Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fruchtbar
19. nov 2009

Babulky,dakujem za gratulacie,mena este vybrate nemame,mala som skor dievcenske rozmyslene,s chlapcenskym to bude troska tazsie-ale mozno Teo-Teodor,neviem!
Ake velke su vase deticky,lebo ten moj ma uz 388 g a dlzku mi nevedel presne urcit bo bolo velmi neposedne a pokrutene!

michalag
19. nov 2009

Ahojte babenky, tak uz som konecne doma 🙂 .... o tyzden mam volat ako dopadli Triplle testy

fruchtbar
19. nov 2009

teraz som to nasla v knizke,ma 22 cm....trosku velke na 21 tt nie???

vejula
19. nov 2009

Čavi frucht. No kukala som foto, tééédá krásne vidieť pindúrka 😀 😀 😀 A super že ti spravil aj foto. Ja ked som bola minulý týžden chcela som foto a on povedal, že to už nebude pekne vidieť že už je moc veľké a nezmestí sa na fotku celé ☹ Tak ja ešte nemám foto... No a mne ten pindur pripadá väčší ako 0,1cm 😅 Inač ja som sa minule pýtala dokiho že koľko meria meličké a on len tak odhadom povedal že okolo 20 až 22cm a to bolo na konci 19tt. Takže si myslím že 22 cm máš akurát.

martina05
19. nov 2009

Frucht - Teodor je aj náš favorit - inak vieš o tom že v preklade z latinčiny to znamená "Dar Boží"??
Mne na poslednom sone v 19tt meral len hlavičku a stehennú kosť - tá mala 3 cm a hlavička 4,6 cm v priemere ...
Dĺžku mi nepovedali.. 😖 😖

martina05
19. nov 2009

miška - držíme palce !!!

michalag
19. nov 2009

babenky, dakujem, ten strach asi pride viac pred telefonatom, ale vy to urcite poznate

tantama
19. nov 2009

miška neboj výsledky budú isto super.. 🙂

baby ja som sa teraz v robote tak strašne rozčúlila že až mi je od zlosti do plaču..... fakt neviem prečo je na svete toľko arogantných chlapov..... mám pocit že si chcel silou mocou dokázať ze je pán tvorstva a ja len hlúpa neschopná krava 😠

michalag
19. nov 2009

a uz ste niektora objednavali z netu? Zatial som pozerala stranky a ziadna mi nepride nejako extra lacna, skor naopak jedna drahsia ako druha ale ked som bola dnes v BB. tak som sa zastavila v jednom detskom obchode a kukla som len tak kolko tam stoji odsavacka AVENT, tak ma skoro prclo 😕 ... a nemate niektora skusenosti s objednavanim z www.mimibazar.sk ?

vejula
19. nov 2009

Neboj Michalag. Ja som na tie testy radšej ani nemyslela. Ani som kvôli tomu nevolala, doki povedal, že keby bolo niečo zlé tak zavolá. Je pravda že som potichu dúfala že telefon nezazvoní, ale nejako som všetky zlé myšlienky zahánala. A navyše tie testy teda niesu bohviečo. Mne vyšli dobré, som z toho šťastná, hlavne preto že nebudem musieť chodiť na všelijaké ostatné testy, a zbytočne sa stresovať, ale že by som tým testom prikladala nejakú veľkú váhu sa nedá povedať. To je asi tým že môj bráško mal byť podla testov silno narušený a je zdravý ajajaaaaj.

tantama
19. nov 2009

miška ja som si cez mimibazar objednávala ja nejaké nové veci pre Grétku a aj bundu synovi... a super... fakt som bola velmi spokojná... skus to ale dobre si ten tovar na tej foto popozeraj a prípadne popros o dalšie foto...

michalag
19. nov 2009

tantami, ja som chcela (ale az pred kocom tehu alebo po porode) nejaku odsavacku, ci sa mi to oplati, lebo este som z tade neobjednavala a predsa niektore baby tam davaju celkom super cenu za novu, kedze pouzitu, no neviem ...

martina05
19. nov 2009

Baby, ja sa nejako čudne cítim...už som zrušila aj toho dnešného kaderníka .....Pôjdem z práce hneď domov a ľahnem si ... 😒 😒

tantama
19. nov 2009

miška ak sa ti zdaju ceny dobré tak to kludne kup ked budeš chcieť... na odsavačke mlieka nie je čo pokaziť a niektoré časti si vydezinfikuješ alebo keď sa bude dať vyvaríš a máš vlastne novu🙂)..😎

lubkamik
19. nov 2009

Co som tiez zopar veci kupila - dokonca aj avent flasky - taku startovaciu sadu uplne novu, nerozbalenu a za polovicnu cenu. Tiez si zajtra idem pre elektricku odsavacku Avent za super cenu - tak naco kupovat nove? 😵
Aj kocik na terasu som kupila - mam aj fotku v albume - vyzera ako novy a cena bola tiez super 😝

Mati, nemas nizky tlak? Mna dnes tiez dako hlava boli ani kava nepomohla 😠 Teda iba taka slaba zbrnda - uz sa tesim na normalnu o par mesiacov 🙂

tantama
19. nov 2009

lubka ten kočík do záhrady je pekný.... super ho využiješ... 🙂

lubkamik
19. nov 2009

Dakujem tantamka 😀 Dufam ze maly v nom bude chciet spat 😝

tantama
19. nov 2009

ja som syna mala v lete a stále spal vonku a ked už fakt riadne začalo mrznúť mali sme problém ho naučiť spať v postieľke🙂)deti milujú byť vonku...

lubkamik
19. nov 2009

Len dufam ze susedia rychlo dokoncia dom a nebudeme mat prach v zahrade 😖 Teraz sme ako na stavenisku 😠

michalag
19. nov 2009

natrafila som aj na miniakcie a niektore su celkom fajn 🙂 ... pre novu odsavacku je podla mna dat dost 2000,- a za pouzitu neviem, ale toto budem riesit neskor
tantami, dakujem 🙂

tantama
19. nov 2009

no my záhradu nemáme v byte a balkón máme hneď nad detským ihriskom a ten hluk by občas zobudil aj mŕtvolu🙂))

michalag
19. nov 2009

lubka ten kocik je krasny 🙂

ja som mala na mysli tuto aukciu:
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1534240
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1528864

lubkamik
19. nov 2009

Ahaaa - tak toto som este nepozerala 🙂 😀 😀
Ja som si tu Aventku rezervovala tiez za dobru cenu - je elektricku a skoro nepouzivana - za 45 E. Nova stoji cez 100... 😵

michalag
19. nov 2009

maju tam kopec dobrych vveci, len musis byt sikovna a zabojovat ak to chces 😅 🙂

roxi
19. nov 2009

tak ja mám už morfo za sebou, stav nezmenený - chalan, zas tam robil kotrmelce, až sa doki divil, že je nejaký príliš živý, vyzerá, že je všetko ok, váha 425 g a 21tt+1, takže termín asi zostáva,

Lea si teraz maľuje tak idem prečítať vaše novinky

michalag
19. nov 2009

roxi, super ze je vsetko v poriadku 😵

roxi
19. nov 2009

klongova - mne mali pôvodne robiť morfo budúci piatok, to by som bola tiež 22+1 a sestrička mi radila radšej sa pokúsiť nájsť niečo skôr v inej nemocnici, že je to už tesnotka, keby niečo a musíš mať aj čas na rozhodnutie, tak som skúsila a na Antolskej ma vzali skôr, ale keby nie, tak by som sa asi veľmi nestresovala, pokiaľ máš všetky výsledky zatiaľ dobré, tak je malinká možnosť, že by bábo nebolo v poriadku, ja som si aj vravela, že keby niečo tak to ukáže aj amnio, z tej budem mať výsledky zajtra

katka444
19. nov 2009

roxi tiez gratulujem 🙂

roxi
19. nov 2009

a ako píše klongova tie plienky z DM sú babylove, ja som ich síce neskúšala, ale baby v našej téme júlovčiat si ich pochvaľovali,
ja som zo začiatku používala pampersky, ale po čase sa mi začala malá prekakávať na chrbátiku tak som prešla na huggies, s tými som bola najviac spokojná, ale len huggies premium, classic sa mi nepáčil, takže my zostaneme pri nich, ešte sme dlhší čas používali tesco - tie drahšie - fialový obal - teda neviem či ho už nezmenili, ale asi pred 1,5 rokom ich zmenili a malá sa mi vyhádzala na chrbátiku, takže sme prešli späť na huggies, ale viem, že niektoré bába s tesco nemajú problém a sú fakt lacné a podľa mňa aj lepšie ako pampersky, lebo sú vyššie, takže možno ich po čase kúpim aj malému, ale pár mesiacov zostaneme na huggies - tam viem, žeby žiaden problém byť nemal.

roxi
19. nov 2009

dík baby, aspoň toto tehu je menej stresujúce, aj keď tie časté návštevy lekára ma už unavujú

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre