Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

martina05
21. mar 2010

Ahojte!!!!!!! tak konečne som sa sem dopracovala ... Všetkým novým maminkám aj bábätkám GRATULUJEME:...

Včera som sa cítila tak čudne, už som myslela, že aj do pôrodnice ideme ale prešlo to.. Dnes sa cítime fajn, rozložili sme už postieľku kompletne /mantinely, matrace, chrániče/ , nainštalovali monitor ... takže sme pripravení ..V utorok idem na kontrolu, tak som zvedavá čo nám povedia, lekár tvrdil, že malá bude na svete pred Veľkou nocou, tak som zvedavá, či mu to vyjde... Minule som bola otvorená na špic prsta a krčok 1,5 cm .....
Civav, vidím, že ty už v utorok ideš, držím Vám silno palčeky, nech všetko dobre dopadne ... Budem na Vás myslieť...

susanita555
21. mar 2010

ahojte dievcence tak civavka vidim,ze ty to uz o chvilu mas zasebou drzim palce, aby vám všetko dobre dopadlo 🙂
neviete nic o fleury neozvala sa?

moni
21. mar 2010

ahojte, idem docitat zameskane, som zvedava ci pribudli nejake nedockave babatka 😵

kikarv
21. mar 2010

no tak aj ja som späť. čítam a čítam píšete jak o život.

civavava tak ti držím palce nech to máš všetko za sebou a nech mm dá hned vedieť ako sa s Renkom máte.

ani michalag sa dlho neozvala no a fleury ktovie čo s ňou je. ona mi vrta v hlave velmi 😒

napokon sme okná neumyli lebo je dosť pod mrakom ale teplo zato. uvidíme možno zajtra mm má dovolenku.

no my sme dnes mali kekxík po neuveritelne dlhom čase tak to bola šou 😀 ako keby som po prvikrát bola s mm 😀 bruško zavadzalo no úžas. a teraz len trpnem že či to príde alebo nie. ale nešli sme na ostro takže vyvolávačka nebola 😀 😀 😀
a či stačia na vyvolávačku tie smiešne pohyby neviem 😀 😀 😀

moni
21. mar 2010

civi, no budeme na vas mysliet a drzat palce....a zavidiet 😵

ludka140281
21. mar 2010

kikarv 😀 😀 😀 aj u nas to vyzera akoby som nevedela co robit......naopak,nevladzem sa hybat 😅
martina05.....aj ja by som chcela velku noc travit UZ doma,mala je taka leniva,ze ju nijako nemozem z bruska vyhnat 😅

fruchtbar
21. mar 2010

a ja som sa konecne dohnala k tym langosom....dnes som taka leniva,ze som okrem ranajok este nic neurobila 😲

ludka140281
21. mar 2010

no ja som vcera prekypovala energiou,co sa sama divim,lebo uz davnejsie len knucim ako sa panva roztahuje.....
dnes som spinkala po obede ako babo,rano na ctg a poradnu a dufam,ze doki povie:uz ostavate tu 😅
vraj takto sibe pred porodom,ale nepise sa ako dlho pred 😠

vejula
21. mar 2010

jaj kočky, no ja sa už cítim lepšie, tak si sugerujem že všetko super zvládnem a trocha to pomáha. Inač obed som mala skvelý sviečkovu robila mamina, som sa najedla jak také praščisko 😀 😀 😀 Potom som si dala taku slabu kavičku a teraz už len odfukujem..

Inač ako si to myslela že pred pôrdod,m to šibe???Lebo mne to prepina statočne 😝

vejula
21. mar 2010

a ozaj civi, držim palce, ale však zjatra sa ešte ozveš snad...
Alic a ty kedy máš sekciu?

cicimon
21. mar 2010

ja som si po obede pospala ako male decko - narocne 2 dni s mamoou - vela chodenia po obchodoch 😀

ludka140281
21. mar 2010

vejula...citala som ze pred porodom niekto doslova vydezinfikuje izbicku aby prislo babulko ale to robia hormony........mne sa zblaznili uz skor a babulo furt v bruchu...veji nemaj strach...ked babulo dostanes do narucia,zabudnes na vsetko...je to super pocit......mne ked dali Sarku,tak som len plakala od dojatia..bolo to neopisatelne nadherne a moje
civi a preco ti ho idu vybrat?nejak to tu nikde nevidim

vejula
21. mar 2010

joj ludka 😵 určite máš pravdu a ked budem maličkého držať na rukách zabudnem na všetky hnusné obavy...

stacynka
21. mar 2010

ja som si tiez prave schrupla dve a pol hodky jak babo 🙂 u svokry sme mali polievku pecene maso zemiaky a kapustovy salat, ked som to zjedla hned som zalahnut musela taky utlm 😕 😅
cicimon, ty kde rodis?
inak ja ked som maleho porodila tak mm som nachystala viac veci aj teplejsie aj tensie a na antolskej obliekala maleho sestricka tak si vybrala co uznala za vhodne..... tak neviem ako to tam funguje teraz....ale tiez planujem aj teraz asi tak nachystat a uvidim ked pozrem z okna....

cicimon
21. mar 2010

stacy - na Antolskej....uz tam chodis na poradnu?

marika1902
21. mar 2010

caute babeny tak my sme boli vybarat podlahu do kuchyne a chodby no ale moc sme toho nevybrali nemali nic co by sa nam pacilo tak este zajtra ckocime do inej predajne

civi drzim palce nech vsetko dopadne ok

stacynka
21. mar 2010

cicimon na poradnu idem este teraz v stredu k mojej a potom zacnem na antolsku.... ty uz tam chodis?
ako to tam funguje teraz?

stanusa
21. mar 2010

stacynka také schrupnuti na 2 hoďky to je super...najlepšie, že mm je solidárny a schrupne tiež 😀

kika tak už len porodiť, alebo zopakovať keksík aj večer

civava a alicc majú sekciu už tento týždeň, držím obom palce

idem sa okúpkať - to je vraj ďaľší recept, som zvedavá ako to s tým brušiskom pôjde 🙂

stanusa
21. mar 2010

cicimon pozerám, že mi puchne aj predkolenie...nepáči sa mi to nejako 😖

minius
21. mar 2010

civi a alicc drzim vam obom silno palce nech to mate sikovno a v zdravi za sebou a krasnucke zdravucke babuliatka 🙂

My sme boli vcera na indickom kari a dnes sme sa ho snazili vychodit ale este musim ist k lekarovi v pondelok cosi sa na mna zospodu pred koncom lepi 😠 dufam ze som si to na koniec nezahriakla 😕 .

marika1902
21. mar 2010

ja ked si cez den schrupnem tak potom vecer neviem zaspat tak radsej vydrzim a som hore aj ked som niekedy unavena jak slak 😔 😔

kikarv
21. mar 2010

stanusa a ty si už ozaj v 39tt? lebo len tebe to tu tak píše či je ešte niekto tak?

kekxík večer nebude stačilo mi už len po šestonedelí 😀 😀 😀

cicimon
21. mar 2010

stanusa - no ja sa snazim vykladat nohy, ale bars neni kedy. Toto je jeden z mala dovodov, preco sa tesim na porod, ze to zmizne. Uz sa fakt mozem porovnat s mojou babkou, ktora ani lytka nema, co ma take opuchnute nohy 🙂

mm este spi,. ja som si tak 2 hod pospala - uplne super - a pri tomto nanic pocasi ...
stacy - kuk ip

marika1902
21. mar 2010

baby dnes sa nam akosi nechce pisat 😀

minius
21. mar 2010

a nemate niektora cislo na fleu 😕 neozvala sa niekomu?

Mozno ona bude dalsia v poradi 😵

stanusa
21. mar 2010

kika dnes som podľa ovulky presne 38tt, teda na koňovi to berie už ako 39 a podľa MS takto o týždeň rodím, ale o tom silno pochybujem 🤐

ináč je nás viac napr. kiwinka, a už neviem kto 😅

stanusa
21. mar 2010

minius asi len minka má, budeme musieť počkať na správy 😉

ludka140281
21. mar 2010

no mi sma spali:babka,dedko,ja ,mala Sarka.......vsetci sme uz hore,len moj mm este buvinka.....a potom potvora jedna vecer obtazuje 😀 😀

stanusa
21. mar 2010

aj ludka je čoskoro 39tt však?... tomu sa povie nedeľná siesta 😀

stanusa
21. mar 2010

cicimon a na to odvodňovanie ti nedal lekár nič? lebo ja som si aj pýtala a ten môj len, že to je bežné v tehu...uvidím čo zajtra primár na poradni 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre