Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
7. apr 2010

diiik 😉

cheerlady
7. apr 2010

veve no ja som to tak pochopila,ked mi povedal,ze ked do soboty neporodim,ze mam dojst rano o deviatej na prijem,ze ma sluzbu,ze ma odrodi-tak logicky mi z toho vyslo,ze mi supne vyvolavacku 😕

susanita555
7. apr 2010

fleury ja mam TP 13.4 tak som zvedava brusko ma pobolieva kazdy den v piatok mam poradnu zajtra idem na ctg tak uvidime ako sa maly rozhodne 😉
ja uz by som to chcela mat zasebou neviem asi namna ide nejaka predporodna depresia,ale uz citim potrebu zregenerovat sa 😖 aj ranop som uz mm vravela ze uz toho mam dost 😢

fleury
7. apr 2010

sus tak to mas uz buduci tyzden TP..nechystas sa uz radsej k mamke ist keby to na teba prislo?

michalag
7. apr 2010

Ahojte zienky 🙂

fleury
7. apr 2010

ahoj miska, ty mas co nove? Samko uz je v skolke?

veve23
7. apr 2010

Cheer....jasne, to chapem, to ja len ze niektore babu tu pisali ze im dali vyvolavacku a rodili za den , dva, tak som zvedava ci to ide aj v dany den. Idem ja teraz do ruzinovskej tak sa opytam ci sa to da naplanovat niak jemne 😉 .

gajana1
7. apr 2010

Ahojte kočky tak ja som po poradni a vždy doma

susanita555
7. apr 2010

v piatok uvidíme ako som na tom a ak budem už otvorená tak pôjdem rovno do nemocky ak nie tak ešte budem doma cakat, kým to namna príde ja by som najradšej šla až keď mi odtečie voda ved cesta trvá len pol hodinku to zvládneme z toho strach vôbec nemám
a ak nie tak bude mat v rodnom liste v kolonke miesto narodenia "tunel branisko" 😀

michalag
7. apr 2010

Ano dnes som ho dala 🙂
dnes som ako kladivom buchnuta, citim sa tak vselijak 🙄

michalag
7. apr 2010

baby pali vas niektoru este zaha?

fleury
7. apr 2010

gajana ty si este tiez doma??!! 😕 😕 co nove na poradni?

sus 😀 len aby nebol tunel zavrety 😀

miska mna pali zaha stale, hlavne po jablku 😝

gajana1
7. apr 2010

fleury ano tiež som ešte doma a mam prisť na krv že mi spravia pečeňové testy a ked buduzle tak idem na prijem .
Doktor pozeral na mňa že čo tam ešte robim

susanita555
7. apr 2010

fleury tak to bude ten horsi pripad 😀
nastastie moj mm jazdi rally tak sa spolieham nato,ze sme tam za pol hodinku 😉

susanita555
7. apr 2010

fleury a ty to asi nakoniec potiehnes az do TP 😎 to je super

cheerlady
7. apr 2010

veve no ved toho sa aj ja obavam-najradsej by som bola,keby to islo same este do soboty a ked nie,tak aspon nech mi vyvolavacka hned zaberie,ale ked povedal s takou istotou,ze to v sobotu odrodime,tak asi je maly nachystany.. 😕 a hovorim-povedal,ze mi trosku roztiahol prstom krcok,aby sa to rozbehlo,tak snad to pojde..ale to som vobec necitila,ze by mi nieco spravil-niektore baby hovoria,ze ich to hrozne bolelo a ja som o tom ani nevedela,este mi hovoril,ze mozem po tom spinit a ja ani to 🙂 drzim palce v ruzinove!

fleury
7. apr 2010

gajana ta obdivujem ako daleko si potiahla s dvojickami 😎

sus ja mam v pondelok poradnu a neurazim sa, ked sa to potom spusti, uz sa nebudem setrit 😀

susanita555
7. apr 2010

ved to uz je v takom stadiu tehu uplne jedno kedy porodime hoci lekári to naťahujú ako zuvacku ja viem ,ze malemu je v brusku najlepsie ,ale raz vonku vyjsť musi 😉

fleury
7. apr 2010

ja som stastna jak blcha, ze mala vydrzala tak dlho, aspon sa dovyvijala pekne v brusku ako ma 🙂

monva
7. apr 2010

ahojte, aj ja som sa dnes dobre vyspala, 2x wecko a spala som od polnoci do pol desiatej - sice o tretej som sa zobudila na silne palenie zahy (to asi po tom jablkovom kompote) - tak som si dala pohar vody, trosku posedela a preslo to.

No teraz mam take cudne pocity, akoby ma malo prehnat, tak uvidim, ci z toho bude prehanka alebo porod 😀 😀 😀

fleury
7. apr 2010

monva tebe klystir nebudu musiet davat 😀 😀

fruchtbar
7. apr 2010

no mna tiez niekedy pali zaha,ani neviem z coho,pride to tak z cista jasna!
My mame dnes prenadherne pocasie,ale ja sa tiez citim ako kladivom ovalena... 😒 ....
K obedu spravim spagety s parmezanom a neviemeste co k tomu pricarujem... 😝

Ja mam zajtra poradnu,tak tu rano nebudem......Fleu,nie ze budes stresovat !!! 😀

monva
7. apr 2010

fleury - 😀 😀 😀 mne staci jablkovy kompot denne a ciste creva mam zaistene 😀
Ozaj, kedy sa ma vratit tvoja doky z dovolenky?

monva
7. apr 2010

frucht - tak na zajtra drzime paluchy 😉
Prave rozmyslam, aku strategiu zvolit, ci zacat zehlit kazdy den po troske do soboty, alebo urobit zehliace poobedie v piatok, aby som to do soboty "poposuvala" a mohla vtedy odrodit, budem medzi dvomi terminmi, uz to kazdy berie ako istotu, ze ma v sobotu v nemocke nechaju, tak nech to mam "pozichrovane" 😀 😀 😀

fruchtbar
7. apr 2010

tak ja idem zase nieco porobit....pradlo,periny a zahrada....ale nakukat budem stale,ved tehulka si musi aj odpocinut !!! 😵

susanita555
7. apr 2010

idem kocky variť kuracie rizoto a nejaku zeleninovu polievku mm pride asi skor kedze je chory 😢
držte sa potom si vás precitam čo ste rozoberali 🙂 papa zatial

fleury
7. apr 2010

frucht, este ze ma informujes!!!by som tu rano vystrajala, co je s tebou 😀

monva doki sa ma vratit v nedelu, takze dovtedy ma mala zakaz vystupu 😀 Ja tiez kazdy den jem jablkovy kompot aj cerstve jablka, ale u mna ta zapcha nejako vyhrava na celej ciare 😝 Uz to kaslem, riesim to cipkami, darmo, chyba mi pohyb, strava to nespravi

fleury
7. apr 2010

sus tak si davaj pozor, moj mm mal chripku v novembri a schytala som cosi od neho aj ja

monva
7. apr 2010

fleury - a mlieko si na zapchu neskusala? mna "pohne" aj po granku, alebo krupicovej kasi 😀

cheer - pozeram, ze aj tvoj doky ma v sobotu sluzbu, tak sme na tom podobne, zeby "v sobotu by to slo ???" 😀 😀 😀

este som zvedava, ako seuske dnes dopadne UZV a prietoky kvoli mnozstvu plodovej vody, drzim palce aby to bolo o.k.

seuska
7. apr 2010

Ahojte tehulky a mamicky 🙂

Susanitka, miesto narodenia tunel Branisko je dobreeee 😀 😀 mne sa moj muz smeje ze bude mat v rodnom liste mala "ťahanovce - ciganska osada" , ale asi to tak nebude kedze pretahujeme a neotvarame sa....

Fleu tak som dala na tvoje dobre rady a pisala som Dosedlovi mail, dufam, ze si ho do zajtra precita a odpise... inak len tak medzi nami dievcatami to ako a kedy mu mam dat tu obalecku? Nejake rozumne napady, ze by som tam netraposila!

Boze uz teraz sa to tu ako preriedilo a jak vsetky porodime uz mi bude smutno za tymto ako si tu vypisujeme, co ktoru kedy boli a ako to zvladame... ☹

Monvi teba cakam v sobotu v nemocke nezabudniiiiii...
Tari teba uz zajtra... si sa dnes este neozvala, snad si nesla bezo mna?????!!!!!!

Inak mi dnes kamoska pisala ze prisla o babatko v 7 tyzdni... joooj chudatko moje tak som jej priala mimi, uz sa snazia rok a konecne ostala tehotna a teraz toto... ☹ fakt baby vdaka bohu ze sme to dotiahli sem....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre