Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

marika1902
9. apr 2010

ja uz mam vsetko nachystane, do nemocnice som pobalena a natruc si este pekne pockam 😀 😀 verim tomu ze keby som nic nemala tak je kubko pri mne 😀 😀

moni
9. apr 2010

gaji, veru pozor na slova 😀
cheer, nic ti nechyba...jedine babatko v naruci 🙂
stacy, no len aby koncom aprila, tu sa predbieha vo velkom 😀
ja este stale nemam oprate, hanba mi. ale uz mam prasok, takze nemam vyhovorku. len do toho zehlenia sa mi veru nebude chciet, uz som si odvykla...

monva
9. apr 2010

cheer - tak sme na tom rovnako 😀 ja uz si ani nepamatam, co mam v tych taskach uz mesiac zbalene a nechce sa mi to teraz vsetko vyhadzovat von a znovu ukladat, tak sa musim spoliehat na to, ze co tam nemam, mi bud nesmie chybat, alebo si to tam kupim alebo donesie mm 😀

klasika nerviky stresiky = uz ma prehnalo, pozehlene mam vsetko, este hackujem malej ciapocku a normalne rozmyslam, ze si hacik a vlnu zbalim sebou, aby som sa tam nenudila 😀 nemyslim pred, ale po porode

gaji - uff, dufam, ze to bude len nejaka nevolnost a rychlo ti to prejde 😉

cheerlady
9. apr 2010

monva no mna dnes prehnalo len rano,ale odvtedy nic,tak dufam,ze rano sa este trochu precistim od nervov,lebo dnes som jedla normalne ako vzdy. a ty ides zajtra tiez do nemocky? 😕

monva
9. apr 2010

ano cheer, rano mam o 8:30 kontrolu v nemocke, moj doky ma sluzbu a kedze robi uz len 3x do mesiaca, tak dufam, ze zajtra to aj odrodime, nerada by som sa dala otocit na spiatocku, obzvlast ked mam hodinovu cestu od domu do Sace ...

marika1902
9. apr 2010

Gajanka dufam ze to nie je nic vazne a bude ti lepsie

stacynka
9. apr 2010

moni no ja uz by som rada, inak mam takeho citaka ze to skor bude vcera vecer som mala bolesti ze som predychavat musela ale potom to ustalo.... dnes sme si dali cez obed s muzikom aj "kexik" tak uvidim co z toho
prepacte baby ze sa chcem predbiehat ale po tom co dr. povedal ze maly ma 3.8 kg uz nechcem velmi vyckavat.... ked tak tak pokutu prijmem 😒 😉

marika1902
9. apr 2010

Monva, cheer uz to odrodte co najskor 😀 😀 Ja by som sa uz do dvery zaprela a povedala ze kym neporodim neodidem 😀 😀

monva
9. apr 2010

baby ja sa uz tak bojim, bojim sa ci Tanicka nebude moc velka, na poslednej poradni to bolo tusim 24. 3. ked mi robili UZV sa nedala zmerat, lebo mala hlavicku uz velmi nizko (a to je ta najtazsia cast telicka babatka), tak len odhadom tipovali na 3 kg, no odvtedy presli uz skoro 3 tt, ak za kazdy pribrala cca 200g, tak netusim, ako ju von vytlacim. Danko mal 3100 g a "vyletel" von na 3. zatlacenie ale 9 dni pred TP...
uz mam fakt z toho depky, vcera vecer som si aj poplakala, zajtra ma do nemocky vezie svagor, vylozi ma a ak ma tam nechaju, tak tam ostanem sama, aj pri Dankovom porode som bola sama, to mi nevadi, no bojim sa, ak by sa potvrdila nejaka zla diagnoza (kvoli podozreniu na Downa), co ak mi ju povedia a ja sa zosypem ... no fakt mam nervy na cucky

cheerlady
9. apr 2010

monva tak to budeme asi naraz rodit-ja tam mam byt okolo 9:00 😎 som zvedava ako to bude vsetko prebiehat-prijem,vysetrenia,kedy mi vlastne daju vyvolavacku a kedy vlastne zaberie..jaaaj,uz nech mame po tom! 😅

cheerlady
9. apr 2010

monva neboj sa,vsetko dobre dopadne a budes sa tesit z malej zdravuckej Tanicky 😉 a mm si nechcela pri porode? moj tam so mnou bude a som rada,lebo sama by som sa tam od strachu asi po.... 🤐

monva
9. apr 2010

cheer - budem na teba mysliet, ze sme spolu "v tom" 😀

cheerlady
9. apr 2010

a k tej velkosti-ja vobec neviem,kolko maly moze mat,lebo mi to dr.ani raz nepovedal,ale zajtra pri prijme sa na to opytam,to som teda zvedava,kedze uz prenasam,hadam nebude mat 4kg! 😲

marika1902
9. apr 2010

monva neboj vsetko bude v poriadku. Ani len nemysli ze by mohlo nieco Tanicke byt. Uvidis bude to krasna, zdrava slecna po mamicke 😀

monva
9. apr 2010

cheer - nechcela som ho k porodu, no potesilo by ma, keby prisiel hned "po", pri porode si ho neviem ani predstavit, este by som sa bala aj o neho, on ma z nemocnic dost strach, nevedel by mi dat oporu, len by zavadzal a mozno by z toho tiez schytal traumu ...

moni
9. apr 2010

jaj dievcata no veru su to stresy! budeme na vas mysliet a drzat vam velmi palce!
monva, vsetko dobre dopadne, tanicka princeznicka bude zdrava! 🙂

stacy, ja mam tiez citaka ze to bude skor, takze tie pokuty za predbiehanie netreba pripominat ;)
dnes mi kolega povedal ze mi viditelne padlo brusko, a tipuje ma na buduci tyzden. tak uvidime!

aktakk
9. apr 2010

AHojte kocky...tak my sme boli na poradni s malinkou a pekne nam za 9 dni pribrala, tak sa vytesujem 🙂 ...lebo predtym nam schudla ☹ .

Seuska uz asi aj porodila, neviete nikto nic???

Monva, Cheer- zajtra sa drzte, bolo by dobre uz porodit, ze? No ja som bola nervozna uz pred koncom a to sa mi podarilo porodit o skoro dva tyzdne pred TP. Ale nebojte, tych par hodiniek uz vydrzite a budete sa tesit z drobcekov . 😉

Marika- uzi si to zmrzlinkovanie 🙂 . Ja inak po porode mam pocit ze som stihlejsia ako pred otehotnenim ale to len zdanie klame, kedze ani nahodou neobleciem svoje povodne veci..chce to cas 😎

Cici- no teeeeeda, tak to mas asi raritu tu tvoju malinku Martinku. Take vlasky som ani ja nikdy v zivote veru nevidela. Uzasne!

stacynka
9. apr 2010

moni mne brusko tiez padlo, ja citim drobca uplne dolehlavne ked stojim tak hned citim ze ma uplne tlaci az boli, aj cikat chodim viac...

kamilakd
9. apr 2010

ahojte babulky

seuska uz je urco mamina 😵 som zvedava ci mne stihnu pichnut EPI 😅 ak nie ich tam asi povrazdim ja som taky bojo....

moni no nebola veru sak chodim do nemocky jak na klavir aj teraz mam tie cudne bolesti ale co sa z toho vykluje opat netusim ja uz asi podvedome rodim 😅 som dozehlila a zas mi dako opuchli labky nie vela a viac prava noha ....

baby inak ako to uslo ze???viac ako polovicka su uz maminky 😵 😵 😵 este len nam to zacne letiet

michalag
9. apr 2010

seuska, ak este nahodou nie si mamina tak nech to mas co najrychlejsie za sebou 😉

monva, cheer zajtra sa drzkajte 🙂

cici, palila ta zaha ked ma mala take krasne blondave vlasky??? .... moj maly mal taketo len trosku kratsie, ale na oddeleni ho vtedy volali blondacik, lebo vraj nemali chlapceka s takymi blondavymi vlasmi (ostalo mu to doteraz)

cheerlady
9. apr 2010

baby tak ja sa odpajam,dokukam miss a idem sa pokusit zaspat 😅 kontakt mam na zuvinku a na aktakk,tak zajtra budem informovat ako na tom som 😅 bruuuu nocku vsetkym 🙂 jaaaj,asi posledna moja s bruskom 😵

marika1902
9. apr 2010

kamila veru rychlo a ked si predstavim ze niektore deturence uz maju pomaly mesiac. Juuuuuj aj ja chcem 😀 😀

kamilakd
9. apr 2010

marika ved to ja si stale neuvedomujem a nedochadza mi ze budem mamina 😅 sem tam zabudnem ze som tehu

marika1902
9. apr 2010

baby aj ja kukam miss ale iba ma chyta depka ze ja nie som taka chuda ☹ ☹ Alebo aspon z polovice ☹

tarinka333
9. apr 2010

sms od Seusky: "OCKO ISIEL CHLASTAT, MAMKA ESTE FUCI OD BOLESTI, TAKZE SA MUSIM PREDSTAVIT SAMA. VOLAM SA SASKA, VAZIM 3050 GRAMOV, MERIAM 48 CM. NARODILA SOM SA DNES O 20.05. PS.:VSETCI TRAJA SME OK"

marika1902
9. apr 2010

kamila tak mne to kazdu sekundu pripomina moje big belly 😀 😀

marika1902
9. apr 2010

seuska velka gratulacia 😀 😀

kamilakd
9. apr 2010

jeeee seuska je mamca celkom rychlo na to ze jej to vyvolali gratulujem 😵 😵 😵 a co EPI nezabrala?ked mamca fuci od bolesti???

monva
9. apr 2010

Baby smska od SEUSKY citujem :

"Ocko isiel chlastat, mamka este fuci od bolesti, takze sa musim predstavit sama, volam sa Saška, vazim 3050 g, meriam 48 cm. Narodila som sa dnes o 20:05 PS: vsetci traja sme o.k."

GRATULUJEEEEEEM SEUSKA 😵 😵 😵

michalag
9. apr 2010

Seuska, Gratulujeeeeeeeeeeeeeeme k Saske 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre