok ešte aj taky týžden po dobrati a potom sa mi to ratilo takže nemajte boja po porode to všetko prejde 😉 teda aspon dufam že zase nebudem vedieť čo je vytok 😅

plodova voda odteka od porušenia obalu až pokym neporodíme a vytečie ti stale ked napríklad vstaneš alebo kychneš atd , tolko moje teoreticke znalosti , prakticky uvidíme 😀

moni
27. mar 2010

ludka, skoda ze nemas cislo na nejakeho lekara aby si sa poradila s nim. tu by to este nebolo na cestu do nemocnice, ale zas jedna vec je ked si cosi precitas na papieri a druha ked sa veci deju v priamom prenose.
neber to ako hanbu, mozno je to plany poplach, ale mozno sa to uz ozaj zacalo.

kvetinka, vobec neviem poradit. vyteka ti to stale? ak to prestalo tak to asi bolo cosi ine, nie?

jankako
27. mar 2010

ozaj a super že sa krásne Grétke darí... 🙂

ludka140281
27. mar 2010

to by mohol bit vytok,ale radsej to sleduj...plodovka ti neodteka cely den...tak som pocula,lebo mne nikdy neodtiekla sama....mm je pripraveny,ze keby sa bolesti nestratili tak zajdeme...predsa som po 3abortoch,tak vysvetlim,ze som mala srtach,aby sa jej nic nestalo 😒

vonavakvetinka
27. mar 2010

dakujem babulky, tak asi to bude ten vytok, len ma zarazilo, ze je to na dvoch miestach a velmi cire, pockam teda, ci este nieco bude 🙂

jankako
27. mar 2010

no ludka,ak to zintenzivnie alebo už budeš moc vystresovana,hanba,nehanba,aj ked sa to lahko píše,chod donemocky..

ludka140281
27. mar 2010

babule esteze vas mam.....aspon sa mam skym poradit 😀 ....idem si lahnut a cakat 😀

moni
27. mar 2010

ludka, drz sa! budeme na teba mysliet 😵

marika1902
27. mar 2010

Ludka drzim plceky aby to uz predsa len nebol falosny poplach 😀 😀 a drz sa 😀

cicimon
27. mar 2010

takze ludka je dalsi kandidat? drzim palce

my sme s mm sli trochu von, ziadne bahniatka ani zlaty dazd sme nenasli....ale boli sme sa aj najest, malej asi chutilo, kopala ako diva, az ma to bolelo

a mm povedal, ze on k porodu pojde, ale nevie, ci vydrzi do konca 🙂

a ten vytok mam aj ja, doma taky slabsi a ked sme von, tak je ho niekedy viac...to bude asi tym pocitom, ze WC nie je nablizku...

denisa1111
27. mar 2010

tak som spat,super ze sa gretke dari,drzim jej palceky,kocky vytok mam aj ja a cele tehu,biely ciry viac menej,niekedy veeela,tak to je asi v poho,bo plodnvky mam dost tak to nieje ona

denisa1111
27. mar 2010

baby aj vy ked idete na velku tak vas tak tlaci na krcku? Mna to hodne boli,normalne akoby chcel vypadnut a hoodne ma to boli

cicimon
27. mar 2010

denisa - mna na velkej ani nie, skor ked dlhsie chodim mam pocit, akoby mala chcela uz vypadnut 🙂 aj dnes ako sme boli von, som sla dost pomaly kvoli tomu

denisa1111
27. mar 2010

cici to mam aj ja,len poslednou dobou mam chodit zakazane,ale toto je take zvlastne ako by to aj jeho vypudzovalo a hodne to boli az musim predychat,ale ked lahnem tak zas ok

katarina1234
27. mar 2010

Ludka...tiez patrim medzi Vas aj ked som sa zatial do pokecu nezapojila. Ja som uz tiez bola v nemocnici a bol to len plany poplach ale netreba sa vobec hambit a pekne tam ist ak chces mat istotu. Ja som mala kontrakcie kazdych 5 minut a to trvalo 3 hodiny a zatial pokial som sa zbalila a prisla do nemocky tak sa vsetko ukludnilo. Nikto mi nic nevycital a aspon mi upresnili co su prave kontrakcie. Ak ti bude brusko pravidelne tvrdnut a bolesti sa zvacsovat a nebude to prestavat, urcite chod do nemocnice, ved je to tvoje dieta a keby sa nieco stalo tak si to budes vycitat ty. Prajem vela sil.

moni
27. mar 2010

katka, a co si to ten tvoj zbojnik na poslednu chvilu rozmyslel? potvora mala, takto maminu natahovat 🙂
joj, a gretku som zabudla pochvalit aky je to papacik! pozdravujeme!
cici, ja mam tiez take podobne, dlhsie chodenie sa panstvu nepaci 😖

katarina1234
27. mar 2010

Moni ...presne tak. Ja som povedala, ze sa zlakol tych sestriciek a doktorov co tam okolo mna behali a za hodinu co som bola pasoch sa ani nepohol a mala som len dve kontrakcie a to celu noc vystrajal 😀

moni
27. mar 2010

katka, no tak aspon ste si nacvicili cestu do nemocnice, a nabuduce pojdete naspat snad uz aj so skriatkom 😵

dejnas
27. mar 2010

ahojte kočky,
tak ako čítam, viacerým bolo dnes zle... aj mne bolo celé dopoludnie nejak ťažko od žalúdka, ani jesť mi nechutilo, bruško tvrdlo aj ms bolesti som mala, resp. ešte mám, ale nepravidelne.. no a potom som sa nejak musela rozhýbať, mala som kopec práce a doteraz som sa ešte nezastavila,,, práčka ešte perie, v trúbe sa pečie mäsko (aspoň ostane aj na zajtra 😉 )
v pondelok idem na poradňu, už som veľmi zvedavá, na kedy sa dohodneme, beriem aj drahého, lebo sa mi zle chodí, kvôli tomu pricviknutému nervu... dr. povedal, že ak by som mala cez víkend bolesti, nech prídem rovno pobalená... no ale asi pôjdem len "na ľahko" ak by niečo, pre tašky zbehne mm a ak nie, tak cestou späť ešte máme nejaké vybavovačky...

sofinka dnes dostala hojdačku, zavesili sme ju medzi zárubne a je v 7 nebi 😀 ... som drahému "čistila žalúdok", že ju istotne kúpil, aby mohol malú do nej na celý deň odkladať, keď budem v pôrodke a on sa hral pc hry 😀 😀 ... ale to bolo len zo srandy, on sa vie postarať, síce budem musieť každú chvíľu telefonicky kontrolovať, ale nejak to zvládnu 🙂
a pre druhé drobčiatko tata kúpil hračku - gumenného delfínka do vaničky.... sa z neho vytešoval 😉 aj pre sofi tak tesne pred narodením kúpil gumennú kačičku 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre