Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
22. apr 2010

cici, no moje dieta tam ma asi kalendar...alebo nevie najst cestu von 😀
ale ved ma este cas, este nemam narok by nervna...tak okolo 1.5. uz zacnem 🙂

cicimon
22. apr 2010

moni - tak si to este uzivaj 2 v1 🙂

michalag
22. apr 2010

moni ja som uz teraz 😅

fleury, presne na toto som bola strasne alergicka ked niekto zazvonil ale keby zazvonil ale nie drzal prst na zvonceku 😠

cici tak to ti mala pekne potiahla 🙂

moni
22. apr 2010

cici, no ved ked mi dieta dopraje, tak si veru uzivam 🙂
len ti poslickovia su uz trapni..neviem o co im ide 😀

cicimon
22. apr 2010

michala - snad to bude tak pokracovat, dnes mi dojde mama tak nech sa pred nou vytiahne 😀

cicimon
22. apr 2010

moni - k poslickom sa neviem vyjadrit, moja sla naostro 😎

fleury
22. apr 2010

no baby, tie zvonceky su strasna vyhra, rozmyslam, ze sa odpojime 😀

jaaaj no konecne malinka aspon tri hodky spinka cez den, som stihla vyhadzat zatial polu kuchyne, tolko starych potravin sme mali za ten cas co som vegetila 😀

cici od kedy chodis s malou von?

cicimon
22. apr 2010

fleu - zacala som az tento tyzden, kedze cely minuly prsalo. Teraz ked je tak pekne tak chodim tak na hodinu, hodinu a pol

s tou chladnickou som spravila to iste aj ja, ked som dosla z porodnice a potom ked svokra odisla 😀 keby vedela..

fleury
22. apr 2010

cici 😀
a ako malu obliekas do kocika?

cicimon
22. apr 2010

no ma na sebe kosielku, potom pyzamovy overal a davam jej este jeden overal a tenku prikryvku - ale neviem, ci to nie je prilis...

a aby si kazdy prisiel na svoje, ona si vonku pospi a ja si najdem lavicku a precitam nejaku knizku abo letaky 🙂

fleury
22. apr 2010

no ty sa mas, ja budem musiet sledovat aj malu aj nasho psa, teda ak ho este po polroku prinutim ist von 😀
Cez vikend ma byt pekne pocasie, tak sa tesim, ze uz pokocikujeme 🙂

cicimon
22. apr 2010

ja som rada ze som aj seba po 3 tyzdnoch vyvetrala 🙂

moni
22. apr 2010

tak dievcata budte radi ze mate kde kocikovat, ja neviem kde budem chodit. jednak sme blizko takej potmavsej mexicko-neviemakej stvrte kde sa asi neodvazim, a jednak kedze chodec je tu neznamy pojem, ani chodniky nie su bohvieake. ale co vlastne spekulujem, kym sa mala vykluje uz bude 30C a vlhkost na skapanie 😝

zuvinka102
22. apr 2010

ahojte maminky a kinderka.. tak ja sa hlasim stale ku kinderkam monitor dnes bol ok.. takze ma poslali domov ale, ze ak budem mat nejake problemiky mam sa hocikedy vratit aj ked moj dr. tam az do pondelka nebude.. este by som mala aj cez vikend ist niekam na monitor ale neviem kam 😕 .. no mam pocit, ze tak skoro sa tam asi len tak sama od seba nevratim..

mackopuf
22. apr 2010

tak už mám palacinky urobené,vecičky pre malého vypraté a vyvešané (ja viem,dávam si načas 😀 ,ale to v nádeji,že neporodím pred termínom),kuchyňa poriadená a už som vyvalená na gauči a odfukujem 😅
O tých zvončekoch mi niečo hovorte 😠 ..Ale my máme našťastie otvárací systém cez sluchátka,tak jednoducho vyvesím telefón a je to 😎 . No vačšinou sa stáva,že zabudnem 😅

moni
22. apr 2010

zuvi, no vitaj...zbojnik si dava na cas. hlavne ze je monitor OK 🙂

mackopuf, odfukuj veru! ja si musim na dnes nejaku zabavku vymysliet lebo ma tu pobije od nudy. ale oprate a upratane je vsetko, navarene aj napecene tiez, tak neviem do coho by som sa pustila 😅

cicimon
22. apr 2010

moni - uz nerobis?

zuvinka102
22. apr 2010

moni no dava si na cas ale pokial doktori hovoria, ze je vsetko v poriadku tak mi je to jedno nech si v tom brusku je..ved ja nemam ani poslickov takze mne je fajn, len opucham velmi..
inac tento vikend to v Blave zije je vsetko zadara tak sa mozno pojdeme prejst do nejakeho muzea alebo do zoo si pojdem pozret novy pavilon opic.. mm mi na tie opice povedal, ci chcem malemu ukazat surodencov 😀 😀 .. a ani v botanickej som nebola nikdy tak mam toho dost na vyber

moni
22. apr 2010

cici, tento tyzden som veru doma, uz ma nebavi dennodenne odpovedat na otazky co tam este robim 😝 vies, mail alebo telefon sa da ignorovat, ale ked niekoho stretnes na chodbe tak to tazko 😒
poobede alebo zajtra sa tam zastavim, aspon poriadok na stole urobit, a hodit rec so sefom.
jedine pozitivum tohto nicnerobenia je to ze mi odpuchli nohy 😵

moni
22. apr 2010

zuvi, presne tak, treba doverovat babatku, vedia preco to robia, aj ked maminkam to pokusa nervy 🙂
stale si myslim ze je to lepsie ako sa nechat narvat nejakou chemiou na vyvolanie 😝

zuvinka102
22. apr 2010

moni to sa ti ako podarilo, ze ti odpuchli nohy?? aj ja chcem no porad nejaky recept 😅

zuvinka102
22. apr 2010

no ved mne ani moj dr moc nechce vyvolavat povedal, ze som prvorodicka a do konca 42tt mam cas a dovtedy urcite, ze musim porodit

moni
22. apr 2010

zuvi, ani neviem 😅 my mame doma relativne zimu lebo mne je stale teplo, tak neviem ci je to tym. ale zas staci ze vystrcim nos z bytu, prejdem 5 krokov a uz su zase ako papucky 😝
zato paprce mi puchnu a trpnu stale 😠

mackopuf
22. apr 2010

no z toho môjho oddychovania ešte nič nebude,obzrela som sa a vedľa mňa pripravené žehlenie 😝 ,ktoré som si pripravila ešte pred palacinkami 😵 . No keď to už mám nachystané,tak sa idem do toho pustiť 😎
Tak sa zatiaľ majte pekne a tie ktoré by už mali rodiť šup šup 😀 ..ako keby sa to dalo na povel,že moni 😅 ?

michalag
22. apr 2010

baby zehlenie mi ani nespominajte, ja musim este pozehlit malinkej veci a tak strasne sa mi nechce 😝 ..... ale najskor kym maly spi si idem dat sprchu

michalag
22. apr 2010

a najhorsie su pre mna plienky, to je pre mna trest

moni
22. apr 2010

ja sa dobrovolne priznam, tu nezehlim, maximalne manzelove kosele a moje bluzky. ked sa to vytiahne zo susicky tak je to relativne OK.
sikovnica som kupila latkove plienky ktore neopdporucaju zehlit 😉 a tie ostatne prtave vecicky boli rychlo.

zuvinka102
22. apr 2010

moni ahaa tak nic ja idem asi vyvencit nasho krpca nech nemusi cikat na novy alebo lepsie povedane zas ja umyvat zem..

mackopuf aj mna dnes caka zehlenie ale nakolko som dlho cez den spala tak si to necham na noc aspon nieco bude robit uzitocne 😅

mackopuf
22. apr 2010

jaaaj,michalag na tie som zabudla 😖 😝 . No ale plienky musia počkať do zajtra,už toho mám aj tak dosť na žehlenie 😔

michalag
22. apr 2010

moni ved vecicky mi az tak nevadia lebo to ide fakt rychlo ale plienky 😅 a popravde ani uteraky nezehlim a urcite po case vecicky ktore bude mat na doma a nebudu vyzerat ako keby to krava pozula zehlit ani nebudem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre