Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuzadula
9. apr 2010

dobre rano frucht 🙂 tak teda musimpovedat, ze ten tvoj dnesny kucharskyprogram vyzera zaujimavo a to jedlo velmi lakavo
🙂 .. mnam .. tak ak by si mala niekde po ruke recept.. tak ho poprosim hodit cez IP.. dakujem 🙂
inak teda, ti fakt zavidim aka si vitalna.. posli cez IP aj kusok z tej energie 😀 .. ja dnes padam dole nosom..

michalag
9. apr 2010

Breeeee ranko 🙂 🙂 🙂

...... mame dalsie babatko 😵 😵 😵
vcera vecer o 23:10 mi kika napisala sms, ale akurat som si 5 minut predtym lahla a tatino zacal robit na PC tak uz sa mi nechcelo ho vyrusovat a mne vyliezt z postele 😝 ....
sms od kiky: Lea je na svete, ma 4kg a 53cm. Mame to za sebou 🙂 ...... kika este raz velka Gratulaaaacia!!!!!!! 😵 😵 😵

Kiku som od vas pozdravila 😉

seuska, tak nech uz s tebou nieco robia aby si sa aj ty konecne dockala malickej
veji, tak ako??? zeby si uz tiez mala po ... 😕 🙂

evil15
9. apr 2010

jééééééééééééééj Kika Gratulujem nech ste obe zdravučké a máš veľa mliečka 😀 😀 😀

alicc
9. apr 2010

ahojte babulky,
tak vás teda tie detičky ale naťahujú 😲 . ale snád sa to už pohne a budete o chvílu všetci spolu a v poriadku 😉

my máme za sebou dalšiu noc, dnes bola pomerne v poho, malinká prespala 4 hodiny, tak som si schrupla aj ja. ona aj ked sa zobudí, tak neplačká, prebalíme sa napapáme-stále ešte na etapy, nevie sa naraz najesť do sýta, takže nám kŕmenie trvá aj hodinu lebo medzi tým zaspí. ale to sa tiež upraví-teda dúfam. je to náš pokladík, a stále sa na nás usmieva-teda my to vnímame ako úsmev , pre nu je to zatial len grimaska 😀

fleury
9. apr 2010

Bre ranko,

tak pozeram, ze som prisla prave vcas!! Kikaaaaa, obrovskaaa gratulaaacia!! 😵 😵 😵 Fiiiiha aka vaha, si mala ozaj co nosit 😅 Tak nech sa Leika ma k svetu a ty si rychlo fit a mozes si uzivat obe svoje princezne 🙂

fruchtbar
9. apr 2010

zuzandula,ja nevarim podla receptu,moje recepty su vzdy len vytvory mojej fantazie a toho,co sa prave nachadza v ladnicke....

Ale v rychlosti:masko naklepat (svinku),osolit,okorenit,polozit platok slaninky,1-2 hribiky (podla velkosti mäska),porik na kolecka a kusok cukinky a zrolovat,poriadne obviazat nitkou,nech sa nerozbali.....prudko osmazit na oleji,pekne zo vsetkych stran,potom vyberem,osmazit vela cibulky (ja radsej porik,je jemnejsi),zalejem cervenym vinom,pridam na kusky nakrajanu mrkvicku,celer,petrzlen a to mäsko a udusim do mäkka. Potom mäsko vyberiem,odstranit tu nitku (uz sa nic nestane) ,a ten zvysny maglajz zmixujem a pretrem cez sitko,tym ziskam krasnu jemnu stavicku ako zo 4-hviezdickoveho hotela......pridam na platky nakrajane zvysne hriby,cele cierne korenie a to mäasko,stavu popripade zahustim a necham na malom ohni podusit,kym tie hribiky fertig budu!

Ja sama neviem,kde tu energiu beriem,asi som ju dostala do vienka,ked som pracovala ako paliativna sestra,tak mi ju ti pacienti chori na rakovinu,tumory a ine delikatesy,pekne vysavali a ja som sa ani nebranila,to mi ale do smiechu nebolo !
Rada davam a nezoberiem nic.....blba politika,nie?

alicc
9. apr 2010

kike velmi gratulujem a malá je teda riadna baba, krásne miery 🙂 🙂 🙂

fruchtbar
9. apr 2010

ahaaa,az teraz vidim,ze som ti to mala napisat do IP......tak uz je to na ploche 😅

fleury
9. apr 2010

alicc no ako ktore natahuju, su tu aj tehulky s TP na konci aprila, tak nas nediskriminujte!!!! 😀

frucht si mila, ze mi prajes prenasat 😀 No uvidime, doki mi tvrdil, ze vydrzat vydrzim aj do TP, ale len ak sa budem setrit a to uz buduci tyzden nemienim 😀

zeby aj vejul uz porodila???!!!

cheerlady
9. apr 2010

kika velka gratulaaaaaciaaaa!!! 😵

fruchtbar
9. apr 2010

Kika,super,tak uz to mas za sebou,tie stresy sa oplatili,malinka je teda riadne velika,ze 4 kila......dufam,ze ta nepotrhala !
Prajeme vela mliecka!!!

zuzadula
9. apr 2010

supeeeer 🙂 Kika srdecne gratulujem 🙂 🙂 🙂 a prajem vam obom vsetko najlepsie.. uz podla mier vidno, ze je to "poriadna baba" ako sa patri.. 😀 .

cheerlady
9. apr 2010

jaj baby,ja som taka zvedava,ci uz aj ja budem zajtra mamina... 😕 😵 snad ma nebudu natahovat ako seusku 😒
a ktovie,ci si dnes veve nechaju v nemocke 😕

fruchtbar
9. apr 2010

Baby ja si idem uvarit ten caj na kontrakcie,ale zevraj ucinok sa dostavi az o 1-2 dni ! 😀
Nedela to isti,nemusim na svokrinu oslavu 😀 😀 😀 a tym padom zhanat darek,lebo lepsi darcek asi ani nenajdem ako 14 vnucatko !!!!

fleury
9. apr 2010

tak kikin svokor sa predsa len dockal a ma vnucku na svoje narodeniny 😀 😀
seus len si nevyvodzuj z tohto zavery aj pre seba!!! 😀
Snad sa Saska umudri a pride na svet co najskor, aby ta tymi vyvolavackami nemuseli tolo trapit 🙂

zuzadula
9. apr 2010

frucht dakujem pekne 🙂.. nevadi, ze je to na ploche.. ved aj ostatne maminky sa mozu inspirovat 🙂

fleury
9. apr 2010

tolko trapit..

inak ja mam strasnu noc, ku koncu tehu ma trapi nespavost 😠 Aspon sa to vyvazilo kvalitou pleti, vyrazky sa stratili 😀

zuzadula
9. apr 2010

frucht, no zatial je tvoja energeticka politika OK 🙂.. niekde ti bola proste dana do vienka plnym priehrstim.. tak uzivaj.. verim, ze ked to bude treba zmenit.. tak si najdes sposob, ako ju dobijat 🙂.. inak ludia dobre vysavaju aj mna.. robim stale s ludmi.. a niekedy je to narocne.. ale po materskej som sa velmi tesila.. praca ma znova dobila 😀

evil15
9. apr 2010

frucht dakujem aj ja za recept v pondelok ho hned urobím mm si to tiež čítal a dostal nato chuť 😉

zuzadula
9. apr 2010

tak kikin svokor musel byt vcera urcite stastny 🙂.. dostat taky darcek sa nepodari mnohym 🙂

frucht, este sa chcem spytat, aky caj ti poradili na kontracie? dakujem 🙂

zuzadula
9. apr 2010

a recept mam uz vytlaceny.. buduci tyzden urcite vyskusam 🙂

aktakk
9. apr 2010

Bre raanko!!!

Kikus gratulujeme!!! Tak si sa dockala konecne...potom daj info, ci si vedela ze je to uz "ono" alebo nie 😉 .

stacynka
9. apr 2010

baby konecne som vas docitala, ale len vas pozdravim a musim zehlit lebo chcem aby mali chlapi pripravene keby nieco....
gratulujem vsetkym maminkam, inac mne sa to tam tiez uz riadne chysta vcera som bola 4 hodiny s malym vonku a vecer som uz aj kontrakcie chytala len potom to preslo, ale ked stojim dlhsie tak drobca citim uplne uplne dole, akoby zachvilu mal ruku vytiahnut a zakyvat mi odtial 😀 a kope uz stale vacsinou okolo pupka tak uvidime co z toho.....

stacynka
9. apr 2010

inak aby mi luto nebolo tak sa mi herpes urobil sak co budem, neviem co si mam dat na to
fruchtbar minule radila usny maz len ja som si vcera tak uska poctivo vycistila ze nenajdem 😉

fleury
9. apr 2010

aktakk teraz som kuk foto Barborky, kraasna je, taka baculka vyzera 🙂

fruchtbar
9. apr 2010

zuzandula,ten caj je zo skorice ( jednu celu palicku) asi desat klincekov (ja som este trosku prihodila),zazvor a lyzicku caju z verbeniku (zeleznik-dostat isto v lekarni),zaliat a nechat 10 min.luhovat! Preliat do termosky a chlipkat cely den,nie vypit naraz,cely den chlipkat....u niekoho to posobi , uniekoho nie,podla toho,ako velmi si uz na porod pripravena,kedze ja musim cakat uz len na kontrakcie,bo som uz "krasne" otvorena,malo by to fungovat!!!!

Zuzandula,ty mas krasnu robotu,pracovat s miminkami,tie ti daju kopu energie,zivotodarnej energie,ale ludia,o ktorych som sa strala umierali ako muchy a kazdeho som do opslednej minuty drzala za ruku a to je to najhrosie ,co mozes urobit.....predlzis mu umieranie (tvojou energiu) a teba to totalne vystavi !

aktakk
9. apr 2010

Stacynka- no to asi teraz budes musiet pockat kym sa zas nazbiera 😒 .

Fleury- dakujeme. Ona ked je taka oddychnuta a poskrcana, tak vyzera na fotkach taka baculka. Na kazdej foto ma licka ako svet ale v skutocnosti mi pripada taky drobcek malunkaty.

fruchtbar
9. apr 2010

uz to tu vonia ako na Vianoce....z toho caju! 😀

aktakk
9. apr 2010

Frucht- co konkretne si vlastne v rakusku robila, kym si nesla na matersku?

fruchtbar
9. apr 2010

Stacynka,ja si vezmem vzdy pilnik a jednym koncom opatrne vyskrabnem okolie,najdem vzdy nieco !!! Ale opatrne,nie ze este ohluchnes koly oparu!!! 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre