Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

maxii
22. sep 2009

dobre ranko 😅

mne este brusko moc nevidno, ja som taka chuda palica 😀 😀 akoze ja ho vidim, ale nikto iny 😀 😀

vcera som bola na sono neplanovane (odniesla som lekarke vysledky z krvi a spravila mi aj sono 😀 ) a mimi m 4,5 cm, videla som aj rucicky aj nozicky, zlate je 😅 😅 vravela aj do knizky mi zapisala ze to zodpoveda 11tt+2 dni ale ja som sa docitala ze v 12tt ma uz mimi nad 6 cm takze neviem 😕 😕 😕

tarinka333
22. sep 2009

hehe tantama, mam tiez take brusko... este take kadejake, nie je to ete pekne tehotenske, vcera som mala obtiahnute tricko a take bolo ete genglive 🙂

klongova
22. sep 2009

maxii - gratulujem k ručičkám a nožičkám mňa to čaká za 2 týždne až vtedy idem do poradne. Baby myslíte že to nieje blbé ak mi nedá fotku že si ju odfotím zo sona do foťáku alebo mobilu. Mohol by mi to dovoliť ja sa už neviem dočkať kedy k nemu pôjdem. Už by som šla aj teraz.
....... hlásim že som dnes nevracala dokonca som si dala po dlhej dobe na ráno spišské párky to som si zalabúžila mňam mňam 🙂

maxii
22. sep 2009

klongova dakujem a gratulujem ze je ti lepsie 😅 😅
aj mne je, uz som 4 ty den nevracala a dokazem sa uz najst co je uplne skvely pocit 😵

aktakk
22. sep 2009

Ahojte babenky....
Ja uz aj castejsie pozeram na konika, aj ked niekedy sa mi vobec nechce. Ale verim, ze sa to zlepsi, nakolko klop klop klop som uz dva dni nevracala....Aj ked mi este stale nie uplne naj, je to predsa len lepsie. Ja som bola Maxii minuly tyzden u lekara, malinke malo 4,62cm a v knizke mam rozne udaje, co sa tyka veku babatka ale podla vsetkeho to vyzera, ze hlavny bol 12+0.
Na nete som tiez citala, ze babatko by malo byt vacsie ale ako vidim, vsade je to inak. Hlavne je, ze rastie.
Co sa tyka bruska, ja ho uz mam tiez take vacsie ako normalne. Neda sa povedat, ze by som bola normalne najchudsia ale ani zasa tlsta, ale toto je jasne tehotenske brusko, nie sadlove. Nebolo kedy pribrat, kedze som zvracala kazdy den, na poradni ked som bola, tak som sa vazila a par gramikov som dokonca schudla. Ja som si dnes musela dat do prace tehotenske gate, lebo normalne ma tlacia ked sedim v praci a to nie je bohvie co. Ale budem musiet ist nejake nakupit, lebo o chvilu budem chodit s holym zadkom 😀 .

zuzana232
22. sep 2009

ahojte🙂 no tak ja sa chystám zajtra ku gyn. mám prvú poradnu 😀 😀 😀 už sa teším 😉 dúfam,že ma pošle na sóno aby som už videla moje babenko🙂))

maxii
22. sep 2009

zuzana drzim palce 😀 je to super pocit vidiet ho tam 😅 😅

aktakk zelam aby nevolnosti uz zmizli a uzivala si si tehu 😅 myslim ze uz si na dobrej ceste ked to je lepsie ako predtym 😵

zuzana232
22. sep 2009

maxii no ja viem 😉 ja sa teším.. lebo ja som od 4tt 6den nebola vobec na sone.. neviem ty si bola aj potom ako ti potvrdili tehu? či len moj gyn. je taký čudák? 😠

minka21
22. sep 2009

doooooooobreeeeeee raaaanko🙂 prave papam puding,ja musim mat sladke ranajky,inak to nedam do ust,sakk ja budem vyzerat do porodu 😀

zuzana232 ja som sla k dr az v 7tt,a odvtedy nic,az teraz v 12tom mam ist,ale niektore kocky maju fotky sona aj kazdy tyzden,tak neviem ci niekto chodi tak casto

civavava
autor
22. sep 2009

dobre ranko,

juj tak ja som vcera skoro zdochla jak mi bolo zle vecer, vsetko som vyvracala, fuuuj....a nespala som celu noc..odkedy som tehu neviem v noci spat 😒

dnes som bola na krvicke na genetiku - to je cast screeningu na vrodene vady, zajtra mam NT ultrazvuk, uz aby bolo po, lebo sa dost bojim, ci je vsetko OK.

maxi, gratulujem, vsak to je super pocit? My sme s manzelom vidleli take iste hmyrenie a kopkanie nasho buba 11.9 a bolo to to najuzasnejsie video na svete 🙂)

fruchtbar, uzi si dovolenku!

klongova, super, ze ti uz nie je zle, hned by som s tebou menila
😉

maxii
22. sep 2009

zuzana ja som bola uz asi 4x na sone...teraz mam dalsie 16.10.

zuzana232
22. sep 2009

minka to asik koli tomu,že náš gyn. nemá sono.. mojmu bábu ešte nebilo ani srdiečko preto mi je to čudné,že či to nepotrebuje vediet.. však to bolo ešte skoro.. tak ja neviem.. preto sa teším bo chcem vediet či je všetko v poriadku.. ja čo som bola zatial u gyn. tak to som bola u neho dnu 1x a potom len pri sestričke.. tak ja neviem.. hm.. 😠

civavava
autor
22. sep 2009

zuzana, ja som tiez bola na sone uz 5x, zajtra idem na NT ultrazvuk ..ale ja chodim na sono castejsie preto, ze som minuly rok potratila a lekar ma teraz sleduje na 2tyzdennej baze.

minka21
22. sep 2009

tehulky co idete dnes varit?ci vacsina je asi v praci,ale tie co sa chystaju dajte nejake inspiracie🙂

civavava
autor
22. sep 2009

klongova, kludne si mimi nafot na fotak, alebo mobil, je to uplne v poriadku , mam kamosky co tak robili a lekar s tym nemal najmensi problem 🙂
ja tiez chodim do poradne vyzbrojen fotakom, pre pripad, zeby mi doky nedal foto 🙂)

zuzana232
22. sep 2009

minka granadír 😀 😝

aktakk
22. sep 2009

Maxii, velmi pekne dakujem, zelam samozrejme to iste 🙂))). Sa mi zda, ze som teraz pre zmenu stale hladna, a neviem ci to vsetko nedobehnem, ked zacnem jest o sto sest.
Zuzana..ja som bola uz 3krat na sone, vlastne ked som este len zistila, ze som tehotna, cca v 7tt, potom ma objednal na 10tt a potom v 12tt. A teraz vlastne idem o mesiac, tzn.14.10. Po 12tt sa uz chodi myslim kazde 4tyzdne. A zavisi to vsetko od lekara. Niekto Ta na prvu poradnu zavola az v 3.mesiaci, niekto skor. Ja som rada, ze som chodila teraz tak casto, lebo som uz mala jeden spontanny potrat a tak tie obavy som mala vacsie ako by boli asi za normalnych okolnosti.
Civavava uvidis, ze vsetko bude okej. Len ziadne strachy 😉

civavava
autor
22. sep 2009

aktakk, dik za podporu, aj ja som mala potrat takze tiez sa bojim asi viac, nez je potrebne.... 😔

maxii
22. sep 2009

baby kazda mame obavy, a najlepsie sa citim ked vychadzame z ordinacie a vedomim ze vsetko je OK🙂

ja budem mat o tyzden vysledky z krvneho screeningu tak tiez dufam ze bude ok🙂

tantama
22. sep 2009

babulky ja mám v práci dnes besný den.... ja idem n poradnu 2.10. a dúfam že mimo bude po takýchto stresoch v poriadku.... ☹

aktakk
22. sep 2009

Je jasne, ze vsetky sa obavame. Kedysi podla mna zeny nad takymi vecami ako v dnesnej dobe vobec nerozmyslali a tehotenstvo si uzivali plnymi duskami. My sa stresujeme medzi jednotlivymi poradnami, ze az strach. Keby sa tak dalo s tym nieco robit, vsak? Ale ten pocit ked vyjdeme od doktora s dobrymi vysledkami stoji fakt za to, tak ako pises maxii.
Civavava...za malicko, teraz to uz zvladneme vsetko na jednotku!!!

minka21
22. sep 2009

zuzana232 mojmu uz v 7mom bilo,ale obavy su tam stale,ci este bije,ci je vsetko v poriadku,brala by som aspon teraz zo zaciatku kazdy druhy tyzden ist na sono,no co uz,tyzden este vydrzim,
mnam granadir by som si dalaaaa,,,,mmm,idem asi este nieco zjest,lebo som este hladna🙂

inak neviete ake to je ked praskne cysta?alebo ako ona zmizne? lebo vcera som mala bolesti,tam kde mala by byt,a dnes taky silny tmavo hnedy vytok,tak neviem ci to,ci nieco ine mi tam sa deje

civavava
autor
22. sep 2009

dufam 🙂) ja som sa ale napr. minuly rok vobec nestresovala, fakt som bola uplne v pohode, nic zle som si nepripustala.... a potom prisla rana z neba ☹(((

tantamka, nestresuj sa, ved blba robota za to nestoji 😉

civavava
autor
22. sep 2009

minka, asi by si mala zajst za lekarom, ked si mala taky vytok...pre istotu....

minka21
22. sep 2009

civavava ja pockam do buduceho tyzdna,uz to aj tak nic neovplyvni,

maxii
22. sep 2009

minka ale lekari vzdy vravia ze ked sa objavi krvacanie alebo spinenie ze treba prist hned....nikdy nevies co a ci sa da neda zachranit....je to samozrejme o tvojom pocite ale ja by som sla keby som mala krvavy vytok 🤐 🤐 🤐

maxii
22. sep 2009

inak minka aj ja som mala cystu na zaciatku tehu, a uz tam neni, sa vstrebala....

zuzana232
22. sep 2009

minka máme čudných gyn. 😠

minka21
22. sep 2009

tak krv tam nebola,len take hnede to je,a to som mala aj predtym,sem tam,a on tam dnes aj tak nie je,

tantama
22. sep 2009

minka ja ked som mala naposledy hnedý výtok tak to dobre neskončilo... možno by si mala skúsiť pohotovosť....su tam pre teba tak to skus... bola by škoda niečo zanedbať... viem o tom svoje a nie len ja...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre