Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
21. apr 2010

miska, ja som myslela ze ty uz budes rozpadnuta ked si sa vcera neukazala 🙂

stacy, ja som zatial v pohode ale okolie mi ide zo dna na den viac na nervy. neviem co su taki netrpezlivi 😠

stacynka
21. apr 2010

no ja som si dala dnes aj taku dlhsiu prechadzku, poslovia. su ale neviem co z toho bude.....

michalag
21. apr 2010

moni ty si spominala ze ti uz odisla zatka vsak .... a stale si na tom rovnako alebo uz poslickovia viac strasia?

inak juliap tu uz nebola dost dlho 😕 , zeby 🙂

stacynka
21. apr 2010

moni ved aj ja uz mam nervy na vsetkych 😝 😒

michalag
21. apr 2010

ako tak citam tak sme na tom rovnako, ale ja by som uz tiez brala kebyze sa malicka aspon cez vikend vypyta ..... drahemu zacina od pondelka 2tyzdnova dovca tak by sme ju mohli aj naplno vyuzit 🙂

michalag
21. apr 2010

moni, keby nieco tak malalady-Zuzka vam da urcite vediet 😉

stacynka
21. apr 2010

dnes sa mi ti poslovia zdaju nejaky silnejsi idem stopovat tusim, aj ked som sa zaprisahala ze kaslem na to a nevsimam si to dokial nebudu castejsie....

moni
21. apr 2010

miska, mne ta zatka zacala uz pred 2 tyzdnami tak po trosicke odchadzat, ale vcera to bol ozaj riadny kus. lekarka mi povedala ze kedysi hovorili pacientkam ze do 24hod porodia, ale postupne prax ukazala ze to plati len pre tie stastne.
poslickovia akosi ustali, skor ma tak pobolieva podbrusko po polhodinkach, a krize ma trapia. mala je natlacena totalne nizko, hrabe rucickami ako sisi 🙂

stacy, ja som planovala este do prace ist, ale som hrozne unavena a podrazdena a keby sa ma niekto opytak kedy idem rodit tak mu asi skocim po krku.

no veru, julia sa tu neukazala. ona spominala ze musi vydrzat do 19. kvoli rodicovskemu, ale teda uz to mozno maju za sebou 🙂

stacynka
21. apr 2010

baby idem s mm neco kuknut este sa stavim neskor

michalag
21. apr 2010

no mne zatka zatial neodisla a pri Samkovi mi odisla spolu s plodovkou takze neviem ci sa teraz dockam, ale co ma stve je ze mam stale dost vela vodoveho vytoku, niekedy si pripadam ako pocikana 😅 a malickej hlavicku citim uplne na spodku podbruska

moni
21. apr 2010

a otvaras sa?

michalag
21. apr 2010

otvorena som len tesne pre prst, krcok mam skrateny na 1,5cm a volne naliehanie, CI=3

moni
21. apr 2010

miska, no to je pekne, aspon cosi 🙂

michalag
21. apr 2010

no od minula sa toho vela nezmenilo 😅

a ty mas ake CI?

moni
21. apr 2010

ani neviem, mne len povedala ze 2.5cm, a krcok na 75%
tiez sa od minuleho tyzdna vela nezmenilo.

michalag
21. apr 2010

no snad sa malicke rozhodnu nas uz dlho nenapinat 😝 😀

moni
21. apr 2010

miska, no uvidime, musime to nechat na nich 🙂

cicimon
21. apr 2010

cakam, kedy mala vstane, aby som mohla ist spat ja 🙂 uz som aj byt popratala, okrem vysavania, to si necham na zajtra 😲

kamilakd
21. apr 2010

baby caute

miska a je ze uz si porodila uz sme ta posielali 😀

moni a ty uz nepracujes mas volno???ani sa necudujem ze by si skocila po krku nedockavcom 😠

gratulacie k babatkam a preco tak casto robia sekcie?ved tu nam dost dievcat tak porodilo

veji podobna dost dobra kniha nejstastnejsi miminko v koli od karpa...a pisu ze dieta sa do 3masiaca neda rozmaznat ono potrebuje citit ze nie je same tak ako pise moni a zuzka,a zas nesmies byt otrokom ked len zamrnka babo potrebuje citit ze si niekde pri nom

michalag
21. apr 2010

kami zeby som bola taka drza a predbehla sa 😀

moni
21. apr 2010

kami, no mala by som ist este do prace, aspon oznamit sefovi ze ostavam doma 😀 mozno zajtra pojdem, uvidime ako sa vyspim.

tu konci sekciou kazde tretie tehotenstvo, neviem aka je statistika doma. mna to velmi prekvapilo 😕

kamilakd
21. apr 2010

miska to sme nepovedali len sme sa strachovali ked si sa nam neozvala....

moni a preco?ked mne to pride take sproste nechaju rodicku vytrapit a nakoniec sekcia sak teda nech to urobia hned a planovane ... 😅 to mas dobre ze ako sa rano vyspis 😀 😀

michalag
21. apr 2010

moni, tak to je dost casto davana sekcia 😲

moni
21. apr 2010

kami, no tento tyzden spavam otrasne, zaha, wc, krce v nohach, mala besnota v brusku. nad ranom upadnem do bezvedomia, ale to uz zase manzel vstava do prace. do 7 do vecera tam nevydrzim, a metrom sa mi nechce hrkat naspat 😝
takze ak aspon cosi pospim, budem mat lepsiu naladu, a nebudem taka nervna (mozno 😝 )

miska, mali by sme poratat kolko apriloviek malo CS mozno to tiez bude tretina 😕

michalag
21. apr 2010

idem si skusit dat sprchu a potom este nakuknem 😉

michalag
21. apr 2010

moni, len kto si pamata vsetky CS

kamilakd
21. apr 2010

miska ides rozbiehat?

moni no ved uz by to mali chapat nie?a este to tak porodit na ceste v metre

moni
21. apr 2010

kami, no mali by, ale nechapu...dnes zas panika ze kde som, a to som pritom pisala kolegovi ze zostavam doma. ani tak dobre, ani tak. ked zostanem doma, zle je, ked pridem, tiez bude 😠
metro je este v poho, ale dogulat sa k nemu, a z neho je horsie 😝 a keby ma mm zaviezol na otocku tak zabije 2 hodiny na ceste. no na figu to je cele!

miska, no ja si to rozhodne nepamatam 😅

michalag
21. apr 2010

kami, no myslim ze nerozbehnem ani keby co bolo, nam ani tepla sprcha nepomoze 😝

moni ved ani ja 😀

michalag
21. apr 2010

inak neviem co je ale cim blizsie som k TP tym mam vacsi strach

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre