Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

pipimiska
5. dec 2009

tak konecne docitanee 😀 sa m ispat nekcelo ale uz ma lame 😝
a dakujem za gratulaciee 😵
tak dobruu noc,ja spanok zas asi po tiahnem aspon do jednej,druhej poobede 😎

martaina
5. dec 2009

Po dlhom čase som sa sem na skok dostala. Takže morfo je v poriadku, doktor mi potvrdil termín a čakáme dievčatko. Meno ešte nemáme vybraté, ale sa tešíme. Gratulujem všetkým k dobrým výsledkom a dúfam, že ste narozdiel odo mňa všetky zdravé. Pa

stanusa
5. dec 2009

ahojte,
martaina blahozelam k dobrym spravam a pekne vam vysiel parik 😵
posli civave IP, aby mohla doplnit tabulku

stanusa
5. dec 2009

pipimiska ty si nase nocne vtaca, tebe isto nebude vadit vstavat k babatku v noci 😀

malalady
5. dec 2009

ahojte babenkýýýý 😉 😀

stanusa
5. dec 2009

ahoj,
co mas nove?

malalady
5. dec 2009

stanuška.. ale kruci.. chceli sme íst bývat s priatelom do čiech,ale nedostal tam robotu.. takže vychádza to na Velkú Britaniu.. hm.... 😠

stanusa
5. dec 2009

teraz je vsade kriza, tak to je spracou tazke 😒 takze tam pojdete spolu, alebo len on...este dobre, ze internet je vsade 😉

malalady
5. dec 2009

stanuška.. ono sa to uvidí ako to je tam s tým,ked som ja tehu.. či ma tam doktor nejaký by zobral.. ak jo tak pojdem aj ja ak nie tak ostanem na slovensku kým porodím.. a potom pojdeme za ním 😀

malalady
5. dec 2009

ved to,že tato drbnutá kriza.. žiadna práca ☹ a pri dvoch detoch sa to inak ani nedá.. a tunak u maminy už bývat moc nechcem a inak by sme si nemohli dovolit bývat osamote.. 😠

kika29
5. dec 2009

Ahojte babenky 🙂 No my máme trocha rušnú noc za sebou. Malá sa mi okolo poltretej zobudila s velkým plačom a dusila sa hlieny jej dráždili hrdielko. Asi zase bude chorá ☹ . Nevedela som ju utíšiť už som myslela že pôjdeme na pohotovosť. Ale potom horkoťažko zaspala tak som nevyspatá 😒 . Strašne som sa zľakla a nevedela čo mám s ňou robiť. Teraz je síce zachrípnutá a soplí ale dala som jej hned ráno kvapky tak uvidíme že čo to bude túto noc. Hrá sa. Aj papala tak možno že ten soplík robil pliagu 😠

stanusa
5. dec 2009

aj v aprilovkach je kocka z UK...tusim 🙂

ideme popozerat vianocne trhy.
maj sa a peknu sobotu

kamilakd
5. dec 2009

ahojte babule...kika tak to mi je juto ze malinka ma troska problem s hrdielkom,a malinke v brusku sa ma oko?

stanuska tak ticho ti zavidim aj ja som chcela tento vikend na vianocne trhy a vylihujem v nemocnici,,,dufam ze dnes uz pojdem domov noc bola hrozna ja som sa prvy krat v noci nevyspala...aj male buntosilo

kika29
5. dec 2009

kamilakd no moja slečna troška soplí tak ale snad to prejde. A malé v brušku sa má dašťastie dobre aj so srdiečkom je to v poriadku boli sme na ultrazvuku u prímara. Kopká a mám pocit že čo raz silnejšie a silnejšie 🙂 čomu sa velmi teším. 😀 😀 😀

adasik
5. dec 2009

Dobre ranko...
kika, ja mam s tvojou malinkou nejako prepojene zdravie...ani mne nic nebolo a dnes rano vstanem a kasel jak svina a teplota, sak sme teraz boli chore, dokelu 😠 nech sa mala vyzdravi!

kika29
5. dec 2009

adasik aj ty sa rýchlo uzdrav. Ja neviem čo to je ale pred necelým mesiacom bola chorá a teraz zase soplí a to v škôlke budú mať vystúpenie a učitelka sa bojí aby deti neochoreli lebo minule už kôli tomu museli preložiť vystúpenie. Berieš niejaké lieky? Mne na klašel veľmi dobre zabral Hedelix kedže tehotné vela na výber nemajú. Ale tiež ma drhlo a v noci to bolo najhoršie nevedela som spávať.

A ináč vaše bábätká sa ako majú? Kopkajú alebo už aspoň bublinkujú?

cicimon
5. dec 2009

caute,
tak ja neviem, ci kope, vecer som asi zle skombinovala jedlo,tak mi bolo zle..
a ja som tiez podlahla mandarinkovemu sialenstvu, vcera vecer som ich zjedla 3 a dnes som kupila dalsi balik 🙂)

kika29
5. dec 2009

cicimon ja som teraz musela zjesť povinne mandarinky lebo moja malá sa rozhodla ich všetky olúpať 😀 😝 sú sladké fajné len je ich veľa

cicimon
5. dec 2009

kika - no mne keby ich mal kto lupat tak ich zjem este asi viac 🙂)

idem robit palacinky na obed, mnam

seuska
5. dec 2009

kika taku lupacku mandariniek by som prijala 😀 mne sa to nechce lupat...

blondy12
5. dec 2009

ja by som si tak rada dala pomarance baby ked tu tak rozpravate o tych mandarinkach len skoda ze nemmozem lebo potom mam hrozny ksicht 😠

vejula
5. dec 2009

čafte kočky, tak ja som dnes zas drichmala do 11 😅 Ale dobre tak, bo spať som išla okolo pol noci, tak tých jedenásť hodín spánku je pre mna akurát 😀 😀 😀
Inač maličké v poslednom čase len tak prevaluje... Dufam že to nieje pravidlo že ho musím stále cítiť viac, lebo už kopkalo aj silnejšie. Ale mám pociť že to závisí od môjho stavu, ked som nervozna alebo sa veľmi zlaknem, že sa mi srdce rozbucha tak vtedy sa blázni aj maličké... Tak snad je všetko OK...

blondy12
5. dec 2009

veji ja tiez posledne 2dni citim malicke ale nie tak silno aby ma az niekde zabolelo...hoci teraz sa nejako rozsantilo asi.. 😀

vejula
5. dec 2009

🙂 Asi aby si sa nebála 😉 No a mna včerwa aj boleli akosi brušné steny ale tak vyše pupku... Ale to bude tým žesom sa asi dosť vyčerpala, upratovala a tak, asi už predsa len to telo nezvláda takú záťaž ako pred tým 😅

tarinka333
5. dec 2009

ahojte, tak ja som vstavala po desiatej nieco. A malicke sa tiez teraz skor prevalluje... 🙂

vejula
5. dec 2009

Asi je aké kludné obdobie.... Ale mne sa páči aj ked tak pekne silno kopká... Ale upokojuje ma hocijaký pohyb. Len teraz ked ma bolelo to brucho tak som mala trochu strach. Ako nebolí ma to silne, keby že niesom tehu tak si tomu nevenujem žiadnu pozornosť...

vejula
5. dec 2009

joj kočky som si teraz čítala decembrovky... polovica už má odrodene druhá polovica to má za chvílu... Už sa neviem dočkať ked budeme v tom,to štádiu my.. Si to predstavte že už je apríl 2010 😵 Som takááá nedočkavááá.

michalag
5. dec 2009

Ahojte 🙂
malalady uz som na vas myslela ze kde ste sa stratili

vejula
5. dec 2009

A ozaj kami som čítala že si ešte v nemocke ☹ Tak ti to nevyšlo... Napíš akoto vyzerá a kedy sa dostaneš asi domov.

kika29
5. dec 2009

ani ja necítim kopančeky silné skôr je to také hladkanie jemné vnútry. Len sa mi zdá že čo raz silnejšie ale kopance to ešte niesu. A nie vždy ich cítim. Stane sa že aj celý deň nič a potom som len nespokojná 😒 . Bolo už aj že dva dni som nič necítila a na tretí bolo jak divé 😀 vyspinkalo sa a malo energiu 😀 . Ale ked sa tak zapozeram sústredene na bruško a je také živšie tak aj vidno tam kde ma kopne ako sa mi bruško nadvihne. Aspoň v čera večer sme to s mm sledovali a on aj troška cítil cez líco lebo si zvykne priložiť ucho na brucho 😀 Včera mu aj niečo šepkal aj som sa zasmiala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre