Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

maxii
17. máj 2010

caute 😉

aj ja chcem do sukromnej skupiny ak zalozite, aj ked prispievam pomenej lebo nestiham kazdy den lebo aj pracujem popri malej trocha 😅 😅

toto pocasie ma nici, nastastie mala je tiez ospala 😉

aj vasi drobci uz zacinaju ruckami vrazat do hraciek?

suzanne
17. máj 2010

ahojte 🙂
mozem sa tiez pridat? tiez som aprilovka obcas citam ale nejako niet casu na prispievanie. ved to poznate, hlavne pri dvoch detoch 😉

my sme tiez v zahranici, a s tym pasom sme na tom podobne. tri mesiace cakat, takze hrozi ze to nestihneme do dovolenky. ale ani pri malom sme to nestihli a vydali nam potom na ambasade nahradny cestovny doklad tak sme sli s nim. len ten plati len na jednu cestu, tak sme potom obiehali specialnu matriku a vyzdvihli si rodny list tam. potom este zapisat maleho do pasu. takze da sa aj bez rodneho listu, samozrejme je to zlozitejsie...

a tiez sa pridavam k satkujucim, malej sa paci 😉. mame aj ergo nosic ale ten chcem az na neskor, teraz take babetkovske uvazy pouzivam (teda vlastne len jeden 🙂 )

cicimon
17. máj 2010

fleu - ja pivo ee.. to radsej neico ine a ani to teraz nemozme :(

fruchtbar
17. máj 2010

Ahoj Suzanne! A kde ste cestovali,ked vam stacil len rodny list ! My by sme chceli ist do Talianska !
A odkial si,ak sa smiem spytat!?

martina05
17. máj 2010

No tak mne už prišiel mm z práce a Vanda s apovracala, tak to idem riešiť 😖 😖 😖 , zatiaľ pa , večer asi ešte nakuknem ...

anicka20
17. máj 2010

Ahojte baby mozem sa k vam pridat??

zuzkabar1983
17. máj 2010

Ahojte, tak sa konecne hlasim. Dnes som bola s malym u dr, lebo asi ma na jazyku zabu, ale doktorka tam nebola, tak musime ist zajtra ☹ Tak aspon ho dam aj prevazit. A k tomu som este dostala asi aj mykoticku infekciu na prsnikoch. Bradavky mam total cervene a hrozne ma boli nielen bradavky, ale aj prsia, tak som z toho nestastna. Ani poriadne neviem, co na to ... ☹
Sukromna skupina by bola fajn, len nemozme zabudnut aj na tie kocky, co sem chodili, len teraz dako nestihaju ... mozno casom nas tu opat bude neurekom 🙂
Ja som si dnes kupila tie homeopatika na mliecko, tak idem vyskusat, lebo stale mam toho mlieck pomenej ... vidiet to aj na malom, lebo chce papat kazde 2 hodinky, niekedy aj castejsie ☹

jankako
17. máj 2010

jasne anicka.pridaj sa..viac hláv viac kapusty 😀 .
fleury takyto deň ešte nemala malá...ale aj cez vikend bola nejaka spava..myslim že to bude tým počasim..hnusnym..sa jej driemka.normálne zaspi na ciciku,to sa mi nestáva často..no ale ked sa teraz zobudi,bude koncertovať do 21.00.ako vždy..
ozaj,zachádzaju sa Vám deti plačom???Moja to robi každy večer!!!!musim snou potriasť..maska jedna..cez deň sa mi to nestalo ani raz,len večer má taketo výjavy..

jankako
17. máj 2010

aha a ešte sa chcem spýtať,može dieťatko nachladnuť pri nočnej teplote 21,5stupňa??my sme mali dnes tolko v izbe v noci a malá bola studena ako žaba.. 😖
zuzkabar nevieš ako sa má kami??ako sa dostanem k albumu fotiek aprílových bábetiek????

saudi
17. máj 2010

ja tiez nosim v satke, ale zatial som sa odvazila len v koliske nosit.
civava, to mas aky uvaz, len prekrizenu satku a tak vlozene babo? chcem sa naucit viac uvazov, lebo v tej koliske je to take tazkopadne, i ked asi pre babo najlepsie, ked este nedrzi hlavicku.
tiez mam aj Manducu, ale tu planujem az na neskor kvoli tej zvislej polohe.

anicka20
17. máj 2010

ako sa volaju tie homeopatika na tvorbu mlieka a kde sa daju kupit a v akej cenovej skupine je to dostupnelebo sa mi vidi ze mala sa poriadne nenaje lebo niekedy je aj skoro kazdu hodinu na prsniku

anicka20
17. máj 2010

jankako moja mala ma stale studene ruky cez den aj v nocia tiez neviem ci je jej zima alebo co nechapem tomu

fleury
17. máj 2010

jankako teplota na spanie by mala byt 18-20 stupnov, my mame tiez stale viac v izbe, som zvedava ake peklo to bude v lete 😝 Studene ruky ani nohy nie su nic zle, skus chytit malu za siju ci ju ma teplu, potom je vsetko oki 😉

cici a na co mas chut? 🙂

suzanne
17. máj 2010

frucht, cestovali sme na slovensko. dokonca len autom (takze ziadne kontroly) ale aj tak sme nechceli riskovat. a nemali sme rodny list (na jeho vydanie sme prave cakali), ale "nahradny cestovny doklad", tak sa to presne vola, vydava sa to na ambasade, napr. aj v pripade ze stratis pas a potrebujes sa dostat domov. preto je to len na jednu cestu. inak byvame v belgicku

ja tiez viazem iba do kolisky, presne z toho dovodu ako saudi, ze nechcem davat malu este do zvislej polohy. preto ergo tiez az na neskor. mala sa tam sice tazsie suka ale ked uz je tam da sa a jej sa paci 😉

cicimon
17. máj 2010

janka - teplota na spanie by mala byt okolo 20C, my mame bezne okolo 21c v byte, takze to je ok. Skus ci ma brusko teple, nie ruky

cinocka
17. máj 2010

anicka: homeo sa volaju ricinus communis 5CH 🙂 a cena cca 2 eura 😉

fleury
17. máj 2010

janka jo a este k tomu placu vecer, ten ma aj nasa stale..lebo ona furt kaka vecer, po kupani samozrejme, aby sme ju mohli este raz namocit do vody 😀

link na aprilovky
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/april_2010/a...

michalag
17. máj 2010

Ahojte 🙂
nejako vas nestiham .... maly je opat tam kde bol, opat je chory a opat sople a zatekanie do hrdla 🙄 , viac mam strach o malu aby mi to teraz nechytila ked je Sami doma 🤐

neviem ci mam aj ja co povedat ked sem chodim pomenej ale tiez som za sukromnu diskusiu a ked niekto bude chciet tak zakladatelka "sukromnej" mozu dotycnu dopisat do zoznamu 😉

s malickou sa inak mame dobre, uz sa mi zda ze aj lepsie papa a uz ma medzi kojeniami dlhsi oddych ako na zaciatku a spinka mi tak 2x denne, ale to byvaju take 4 hodinove spanky takze v pohode 🙂 , len vecer sa este trapime zo zaspavanim

Inak chcem sa spytat za ako dlho citit rozdiel ked si date tie homeo Ricinus Comunis?a tiez ci mozem kombinovat caj s homeopatikami? Mam ich pre istotu doma ak by sa mi zdalo ze mam menej, inak si dam raz denne caj na tvorbu mlieka

zuzkabar1983
17. máj 2010

Jankako s kamilkou som v kontakte, volame si kazdy den. Maju sa fajn, ale tiez ich trapia bolesti bruska, tak maly dost plackava. Ale maju sa dobre. Chceli sme sa aj stretnut, lebo bola na skok v PD, ale akosi to nevislo ☹ Ale verim, ze coskoro uvidim ju aj malinkeho. Inak neiekdy cez leto by si aj ty mohla prist do PD a by sme dali stretko 🙂

Anicka tie homeopatika sa volaju Ricinus communis 5CH a mne ich mm kupil v lekarni, kde predavaju aj homeopatika, ale co stali neviem, ale ked pride domov sa ho spytam a ti napisem. Sama som zvedava, ci zaberu ,,

Baby mi mame doma taku kosu MAleho som naobliekala ako cibulku, ale i ja sama mrznem, tak som teraz zhanala prenosny ohrievac, lebo sa bojim, ze mi pri kupani prechladne ...

stanusa
17. máj 2010

ahojte baby 🙂
stale mame modem v oprave, tak len cez mm mobil sa pripajame 😒

k tej skupine - presla som vase ohlasy a urobila som zoznam bab, ktore maju zaujem
navrhujem postupne doplnat tento zoznam a potom ho moze zakladatelka skopirovat a vlozit...niky musia byt oddelene ciarkou

zuzana1971,janicka11,vejula,aktakk,evil15,fleury,grekyna23,fruchtbar,cheerlady,saudi,alinka01,martina05,civavava,maxii,
zuzkabar1983,juliap,zuzadula,stanusa,

nevyjadrili sa: cinocka, dejnas, cicimon,jankako
nesuhlasia:
nove baby: suzanne,anicka20

dalsie aprilovky sa mozu postupne dopisovat

michalag
17. máj 2010

stanus a kto to ide zalozit?

cicimon
17. máj 2010

stanusa - ok,mozes ma pridat

baby - a meriate teplotu doma?

fleury
17. máj 2010

stanus a ako to je s fotoalbumami, tiez su sukromne?

zuzkabar1983
17. máj 2010

Inak ja by som aj zalozila tu sukromnu skupinu, ale akurat som pozerala, ze tam treba napisat mena tich, ktori budu mat pristup. Mam tam dat vsetky mena z tabulky alebo ako? A ako by sa to malo volat?? Dajte nejake navrhy ...

fleury
17. máj 2010

cici my meriame, nakoniec mame doma 4 izbove teplomery 😀

cinocka
17. máj 2010

stanusa: aj ja som za 😉 ak ma zoberiete medzi seba 😀 😀

michalag
17. máj 2010

ja by som bola za aby sa tema volala rovnako

stanusa
17. máj 2010

michalag zatial nevieme kto, navrh je na moni kedze bola posledna aprilovka

fleury to neviem

zuzana1971,janicka11,vejula,aktakk,evil15,fleury,grekyna23,fruchtbar,cheerlady,saudi,alinka01,martina05,civavava,maxii,
zuzkabar1983,juliap,zuzadula,stanusa,cicimon,michalag

nevyjadrili sa: cinocka, dejnas,jankako
nesuhlasia:
nove baby: suzanne,anicka20

stanusa
17. máj 2010

zuzkabar tu je zoznam

zuzana1971,janicka11,vejula,aktakk,evil15,fleury,grekyna23,fruchtbar,cheerlady,saudi,alinka01,martina05,civavava,maxii,
zuzkabar1983,juliap,zuzadula,stanusa,cicimon,michalag,cinocka,

nevyjadrili sa: dejnas,jankako
nesuhlasia:
nove baby: suzanne,anicka20

zuzkabar1983
17. máj 2010

tak ja to idem zalozit a nazov dam April 2010 🙂 ... tak ako to bolo doteraz. Suhlasite??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre