Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
10. okt 2009

ahojte kocky, cicimon mne byva presne tak zle ako tebe = na vecer, ked si nieco dam jest, ale aj bez jedla.
ale zda sa mi, ze je to uz o malilinko lepsie ako byvalo..len brusko nic a ani som nepribrala, ale snad sa to rozbehne. Inak ked to byvalo uz na nevydrzanie, pomahala bublinkova mineralka s vytlacenym citronom alebo cola.

zatial krasny vikend, ja idem upratat, potom sa ucit do jazykovky a potom lenosiiiiit do postielky, je tu take spave pocasie 😖

PS: kuk na tabulku a ak vam chybaju udaje, alebo je nieco nespravne, poslite mi do IP. 😉

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

lucinka1104
10. okt 2009

civavka ja mam 25 a meno somsiešte nie istá stále vyberám diveča Timea,Leona Olívia a chlapec Adrián , ktoré z tých dievčenských sa vam pači najviac ja už fakt neviem 😝

cheerlady
10. okt 2009

lucinka aj my mame v hre timeu 😉 chcela som najprv lindu ale mm nakoniec,ze jemu sa nepaci 🙄 tak teraz vedie timea a mia 🙂

civavava
autor
10. okt 2009

lucinka, vek som opravila. mena potom dopisem, ked sa rozhodnes viac 🙂) bo tolko sa mi ich tam nevojde 😉

zuzana232
10. okt 2009

lucinka Timea je krásne meno 😉 😀

jana3
10. okt 2009

super, ze mame tabulku🙂
dakujeme

lucinka1104
10. okt 2009

ja som dlho dlho chcela TImeu a teraz ked som už tehu tak neviem 😀 , ale dakujem pekne a civava ved jasné 😉

cicimon
10. okt 2009

ahojte 🙂

ja som prestala s kavou, obcas si dam, skor ale cokoladu. Kupila som si aj bezkofeinovu, ale ta mi vobec nechuti.
Dnes som bola na trhu, tak sme si na obed spravili vyprazany karfiol, mnam 🙂

a kupila som si aj kolu, som zvedava, ci pomoze vecer mojmu zaludku - cez den tie tazke stavy nemam, ale vecer sa vzdy ohlasia..

ninuska8
10. okt 2009

aa ja ece nie som v tabulke cize: meno mamky Veronika, meno ocka Martin, som v 13tt cakame okolo 23.4. nevieme co, som zo Sabinova, mena Karolinka/Palko

ninuska8
10. okt 2009

aha uz som sa nasla tak sory, pre doplnenie mam 23🙂

oliinka
10. okt 2009

aha takže ešte vek 23 🙂 mna bolí strašne hlava,nič sa mi nechce,moj zakuril v krbe lebo mi je zima,je strašné počasie ani von sa nedá isť a vy čo porábate?no ja si tu kavičku spravim tak 3krát do týždna,taku slabšiu,snad to nevadí

marika1902
10. okt 2009

ahojte tehulky dlho som sa neozvala ale citam vas pravidelne

gratulujem vsetkym dobrym vysledkom a zuzka som rada ze drobec je v poriadku

inak ja mam rovnaky problem kazdy vecer mi je tazko a to posledny krat jem okolo piatej. Niekedy mi je zle uz od obeda a stale sa citim strsne plna ako by mi netravilo ale ked som sa vazila este som nepribrala nastastie hehe. Len baby jamam este jeden problem ja som strasne vyhadzana na tvary bez make-upu by som nevysla von ani po tme. Dufam ze to casom prejde.

ja uz som inak bola tri krat v poradni a zakazdym mam obrastek so sona ja som so svojim dokym strasne spokojna. Naposledy ma ale trosku vystrasil lebo mi vysli hranicne hodnoty na toxoplazmozu tak mi nabuduce bude brat krv na dalsie testy tak dufam ze to nebude vazne.

marika1902
10. okt 2009

ja som s kavou prestala ale nie zeby mi nechutila a normalne mi nechyba tak ju nepijem teraz mi chuti strasne kakavko 😀

oliinka
10. okt 2009

no ja a mlieko vobec k sebe nejde,ešte syr zjem,alebo krupicu a pudink ale to je asi všetko.musím sa dokiho spýtať či je nejaké calcium pre tehotné,lebo ho mám určite málo a citim to teda na zuboch ☹

lucinka1104
10. okt 2009

marika aj aj som mala zvýšené hodnoty až 700, ale je to v poriadku 🙂

cheerlady
10. okt 2009

marika ja som bola taka vyhadzana este donedavna - som s make-upom pomaly spavat chodila,aby sa ma mm nezlakol ☹ ale uz je to trochu lepsie,tak snad to aj tebe o par dni prejde 😉

marika1902
10. okt 2009

cheerlady dufam ze budem mat podobny priebeh a za chvilku to zmyzne. Ja mam sice problemovu plet ale nikdy to nebolo take zle ako teraz.

cheerlady
10. okt 2009

marika ja tiez mam problemovu,ale teraz to bolo fakt hrozne 😖

marika1902
10. okt 2009

no kedze si v 16tt tak asi mas najvacsi naval hormonou za sebou tak hadam ked budem aj ja v 16tt budem zas krajsia a mozno budeme mat baby a tie nam beru krasu

cheerlady
10. okt 2009

marika ja som inak podla sona 14tt, to len tu mi dnes naskocil 16tt. no ja sa len na to spolieham,ze ked uz som taka skareda,nech mam aspon babu! 😀 😀 😀

lucinka1104
10. okt 2009

mne azse hovoria, že tobude chlapček lebo mam peknú pleť ale včera som sa vyhádzala no soma j riadne chorá možno to ma suvis

dejna3
10. okt 2009

ja som mala aj v predchádzajúcom tehu, aj teraz perfektnú pleť 😉 a doma mám babu... takže pohlavím to asi nebude 😀

marika1902
10. okt 2009

no ja chcem skor chlapca ale v podstate je to jedno len nech nemam vyhadzanu plet. vies mne vsetci vravievali ze ked otehotniem tak moje problemy s pletou sa stratia no a oni sa este rozmnozili 😝 a inak ja som tiez podla sona v 14tt 😀

marika1902
10. okt 2009

no to je asi pravda ze to nebude pohlavim lebo kamoska sa tiez vyhadzala a ma chlapceka 😀

dejna3
10. okt 2009

marika, máš super motto v pase 🙂 my s mm sme si tak priali prvé mimi a teraz aj druhé 🙂 prvé vyšlo 😀 malá je tatov klon a rozumovo častokrát predbieha staršie detičky 😵 😀

marika1902
10. okt 2009

dakujem to hovori stale moj mm tak som to tam dala

cheerlady
10. okt 2009

no mm stale hovori nech je krasne,mudre,inteligentne,sikovne po nom 😀 😀 😀 vyzorom moze byt po nom,lebo on ma hnede vlasy a hnede oci a to sa mi strasne paci na dievcatkach,ale len nech preboha neni v uceni po nom,lebo on viac do skoly nechodil ako chodil 😀 a ja som bola vzdy jednotkarka a bez biflenia,mna to proste ako decko bavilo,sama som si robila ulohy hned,ked som dosla zo skoly,nasi so mnou nemali problem,ze by sa so mnou museli ucievat 🙂 no len keby sa mi tak aj teraz do tej vysky chcelo 😅

cicimon
10. okt 2009

inac, ja som vyhadzana hlavne na brade a krku, tiez super pocit

cheerlady
10. okt 2009

cicimon presne - aj ja som na krku a stale si ti podvedome rypem,tak preto sa mi to furt nechce zahojit 😅

dejna3
10. okt 2009

no u nás je to tak podobne, manžel je šikovný, ale ale keď traba niečo napísať, vypočítať alebo vybaviť - tak to nechá na mňa... on chodil na umeleckú školu, tam počty a diktáty neboli podstatné 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre