Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cheerlady
26. apr 2010

ahojte kinderka a mamicky 🙂
my sme sa dnes v noci dali zlakat nutrilonom,pretoze maly odo mna aj hodinu papal a stale bol hladny,tak mm bol presvedceny,ze asi mi ide pomaly mlieko alebo co,ze nech vyskusame kolko vypije UM,tak sme mu raz zarobili a hned zaspinkal 😒 nechcem urcite prestat kojit,tak to asi budeme robit tak,ze cez den moje a v noci spravime jednu davku UM,nech sa aj trosku vyspime,lebo Risko ked sa dobre nenapapa,tak potom ho aj 2hodiny uspavame a dovtedy zase vyhladne a tento kolotoc je potom dokola 😖
inak aj ja som mala zimnicu prve vecery doma a potom som sa zobudila mokra jak mys,ale u mna to bolo urcite z vycerpanosti,lebo ja som prisla z nemocky total troska a trvalo mi tyzden,kym som sa doma ako tak dala dokopy 😖
baby aj my chceme ist kupit monitor dychu,lebo ja som teraz ako na ihlach-nic poriadne nemozem ist robit,co sa stale bojim a nakukam na drobca 😖 tak tiez som sa chcela spytat aky sa vam osvedcil 😉

kikarv
26. apr 2010

čo robia vaši drobci ked sú hore? a ako dlho sú hore? moja si vyžaduje pozornosť len na rukách bny sa vláčila 😖

cheerlady
26. apr 2010

kika moj pozera s tymi krasnymi ockami ako puk 😀 a ma rad,ked sa s nim rozpravam 🙂

cicimon
26. apr 2010

mne je to az divne, ale mala spi dnes ako zabita....v noci 2xpo 5hod a teraz tiez ako zarezana....uz som stihla aj poprat a vyvesat, najest sa a aj zimne veci potriedit..

cicimon
26. apr 2010

a moja ked nespi tak si pozoruje ruky a okolie 🙂

vejula
26. apr 2010

jaj kočky ani neviete ako ste ma ukludnili... Takže je to zrejme celkom, normalne že telo trocha blbne... A aj ta vyčerpanosť možno, včera sme to trocha prehnali bo auto mali svokrovci tak sme behali pešo a večer som prvý krát sama kupala malého(pred tým vždy pomáhala mamča), takže to bola taká skuška odvahy pre mna aj Dominika 😅 Ale myslim že sme to zvadli bez ujmy na zdraví 😀

kika teray aj ja držím krpca na rukách je trocha nervozny ma štikutku ale vydrží aj ležať ale to mu musím aspon perinku rozbaliť, nech sa môže hýbať

grekyna23
26. apr 2010

moja tiez ked nespi tak kuka dookola, na svoje ruky a vydrzi aj sama v postielke takto 😉

michalag
26. apr 2010

mne je nejako cudne, bolia ma krize a podbrusko, ale zatial to pripisujem len poslickom ...... ked dam maleho spat tak si pojdem asi skusit sprchu

jankako
26. apr 2010

ahojte holky.tak sa hlásim z nemocky aj s Vaneskou.. 😢 😢 😢 Je to tu hrozne.Je mi smutno z toho a vkuse doplaču.ale musim sa prekonávať,kvoli malej,aby som to naňu neprenášala.. ☹ ☹
Kami,ty si už v nemocke,že???Tak držím place,aby ti to dobre dopdlo a hlavne rýchlo..
no pekne,malá je rozhodená,nechce mi tu spať.chudiatko..

zuvinka102
26. apr 2010

ahojta maminky a kinderka..
kami tak ty sa zajtra drz urcite to dobre vsetko dopadne 😀
babulky co dnes varite ja chcem len tak nieco rychle a lahke lebo uz sami nechce stat pri sporaku moc.. prosim o radu lebo som uz s fantaziou mino

aktakk
26. apr 2010

Kika- aj moja sa musi nosit na rukach...pozorovat svet dokaze tak 5minut a potom je uz plac.

Jankako, nejako to vydrzkaj, hlavne nestresuj nech mliecko vydrzi.

zuvinka102
26. apr 2010

maminky chcem sa spytat ked takto cez den nosite svojich drobcekov, mozu sa uz nosit aj v tych satkach alebo vaky co su od narodenia.. alebo je lepsie ked je stale v perinke este a tak ho nosit???

aktakk
26. apr 2010

Zuvi, pre mna je jednoduche a rychle ked robim maso na smotane s cestovinou. Ale asi mas na mysli skor nieco bezmasite, ze? Tak napriklad granadir, vajcove kolienka, spagety...

cicimon
26. apr 2010

zuvi - ja mam este zo vcera maso na smotane s haluskami, to na zajtra budem musiet nieco vymysliet...

janka - a preco si v nemocke?

fatmira
26. apr 2010

ahojte baby...trosku vam tu vtrhnem, prepacte...ale prisla som si po radu, ci nahodou vy mi nebudete vediet poradit.... chystam sa s malou sestrou na majstrovstva slovenska v tanci a sa chcem opytat, ci hlasna hudba a vysoke decibely mozu uskodit nejako mojemu babatku v brusku....dakujem 🙂

jankako
26. apr 2010

Kvoli tým očkám...Vaneska chytila bacila donich..Má to odnarodenia...Musia jej to dvakrat za deň prečisťovať,tak preto sme museli donemocky. 😢

jankako
26. apr 2010

ja viem aktakk...Dúfam že ma to čím prv prejde..

grekyna23
26. apr 2010

janka, mas uplnu pravdu, koli malej musis byt silna a kludna, mala uz vycitila tvoje obavy a stres z nemocnicneho prostredia a mozno preto ti nebuva. tak mysli pozitivne a ocka budu v poriadku a zachvilku ste zas domka 😉
myslime na vas

vejula
26. apr 2010

jankako to mi je luto 😔 maličkej sa tie očka už zlepšili??? My sa tiež as tým stále trapime tak uvidíme či to do štvrtku nejako vyliečime, ak nie ideme ku očnemu...

zuvinka102
26. apr 2010

no v pohodke to moze byt aj maso.. len musim ist pozriet co mam v mraznicke.. ved mm konci o 18hod tak mam cas.. no idem si asi ja teraz spravit cestoviny..

jankako
26. apr 2010

fatmira myslim že nie.ešte si aj tak v malom tt,kde je mimi ešte len taky zárodoček.tak myslim že nie..

vejula
26. apr 2010

fatmira ešte určite nieee.....

jankako, nam malý tie očká chytil v nemocnici asi na tretí den 😒

jankako
26. apr 2010

no to dúfam že pojdeme čoskoro dom..Musim to nejako predýchať....v sobotu máme krštenie a v piatok chcem byť už doma.musim si isť povybavovať papiere na soc. a tak...lebo muž príde o deň skor..inokedy nebudem mať šancu..
vejula,no nezlepšili..bohužial.. 😢

zuvinka102
26. apr 2010

fatmira no zalezi asi ako tovoje telo je aj zvyknute na taku hudbu ja som bola aj na discoteke, alebo tiez sme chodili do podnikov kde bola hlasna hudba a aj na koncerte som bola.. takze myslim si, ze by to mala byt v pohodke ale skus sa spytat este nejakeho dr. co na to povie on

vejula
26. apr 2010

a čo vám s tými očkami robili, boli ste aj na tých preplachoch očných kanálikov???

cheerlady
26. apr 2010

jankako drzte sa,drzim palce nech sa ocka co najskor zahoja 😉 inak ja som sama na sebe pocitila ako nervozita vplyva na malickeho-minuly tyzden som bola nervozna zo skoly-musela som rychlo napisat seminarku a nemala som k tomu ani podklady,nic, tak som bola podrazdena a maly hnd zareagoval-stale plackal,nechcel papat,potom som z toho bola este nervoznejsia,ale ked som sa ukludnila a povedala,ze nic sa nedeje,on je pre mna prvorady,tak sa vsetko upravilo 😉

aktakk
26. apr 2010

Zuvi, tak ja robim uplne jednoducho, osmahnem cibulku, pridam maso akekolvek pokrajane na kocky, ktore osmazim, posypem cerv.paprikou , osolim a podlejem trochou vody. ked je maso makke, tak pridam k masu zmas-(kysla smotana, 33percentna smotana, muka a voda) a necham prejst varom... a potom dodam kari korenie.

Jankako- drzime pastiky, nech sa drobatku ocka polepsia coskoro!!!

jankako
26. apr 2010

vejul a mne po príchode z nemocky asi na 4-tý deň.ale už v nemocke to mala trošinku karpave...raz za deň výplach nepomáhal,tak musime dvakrat za deň.o 13.45.idem znovu..tak držím palce,aby ste aj Vy nemuseli donemocky.

fatmira
26. apr 2010

no neviem ako je moje telo zvyknute na hlasnu hudbu..na diskoteke som nebola uz vyse roka 🙂 a k dr. idem az po majstrovstvach... ach jaj dilema velka.... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre