Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

michalag
20. sep 2009

Ahojte 🙂
ikushik, co to citam ☹ ... velmi ma to mrzi 😢 😢 😢 😢

dejna vitaj 🙂

stanusa
20. sep 2009

ahoj miška, ako sa máte

michalag
20. sep 2009

stani dakujem za opytanie, celkom fajn, len mi stale pretrvava tazoba na zaludku aj doobeda a uz aj podvecer, ale asi by som bola racsej keby som objimala zachod, lebo si myslim ze toto je horsie, som hladna ale nemozem sa najest lebo to nejde

a vy ako?

stanusa
20. sep 2009

tak tú ťažobu mávam aj ja, našťastie len občas-včera som viacej zjedla a cítila som to, inak sme ok. meranie NT dopadlo dobre. síce už mám druhý krát herpes, teraz v nose a som nachladnutá...dúfam, že to malému neublíži.

a Samkovi sa páči v škôlke?

michalag
20. sep 2009

jeeej, tak to nech sa rychlo vyliecis a tesim s as tebou ze meranie dopadlo dobre 😵 🙂 ... kolky tt ti ho robili?

Samko si pomaly zvyka aj ked to nebolo zo zaciatku najlahsie, ale uz je lepsie 🙂

stanusa
20. sep 2009

aj sesternicin malý chodil s plačom do škôlky, potom ho za odmenu niekde zobrali a tak si pomaličky zvyká...veď tam nie je tak zle 🙂

bola som v 12 týždni, vzal mi aj krv a výsledky budú asi o mesiac

nika12
20. sep 2009

Ahoj Ikushik, ja viac citam, ako prispievam, myslela som na teba co je s tebou, ked si sa neukazala cely den 😔 velmi ma to mrzi, viem ako sa citis, prezila som to...uz len cas to zahoji, aj ked neda sa zabudnut....a isto ti neprospeli ani tie hadky, ktore si mala s priatelom, "podakovala" by som sa mu, asi je teraz uz spokojny a vazne by som dumala, ci ten clovek je pre mna ten spravny....vela stastia ikushik 😔

michalag
20. sep 2009

ved oni si raz v tej skolke zvyknu 🙂
Inak vcera sa mojej sesterke narodil syncek Jakubko ... prenasala 9 dni a malemu sa nechcelo ist von ani po vyvolavackach, tak nakoniec musela ist cisarskych, ale hlavne je ze je zdravucky ... ma 3500g a 55cm 🙂

stanusa
20. sep 2009

chúďatko sa natrápila, pekné miery 😵

michalag
20. sep 2009

to hej, ale uz ho ma mozno aj pri sebe 🙂

stanusa
20. sep 2009

tak to ho pôjdete pozrieť, Samko uvidí načo sa má tešiť 😀

Tak zatiaľ pa, ideme k mame na obed

pipimiska
20. sep 2009

ahojte

ikushik,necakala som to,som z toho velmi smutnaa 😔 prajem ti vela vela sil,drz sa 😔

seuska
20. sep 2009

Ikushik velmi ma mrzi co sa ti prihodilo. Prajem vela sil a trpezlivosti, dufam ze mas dakoho blizkeho pri sebe. Drzim palce aby si to nejak zvladla, cas je najlepsi lekar, uvidis.... 😔

mimi to ja som pisala s tymi erotickymi snami, mala som dva, ako som pisala, nepredstavitelne veci a ludia sa tam diali 😀 Co sa tyka sexu tak zaznamenavam mierny pokles sexualneho apetitu 😉 manzel zatial ok...
No ja idem v utorok na poradnu a tam uvidim kolko som pribrala, ale pribrala som urcite, lebo nastupuje uz teplakova era 😀

A vy od Pezinka uz prestante s tymi loksami!!!!!!!! 😎

maznacik007
20. sep 2009

Ikushik.... neviem ci si ma este pamatas.. tiez som musela April 2010 nedobrovolne opustit...
Je mi velmi luto co sa stalo velmi drz sa v nemocnici... 😔

lubiku
20. sep 2009

Ikushik tiez mam za sebou MA, prajem vela sil ☹ .
Niekedy za teba zivot vyriesi problemy sam, aj ked viem ze si sa na babatka tesila. Ako pisala Nika, asi by som si spravila v "zivote" poriadok a zacala odznova. Stastie si ta najde, len mu treba pomoct. Drz sa 😉

dejna3
20. sep 2009

ahojte,
dnes je tu nejak smutno ☹ ikushik, je mi to ľúto, prajem veľa síl 😔

carrie4
20. sep 2009

ahojte, no dnes je to smutné čítanie... ale ikushik, čas všetko zahojí, a to mi ver, že viem o čom píšem, sama som to zažila. a ked budeš mať dosť síl prehodnoť svoj vzťah, lebo tažko sa kráča životom s niekym v kom nemáš oporu.

carrie4
20. sep 2009

babulky pred časom som tu niečo čítala o tuniakovi, ako je to s ním v tehu? ja ho priam zbožnujem a evidentne aj môj chrobáčik v brušku... čítala som len o makrele a žralokovi, čo majú veľký obsah olova... ale život bez tuniaka si neviem predstaviť ☹
inak ja už vypadám na 7 mesiac... ani vela toho nezjem, ale priberám a priberám... na váhe ani nie, zatial nejaké 3 kilečká, ale už mám taku pneumatikuš, že až 😠 , som jedina?! 😕

lubiku
20. sep 2009

carrie no ja tiez vela nejem, byva mi zle a tiez mam na sebe uz 1,5-2kg a brusko uz mam tiez dost velke.Ale u mna to je aj tym, ze je to moje 4 tehotenstvo a inak som vcelku chuda(52kg) takze brusko mi hned vyskocilo a rastie a rastie 😲 🙄

civavava
autor
20. sep 2009

😔 😔 ikushik.... 😔 😔 moc mi je luto co sa ti stalo.....

fruchtbar
21. sep 2009

Dobre ranko zenicky,dlho som tu nebola,uzivame si vikendy s partnerom spolocne a na pocitac ani nepomyslim....
Ikushik,je mi to velmi luto,az sa mi slzicky do oci nahrnuli,budem ti drzat palceky,nech to rychlo preboli!

fruchtbar
21. sep 2009

Inak k tomu sexu,ja pocitujem narast apetitu a to poriadny,myslim na sex 24 hod.dennne,snivam o tom a ked dojde ten moj z prace uz mu aj nohavice rozopinam....az mi je ho luto! Niekedy sa dokonca aj brani,co ma vzdy nahneva,ale v stredu letime na dovolenku ,takze cely dlhy krasny tyzden mu nepomozu ziadne vyhovorky....juuuuuuuuuuj ako sa len tesim!!!! 😉

michalag
21. sep 2009

Dobre ranko 🙂
frucht, jeeej tak si to tam poriadne uzite 🙂

tantama
21. sep 2009

Dobré ránko..... Ikushik je mi to strašne ☹ 😢 ľúto.....

tantama
21. sep 2009

Babulky vy máte nejaké tie príznaky každý deň??? mňa jeden deň bolia trošku prsia a potom aj 3 dni nič až začínam robiť paniku.. alebo pachy jeden deň strašne a potom vôbec.... ☹

klongova
21. sep 2009

preboha Ikushik to je strašné musíš byť teraz silná neboj všetko prebolí len to bude trochu trvať. Musela to byť pre teba riadna rana no ako tu už niektorá písala vpodstate sa niečo vyriešilo drž sa. Je veľmi dôležité že teraz je s tebou mama. Neboj bude aj lepšie. 🙂

klongova
21. sep 2009

..... grganie mám aj ja cítim sa preto strašne trápne pretože je to brutálne cítim sa ako prasa no ale keď mi to pomôže. Muž vraví urob či to robí dobre.
..... citrusy nejem okrem pomarančov a už sa teším na mandarínky a grepy je tam moc vitamínov ktoré budem potrebovať hlavne v zime
cicmon - tehotenský čaj som nepila ani pri prvom ani teraz pijem čo mi chutí. Nejem ani vitamíny doktor povedal že to nie je potrebné jedine vitamín B
...... tehotenské nohavice už mám no keďže sme vo finančnej kríze dobré sú aj z čínskeho za 13 EUR
...... môj muž tiež chrápe a je to na nevydržanie má obdobie od 02:00 do 04:00 inak nie no už bolo obdobie keď spával v obývačke a asi sa k tomu vrátime žiaľ no je to pre moje dobro 😠
....... čo sa týka sexu zastavila som to pretože naň vôbec nemám chuť a bolo to aj keď som čakala malého muž si už zvykol že ručne stručne stačí. Aj sa trochu bojíme nech nepoškodím malému. Predtým som mala bránku moc nízko a mala som ho vpodstate zakázaný.
carrie4 - a odkedy má byť ten príspevok vyšší ja sa trrochu bojím či nezrušia aj to pôrodné veď je kríza no to by ma teda riadne nasralo 😠
tarinka333 - dííík konečne niekto, kto to berie s humorom, s tou kapustnicou to bolo dobré ešte raz dííík 😀 😀

zuzana232
21. sep 2009

ahojte baby no tak ako sa vám dari? 😉 😉

cicimon
21. sep 2009

ja som dnes celu noc nemohla spat, moje nafuknute brucho a tazky zaludok mi to nedovolil, fakt onicom

neviem, kedy pojdem kupit tehu nohavice, ale tiez planujem len od cinanov,

zuzana232
21. sep 2009

cicimon tak ja si myslím,že tehu nohavice sa neoplatia kupovat nejak drehé 😉 bo to je len na pár mesiacov a treba peniažky pre naše drobčeky na vecičky 😉 no nie? 🙂 tiež máš niekedy tažký žaludok? ja tiež už nevladzem,ale bábo mi to nedovolí aby som moc nejedla.. ale inakšie som rada,že už mám za sebou to obdobie,že som musela skoro stále do seba niečo hádzat🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre