Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

stanusa
12. nov 2009

kiwinka DRZIM PALCE 😵

minius
12. nov 2009

jooj ja som sa tu neobjavila uz predlho ale vas nestiham citat. My sme teraz na SK na par dni a tu na severe mame sneh ☹, keby bolo viacej slniecka neuskodi.
Vcera sme na rychlo zbehli k p. doktorke a ta nam ukazala ako sa ma babenko dobre v brusku, vsetko vyzera v poriadku a budem Chlapcekom 😀, tak tatik sa tesi ze sa nemusi Xboxu vzdat 🙂 a ma s kym futbal hrat.
Dufam ze vam vsetkym dobre dopadnu testiky a vysledky.

ludka140281
12. nov 2009

cicimon
vsetko najlepsie k narodeninam,hlavne vela,vela zdraVIA A RADOSTI 😀 😀 😀 😀 😀 😀
MINUS BLAHOZELAM K SYNKOVI 😀

martina05
12. nov 2009

Ahojte,
cicimon - VŠETKO najlepšie k narodeninám ti želám ..............................

lubkamik
12. nov 2009

DObre rano 🙂

lubkamik
12. nov 2009

Akurat sa rozhodujem ci kupit stary kocik do zahrady - na terasu. Lebo byvame v RD radovke a do zahrady musim ist cez cely dom a nechce sa mi vzdy kocik prevlacat hore-dole. Myslite ze je to dobry napad? Ci blbost? 😀

stacynka
12. nov 2009

dobre rankp
lubkamik a niekto v okoli nema nejaky stary co by ti podaroval?
my sme mali na terase a zahrade taky dvadsat rocny libertu, timkovi sa velmi pacil lebo sa uzasne hojdal, no a bol velky, len sme si ho naucili na uspavanie v kociku tak jednu dobu sme ho museli doslova utriast 😀 😒 tak potom sme ho aj vnutri mavali

stacynka
12. nov 2009

baby inac ste vcera pisali o tych hormonoch ja mam pocit ze mam niekedy samovytacacie sklony 😲 😒 😠
dufam ze to prejde
inac dva dni je mi tak divne tak ma ani nie ze boli ale brucho tlaci ale uz som nebola na velkej stvrty den dnes asi cipok nasadim dufam ze to prejde...
inak dnes sa mi snivalo ze som bola na uzv a dr. mi povedala ze babetka su dve ze nevie ako ho nemohla vidiet 😀 😀

stacynka
12. nov 2009

jej cicimon vsetko naj k narodeninkam

lubkamik
12. nov 2009

no praveze nikto okolo nema - ani v rodine. ☹ Ale nasla som taky za 60 EUR - celkom zachovaly vyzera a cena sa mi zda celkom ok...Je to taky peg-perego hlboky

lubkamik
12. nov 2009

Vsetko naj, naj, naj cicimon 😵

lucinka1104
12. nov 2009

caves tak ja som skončila v nemocnici už som doma bolesti sa zmiernili ale nevymizli no e to oveľa lepšie,so synčekom to bolo staršné dosť plakal, ale už sme všetci spolu doma musím veľa odychovať už mi kusok aj bruško vyskočilo no na čoskoro 19 ty ttje malinké. Potvrdili mi dievčatko akurát stle rozmýšľam že predas nebude Olívia ,ale bud Timea alebo Laura Lea , no uvidíme čo nakoniec

gratulujem k dorbým vysledkom

aktakk
12. nov 2009

Caute kocky...chcela som sa spytat, Vy co ste objednane na morfo, to Vam bude robit asi cudzi lekar, vsak? Idete tam aj s manzelmi? Ja som totiz vcera bola u svojho lekara ale nic mi pritom nepovedal. Len pomeral vsetko co sa ma a to bolo vsetko. Ani foto ani prd ani trt. A tak som sa chcela objednat na to 3D, ze pojdem aj s drahym, nech mi nam da aj vyklad k tomu a povedali mi, ze robia len 4D. A to v tom Hlohovci. A pritom tamtama pisala, ze bola na 3D u neho.Tak nechapem.

lubkamik
12. nov 2009

Aktakk, mne bude morfo robit moja lekarka - vsetko si zmera sama mi povedala. S manzelom asi nepojdem - ide na operaciu kolena tak sa nebude moct hybat ☹ Ale mne lekarka robi zakazdym ultrazvuk aj mi da fotky tak to uz videl, hehe 🙂

oliinka
12. nov 2009

ahojte,všetko naj,naj cicimon k narodeninkám,nech ste zdravý.baby chcem sa spýtať či mávate bolenie v podbrušku,také asi pol minutové,možno ani nie tolko,ale je alebo ma aj pichá uplne dolu a mám výtok taký mliečny,vodnatý,ked je ho vela tak niekedy svrbí,je dovod sa báť????????

cheerlady
12. nov 2009

kiwi,nie bolo to biele a tucniaci zelenkavo-cierny 🙂 a ja som sa tiez tesila na morfo,ze uvidime pohlavie a nic z toho 😒
stanusa aj ja by som chcela byt od noveho roka uz doma,no uvidim este,lebo DNP si neplatim,takze kazda korunka sa zide 😒

civavava
autor
12. nov 2009

ahoj kocky,

tak ja idem na morfo nakoniec az v pondelok, nie zajtra 😉 a bude tu aj mm, tak ideme spolu, yupiiii 😀

aktakk, mne robi vsetko moj lekar, ma vybavenie u seba v ordinacii. je to vyhoda, ze nemusim behat hore dole po lekaroch.

CICIMON, vsetko najlepsie k narodeninkam, zdravie, stastie, lasku a najma zdrave babatko 😵 , pekne oslav dnes

oliinka, v podbrusku picha aj mna obcas

ja mam dnes dlhyyyyy den, 😠 kvoli jaz.kurzom, az do 21:00 a potom este idem na letisko pre mm 😉

tak pekny dnik a drzim palce do poradne na zajtra 🙂))

martina05
12. nov 2009

Oli, občas v brušku zabolí aj mňa, hlavne, keď sa mi podarí "prežrať" .... Keď to nie je trvalé , ničoho sa neboj ....

Aktakk - ja som bola na morfe s MM ale bola som sklamaná, lebo som si myslela, že to bude trvať dlhšie. POukazoval nám síce, žalúdok, mozog, moč. mechúr atď ale my sme sa nevedeli vynadívať .... No vynahradíme si to 4D. Inak 3D a 4D robia aj u nás v NR, majú na to nejaký super moderný prístroj a pani, ktorá to robí je strááášne zlatá a šikovná. Platí sa tam tuším okolo 50-60E.

Lubkamik - to s tým kočíkom je dobrý nápad, ja som nad tým tiež uvažovala, staviame totiž dom /v máji sa máme sťahovať/ a na terasu sa to zíde aj nám... Kamoška mi sľúbila, že mi kočík daruje /požičia... Musíte to zvážiť ....

Baby, ja sa stých pohybov asi zbláznim, ja to stále sledujem a neviem, či je to ono, alebo nie ... No čo som to ja za matku ..... ☹ ☹ ☹ . Inak čítala som, že pri umiestnení placenty vpredu /ako mám ja/ nemusí byť pohyby cítiť až tak intenzívne...

Baby, neuvažovali ste niektorá nad používaním látkových plienok ???

lubkamik
12. nov 2009

Mati, ani nie 😀 Dako sa mi nechce prat laatkove plienky, hehe

oliinka
12. nov 2009

a inak baby dík,užívate stále nejaké vytamínky?ja hej centrum materna.a čo sa týka látkových plienok tak určite len na pampersku aby bolo baby na široko,ale iba látkové samotné tak nie.a stým mojím výtok čo si myslíte?mate to niektorá?

tantama
12. nov 2009

zdravím tehulky

martinka neboj tie pohyby môžu byť naozaj slabšie cítiť.. na druhej strane buď rada mna malá kope zasadne o tretej ráno najviac 😠 a čo sa týka latkových isto nie... jednorázovky som mala aj pri synovi a neviem si to predstaviť že teraz mám zmeniť...

oliinka
12. nov 2009

a inak ja som si neni vobec istá pohybmi a to čakám druhé.včera večer sa mi zdalo,že by to mohlo byť,ale dnes nič,takže neviem,ja som dnes presne 17+4 ale mimi je menšie o týžden,tak možno preto ešte necitim,má asi čas,len aby bolo v poriadku,akosi sa obávam

cheerlady
12. nov 2009

mati ja som mala na NT placentu vpredu a teraz na morfo uz bola vzadu,tak mozno sa aj tebe este presunie 😉 inak si myslim,ze ked je vzadu ulozena,tak je to lepsie,nie?lebo keby ste sa aj nahodou buchli do bruska,tak nehrozi,ze by sa natrhla alebo nejako poskodila 😒 asi moc kukavam ordinaciu 😀
oliinka ja mam tiez vytok,ale ked ma svrbi mozno raz za 2tyzdne aj to je moc,no ale dr.som to ani hovorit nemusela,hned sa ma na to pytal,ked sa pozrel,ci mam vytok a hned mi aj bral kultivaciu,za tyzden su vysledky,tak snad to nebude nic vazne 😒

martina05
12. nov 2009

Oli , veď to obávam sa aj ja...hlavne nech je všetko ok- musíme myslieť pozitívne !!!!!!!!!!!!!!!

zuzana232
12. nov 2009

ahojte baby 🙂

cheerlady
12. nov 2009

ahoj zuzi,ako sa mas? 🙂

oliinka
12. nov 2009

no mna doktor ešte nevyšetroval zo spodu len ultrazvuku vnutorné takže asi nemal ako zistiť,ale keby tab bol zápal alebo niečo také tak by to svrbelo stále nie?no hej mati musíme myslieť pozitívne.ja mám isť do poradne až 1.12. a to mi spravi už aj ten morfo ultrazvuk tak snad bude zatial všetko ok.

zuzana232
12. nov 2009

cheer ahoj mam sa fajn a ty ako? 🙂

cheerlady
12. nov 2009

oliinka ja som teraz zmenila lekara a ten novy ma automaticky vysetril aj zospodu a to sa mi rata,ved co ak by tam bol nejaky zapal alebo bacil alebo nebodaj sa skracoval krcok,to su veci,ktore su dost dolezite a ten predchadzajuci to mal uplne na haku,chvalabohu,ze uz som u neho neni 🙄

zuzi dobre 🙂 drobec poslucha? citis uz pohyby?

oliinka
12. nov 2009

no on mi robil vlastne preventívku a tá bola v poriadku ale to vtedy ked som prišla že som si myslela,že som tehotná,teda ked som bola v nejakom šiestom týždni a odvtedy nič,takže neviem načom som,a vnutorným ultrazvukom by niečo zistil?zuzi aj ty čakáš druhé,zaujíma ma či cítiš pohyby.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre