Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

veve23
9. jan 2010

a co je na tom pravdy ze kocik by sa mal kupovat az po narodeni baba, aby nepriniesol nestastie a dat cervenu maslicku, ja som neni poverciva, ale niektore maminy mi to vraveli, len po porode asi nebude na to cas a polovicka to urcite sama nezvladne, tak neviem

blondy12
9. jan 2010

no veve ja osobne tiez asi nebudem kupovat kocik a moja polovicka bude mat na to tyzden aby ho kupila tak vacsinou ostavame v nemocnici..a keby nie tak nejako domov prideme a siel by potom ...lebo aj tak sa dalsi tyzden s babom velmi chodit nikam nebude...no ale moze sa to zmenit ..ale nechcem..

a co sa tyka tej cervneje maslicky to ti staci nitka obviazes okolo rucky..to je preto aby ti malicke nikto neuriekol vies aby potom tolko neplakalo .. nie som ani ja poverciva ale poviem ti ze vela krat to malo nejaky efekt...

veve23
9. jan 2010

no vsak to, len polovicka je na nakupi o bodov, vascinou sedi na kave a ked skoncim robi nosica, no mozno mu krivdim. A tiez nechcem este kupovat, lebo ako sa poznam za tie 3 mesiace by som este zmenila nazor a chcela iny, zatial len urobim prieskum, ja by som chcela niaky prakticky co dam v pohode do auta a tak a aj babo je v pohodli, no a maslicku dam, ze je aj aby mi nevikukali babo 🙂

minius
9. jan 2010

no ja poverciva tiez velmi niesom, kocik sme mali objednany uz od 16 tt tehotenstva a stale je moj favorit. Doma ho este nemame bude doruceny nabuduci mesiac (preistotu) ale dam aj ja asi maslicku no vsak to neuskodi 😉

A coze dnes robkate?

blondy12
9. jan 2010

my robime obedik a potom sa idem ucit ☹ a vecer budem happy ze som naucena 🙄

seuska
9. jan 2010

Caute tehulky 🙂
Tak nam je dnes lepsie, aj zdravotne, aj ocino prisiel z tyzdnovky 🙂
Ja beriem tiez antibiotika a spolahla som sa na lekara, ze by mi nedal dajaku somarinu co by uskodila mimi.

Ja som tiez dost poverciva, cervenu stuzku na ruku dam urcite mimi, ale kocik by som chcela ist pozriet na UA uz v najblizsej dobe, mozno ak mm presvedcim, tak buduci vikend pojdeme pozriet a mozno aj kupime... Tak s tym pranim pockam este. Praci prasok by som tiez chcela kupit taky pre mimi a na UA sa oplati, planujem tam viacej veci kupit, urobim si zoznam podla toho co mi treba a co este nemam.

Zuzi s tym notebookom ti dam vediet hned jak budem mudrejsia, akurat ze ti ho mozem poslat po autobusarovi, ak to vyjde, ja si tak posielam veci aj s nasimi z NR a je to v pohode, za 3 eura mi vzdy zoberu veci, do konca mi mamina moja posiela takto aj lokse, kolace a podobne veci 😀

Tamtami strasne vam drzim palce s Gretulkou, zvladnete to a Gretka bude velke dievca uvidis... drzkajte sa, myslim na Vas...

Ja dnes trosku upratujem take veci co neznasam robit, drhnem sporak a kachlicky za sporakom...bleeee, neznasam to robit, ale aj to sa musi... Navarene mame zo vcera zemiakove placky plnene kyslou kapustou a pecienkou a zeleninovu polievocku..

janka.t.
9. jan 2010

Ja tiez neviem ci mam byt poverciva. Mam tri varianty 😉
1, Kupime kocik a dame ho odlozit napr. rodicom 2, Kupi ho manzel, ked budem v nemocnici 3, Kupime ho, ale budeme ho mat az do porodu odlozeny na predajni. Ponukli nam to napr. v Babylande 🙂

Veve23: Nevies nahodov kde v Madarsku?

Minius: Pri tom Concorde su 4 kolieska, len tie predne su take malicke. Quinny mi moc nevyhovoval, nedobre sa mi s nim kocikovalo.

veve23
9. jan 2010

jankat/ presne neviem ja chcem skocit do Gyoru do Arkadu a tam na zaciatku Gyoru ked ides cez dediny z BA otvorili nove obchody tak dufam ze tam bude nieco pre deti, mama mi spominala ze tam videla pekne, tak sa chystam na prieskum ako su tam na tom cenovo. no a v mosonmagyarovari je miller ale tam maju len drogeriu a male dopnky pre deturence, to je tam pri Tescu ,tam su tiez obchodiky

silvia7
9. jan 2010

ahojte... včera som sa vyparila strašne rýchlo, kamoška mi volala, že či nechceme ísť hrať biliard, tak sme vybehli aj s drahým a jej frajerom a bolo super, mi to šlo aj s tým bruškom riadnym 😉 som sa "vyvenčila" po dlhej dobe trošku.. a neuveríte, ale dostala som taaaakú chuť na pribináčika, že sme ešte išli o polnoci do tesca ho kúpiť... 😀 drahý síce protestoval straaašne, ale keďže ma to držalo dve hodiny, tak nemohol inak.. a kúpila som tam detský spací vak, čo ste hovorili, že mali po 7eur tak teraz ich majú po 4,5eur 🙂))) tak som vzala hned jeden, len už slabší výber z nich, ale zato nové vecičky zimné majú krááásne, aj na dievčatká aa aj na chlapčekov.. len mi nedovolil drahý motkať sa a vykukať to.. 😠
mne sa dnes nič nechce.. taký útlm hrozný na mňa dolahol.. ale dám si kafčo a uvidíme 🙂

sasurin
9. jan 2010

Ahoj dievčatá, tak mi sme práve doupratovali, zložili sme vianoce 😀 a o chvíľu budeme obedovať, lebo sme dnes vstali až o 10:00 celá rodina takže máme vo všetko časový posun 😀 😀
som zvedavá ako budeme vstávať do školy od pondelka 😀 😀 keď teraz všetci vyspávame do desiatej 😵

janka.t.
9. jan 2010

Baby v Tescu maju vypredaje 70% na detske oblecko. Kupili sme tam aj deku a uteracik Disney Winnie the Pooh. A na hracky znacky Cotoons maju zlavy az 50%. Clovek tam stravi aj pol dna 😅
Veve23: Zvykneme chodit do Maosonmagyarovar a Gyoru. Pojdeme to asi omrknut. Do Polska ideme 20.1, pojdeme do Noweho Targu, tak som zvedava. Citala som par for o tom a zevraj sa tam velmi oplati detska vybavicka.

janka.t.
9. jan 2010

Mam chut na nivu pomooooooooooooc

seuska
9. jan 2010

Jani ja mam vela veci z PL, je to pravda ze je to tam lacnejsie o 20-30%, kuk moj albumik, vsetko tam ani nemam nafotene.... Aj kociky maju lacne, len nam sa ta kvalita velmi nepozdavala... A ak mas chut na novu tak si urob cestovinky s nivovou omackou, ak je niva tepelne upravena a v malom mnozstve neboj neuskodi.... 🙂 mnaaaaaaaaaaaam uz aj mne na chut prislaaaaa!!!! 😀

janka.t.
9. jan 2010

Seuska: Pekne vecicky si pokupila. Uz sa tam velmi tesim. Aj postielku si tam kupovala?
Dakujem za radu 😉 Manzel mi donesie Kuracie masko plnene nivou...ked musis tak musis 😉
Dnes mam pocit, ze tlacim kazdu hodinu.

blondy12
9. jan 2010

pocuj seus kolko ta vysla postielka bez kolotoca?a je s posuvnym bokom ci pevna?

pocuj ked pojdes na UA tak pozri ci maju aj ine znacky bud JANE alebo Peg perego okrem toho chicca..

seuska
9. jan 2010

Jani postielku som kupila na inzerat, ale uz som ju aj predala dalej lebo som si nasla na nete este krajsiu 😀 ja som taka kseftarka.... Ale maju tam aj postielky od vymyslu sveta a za super ceny.... ked mne sa tato straaaasne pacila... http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/detske-posty...
a aj mm po nej zatuzil.... jaaaj este lepsie ze plnene kuracie s nivou!!! musim ist daco zjest, ale rychlooooo.... 😀

sasurin
9. jan 2010

seuska - pekné vecičky 😀

seuska
9. jan 2010

blondy ta postielka co mam v albume je uz predana, vysla ma aj s matracom na 100 eciek, bola ako nova aj matrac a bok bol pevny. Jasne kuknem a aj pofotim kociky, mame spolocny vkus tak si vyberies, ved ti hodim potom info do IP.

grekyna23
9. jan 2010

dievcata my sme vcera vecer boli hrat bowling, samozrejme, ze ja som nehrala, ale boli sme super partia, tak som sa zabavila a potom vecer pokracoval u nas skoro do 1 v noci, tak sme dnes dospavali.
potom sme s mm kukli film, lebo vecer sme mali ist na jeho druhu cast, tak aby sme boli v obraze, ale nakoniec to hraju az o tyzden, no nevadi, aspon sme kukli.
upratovat sa nechystam, lebo ma mm stopol, ze co on bude robit v pondelok, kym ja budem v praci, tak ze potom uprace, nenechala som sa samozrejme dlho presviedcat 😝
seuska, ta postielka je nadherna, my sme asi chceli cestovnu, ale ked nezozenieme mne vyhovujucu, asi pokukame drevene....
a kocik stale netusim, ze aky ☹ ☹ ☹
a spapali sme uz sosovicovu polievku a druhe bude masko s cinskou omackou 😉

veve23
9. jan 2010

janka.t/ ja asi skocim zajtra do HU, uvidim ako sa bude polovicke chciet, ja tam tiez chodim casto, uvidim, alebo cez tyzden, aspon tam nebude tolko ludi. ja polsku niak neviem prist na chut, ale to je asi otazka zvyku a dialky, od nas je to dost daleko

veve23
9. jan 2010

grekyna23- dobreho muza mas ked uprace, to ja mozem len snivat 🙂

grekyna23
9. jan 2010

dakujem, ja som strasne rada, ze ho mam, chlapa si treba odchytit v mladom veku a pekne ho vychovavat 😝
aj teraz sa zvrta v kuchyni a pripravuje to masko, aspon som sa dostala k notebooku 😅

janka.t.
9. jan 2010

Veve23: Ok, tak potom napis orientacne ceny, som zvedava. Do Polska mame aj my dost daleko. Len ideme na tyzden na Donovaly a odtial to je len 120km, co nie je take strasne. Najcastejsie chodime do Madarska a Rakuska.

veve23
9. jan 2010

janka.t/ ked chodis do at, daj si porobit klubove karticky, do bipi, merkuru, billi a tak, niekedy su tam dobre ceny a mnozstevne zlavy aj na detske veci a tak, niekedy aj 25 % a viac, kazdy tyzden ine, podla mna aj ten muller je dobry, chcem ist este na prieskum do Brucku, len sa musim dokopat.
Tak to je ine ked budes blizko, som myslela ze tam idete na otocku

tantama
9. jan 2010

ahojte kočky.... ja tiež nie som povečrivá a kočik máme už doma.... osobne si myslím že ak sa má niečo "pokaziť" tak sa to stane aj tak...... a čo sa týka tej mašličky a stužky na ručičku tak to som dala aj pri prvom a tak dám aj teraz...... ked nič iné tak sa mi to páči🙂))

ja som si pobalila veci do nemocky a stále presviečam samu seby že malá isto do pondelka narastie a ja tam nabudem musieť ostať....... inak tam zomriem od nudy a depky...... ☹

kamilakd
9. jan 2010

ahojte baby

janka.t concord fusion je stvorkolesova verzia a tie predne kolieska sa daju zaistit mne sa nim skvelo manipuluje je lahky prakticky daju sa vybrat farby a hlavne konstrukcia je protonova je to vysokoodolny material taktiez povrchova latka je z neoprenu a neopren je pouzity aj na strieske..u mnaje to spicka kedze som trojkolku nechcela. concord neo je tzv trojkolka pasuje tam vanicka aj scout aj proton akurat ta sportova cast je velmi podobna bugaboo kociku a je nepolohovatelna iba sklapacia a to sa mi zdalo dost nepohodlne neo je kazdopadne imidzovka. ani jeden z nich nema doplnky,taska prsiplast fusak...tak to je dalsia ivesticia cca 300e teraba sa rozhodnut ci investovat ôebo tie uni sady tam moc nesedia 😖

ja som neni poverciva ale kocik doma nebude bude u nasich pre istotu 😉

marika1902
9. jan 2010

Ahojte 😀 Baby ja dnes cely den iba spim musim tu chorobu so seba niako dostat. A ani jest mi moc nechuti iba cajikujem. 😖

Citam ze sa bavite o kocikoch. Ja mam asi stastie ze sa nemusim rozhodovat lebo asi by som nevedela aky kocik mam kupit. Nakoniec mi moja naj kamoska ponukla svoj kocik trojkombinaciu Nurse za velmi smiesne peniaze 220eur. Pouzavala ho asi 6 mesiacov a jednoducho sa jej prestal pacit a ma knemu ulne vsetko tak by som bola asi blba keby som povedala nie.

grekyna23
9. jan 2010

ja tiez nie som moc poverciva, ale tu cervenu stuzku na perinku dame, ale kocik by som chcela do porodu mat kupeny, aby sme ho spolu s mm videli a dohodli sa 😎
tantami, dufam, ze Gretka bude pekne rast a nebudete musiet v nemocnici ostat moc dlho

kamilakd
9. jan 2010

janka ty opatrne s plesnovym syrom to nie je dobre v tehotenstve!!! ja som velmi syrova ale teraz max emental a tvrde,urco nie niva plesnivec cabernet atd.

inak 90% postielok v obchodoch u nas su vyrobene v polsku a su aj dovezene ja mam postielku aj v albume v obchode ju mali bez madracu za 259e a ja hu mam od jedneho co ma obchod a dovaza postielky s madracom ma vysla ta ista 137e s madracom molitan kokos pohanka 🙂 tak ktovie kolko stoji priamo v polsku

kocik by som mimo SR nekupovala kde s nim potom pojdes jed sa ti nahodou pokazi???

grekyna23
9. jan 2010

marika tak vidis, tebe sa kocik poriesil sam, pekne si obstala 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre