Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

ikushik
23. aug 2009

ahooojte, juuj dnes nam prsi a prsiii 😒 a tu nikto nie je? kde ste vsetky???

civavava
autor
23. aug 2009

ahojte tehulky, prajem peknu oddychovu nedelu, my sme vcera kolaudovali, posledna navsteva odisla len dnes nadranom, bolo mi vselijak , ale vydrzala som 😉 akurat ma raz poriadne pichlo v brusku tak dufam, ze nic vazne...ved som nic take nerobila, len sedela a obcas zasla do kuchyne pre jedlo....

tak si idem lahnut, pa zajtra 🙂

civavava
autor
23. aug 2009

ikush, pisali sme totalne naraz 🙂)

ikushik
23. aug 2009

he he ano 😉

lucinka1104
23. aug 2009

miška on tu je asi 5-6 strán dozadu

lucinka1104
23. aug 2009

baby men jetak strašne zle už 5 dní je to na nevydržanie, teraz som jedla rizoto, ale neviem ak dlho ostane vo mne 😖

motylik6
23. aug 2009

ahojte,
ako vikendujete?
lucinka, B6 vit. si neskusila? je na tehu nevolnosti a nadbytok sa ti vyluci mocom, tak ako u kyseliny listovej

zuzana1971
23. aug 2009

babulky ja som sa dnes tak strasne rozculila a potom vyplakala kvoli jednej nemenovanej osobe a kvoli jednej nemenovanej veci, aj som si pokricala a zanadavala, ja som inak velmi kludny clovek, ale toto uz bolo moc, resp. teraz asi vsetko viac citlivejsie prezivam

a teraz sa strasne bojim, ze kedze som na vysokorizikovom, ze potratim ked som sa tak certila, hnevala a plakala 😖 , myslite ze mi to moze ublizit? 😒

gajana1
23. aug 2009

ahojte tak mi smednes šli na vylet do PO presnejšie do Fintic a tu tak strašne lialo ale už prestalo tak ideme z auta von 😀

lucinka1104
23. aug 2009

zuzi nie 😉

carrie4
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ninuska8
23. aug 2009

ahoj baby 🙂
ako tehulkujeme? nam rpave odisla navsteva, dalsie pozvanie na svadbu...vcera som mala hrozny den, skoro cely som prerevala. Najprv som sa povadila s muzom a potom ma zacalo dost boliet v nohe, akoby krcove zily...islo to z miesta na miesto ale najvic vnutorna strana stehien...nemate niektora nieco podobne? mala som strach co to za pocity ale prsia ma bolia nadalej dokonca dnes rano som zas objimala zachod tak verim ze je vsetko dobre 😉

u vas su ake pocity?

ikushik
23. aug 2009

ahooj ninus, 🙂 ja ani neviem ze som tehotna 😉 keby ze sa mi tak nezvacsili prsia 🙂 som sice unavena ale nezvraciam vobec 😒 a s manzelikom sa nevad a nech ti pomasiruje nozky 😉 i ked ti to ta prava hovoríí 😀 hormony robia teraz velmi vela. no mna zajtra caka navsetva u krcneho,v utorok by som chcela ist sa pozriet na moju fazulku len neviem ako bude mat kamarat sluzbu..mam aj ja protekciu v nemocnici, takze bude o nas postarane,dufam ze sa teda stretneme 😉 ku koncu tyzdna potom tie vysledky mam volat,a chystam sa to oznamit aj mame..tak caka ma tazky tyzden,pevne verim ze to dobre dopadne.

cicimon
23. aug 2009

caute, ja dnes len vegetim, pocity stale rovnake 🙂 vcera sme boli v kine a dnes som na obed spravila fajneho pangasiusa - a to ja ryby nemam rada 🙂

lucinka1104
23. aug 2009

fuj ani to že som sa vygrcala mi nepomohlo , ale vidí sa mi že sa mi uľavuje ako som si teraz dala ten piridoxin teda B 6

cicimon ja by som si tiež rada pochutnala,ale mne je zle takmer zo všetkého

cicimon
23. aug 2009

no ja este nemam stavy, ze mi je zle alebo hocico ine, klop klop...

michalag
23. aug 2009

Ahooojteeee 🙂 ,
luci, mrzi ma ze tie nevolnosti ta stale trapia ☹

cicimon, ja tiez ryby velmi nemusim, ale pangasiusy su jedine ryby ktore zjem

Ja tiez ani neviem ze som tehu 🙂 , zatial je vsetko oki, ale mozno je este skoro kedze som len 4tt +2

Co ste dnes robili??

michalag
23. aug 2009

cicimon a v kolkom tt si?

lucinka1104
23. aug 2009

no pred nedávnom som ešťe aj aj mohla pchať do seba čo som chcela bol mi zle len od obeda do večera,ale etray mi je 24 hod denne

michalag
23. aug 2009

a bolo ti tak aj pri Lukaskovi?

lucinka1104
23. aug 2009

až takto teda nie cez deň len občas najčastejšie večer a v noci,ako bolo mi zle ,ale podstatne menej , mne nejde o to samotné zvracanie ako ta strašná nevoľnosť, pocit na yvracanie a odpadnutie a to moje šidlo nechápe že maminke je blbo 😔

michalag
23. aug 2009

ved to ze tie nase deturence to este az tak nechapu ... ale aspon jedno pozitivum je ze maly uz ide do skolky, tak snad to bude pre mna lahsie ak nahodou ...

cicimon
23. aug 2009

od zajtra zacinam 6tt....ale pokial nebude potvrdene od lekarky, tak si to tu este nechcem dat

ja som dnes objavila, ako chuti pangasius a som ostala fakt prekvapena, mnam

jana3
23. aug 2009

michalag: A ty chodis do roboty, ci si na materskej?

michalag
23. aug 2009

jani, som doma, lebo som si este nenasla pracu ☹ 😒 ☹ , a musim sa dost aj prisposobovat malemu, lebo tatino chodi dost neskoro z roboty, takze nemal by ho kto vyzdvihnut, ale teraz neviem ... ak by som si aj nasla ci ma niekto zamestna ako tehulku

cicimon, ja to tiez nemam potvrdene od Dr. ale ciarocka na teste zatial silnie, tak tomu verim 🙂 😉 ... a co sa ma stat sa stane 🤐

fruchtbar
24. aug 2009

Dobre ranko zienky!

Ninuska,ja mam pocity veru ako tehotna,niekedy az citim ako sa rozsirujem,hormony mi sem tam blbnu, a to je potom aj muz bezmocny,mavam navaly tepla a vzapäti mi je zase zimka a hladna som ako vlk a smädna,vypila by som aj 4 litre vody za den a potom tie chute...mäso nemusim,ale ovocia a zeleninky aj na kila!

Este sa dnes ozvem,nieco vam ukazemmmmmmm 🙂 😉 😉 😉 🙂

lucinka1104
24. aug 2009

dobré ránko

michalag
24. aug 2009

Dobre ranko tehulky 🙂 ,

marika1902
24. aug 2009

dobre ranko tehulky ako sa dnes mame? Mne bolo vcera prvy krat zle ale dnes som zase v pohode jedine co ma trapi je strasna unava ja som schopna zaspat aj v praci na stole.

lubiku
24. aug 2009

Dobre ranko, tak vidim, ze tehu priznaky riadne nielen u mna. Tiez mi je zle, ale k tomu na odpadnutie, toci sa mi hlava, no hroza. Budem musiet zajst konecne k lekarovi, nech mi predpise torecanove cipky, tie pomahaju.
Moje dievcence uz su lepsie, no ideme k lekarke na vyter z hrdla, lebo maju zapalene v hrdle, tak ci to nebude nahodou streptokokova angina 😢
Tak sa drzte a odychujte pokial mozte 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre