Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kiwinka
5. mar 2010

napisal som jej, samozrejme ak odpise, hned Vas informujem 😉

cheerlady
5. mar 2010

inak dnes som sa objednala kadernicke na pondelok,lebo uz sa na seba fakt nemozem kukat 😅 snad jej tam neporodim 😀

kiwinka
5. mar 2010

cheer, dobre si urobila.. ja mam melir na hlave starý asi mesiac,,tak na novy uz nepojdem pred porodom asi,, to by bolo skoro,, musim ist az potom.. ked bude cas...

zuzka zatial neodpovedala...

moni
5. mar 2010

ja som sa bola strihat teraz v pondelok, a ona ze vela stastia k porodu...tak som jej povedala ze este musime melir stihnut, nech sa ma dieta nezlakne 😀

cheerlady
5. mar 2010

no musela som,kedze svoje vlasy mam hnede a farbim sa na blond,tak si viete predstavit ako to hrozne vyzera odrastene 😠 sak musim byt maminka kocka,nech zo mna nieco mm aj ma 😀

kiwinka
5. mar 2010

ano cheer,,aj ja som bola od 16tich blond do 23 :D potom som presla na blond melir,,, som spokojna teraz!

babyy!!!! tak sprava od zuzky!:

DNES MI CHCELI MAXIKA VYBERAT, LEBO SI MYSLELI, ZE SOM V 37TT, ALE NA VIZITE SOM POVEDALA JEDNEMU LEKAROVI, ZE SOM V 36TT, TAK TO NA STASTIE STOPOL!TAKZE V UTOROK SA ROZHODNU CI TO UROBIA.

takze toto je nove so zuzkou. pozdravila som ju samozrejme od nas vsetkych tehuliek! 😀

fleury
5. mar 2010

jaj tak ja som nestrihana nefarbena uz 4 mesiace a do porodu nehrozi 😀 cerstvy melir a zafarbenie som mala ked ma zasivali, zasrala som im tam zopar vankusov do cervena, kedze som sa potila, uz by som to nerada zopakovala 😀

aktakk
5. mar 2010

Cheer- ved staci po sestonedeli, aj tak dovtedy MM nic nemoze 😀 . Vtipna som, co? Ja som bola minuly tyzden na melir u kamaratky nastastie, lebo tiez som uz "vyzerala"

Tak zuzku este drzia pokope, tak je dobre.

fleury
5. mar 2010

kiwi tak teraz nechapem, civi pisala, ze zuzka je uz 37tt 😕 co nekukali na TP aky ma, ze si nevedeki vyratat??

martina05
5. mar 2010

Ahojte, ešte Vás nemám dočítané, dnes som bola na kontrole v 36tt, vraj je všetko v norme , krčok sa nám skrátil - už má len 1,5 cm ale je uzatvorený, prietoky v poriadku a placenta dozrieva - už je 02,ale ešte máme jeden stupeň v rezerve 😀 😀 . Váha + 10kg
vanda je vraj väčšia, podľa sona a lekára má cca 3300g - a rodiť vraj v kľude môžeme aj o 2 týždne... ešte že som si už zbalila tú tašku 😀 😀

Po d vplyvom týchto infošiek, sme si dnes radšej boli v BA vyzdvihnúť kočík, takže naše fáro už parkuje v moje starej izbe u našich ......

kiwinka
5. mar 2010

fleury nechapem,,, lebo zuzka je aj podla mna v 37tt.. ona zacina vzdy v stredu novy tyzden, a ja vo stvrtok.. my sme rovnako... a ja som dnes 36tt+1.. neviem, mozno jej to posunuli tie tyzdne,,,nechapem ani ja...
no ved buduci tyzden uz asi pojde na CS predpokladam,,
v pondelok mam ultrazvuk kde zuzka lezi,som jej navrhla ze sa mozme stretnut,,tak ak by som vedela nieco nove, dam vam vediet.

fleury
5. mar 2010

mata tak ty uz chod rodit, lebo budes mat 4 kilovu slecnu 😀

kiwinka
5. mar 2010

jej martinka, tak uz sa Ti to blizi waaw 😀 to znie tak dobre, ze rodit mozete aj o 2 tyzdne,, uz aby som aj ja toto pocula 😀 od lekarky,,muism si pockat do ultrazvuku do pondelka,,, ale na kontrole som bola zatvorena total stale.. inak a mne nehovori nic take ako mam skrateny krcok a podobne... to ako sa meria vobec???

fleury
5. mar 2010

kiwi kazdopadne je to cele divne, co tam s nou stvaraju..hlavne nech maxik je v poriadku 🙂 v pondelok informuj!! a pozdravuj!!

aktakk
5. mar 2010

Prave pozeram zuzke do pasu a ona tam ma termin 4.aprila, cize by bola este len 36tt a 37tt by mala zacat podla toho az v nedelu. Kiwi, original sme tu my prve, lebo mame termin 1.aprila.

martina05
5. mar 2010

kiwi, vaginálnym vyšetrením ale ako ti určí tie cm tak to netuším....

a neboj, ty už to máš tiež "za pár"... Už si bola na stary a ostatné vyšetrenia čo sa robia v 36tt???

fleury
5. mar 2010

kiwi inak jej posuvali termin naposledy uz na marec, pisala to zuzka aj do marcoviek..

martina05
5. mar 2010

Baby, tak ja už idem, dostala som od našich nové knižky...tak si idem čítať... HURÁA - nový Dan Brown .... 😵 😵 😵 Pekný večer a zajtra Vás skontrolujem 🙂 🙂 🙂

aktakk
5. mar 2010

No Mati- tak to je uz riadna slecna, veru aj rodit mozes 🙂

michalag
5. mar 2010

super ze Zuzku este drzia pokope, Maxikovi je urcite lepsie v brusku a pokial to nevyzaduje tak naco sa ponahlat aby prisiel na svet skor

martinka, ja moc tym odhadom co sa tyka vahy neverim, stale to moze byt +/- 500g a nie vzdy sa to da urcit presne, ale aj keby mala o pol kila menej tak uz ma krasnu vahu na 36tt 🙂 😵

akurat som pozerala marcovky2010 a uz maju 22 deti 😵 a to je len zaciatok marca 😅 🙂 😵

moni
5. mar 2010

martina, tak to je kus baby!

tiez nechapem ako to ze nevedia v ktorom tyzdni zuzka je, hlavne ze saskuju s terminami raz hore raz dole 😠

fleury
5. mar 2010

miska jj, aj ja som kukala, iny brutal na zaciatku mesiaca tolko deti 😅

seuska
5. mar 2010

Dobry vecer damy 🙂 pridavam sa na "damsku jazdu" dnes vecer, ale najprv docitam co ste dnes popisali....

fleury
5. mar 2010

seus ahoooj, boli ste v tej kolibe?? 🙂

ja sa pomalicky lucim, baby kuk do mojho albumu, vyfotili sme pri skladani postielky aj nase teliatko 😀

kats
5. mar 2010

fleury mate super teliatko 😵 😵

moni
5. mar 2010

fleury, tak to je ozaj teliatko 😀

dejna3
5. mar 2010

tak zuzka je ešte 2v1... len nech sa tak držia, kým sa dá 🙂

tak môj zeleninový vývar sa transformoval na cesnačku 😀 drahý bol v obchode aj so zoznamom a tú zeleninu zabudol aj tak kúpiť 😠 ešte sa so mnou dohadoval, že som nenapísala (pritom som mu to pred odchodom ešte aj zdôraznila) - ale čo už - papier nepustí 😀 😀 potom len zíral, že akoto mohol prehliadnuť...
no, čo aspoň teda nejaký plan b) lebo mi fakt nenormálne chutila horúca polievka... len škoda, že sofi takú nemôže ☹

moni
5. mar 2010

dejni, no take chute si mi urobila na polievku ze musim veru dnes kupit zeleninu, a bude vyvar. cesnacka je tiez vyborna!

cicimon
5. mar 2010

caute
tak k jedlu - my sme dali zas cinu 🙂)

co sa tyka zuzky - asi je lepsie, kym su cim dlhsie 2 v 1

ja som sa dnes rozlucila v praci, od jedneho manazera som dostala taku odpoved, az mi slzy vysli...
o 2 hod mi dojde svokra, tak oddychujeme po upratovani...

alicc
5. mar 2010

ahojte,
vidím a čítam, že sa o jedle bavíte, my sme dnes mali zabíjačku, takže mäso v najbližších chvílach nemusím 😝

na večeru som malej aj mm robila dukátové buchtičky, sranda nie, ale my to vždy tak, že aj na zabíjačku pečiem koláčik aby bolo ku káve a potom večer niečo na prehodenie chuti 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre