Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

aaadinka
1. sep 2011

@karmelka77 ojoooj tak to ani nevrav.Nasa mala ma nabeh na alergiu a minuly rok mala v zime 3 krat laryngitidu.Ta ma tiez zvyseny vyskyt od oktobra do aprila,tak dufam, ze tento rok nas obide....My sa trapime zase v zime,teraz nam je fajn,teda aj ked teraz je uz chladno,ale zajtra bude lepsejsie 🙂

p69majka
2. sep 2011

@annika11 to je zvláštne. my máme poradňu ako 2,5 ročné. tak neviem.

annika11
2. sep 2011

@p69majka to si asi každý lekár už sám určuje... 🙂 2 roky sa ľahšie počíta a pamätá ako 2,5.... 😀 😀 😀 či?

p69majka
3. sep 2011

@annika11 😀 😀

aaangella
3. sep 2011

Ahojte chcem sa spytat maju uz vase deticky 3 teda ocne zubky vonku? a ucite uz daktora na nocnik nam sa uz podarilo cez den odplienkovat ale na noc nie naucila sa na slovicko ciky a ked jej to poviem tak sup a cikame tak som na nu hrda 😀

karmelka77
3. sep 2011

@aaangella my mame uz vsetky ocne zuby, teda uz mame setky zuby okrem poslednych 5 tiek stolieciek🙂))

aaangella
4. sep 2011

@karmelka77 vauuuu super pocula som ze ocne najviac trapia je to pravda? lebo mi pri vsetkych zuboch teplotujeme a dostali sme uz z nich aj 2 krat 6 chorobu tak sa mam este na co tesit ☹

karmelka77
4. sep 2011

@aaangella no nam isli asi ocne zuby naraz so stolickami ked nam islo 7 naraz a skoncili sme v nemocnici, takze ja mam so zubami svoje skusenosti:((( ale teploty sme so zubou nikdy nemali...aspon myslim🙂)) neviem, kamoska mi zas hovorila ze jej deti najhorsie znasali posledne 4 stolicky na ktore my akurat cakame, tak uvidime...ale nech uz su vonku a budeme mat aspon pokoj so zubami kym nezacnu padat🙂))

aaadinka
4. sep 2011

Jaj,tak dnes sme dosli z dovce z Demanovskej doliny.Bola to sice len trojdnovka,ale taka supeeeeer.Az na to ubytko.Nasli sme si cez net Grand hotel - ze hotel zamerany na rodiny s detmi a velke prd....Pre deti tam bola len jedna smykala a jedno drevene auto vonku a vo vnutri pre take nase male deti,nic moc....No ale aspon priroda a cele Nizke Tatry,tak to uz je o inom....Konecne paradica....Co sa tyka zubkov,tak ja ani neviem kolko mame a ake mame.Viem, ze nam vysla stolicka,ale mna do ust nepusti a pri smiechu to nestiham pozriet.Ked jej idem na silu do ust,tak hryzie ako besna 😀DD.....Teraz ma obdobie, ze v noci sa mi pyta xkrat na ruky,tak predpokladam,ze to zo zubkov....

karmelka77
5. sep 2011

@aaadinka no vidis reparat bol super nakoniec🙂)) tie hotely vacsinou nie su pre deti, mozno tak v tom ze ti poskytnu postielku a stolicku v jedalni🙂)) maju sa co ucit hoteliery u nas aj v zahranici este🙂))

aaadinka
5. sep 2011

Tak to sa teda maju co ucit.Ale raz sme boli v Rajeckych Tepliciach v hoteli Diplomat a tam je ten hotel dobre rieseny,je tam ihrisko pre deti a ked ides ranajkovat,tak si ranajky vynesies na terasu,dieta sa pri tebe hra na ihrisku a ty s nim nemusis behat pomedzi stoly.Teda aspon nasa mala neobsedi,kedze ona stale dietuje😉

aaangella
7. sep 2011

juj tak dobre som tusila idu nam horne ocne zuby dve noci spime zle cez den je to katastrofa masiruje si to cumlom a stale place ani masticka nezabera a ja este do toho mam taku migrenu jak hrom 😠

aaadinka
7. sep 2011

@aaangella joj ja sa priznam,ze ked bolo velmi zle,tak som jej to potrela slivovicou....Viem, ze sa to nema,ale malej sa v momente ulavilo a zase to som jej potrela,len tak trosku....neopila som ju 🙂))

aaangella
8. sep 2011

@aaadinka ja som to tiez pocula aj o citrone som pocula aj o vine no uvidime ked budeme hore celu noc mozno aj ja natrem 😀

karmelka77
8. sep 2011

@aaangella
@aaadinka ja som dala jednoducho nurofen ked bolo velmi zle🙂)))

luka03
11. sep 2011

Ahojte!
Ako sa mate? Dlho som tu nebola ale poctivo som si vas citala 😉
My sme dnes objavili prvy ocny zub, hornu pravu trojku, tak pomaly, pomalicky sa blizime k zdarnemu koncu 😀
Inak baby, prosim vas, nemate nejaky tip ako vyprat zlte skvrny na obleceni od opalovacieho kremu? My sme pouzivali niveu lebo ten jediny ju nestipal v ociach a teraz ma vsetko letne oblecenie uplne skarede flakate, uz som to xkrat prala a stale mi to nejde dole ☹
Poobede sa chystame do medickej zahrady, nepridate sa niekto? Treba vyuzit este tieto krasne slnecne dni 😎
Pekny zvysok vikendu

aaangella
11. sep 2011

Tak konecne sa nam prerezal prvy ocny zub ale este nas trapi aj na druhej strane 😅

karmelka77
11. sep 2011

@luka03 akurat dnes som myslela na to ze ti napisem, ze co je s Vami🙂)) kde ste boli??? gratulujem k zubu🙂)) len dilema ako ich umyt ked ich bude tolko🙂)) ja vobec neviem ako na to, davam malemu sem tam do ruky kefku a nech si ju aspon kuse, lebo mi nedovoli aby som s nou nieco robila v ustach🙂)) do tej medickej sa radi pridame niekedy🙂))

aaangella
12. sep 2011

dnes sme boli v aquaparku v senci bolo super odporucam pre deticky 😎 voda tepla az na to vstupne bolo drahe aj jedlo aj pitie ale za to bolo super

aaadinka
13. sep 2011

@luka03 ja mam dobre skusenosti so zlcovym mydlom z DM.Stoji par korun a je fantasticke....akurat lepsie zabera,ak ho pouzivas na cerstve skvrny ale za pokus by to podla mna stalo....

annika11
16. sep 2011

@luka03 ahoj, mne na škvrny zatiaľ vždy zabrala lanza na ručné pranie....je pravda, že najlepšie je škvrnu odstrániť hned alebo aspoň hned namočiť do teplej vody s nejakým saponátom...osvedčil sa mi aj ariel v spreji, nastriekaš, necháš na 10 minút, trocha pošúchaš a v pračke operieš. Odstránila som tak všetky škvrny. Ak predsalen ostane, tak treba postup zopakovať ešte raz. ja som takto odstránila aj škvrny,kvôli ktorým už malá veci nenosila 🙂 od radosti som vtedy skákala po plafon 😀 😀 😀

my sme pred týždňom zašli do budapešti 🙂 ja som tam išla kvôli ikei 😀 😀 😀 😝 aj sme malej niečo nakúpili a zašli sme aj do ZOO, ale bola som sklamaná. Zvierat veeeeľa, miesta málo a ešte k tomu kopa ľudí, takže som malú po celú dobu nosila na rukách, lebo som sa bála....zlatá naša kavečanská ZOO, kde síce nie je X druhov zvierat, ale máte kľud a pokoj 🙂

karmelka77
19. sep 2011

Ahojte baby, tak mi mame za sebou horucky, v piatok mal Filipko 39,2 vecer az 39,5 nic nezaberalo, chuda male absolvoval sprchy zabaly, nic nepomahalo, ale potom to nastastie vecer kleslo az tak ze skakal este o 22.00 po posteli, v sobotu to bolo okolo 38 a v nedelu uz nic...nechapem co to bolo, lebo zatial sa ani nevyhadzal, zeby to bola 6 ta choroba, tak neviem...neboli sme u lekarky este cakam...co to mohlo byt? Zeby nejaka viroza blba iba s horuckami?? No a dnes sa nam strasne ochladilo, tak som zvedava co to s nami spravi...

aaadinka
19. sep 2011

@karmelka77 mozno zubky nie?Boze ja som pocula o siestej chorobe len z tejto stranky,nestraste s nou....Neboj,ked uz mu to kleslo, tak nebolo nic vazne....

karmelka77
21. sep 2011

@aaadinka neviem nakoniec co to bolo, ale ja od vcera lezim s anginou...tak teraz neviem, ci to mal aj on, alebo jeho to len smrnclo a ja som to schytala naplno...strasne mi je fuuj, esteze tatino ostal doma dnes, zajtra svokra a dufam ze v piatok budem schopna uz aspon chodit...tiez som mala 39,3 horucku a nechcela klesnut, hrdlo ma boli, krce v usiach mam, no hruza...

aaadinka
21. sep 2011

@karmelka77 jojha,tak to vam drzim palce.Angina u krpcekov je hnusna,nasa mala ju mala , ked mala asi 7 mesiacov a je to strasne,lebo ono ti este nedokaze povedat,kde ho to boli.Len vyskoci teplota....My sme potom pri kazdej zvysenej teplote pozerali do hrdla,co sme boli z prekonanej anginy taky doschyzovani....Drzte sa a rychlo sa vyliecte....ide totiz babie leto 🙂

miska246
21. sep 2011

@karmelka77 Prajem rychle uzdravenie 🙂

karmelka77
21. sep 2011

@aaadinka no ja dufam ze to filipko odo mna nechyti, snazim sa byt izolovana🙂)) dakujem🙂))
@miska246 diky uz je to trochu lepsie ked nie je teplota ale je to hnus...

maya30
23. sep 2011

ahojte, chcem sa spytat ci uz kupujete zimne topanky ... ja sa neviem rozhodnut ake cislo nam bude treba, teraz nosi 22, vnut.dlzka 14cm...myslite ze staci o cislo vacsie a dlzka 15cm ?

luka03
23. sep 2011

@maya30 Ahoj, ja tiez uz nad tym rozmyslam, ale este asi aspon taky mesiac pockam lebo tiez neviem ci jej nenarastie nozka. Ale aj tak si myslim, ze sa asi nevyhneme kupovaniu dalsich topanok, pochybujem, ze vydzri od novembra do februara - marca s jednymi (resp. s dvoma parmi kedze musime kupit aspon dvoje nech sa stihaju susit 😉 ), sandalky sme v lete tiez museli kupovat dvoje... no co uz. pojde to trochu do penazi ale to asi najblizsich 15 rokov ci do kedy rastie noha 😀

lenocka84
23. sep 2011

@maya30 ja pockam este asi mesiac, lebo fakt co ak narastie ta noha, co potom?
a este nie je az taky vyber na zimnu obuv.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre