Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

maya30
28. aug 2010

joj baby porazi ma, starsi syn ma teplotu 38, to co je ked ani nekasle, angina ? Dufam ze to chyti aj Alex ... ☹

karmelka77
28. aug 2010

@maya30 ako si prisla na anginu? Ma cervene hrdlo?? teplotu moze mat aj z ineho...alebo len nejaka vyroza, nestras s anginou...ja som mala anginu pred dvomi rokmi fuj svina to je hrozna🙂))

maya30
28. aug 2010

@karmelka77 no lebo my nebyvame casto chori a ked, tak priedusky a vtedy kasle, alebo to zacina takto teplotou a vtedy ma anginu, chripku mal mozno 2x, ine nas nastastie obchadza, tak z toho dedukujem 😅 ale choroby znasa dobre, len tohto maleho drobca este nemam "preskumaneho " tak sa bojim co by to s nim spravilo

karmelka77
28. aug 2010

@maya30 no veru chuda male len nech to nechyti, izoluj ich ak mozes...drzim palce nech to nie je angina...

almita
28. aug 2010

Ahojte kocky.Chcela by som sa spytat ci este vozite drobcov vo vanickach,alebo uz v sportakoch.Nam chyba uz len nejakych par centimetrov, tak neviem dokedy je to bezpecne.Ale na sportovu cast sa mi zdaju male aprilovcatka este prilis malinke.dakujem za odpoved

ivuska1807
28. aug 2010

@almita ahoj! neviem, aký máš kočík, my máme JANE a je nás plná vanička. chceli by sme sa vyvoziť ešte aspoň jeden mesiac, potom už nahodíme športovú časť.

vejula
28. aug 2010

@maya30 joooj držim palce nech ste skoro zdraví

@almita nam tiež už chyba len kusok ale tak snad ešte taky mesiac nam vydrži, uvidime

maya30
29. aug 2010

@almita tiež sa mi zda ze vanicka zacina byt tesna, ale maleho v nej necham kym sa len bude dat...ale s fusakom ho tam asi uz nenarvem 😝 🙂
Vozite deticky v polohe lezmo alebo mozem uz aj v polosede ? Myslim tak, ze mu trosku vypodlozim chrbatik aby lepsie videl...vanicka sa sice da polohovat ale to by bol skoro v sede a to este asi nie, ze ?

karmelka77
29. aug 2010

@maya30 ja som toto akurat dnes riesila, vytiahla som sportovu cast a pozerala som ako to je riesene...no hruza, asi kupim novy🙂) ale tiez sa bojim dat ho uz sediet nejako aj ked nizsie...asi by sa to malo az ked budu vediet naozaj sediet sami...

karmelka77
29. aug 2010

tak dnes sme vyskusali mrkvu s kalerabom poviem vam malemu to chutilo velmi, ale na konci taky rev spustil ze ani mlieko nechcel a cele poobede bol nekludny, stale prdkal a nakoniec som mu dala do mlieka probiotika, poriadne sa vykakal a bolo dobre...take kalerabik nam sposobil asi bolest bruska...co mam davat? Uz sme presli cukinou, brokolicou, tekvicou...dochadzaju mi napady...

vejula
29. aug 2010

@maya30 ja maleho davam do lehatka už do polosedu lebo v leže mi nevydrži a on sa aj tak sam dviha ešte viac do sedu vid foto 😔

miska246
29. aug 2010

@almita My sa vozime este vo vanicke, je to lepsie aj pre drobca a ja by som to asi este nemohla, nevidiet na nu... 😀 😀 😀 Ale v zime to uz bude asi problem... 😕 😕 😕

maya30
29. aug 2010

@vejula jeee aky je zlaty, pripomina mi toho mojho dnes na prechadzke - mrnkal tak som mu trosku podlozila chrbatik aby lepsie videl a on nie a nie si opriet hlavicku, dvihal ju silou mocou hore, tak tiez si myslim ze pokial ma podlozenu celu chrbticu, tak by to nemalo vadit

annika11
29. aug 2010

🙂 dno nášho kočiara sa dá polohovať na tri stupne...teraz už sem tam malej trocha nakloním, aby lepšie videla, ale len ked stojíme, lebo ked sa kočiar pohne, už sa mi vytáča na stranu a šmýka sa...takže aj keby sme chceli, aby sedela, nebude, ešte nie je taká pevná. Možno o mesiac... 🙂

annika11
29. aug 2010

@karmelka77 skús nejakú trojkombináciu alebo nejakú jemnú polievočku...koľko už dokrmuješ? nebudeš ešte pridávať mäsko?

vejula
29. aug 2010

@maya30 dakujemeee, no drobcovia už ked spoznaju novu prespektivu tak to stare ich nebavi... moj by najradšej keby som ho stavala na nohy a on už prelpleta jednu cez druhu a nahana našho chlpača po celom byte... samozrejme ked ho držim popod pazušky 😀 😀 😀 a to iste ked leži by sa už len pretačal už ho ani prebaliť nemožem lebo ked ho položim na chrbat v momente sa pretača na bruško... ja neviem čo budeme robiť o par mesiacov 😅

michalag
29. aug 2010

@vejula veji , to poznam 😅 😀 mne mala ked ju prebalujem tak sa mi v tu chvilu ako pod nu dam novu cistu plienku zacne odrazat nozickami dozadu takze jej musim pridrzat brusko aby mi neutiekla

vejula
29. aug 2010

😀 😀 😀 to je strašne ked nam už teraz utekaju čo budu robiť ked budu mať 15 😅

juliap
29. aug 2010

@vejula ked budu mat 15, ta sa od teba nepohne ani na krok, jak moja martina, ked bola mala, furt kdesi lietala, nemala problem a teraz je mi vecne za zadkom jak stihacka a ked jej poviem, aby furt pri mne nebola, tak, ze kde ma ist, ze chce byt pri mne ... 😀

karmelka77
30. aug 2010

@annika11 od 15.8. prikrmujeme, zajtra ideme k lekarke tak sa popytam co a ako...ale rozmyslam ze uz dam tri veci dokopy...ten vcerajsi kalerab bol zabijak asi, tak ten skusim neskor..🙂)

vejula
30. aug 2010

@juliap jeeej no tak to maš faaajn. Ale čo viem z vlastnej skusenosti tak my ame v puberte chceli byť hocikde len nie doma, a rady od kohokolvek len nie od rodičov 😅 .... Potom v tej 18tke-19tke sa to začalo meniť a potom sme boli s maminou najväčšie dôverničky 😉

annika11
30. aug 2010

karmelka77@dnes sme skúsili teda tú tekvicu s mrkvou 😀 úspech na celej čiare. Akurát som prebaľovala, lebo sa ozaj tak redšie pokakala, ale netvári sa, žeby jej niečo bolo. Asi to bude tá tekvica 🙂 ...zato obed chutil, ani neviem koľko presne toho zjedla, lebo zjedla 100g a potom tak ešte na mňa pozerala s tými svojimi kukadlami, že som jej ešte trocha doložila. Ale ešte aj zapila mliekom.

karmelka77
30. aug 2010

@annika11 presne toto sme aj my mali, tekvicka im chuti, len ich trochu precisti...inak kalerabik este asi nie je dobre davat, teda aspon mojho to asi dost nafuklo, ja som dnes kupila patizon a baklazan, takze zajtra idem na baklazan..🙂) som rada ze vam to chutilo..

annika11
30. aug 2010

@karmelka77 takže kaleráb zatiaľ nie 🙂
dnes nám babka vyvárala výživky na zimu...mňamky, také fajné, že ich asi ja pojem 🙂 a malej nič nenechám 😀 😀 😀

cicimon
30. aug 2010

caute
tak my tiez vyvarame vyzivky, vcera mkrva -tekvica a zajtra mrkva-jablko 🙂
ale ta mrkva-tekvica mi nejako exttra nechuti..

vejula
30. aug 2010

@cicimon jo no to by asi ani mne lebo to nemože byť ani slane ani ochutene, ale tym babuliatkam to určo chutiť bude

ivuska1807
30. aug 2010

@miska246 ja by som malinkú takisto vozila vo vaničke čo najdlhšie, len o chvíľu bude treba hrubšie deky a potom fusaky a to už vo vaničke nehrozí, nakoľko sa tam teraz vpraceme len tak-tak. a nepáči sa mi, že športová časť sa vo väčšine modelov (aj v mojom), nedá nasadiť v oboch smeroch...pretože je lepší pocit, ak na dieťatko vidíš.....a to je tiež jeden z dovodov, prečo sa mi ťažko vzdáva vaničky..... ☹

karmelka77
31. aug 2010

@vejula nahodou ono to je sladke🙂)) z tej mrkvy...

karmelka77
31. aug 2010

Baby nemate niektora sportovy kocik Concord Fusion??? Sa mi celko paci by som ho aj kupila, ale hladam nanho referencie🙂) Filipko je valibuk, tak aby som ho nekupovala zas na 5 mesiacov...diky

almita
31. aug 2010

@ivuska1807 my mame muru 3,vanicka je super velka,ale sportova cast sa mi do zimy vobec nehodi.teraz sme kupili teutoniu spirit a dam sa da dat do sportoveho kocika predlzovaci diel a je z toho taktiez vanicka.Mam pocit,ze je aj najlepsie chranena,co sa tyka zimy.A da sa otocit v oboch smeroch.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre