Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
9. dec 2009

civi civi zas jedlo 😀 ty mas apetit super dufam ze ked tolko papame tak aj tie nase deti budu dobre papat...

seuska
9. dec 2009

Civavka tolko si zjedlaaaaaaa???? a kde to ide do teba????? ja prave tu nadavam na seba ze som zozrala vsetko mozne poobede a nastvata som lebo som sa dnes docitala ze pri mykoze treba vylucit sladke jedla a od vcera som toho pojedla sladkeho veeelmi vela a som to prave zaklincovala teraz pri Vas celym balickom bananov v cokolade 😀

blondy12
9. dec 2009

no kamilka ak ano tak potom s mojim budem mat problem, isli sme s kamoskou o 6ej na veceru ...mame taku univerzitnu jedalen kde aj vecere nam robia za 37korun to ani ja si neurobim..a samej sa mi nechce a aspon pokecam trosku ine myslienky 😀 ..no ale ked som dosla tak som myslela ze wc misa ma caka ale nakoniec to preslo...ja jem tak 3x max 4x denne-...na obed sa poriadne najem...rano ani nasilu jest nemozem tak si dam jogurt..a potom obedik ale poriadny zas a na veceru nieco..

vidim, ze clanok ma pozitivne ohlasy 😝

ako moj MM(no este ani nie MM, ale nechce sa mi pisat skoro MM) sa snazi mi byt oporou ale tym ako nie sme teraz spolu stale tak nechape tie zmeny nalad...ze niekedy by mohol radseji drzat hubu doslova...

kami to ja ta zas ibdivujem, ze tak MM "pustas"..ako ja nemam nic proti, ze musi so mnou sediet ako prikovany..no ja by som asi z toho mala depky, ze sama doma..aspon pokecat s nim..hoci aj vinko otvorit..kde ja jeden pohar a on zbytok 😀 ...lebo ja si aspon raz tyzdenne musim dat proste poharik vinka inac by som zosalela niekedy mam pocit, ze akokeby som alkoholicka bola, ale ja som mala rada vino ked som nebola tehu a teraz mi chuti 100x viac...aj pivo som mala rada a dam si aj teraz ...no ale to vinko 😝 , uz sa tesim na sobotu budem mat narodeniny tak ideme posediet na pizzu a ze dam aspon ten poharik vinka 😀

kamilakd
9. dec 2009

seuska ked nam chuti je to dobre babulky ja vas na chvilku opustam idem robit ten chlebik vo vajicku mnam tak zatial

moni
9. dec 2009

seuska, to je dobre s tou sedackou...mna dojalo k slzam ze manzel vymenil v skrinke pohare a salky 😀 najprv hysak ze ci nevie ze uz 3 roky su vpravo pohare a vedla toho salky, a nie opacne....a ked sa zacal rehotat tak som spustila taky narek ze nechapal. dokonca zo mna vyslo ze mu na mne nezalezi! 😀 😀 😀 no jo, hormony 🙄

jj veji, rodena zilincanka som veru, potom som odisla do BA na skolu, a pred 2.5 rokom za mlaku. zatial nemame plany ako dalej, minimalne 2 roky tu este budeme a potom sa uvidi. niekedy mam ale chut pobalit kufre a ist dom 😅

kamilakd
9. dec 2009

moni no krasne a teraz si to prehodila?pohare a salky?seuska sak ty ho nabuduce vyhod 😀

moni
9. dec 2009

kami, hej uz je to tak ako ma byt 😀 a mame klud doma, hlavne aby som ja bola spokojna, no nie? 😎

cicimon
9. dec 2009

tak ja som si dala na veceru krupicu s grankom a jahodami, mnam 🙂) este idem daco varit na zajtra..

kamilakd
9. dec 2009

blondy a co mam robit ked ho nepustim alebo budem vystrajat tak si nepomozem ale myslela som ze to bude troska ine a niektore cesty zrusi,a on nic zivot ide dalej a povedal mi ze to moc prezivam...to co uz je normalny??? ale ja si pomyslim svoje sere ma to ale uz neriesim ved on sa zbada len aby nebolo neskoro

kamilakd
9. dec 2009

cici no vyborne ja tlacim tie vajickove chlebiky a krupicka hmmm no tak tu dame zajtra

cicimon
9. dec 2009

kamila...no ja by som furt jedla maso keby sa dalo....ale kedze ziadne nebolo...

vejula
9. dec 2009

seus, civi, ste zlaté dakujem za podporu....
No moni sa ti nečudujem že niekedy máš chuť isť domov... Asi to musí byť ťažké, ale teraz si človek moc nenavyberá, čo sa týka práce je to také všelijaké tu na Slovensku.
No ja som tiež teraz plná som sa najedla fuuuu... A psíček mi teraz spinká na kolenách, taký je zlatučký 😵

grekyna23
9. dec 2009

ja hlasim vecerne menu: treska s rozkami (civavava za tych 20 e by som ti to ale spustila 😀 😀 )
a hormony biju aj u nas, tiez som parkrat odisla s revom do spalne a bolo, uz ani nepamatam koli comu to bolo 😅
a clanok od blondy som tiez dala mm na precitanie, nech vie co a ako sa so mnou deje, ale on je zlaty, stara sa o nas a vzdy ked ideme na poradnu si vybavi volno a ide s nami, je mi oporou a pomaha mi vo vsetkom 😉

cicimon
9. dec 2009

no ja som prave navarila na zajtra sojove platky v paradajkovej omacke s kolienkami, pokusne si davam jednu davku :🙂)

moni
9. dec 2009

ta za tu tresku s rozkami by som aj ja dala 20e 😀 skusala som robit domacu tresku kedze som mala abstak ale nebolo to ono. asi mi k tomu rozky chybali 😀

hladam nejaky recept na zajtrajsi obed a tiez som pri tom vyhladla, idem cosi pohladat 😅

blondy12
9. dec 2009

juj ja som zas na tu krupicu dostala chut ale doslo mi mlieko 😝 tak nemam co...

kami zas na druhu stranu mas pravdu, ono ani tak ani tak... 🙄

ako tu zacinate kazdy vecer hovorit o jedle tak robite take chutky aj ked clovek nema hlad...a ma pocit ze uz nic donho nevojde 😀

vejula
9. dec 2009

No uvidím čo ja na zajra vymyslím... Čosi ostalo ešte z denska ale len asi na jednu porciu, takže čosi musím vymyslieť... Inač soju by som aj ja urobila som ju nemala od kedy som začala bývať s mužíčkom, bo on soju neznáša, že ju mali na vojne na miesto masa stále tak teraz ani sojovu omáčku nemôžem používať čo je na všetko zo soje doslova alergický... Ale za to ja som soju jedávala dosť často a celkom mi chýba ako som teraz čítala príspevok od cici.... Tak možno zajtra pre seba niečo zo soje vymyslím 😉

kika29
9. dec 2009

ahojte hmm aké chute tu robíte tak neskoro večer 😀

majca424
9. dec 2009

ahojte, tak pridávam do naších bábätiek ďalšieho chlapečka. Dnes sme boli na tom UZV a je to chlapčeeeeek vraj na 100 percent, tak to asi videl dobre 🙂 aj som ho videla a malo by byť aj všetko ok, tak som rada, teším tešííím 🙂 🙂 🙂

blondy12
9. dec 2009

no ja tiez soju nemusim, jedla som ju tak 2x v zivote asi este na ZS, radsej maso ked uz, ale zboznujem brokolicku,spenat,sampioniky cerstve,ladovy salatik a take somarinky, vlastne ja som si uvedomila ze ani ovocie nejem som mala asi naposledy pred tyzdnom alebo 2ma? 😅

blondy12
9. dec 2009

majca tak to Vam gratulujem ku chlapcekovi 😀

zuzana1971
9. dec 2009

vejulka aj ja chcem povedat, ze si fajn baba a je pekne od tvojho mm, ze stoji pri tebe, a zachvilu bude babenecko
ten moj sviniar o nas nejavi zaujem, ani len nevie ci cakam dievcatko alebo chlapceka, alebo ci som nepotratila...
ja to tiez nemam lahke, 38 rokov, cukrovka, picham si inzulin, sama na dieta, hypoteka na krku, moja rodina na mna totalne kasle, nepomoze mi, okradli ma o vsetkoco som makala 12 rokov v Rakusku, plus ine veci co ani nechcem spominat...neviem ci neskoncim s malym na ulici, este som nespominala, ze spravca si vymyslel, ze VRAJ som brzdila kurenie, ked renovovali a ziada odo mna nahradu 100 tisic sk, ani neviem preco, zaco...proste sama zena, kazdy si do nej rypne, vyskoci na nu, trufa si na nu, ide to vymahat sudne, ludia to odsuhlasili, ani oni nevedia zaco, preco to je, ale zdvihnu paprce na schodzi na vsetko, a kvoli tomu nebudem moct byt predat, ani platit hypo lebo nebudem mat z coho, cize zacarovany kruh, no a este v byvalej robote ma byvala sefka prinutila kupit taku shit kozmetiku za 20 000, pyramidova hra, a to mi teraz trci v skrini, medzi tym som zistila, ze je to podvod, ta firma neexistuje, kozmetika nie je registrovana, tj sa na sk nemoze predavat, nema ani datum spotreby, atd co ma mat, akoze ich stranka je iba na blogu a ked som pisala mail co tam je, tak sa mi vratil, ze adresa neexistuje, a ta svina mi nechce vratit peniaze...
ak viete nejaku pravnu poradnu na nete, ze tam cloveknapise mail a oni mu poradia VELMI by mi to pomohlo...alebo ak mate nejakeho znameho pravnika, ze by som mu napisala mail a on by mi len strucne napisal, ze co sa da v com robit, bezplatne samozrejme ked bude mat cas...

no a sma furt medzi 4 stenami na PN, 3 mesiace som bola bez netu, 2x v nemocnici s hroziacim potratom, nemozem ist na trh do BA, do Wien, na nakupy do Polska, Rakuska, proste nikde...no ale napriek tomu sa tesim na babo a verim, ze vsetko bude dobre...a ze raz si sadne stastie aj na mna (uz ze som tehotna je velke stastie pre mna)

michalag
9. dec 2009

Ahojte babenky, viem ze sem chodim velmi malo, ale uz sa budem snazit vas citat pravidelne 🙂

prosiiim nemohli by ste zajtra o 10:40 na nas mysliet? ideme na morfo uzv. 🙂 , velmi sa tesim ale mam trosku aj strach

michalag
9. dec 2009

majca, blahozelaam k chlapcekovi 🙂 😵

zuzana1971
9. dec 2009

miska nielen mysliet aj palceky drzat 🙂

este som chcela povedat, ze som strasne rada, ze je tu vela fajn babuliek a velmi rada sem chodim 😵

michalag
9. dec 2009

zuzi dakujeme 🙂

ako sa mate???

inak krasne vecicky ste uz pokupili 🙂

Ja som tiez vcera kupila prve bodynka, ale zatial len v neutralnej farbe a Sami tiez vybral prvu hracku pre babatko (ak chcete mozete kuk mam to v albume)

majca424
9. dec 2009

ďakujem veľmi pekne babky, som z toho trošku ešte stále zmätená, lebo som bola v tom, že je to dievčatko, ale pomaly sa do toho už dostávam 😀

moni
9. dec 2009

zuzi, no mas to tazke..drz sa! maxik ti bude robit radost, bude tvoje slniecko 🙂

michalag, tes sa ze uvidis svoje babenko, vsetko bude na 1* 🙂

majca, gratulacia k zbojnikovi, zda sa ze chlapci su stale v prevahe 🙂 aspon budu mat tie nase kocky na vyber 😎

majca424
9. dec 2009

moni ďakujem, veru, akosi tí chlapci prevažujú 🙂 ale veru, aspoň si tie vaše budú mať z čoho vyberať 😀

michalag
9. dec 2009

moni, aj ja v to dufam a tesim sa 🙂

idem ja do hajan

bruuuu nocku vsetkym 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre