Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

matenka
29. jan 2010

ja som aj pri prvej tak málo pribrala, a asi preto mala len 2,7 kg ☹
jem veľa len nejako neviem pribrať, s tým som mala vždy problém, ale to čo teraz robím už je také malé obžerstvo, doktorke tvrdím, že mám o dve kilá viac, nechcem do nemocnice, keď sa cítim dobre a brucho mám riadne veľké, takže malá rastie dosť, len ma hnevá keď vidím, že tehošky ktoré čakajú neskôr ako ja vyzerajú, že už idú rodiť a na mne to ešte donedávna ani nebolo vidieť, čo už

petulka777
29. jan 2010

Kika,Matka lezala somnou a s Jankako v nemocke tento tyzden,ona nechodi na forum a uz je v 38 tyzdni 🙂

michalag
29. jan 2010

Ahojte 🙂
popravde som precitala len poslednu stranu, lebo ste toho zase popisali

kika, toho mas podla mna az dost, tiez si myslim ze 56 netreba vela, skor 62

cheer gratulujem k ukonceniu semestra 🙂

Mna vcera bolelo dost v podbrusku ako na mrchu a ani sumive magnezko nezabralo, tak som si isla lahnut a napodiv to preslo, ale akonahle som sa postavila tak som opat zacala citit ... dnes som si bola kupit magnezium v tabletach a vypytala som si aj nos-pu. Nebrali ste ju teraz niektora? Ja som ju brala pri prvom lebo som mala toto iste ale az od 30-31tt, tak snad to prejde a do poradne idem az v stredu ale urcite to poviem dokimu

tantama
29. jan 2010

miška ja som brala nos-pa v prvom tehu keď ma boleli ľadviny a aj teraz keď ma bolia si dám.. to mi gyn odporučil...

michalag
29. jan 2010

a ako casto? mne v lekarni povedala ze staci 1x denne

kamilakd
29. jan 2010

ahojte bambulky stacynka malo by uz byt teplo to ho asi aj velmi obliekas 😕 ved mimi staci obliect tak ako teba akurat das jednu vrstvu a zakrijes deckou ved to budeme mat takmer v maji...mame rovnako termin.

minka drzim palceky nech to malinka poriadne premysli 😀

tantama
29. jan 2010

mne povedal len pri bolesti....

jankako
29. jan 2010

jasne Peti...možme ju isť kuky,dobry nápad..Inak,ona bola bohova,taka papula,ale mila a zlatá,podarená.. 🙂
No dúfam že je to v poho že tak besnie.len nech sa nedomoce do šnury z tolkeho besnenia.. 😖
No ja som zase prišla na to,že ked len ležim ako v nemocke napr.tak ma nič neťaha a neboli..lenže doma sa neda stále ležať..a do nemocky tiež nechcem..neviem či nemam aj tvrdnutie bruška sakra..ostane mi spodok ako kameň a po chvilke to povoli..ale neviem či je to krpata taka natiahnuta,alebo práve vtedy tak tlači dobrucha,alebo je to ozaj tvrdnutie..to ma potom ale moc neteši..
dneska ma nejako boli hlava a prava časť tváre/moja choronicka choroba,naposledy sa ohlásila v 12tt...a teraz zase ☹ /

civavava
autor
29. jan 2010

caute babule,

cheerie, gratulacia ku skuskam!

vidim ze ste pisali o chlapoch a o ich zodpovednom pristupe, asi su setci rovnaki /aj moj / 🙂)), ale na jeho obranu musim povedat, ze sa snazi zlepsovat a ked sa niekde zdrzi, tak mi zavola alebo aspon posle sms 🙂, ale trvalo to naucit ho 🙂)

babule mna boli nejak brucho asi druhy den, najma v noci....

civavava
autor
29. jan 2010

seuska, brusko je v albumiku....to tetovanie je bohovskeeee 😀 😀

jankako
29. jan 2010

no,ako čítam nejako sa tu rozmohli bolesti bruška..čo je to virus apríloviek??? 😖

kamilakd
29. jan 2010

michalag ahoj co bolo s tebou? som ta tu dlho neviela???

tami a naco to je?nos pa

petul akurat brazdim po nete a kukam ze ten set fusion ked naratam je to iste spolu ako ked to beriem zvlast rozdiel cca 1000cz v ceskych tak idem sondovat dalej...a tie palacinky by som si dala planovala som sice francuzke ale ved uvidime

stacynka
29. jan 2010

kamilka ved to je verzia ked bude zima, inak dam bez toho tepleho overaliku, len fakt nikdy nevies tak som sa takto pripravila ved niekedy aj v juni sa schladi, tak vyuzijem, je to 62....
ja napr. ked som sa vydavala tak pred svadbou v maji dva tyzdne prsalo jak slak a zima bola, to moja svokra pobosorovala lebo povedala ze tretieho juna bude strasne horko a nakoniec som si aj taky kabatik musela pozicat aby som nezamrzla....

stacynka
29. jan 2010

cheerlady aj ja gratulujem ku skuskam, teraz sa mozes venovat zahniezdovaniu vo vasom domceku 😉 a chystaniu...
ti chlapi to je ini druh ja uz sa to snazim predychavat ale niekedy sa neda ani po osem a pol roku co sme spolu som si nezvykla, tiez ma strasne vytaca to ze idem na chvilku a styri hodiny nikde nikoho a telefon nedviha a potom ze sak som mal tichy rezim...

michalag
29. jan 2010

kami, brusko neposluchalo, tak som sa snazila byt za pc co najmenej a viac lezat ... nos-pa je od bolesti

babenky, krasne bruska mate 🙂 😵

stacynka
29. jan 2010

babulky krasne bruska mate uz by som aj ja mohla pridat .... musim mm donutit nech ma odfoti
kika s vejulkou sa tusim predbiehaju....

tantama
29. jan 2010

kami nospa je od bolesti hladkého svalstva, zlčník, ladviny žaludok..... mne nefunguje dobre jedna ladvina a vie poriadne potrápiť... 😖

petulka777
29. jan 2010

Jani,Matka bola bohovska,taka drzka 😀 a to tvrdnutie bruska,ja mavam tiez,ale myslim,ze to je krpec,ze sa tak zaprie niekedy.Ja som bola vcera uplne rozbita,ale dnes som ok.
Kami,ta zelenkava farba je pekna,ale tie bodky sa mi tam nepacia.No a palacinky varim muzickovi na slano,vyprazane a mne na sladko 😉 Ja som rozhodnuta ist do Madarska pre ten kocik a farbu ak sa bude dat vyberiem tam

jankako
29. jan 2010

No ja to tvrdnutie neviem nejako odhadnuť..niekedy hej,viem že niekedy sa aj mala zaprie..musim jednoducho ležať,vtedy ma nič neťaha neboli..netvrdne.na poradni to nepriznám,lebo zase pojdem ležať 😖
Peti ty si schudla v nemocke 3kg??tak predsa boli asi dobre tie lieky na odvodnenie a tá hospitalizácia..aj ked,tie behačky na WC,katastrofa!!!!!!!!!!!!

petulka777
29. jan 2010

Jani,urcite to bolo na nieco dobre,ale dufam,ze sa tam zase coskoro nedostanem,musim sa snazit jest menej slaneho.Ty si pekne lahni a oddychuj,keby si surne potrebovala poupratovat,alebo nieco porobit,tak ti pridem pomoct 😉

vejula
29. jan 2010

jej kočky, prepačte že som včerA TAK ZDRHLA... Ja som si nakoniec spravila puding, dala som pár lyžičiek, ale žaludok akosi neprijal, takže sa mi vracal celý večer do ust a šup do zachoda... Ja mám totiž ten reflux a niekedy sa mi takto jedlo vracia, väčšinou po nejakých väčších stresoch 😒 ... Takže som šla spať hladná a nebolo mi moc dobre tak som už len ležala..

Ale dnes už som sa najedla chvalabohu... V noci som sa zobudila že ležím na chrbte, k tomu ja na chrbte nelihavam a rano som sa zobudila so strachom či je malý v poriadku, zrovna sa nehýbal tak som bola taká nervozna, že som vstala a dala si pomaranč, vždy po niečom takom sa rozhýbe... A tak aj bolo malý sa rozkopkal jedna radosť, že už som pomaly ani zaspať nemohla 😀 😀 😀

Stacy a všetky kočky čo ešte nemáte bruška v albumiku, šup rýchlo fotáčik a sem s fotečkami, nech sme komplet 😉

civi, bruško stále bolí???? No včera boli tie brušká akesi bolavé kukam....

stacynka
29. jan 2010

baby mam jednu otazocku, trosku od veci ale ked ste tu spominali tie vybavovacky pred porodom, hlavne tie co ste uz teraz na rodicovskej, neviete ci este plati ze manzel si moze odpocitat odpocitatelnu polozku na manzelku pri zuctovani dane z prijmu, lebo mm uctovnicka splietala ze len na dieta, ale sa mi to nezda, a peniazky by sa nam zisli navyse min. rok nam to robilo skoro 600 eur takze ak by ste vedeli, poradte...

kamilakd
29. jan 2010

stacynka neboj nist bude teplo 😀 inak ano mas pravdu to pocasie je uzas

michalag jak ze neposluchalo 😠 ale dufam ze si brusku dohovorila malicka je uz tvrdohlavecasi....

tami o ladvinach a mocovych veciach som ja radsej ticho 😅 teraz mam uz pokoj chvilku ale v noci som sa zobudila ze sa mi chce ist streasne na wc a nic len som cvrkla ten zasran mi skakal asi na mechur a potom sa nan ulozil o 10 min zas 😠 tak som si potriasla s bruchom chudacika som asi zobudila a to bol prud 😀

petulka dala si mi chrobaka do hlavy...

janulka tvrdnutie bruska je nieco take ako keby si mala kamen v brusku a vsetko ta okolo boli aj pupok je to dost neprijemne a treba rozdychat...ale tebe sa asi malinka zapiera nozkami a ruckami do teba a vytrca prdelku...to tvrdnutie je aj taky tlak ako by ti mal spodok vypadnut 😅

stacynka
29. jan 2010

akurat som nasla ze by to malo platit, tak neviem ci jej hrabe tej uctovnicke...

kamilakd
29. jan 2010

vejulcek moja tak si mala v noci veselo juj ten muzik ta takto vystresoval ze nezavolal sakra....dufam ze si uz ok
ja bezne spavam na chrbte aj na boku a to je zakazane? ja nemam zatial ziadne tazkosti pri spani...

civka a ako u teba?renkovi je domcek maly?ci co to tam vystraja

stacynka skus napisat dejne ta by mohla vediet

jankako
29. jan 2010

Peti aj ja by som mala prestať s tym solenim...ešteže mam muža,ktory hned zakroči,naorbi somnou poriadky a zjem aj málo slane..
Peti,no ešte by som Ta upratovanim nezaťažovala...Ani ja už nechcem donemocky..Nepriznam že mam asi tvrdnutie a že nemožem behať,alebo ma potom všetko ťaha..Ja nepotrebujem nikam chodiť,ale ked začnem pomaly zariadovať,vybavovať,kočiar kupiť a tak,tak to nebude bohvie čo,že nebudem vládať.. 😖 😖
snád to prežijem nejako..

civavava
autor
29. jan 2010

kamilka, neviem co to je, neboli ma cely den, len v noci ked lezim a idem sa pretocit napr. z laveho boku na pravy, vtedy to brucho citim...ale zatial to nejdem riesit, asi je to polohou v lahu.... 😲

inak krpec poslucha, kope,ale neboli ma to, lebo lezi priecne takze nezasahuje mechur ani rebra 🙂))

tantama
29. jan 2010

kami mne pri prvom tehu malý pravú ľadvinu uplne rozkopal a aj našej hviezde sa to zdá byť zabavné.... je taká zničená že už plní len minimálnu funkciu ale ked začne bolieť tak by som sa aj po stene škriabala len aby to prešlo.....

kamilakd
29. jan 2010

civka tak to bude tou polohou pri spani...moj tiez kopcuje a prevaluje sa zatial tiez este neboli...dala som sprchu a to sa vzdy tak rozkope a mrvi ze neviem ci ho to nebudi alebo sa mu to paci 😕

kamilakd
29. jan 2010

tami no uzas tak v tomto ti viem dat za pravdu viem co je to za bolesti 😅 a tak greatka opakuje po malom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre