Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lubi44
5. okt 2009

tantama,uz sa neviem dockat,este 2 tyzdne a uz ho budeme vidiet 😀 😀 😀

tantama
5. okt 2009

lubi mne je to jasné. potom si pýtaj fotečku... budeš mať takú machulku v albume ako ja 😀 😀

civavava
autor
5. okt 2009

michalag, je to OK, ja som mala NT sono v 11tt+5, mali sme uz 6cm a bolo vsetko super vidiet, doki mi dokonca uz vtedy potvrdil na 95% dievcatko 🙂

michalag
5. okt 2009

tantami, ja sa nebojim ze ho nebude vidiet kedze doki mi povedal ze maternica mi krasne rastie 🙂 , len ci to bude sediet, kedze vtedy sa ma urcit kopec veci okolo mimi a tiez najpresnejsi TP

diamond_doll
5. okt 2009

🙂 Dneska som bola na tom nt screeningu..vsetko dopadlo ok ..ale nerozumiem tomuto mam v papieri napisane ze som podla poslednej ms v 11+5 tt a potom tam je ze Zodpov.tyz.tehotnosti 12+5 😕 to znamena ze je to velke na 12+5 ?:D ja som z toho blbec

tantama
5. okt 2009

no miška ja neviem ale mne povedal že najpresnejšie sa určuje tp v 20tt a aj podla tt pohybov.... myslím že na 100% určenie tp je ešte skoro...ale uvidíš čo ti povie... môj doky ma pri sebe utz a to je možno výhoda... ale ved on si ho pomerá a povie ti či to súhlasí na daný tt... 😉

michalag
5. okt 2009

babenky, tak ste ma ukludnili 🙂 dakujem , ja som sa len bala ci to nie je skoro ale asi nie a z prveho si uz nepamatam kedy sme isli na sono

civava ako ti mohol uz teraz povedat, ze pravdepodobne to bude dievcatko 😕

lubi44
5. okt 2009

tantama,budem si pytat a vtedy si chcem aj album zalozit,vcera mi manzelik odfotil aj brusko 😀 takze dalsia fotecka do albumu 😀 ,dufam,ze vsetko bude ok
babenky aj vam tak pomaly uchodi ten cas?mne strasne,to asi preto,ze sa moooc tesim

lubi44
5. okt 2009

baby mozte mi poradit?viem,ze vytok je v tehotenstve normalny,ale sa mi zda,ze tak trosku pachne,je mi blbe o tom rozpravat,ale chcem vediet ci je to v norme

michalag
5. okt 2009

lubi, mne sa to tiez vlecie 😅
inak pridala som foto bruska a zacina nam pomalicky vykukat, aj ked skoro ale uz sa tesim 🙂

michalag
5. okt 2009

lubi, podla mna by vytok nemal zapachat, ale ak si nie si ista chod racsej za dokim 😉

civavava
autor
5. okt 2009

michalka, ma dobry UTZ 🙂 plus sa to da nejak podla polohy mimi a uhla, ako ma zadocek. mi to vysvetloval, komplikovane, ale neriesim. uvidim, ci sa trafil 🙂)))
95% je uz pekna pravdepodobnost 😉

inak aj v tej knihe 9 mesiacov otazok a odpovedi pisu, ze genitalie su uz tak vyvinute, ze sa da urcit/vidiet pohlavie uz od 3.mesiaca.

tantama
5. okt 2009

no myslím že páchnuť by nemal ale aj tebe skus použivať aspoň teraz v tehu mydlá na intim hygienu.... je ich vela druhov a ak nepomôže tak povedať dr...a ano aj nám ide ten čas tááááááák pomaly
diamond no asi je väčšie asi si mala o týždeň skôr ovulku to je v pohode aspoň bude možno rýchlejšie na svete🙂)

lubi44
5. okt 2009

no dnes sa stavim u sestricky,mame vo firme zdravotnu sestricku,tak sa jej spytam,dufam,ze bude vsetko ok 😒

tantama
5. okt 2009

civavka ja idem 29 na ten 3D tak uvidím či sa aj mne môj tušák potvrdí... sa tešíííím.. juj

michalag
5. okt 2009

babenky, nemate niektora tehotensky denicek Anne Geddes? Lebo chcela by som ho kupit len neviem kde ho zohnat kedze u nas ho nikdy nemaju ☹ a tie ostatne sa mi moc nepacia 🤐

lubi44
5. okt 2009

tanatma ja pouzivam stale intimne mydla,ale trosku ma to znepokojuje,ved dnes uvidim a zajtra vam napisem,co mi povedala,myslite,ze to moze byt aj so stresu?

tantama
5. okt 2009

jasné daj hneď vedieť čo ti povie... neboj... 😉

zuzana232
5. okt 2009

michalag a to čo je ten tehotensky denicek Anne Geddes?

civavava
autor
5. okt 2009

juuj tantami tak drzim palceky uz teraaaz 🙂)) to budes v ktorom tt?

michalag
5. okt 2009

zuzi, je to dennicek kde si pises pocity pocas tehu, davas foto zo sona .... a Anne Geddes je autorka

tantama
5. okt 2009

civavka budem presne 16+5tt.. tak dúfam že bude všetko vidieť a aj keby nie tak aspoň nás pomerá popozerá a ideme aj s mm a synom nech aj oni vidia mimi... sa strašne tešia... už nech tu je

tarinka333
5. okt 2009

Ahojte kocky, som si trosku prikurila ohrievacom, strasnu zimu tu dnes v kancli mam...
Inak som dala do albumu prvu fotocku, ktoru z ultrazvuku mame 🙂

kiwinka
5. okt 2009

ahojte baby, ja idem zajtra na preventivku k zubarke, tak uz sa neviem dockat 😅 a 15teho na AFP testy,tusim tak sa to vola.. 😵

jeej dennik tehuliek, to ej mile, ja take nic nemam, vy si to niektore vediete? moze to byt sranda 🙂 hlavne po tehu ked si to precita mamina uz ,ze ako sa citila.. 🙂 milé!

tarinka333
5. okt 2009

dennik tehuliek by som brala tiez 🙂

tarinka333
5. okt 2009

hm, tak kde ste vsetky?
Inak dnes som nasla pekny clanok o tom, ci otec ma byt alebo nema pri porode:
http://www.najmama.sk/clanok/1201/otecko-byt-ci...

plus aj o epiduralke som nasla, lebo sme sa o tom uz bavili:
http://www.najmama.sk/clanok/223625/porod-s-epi...

Su tam dobre diskusne prispevky.

civavava
autor
5. okt 2009

tarinka, nadherna foto mimiska, gratulujem! 😵

ja ten dennicek mam, ale davam si tam len foto z UTZ, nepisem nic 🙂)))

juj tu je desne pocasie, od rana leje v kuse, fuj 😠

civavava
autor
5. okt 2009

tari, super clanok, pekne je to napisane,. ja si tiez myslim, ze chlap pri porode je urcite dobra vec, moj manzel tam chce ist sam od seba a velmi sa na to tesi. 😀

tarinka333
5. okt 2009

no my mame stale slnecno...
civavavka, dakujem 🙂 Verim, ze uz vsetko pojde pekne, hladko a ze v aprili porodim krasne zdrave a zive babatko...

civavava
autor
5. okt 2009

juj tari to chceme vsetky 🙂 uz aby to bolo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre