Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

michalag
31. mar 2010

aj ja pojdem pre drobca len este dojedam jablko

ludka140281
31. mar 2010

ahoj kinderka 😀 konecne mi funguje konik....uz som nanom zavistla 😀 hlasim,ze som stale doma a uz mam obrovsku chut stisnut doktorku pod krkom,nech nieco robi,lebo sa zblaznim 😠
kikarv,ja som uz tyzden na 2cm a vtedy mi hned povedala,ze do vecera som spat a rodim 😠 ale nie,ja som stale doma a uz netusim,kedy ist do nemosky,brusko je tvrde skoro cely cas,sexujem jak pubertacka,akacem na lopte,beham po schodoch a babo sa niekde v brusku rehoce a paci sa mu to 🙄 .....mam aj taky soplovity hnedasty vytok:trosku a nic....
asi ma porazi,ked si vyberie 1.april 😀

ludka140281
31. mar 2010

michalag...malemu vsetucko najlepsie k narodeninkam 😀

fleury
31. mar 2010

kika tak snad sa sestre co najskor polepsi!
Inak ten 1.april by bol dobry datum na porod 😀 Verim ti, ze sa aj bojis, aj ja by som urcite stresovala, keby mi povie dr, ze porod uz je tu ka&du chvilku ..v podstate som to aj zazila po vybrati stehu, to ma nechcel nejaku chvilu ani z kozy dole pustit, bo sa bal ci sa to nespusti..na ctg zaznamy kontrakcii vysokeee a pozri na mna, zase gaucujem 😠 😀

fleury
31. mar 2010

aj mne sa mala stale zapiera do stran na bruchu, raz dolava, raz doprava, len taka hrca skace furt..sestricky ked ma v nemocnici posielali na ctg furt mi vraveli, nech zjem nieco sladke, aby daco zaznamenal pristroj, tak som im vravela, ze ani nahodou, bo zas im bude pipat 😀 Ja citim pohyby kazdy den skoro stale, aj v noci sa zobudim na kopance a dobru hodinku sa stale musime ukladat, aby sa mala upokojila a pochopila, ze maminka chce aj spinkat niekedy 😀

michalag
31. mar 2010

ludka dakujeme 🙂

idem pre drobca, potom docitam 🙂

lucinenka001
31. mar 2010

KIKARV - jujjjj to ho citim ked sa zaprie do boku a riadne ho citim, cele brusko ma vtedy smiesny tvar je natiahnute do bokov a prava strana vyduta, jeho strana je prava a uziva si to riadne ked sa mi tak na bok zaprie a popri tom mam aj bolesti v podrusku na chvilu a to potom prestane po chvili. Ale to su asi ti poslickovia. A tie bolesti co spominas prosim Ta tie su potom ake, vies mi ich nejako opisat prosim? Lebo ja mam hlavne bolesti ked chodim alebo stojim tak vtedy mam brucho ako skalu a to neviem co je. Toho sa bojim a ze ci to nie je nebezpecne pre babetko ☹

lucinenka001
31. mar 2010

fleury - cize aj Tebe sa zapiera? Mna uz rebra bolia? Tiez som lezala v nemocnici pre predcasny porod strasili nas a nic, zajtra mame termin a nic , v piatok mame ist na kontrolu. Ty si preco bola v nemocnici? Aj teraz mas lezat ked si uz doma, tak Ti kazali?

fruchtbar
31. mar 2010

Ludka,tusim sme na tom rovnako..... ale ti barani si aj tak urobia,ako chcu! 😀

susanita555
31. mar 2010

jeeeeej fleury konecne ja som sa uz bala kde si tak dlho ci uz si sa nepredbehla a neporodila si ale vidim,ze este stale ste 2v 1 to je super 😀
ako sa citis po takom pobyte v nemocke? 🙂

fleury
31. mar 2010

lucinenka aj mna bolia rebra, hlavne ked sedim to je zufalstvo 😝
Ja som lezala po zasiti a teraz po vybrati stehu, lebo krcok mam uz takmer spotrebovany a som aj otvorena, takze hrozil predcasny porod, co hrozi stale, do ukonceneho 38tt. Podla dr je vsak uz mala zastabilizovana, v polohe sice uz pripravenej na porod, ale kedze kontrakcie mi ustali a bolesti som nemala poslali ma domov. Lezat mam stale, minimalne do ukoncenia 38tt, ale aj potom je kazdy jeden den plus pre malicku.

kiwinka
31. mar 2010

lucinenka , ja uz chodim pomenej teraz na konci tehu,,ale inak som bola celkom aktivna pocas tehulkovania,, necvicila som.. ale dost sme behali smuzom,, sme si zariadovali byt tak sme veela chodili a vybavovali,,ale uz ten 9ty mesiac prevazne som sedela,, ale tak nie zase stale,,, tak normal 😀
no, 01april je taky milý xixi, len ci ho dodrzime,,, a mne este predvcerom bolo povedane ze otvorena na spicku prsta ze sa nic nedeje, ani sa nebude diat este ... a zátka odisla dnes a zacina mi tvrdnut brusko a rozne stavy pocitujem uz,,,takze stav tehulky sa meni z chvilky na chvilku! 😀
a odkial si lucinenka, 🙂 ??? z BA?

fleury
31. mar 2010

ahoj sus 😉
po pobyte v nemocke mam zmiesane pocity, jednak som tam sla so stresom co sa bude diat a so stresom som aj odchadzala, ze zase sa tam musim vratit 😠 😀 Ty sa drzis ako?

kiwinka
31. mar 2010

fleu? a preco mas len oko na fotke v pase??? 😀

fleury
31. mar 2010

kiwi hmm, si ma zaskocila teraz 😀

fleury
31. mar 2010

tak mozno poodhalim aj nieco viac, napriklad obe oci 😀 😀
Planujem si dat fotku uz aj s malinkou ked bude na svete 😉

grekyna23
31. mar 2010

no ahoj fleury, uz sa tesim na tvoje sny 😀 , nemas nejake zaujimave aj z nemocnice? 😉
ja som bola tiez v nemocnici koli hroziacemu predcasnemu porodu a nakoniec sa pekne drzime pokope
a ja tiez ked sedim, tak mam riadne stuchance do rebier, tak si tak stale polezkavam
silvinka, gratulujem k dankovi

malalady
31. mar 2010

Miška malému Samkovi želám všetko dobré k 4rom ročkom 😉 😀

roxi
31. mar 2010

ahojte baby, nejako nestíham, tak len na skok
určite zas pribudli nové bába, tak blahoželáme všetkým čerstvým maminkám a želáme skoré zotavenie,

ja som dnes bola v poradni, tak vraj to už bude (ale to mi vraveli už pred 2 týždňami, tak neviem či im mám veriť ), ale že som už dole pekne otvorená, malý je tam vraj už pekne našpriajcovaný, čudovali sa, že nemám žiadne kontrakcie, lebo že to vyzerá, že sa to rozbehlo, ale ani monitor nič neukázal, tak ma poslali domov, ale že vraj pri náznaku kontrakcií mám letieť do nemocky, lebo, že to bude asi rýchlovka (aspoň, že tým ma potešili), len či ozaj to tak bude . A vraj, kebyže predsa len sa malému nechcelo ani cez sviatky, tak v utorok ráno mám hneď naklusať aj s taškou a ide sa na vec.

ozaj je tu ešte nejaká adeptka, čo možno strávi sviatky na Kramároch? ja len či nestretnem niekoho z koníka 😉

martina05
31. mar 2010

ahojte, gratulujem všetkým novým maminkám ... Ja idem zajtra na kontrolu , som zvedavá ako dopadneme, hovorili mi že podľa nálezu si ma tam možno už nechajú...
Bruško mi tvrdne, malá sa hmýri čoraz zriedkavejšie, už som z nej na nervy....a hrooozne by som ju už chcela mať pri sebe..Inak ma vôbec nič nebolí ani nič podobné...a to ma stašili, že to príde skôr..
Dnes som varila, upratovala , tak čakám či to zaberie..

melkina
31. mar 2010

Roxi, Silvia tam je...dnes porodila 😉

martina05
31. mar 2010

Ozaj kde je tá tabuľka s aprílovčiatami ???

roxi
31. mar 2010

Silvi - tak to srdečne blahoželám k Dankovi, hlavne nech si rýchlo fit a nech máš dosť mliečka 😵

ludka140281
31. mar 2010

martinka,myslim,ze nepomoze....uz tyzden mi hovoria aj podla kontrakcii ze uz je to tu...........no stale nic a robim preto vsetucko mozne,dokonca mi fest tecie mlezivo,az mam mokre tricko....posledne dni su na nevydrzanie,pohyby bolia a coraz menej sa hybe....vraj uz velmi silno tlaci a podla hematologicky z krvy zistila,ze si uz odomna neberie ziadne vitaminy,takze nechape,preco mi nieco nepichnu na vyvolanie..prvy termin som mala 8.3 podla velkosti dietatka a teraz mam podla menzesu....stale sa nic nedeje 🙄

tarinka333
31. mar 2010

kocky, ja to vidim tak, ze tie, ktore mali nabeh porodit skoro si pockaju a my ostatne, co sme si mysleli, ze budeme prenasat, porodime asi skor (hovorim to kvoli tomu, ze uz ma tak pobolieva brusko dva-tri dni, tak ci uz nebudeme aj my utekat a to nam Dr. stale hovorili, ze sme o tyzden mensi), tak som zvedava.
Zajtra poradna, tak hadam nam povedia viac. Aspon, ci sa otvaram.
Kocky a to ked sa neotvaram velmi, tak to velmi porod nehrozi, ze?

fleury
31. mar 2010

grekyna ahoj 🙂 Vies, ze v nemocke som nemala taketo haluzne sny? Ale to bolo aj tym, lebo tam stale plakali nejake babatka, takze spanok celonocny nehrozil ani nahodou 🙂 Pockaj, ze este my rizikove vydrzime az do TP 😀

seuska
31. mar 2010

Tari moja ty sa uz fakt takto chystas????? Neblazni, cakaj do soboty.... Ja som dnes sondovala u znamych kamosiek ako to je s vyvolvackou a to ti neni taka sranda ze priidem, pichnu mi a do troch hodim porodim, 2 ks z 5 kamosiek este tyzden lezali v nemocke az potom sa im to rozbehlo po vyvolavackach..... takze cakam od soboty na teba a Monvu 😀 a mate cas, neponahlajte sa, ja si tam asi polezim....A zajtra drzkam palceky, potom daj vediet ako ste dopadli.... nezabudni vysmyrovat kto sluzi v sobotu a v nedelu.... diky moja

fleury
31. mar 2010

tarinka ja som uz otvorena niekolko mesiacov a ako vidis, furt som kinderko 😀

martina05
31. mar 2010

Seus, jedna kamoška z predpôrodného kurzu rodila minulý týždeň a ako prvorodičke jej pichli vyvolávačku o 11 hod. a o 17 H. bol malý na svete... to je super, že ...presne tak si to predstavujeme!!!!!!!!!!!

martina05
31. mar 2010

Baby, dnes je také hnusné počasie, u nás stále prší ani sa tej našej Vande nečudujem, že sa jej nechce kopkať...a to mamina ešte vyčínala celé dopoludnie... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre