Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

michalag
31. mar 2010

kika drzkajte sa!!! a potom daj vediet ako ste dopadli

kiwinka
31. mar 2010

jupíííííííííííí, Silvinka gratulujemeeee!!! mam velku radost moja! 😀 krasne miery ma Danko.

a rodila pod spinalom, ci celkovou anestezou??

michalag
31. mar 2010

Silvi GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM k Dankovi, hlavne aby bolo vela mliecka, obidvaja boli zdravi a ty si sa rychlo zotavila !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

kiwinka
31. mar 2010

ano fleury,, aj ja mam take instrukcie 🙂 tak sa snazim nepanikarit 🙂 a cakam co bude dalej,,

fleury
31. mar 2010

gratulujem Silvii 😵

fruchtbar
31. mar 2010

ahoj Fleu,vitaj naspät,normalne tu bolo uz niekedy pusto bez teba.....vidiet,ze väcsina kociek uz ma ine problemy ako konik....ale ved to sa upravi !

Ja som sa vratila z nakupoov,aj v robotke som nakukla,kazdy mi vravi,ze take brucho ako ja mam,este nevideli 😲 ....ze ako keby som futbalovu loptu prehltla!!!! 😀

Tak si dam vanu,aj ked u nas krasne svieti slniecko,nemam moc chut ist von,mozno vecer s mm......na prechadzke mi tak neuveritelne tvrdne brucho a dole v brusku ma taha a pali a citit,ze sa pri prechadzke nieco deje!

fruchtbar
31. mar 2010

chlaaaapci,Danko je riadny chlap......GRATULUJEME 🙂

melkina
31. mar 2010

Rodila v celkovej vraj a cisarsky 🙂

vejula
31. mar 2010

jeeej gratulacia Silvinke s Dankom 😵

marika1902
31. mar 2010

Silvinka gratulujem 😀 😀 Krasne miery 😀 😀

fleury
31. mar 2010

frucht aj ty si stale tu?? 🙂 som vas viacere tipovala, ze uz budete s babatkami, ale zas kam by sa ti malicki ponahlali, tak dobre ako v brusku im uz nebude 🙂

kiwinka
31. mar 2010

stvrty krat odtok dacoho 🙂 kokso,,to co jeee? 🙂

zuzadula
31. mar 2010

Ahoj Anabella30.. skrateny krcok znamena, ze sa tlakom babatka, ktore sa posuva dole krcok stahuje.. co je uplne normalne... takto to prebieha pocas prvej doby porodnej.. ale neboj.. este nerodis.. u niektorych zien sa to proste pomalicky hybe samo.. 🙂 Krcokj e este stale uzatvoreny.. teda jeho branka.. tak to nazyvaju porodnici.. takze porodne cesty su uzatvorene. Dopraj si pokoj a pohodlie.. a hlavne sa nestresuj.. dietatko sa moze narodit kedykolvek od 38.-42. tyzdna... takze ste uz v tolerancii.. 🙂 Vsetko dobre!!! 🙂

fleury
31. mar 2010

inak aka som akcna..som sa objednala buduci tyzden ku kadernicke, tak dufam, ze ma odtial neodvezu uz 😀 ale po polroku by sa uz aj patrilo 😀

fleury
31. mar 2010

kiwi asi ta zatka nie? je to soplave?

fleury
31. mar 2010

k tomu skratenemu krcku..ja ho mam uz ani nie 0,5cm a vraveli mi, ze v pohode mozem potiahnut do TP az sa nerozbehnu kontrakcie, takze riadit sa len krckom nema zmysel

fleury
31. mar 2010

stanus...a ako dlho ti budu ten porod vyvolavat ti nevraveli? nakoniec predsa len skoncis mozno sekciou

kiwinka
31. mar 2010

fleu,, no ja dufam,, len tek zatke sa podobalo toi prve cvrknutie a to druhe,,priezracne hlienve s jemne krvou ...
ale to tretie a stvrte uz redsie a hnedsie ,,skor menzes pripominalo,,
no, tak ja ale nepanikarim 😀 😀 😀 vobec!

zuzana1971
31. mar 2010

Silvinke gratulujem k Dankovi, super miery 😵
kamilka sa vcera vecer tiez chystala do porodnice, potom sa uz neozvala, hadam to uz ma aj za sebou...akurat nestihla tu epiduralku vybavit 😖
vejulka ja naschval nefotim maleho ked ma otvorene ocka, aby som mu ich neosvietila, neposkodila
kiwi take hlienove krvacanie som mala aj ja, nikto sa nad zatkou nevzrusuje, citala som, ze moze odtiect aj 6 tyzd pred porodom, ja som tiez vydrzala v poho 3 tyzdne, ale chod pre istotu do nemocky

ja mam hnusnu hnacku a silne bolesti brucha, jedla som parizsky salat asoi od toho, teraz asi nesmiem maleho kojit??????????????

juliap
31. mar 2010

fleury, tak vitaj kinderko, aj ja som si myslela, ze uz napises len ze ste 1+1 ... 😀

kiwi, ale ked ti teraz islo uz redsie a hnedsie, tak to uz moze byt plodovka, ak by bolo dalej radsej by som isla do nemocky, lebo ak by bola takto sfarbena plodovka tak treba babu pomoct na svet cim skor ...

zuzkabar1983
31. mar 2010

Ahojte babenky.

Silvike graulujem!

Ja som mala dnes poradnu a prisla som total ubolena .... maly je nizko, ale krcok je stale velmi tuhy 2.5 cm dlhy a len mierne na prst priechodny .... Davali mi nejaky cipok na zmekcenie krcku, ale sa poriadne natrapili, , lebo ze to tam je total tuhe ... Potom som este nafasovala nejaku injekciu do zadku.
Vraj sa mam ozvat ak by mi odtiekla plodovka alebo bolesti, lebo ze teraz to uz moze prist hocikedy, ked sa vo mne tak ''posparali''. Tak uvidim ....

fleury
31. mar 2010

kiwi to bude ta zatka..tak uz len dufaj, ze po jej uvolneni este nepotiahnes 2 tyzdne 😀
Uz len cakat na kontrakcie alebo plodovku 🙂

fleury
31. mar 2010

julia tiez som uz nedufala, ze zase skoncim doma na gauci 😀

Inak pozeram, ze niektore tu lekari uz stimuluju k porodu v 39tt..to v nemocke kde som lezala sa do TP nesnazia moc napomahat porodu, razia teoriu, ze pre babo je najlepsie v brusku az do TP..hlavne novorodenecki lekari odporucaju mamickam potiahnut az do TP, az sa da samozrejme..

fleury
31. mar 2010

zuzana1971 kamila uz sla rodit vcera???

silvia7
31. mar 2010

Tak babeny už som tato a Silvinka mamina 🙂 Danko sa narodil krátko pred 12:00hod,meria 52 cm a váži 3800 gramov.Všetky Vás veľmi zdravý a teší sa z nového sveta 😀 Ostatným tiež držíme palčeky nech Vám to dopadne najlepšie ako môže...

Maťo,Sisa,Danko 🙂

kiwinka
31. mar 2010

juliap . presne to ma aj napadlo,,, viem ze plodovka sfarbena do zelena, hneda je zle znamenie,,,

pockam este ci to bude pokracovat a uvidim,, tusim mi aj na velku treba uff...

michalag
31. mar 2010

kiwi, no u teba to vyzera celkom nadejne 🙂

juliap
31. mar 2010

no tak volala som ludke, tak je este domka, ale blbne jej konik, tak sa od vcera pokusa ... ale uz by tiez chcela mat po ...

marika1902
31. mar 2010

Inak baby mne segra vravela ze jej dr. povedal ze tak skoro rodit nebude ze ma uzavrete porodne cesty no a ankoniec na druhy den porodila. Cize ja sa niak nespolieham na to ako velmi som alebo nie som otvorena lebo kubko pojde von aj tak az sa jemu bude chciet. Aj mne dr. mimulu poradnu povedal ze mam tak tyzden vydrzat (iba ma zbytocne nastengroval)a vcera to uz na porod nevyzeralo takze hadam to pride ked bude Kubko chciet 😀 😀

juliap
31. mar 2010

kiwi, tak len na tej velkej netlac, aby neslo aj nieco ine ako h....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre